Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Időzítés (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) netboy


netboy
senior tag

Hi all!
Nem tudtok valami progit amivel lehet időzíteni pl a winampot... De nem csak megnyitnia kéne hanem pl egy play gombot is nyomni....
Remélem érthető a téma!

(#2) [Kovi]


[Kovi]
tag

Konkrétan nemtudom mivel lehet időzítve elindítani de tuti van rá progi, viszont a play gombot nem kell megnyomni csak a parancs után paraméterként meg kell adni a file nevét amit le akarsz vele játszatni.. pl: c:Program Fileswinampwinamp c: emp rack1.mp3 -- így elindul a progi és rögtön el is kezdi lejátszani az adott számot.. az, hogy milyen progival időzíted ezt a parancsot az már legyen a google dolga :)

Szabadság, szerelem, Ext2 kell nekem.

(#3) netboy


netboy
senior tag

xp-be nincs feladatütemzés?

(#4) I_Am válasza netboy (#3) üzenetére


I_Am
veterán

De csak ahhoz jelszavas felhasználó kell. Lehet az már nem jó a srácnak. Amugy a winampot is lehet vele ütemezni. (haverom arra kel)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#5) Sanya válasza netboy (#1) üzenetére


Sanya
nagyúr

mondjuk elég rossz a cím, mert én kapásból a memóriák időzítésére gondolnék. Nos, mit akarsz időzíteni és miért? amúgy az autómatikus időzítéseknél berakod a winamp playlistet, ha lehet ilyet, mert az megnyomja a play gombot.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#6) I_Am válasza I_Am (#4) üzenetére


I_Am
veterán

Nem jó a srácnak és pont neki irom az üzit. Hogy én mekkora egy állat vagyok. :D

Akkor win feladatütemező és beállitod a winampot és hozzá a playlistet vagy a számot amit le akarsz játszani.

[Szerkesztve]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Időzítés (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.