Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mag


Mag
senior tag

Abban kérném a segitségeteket, hogy még az idén vagy csak jövöre kössek ujabb 1 éve szerzödést az Axeleroval?

-Mostani szerzödés dec.közepéig szól.

Mert a jelenleg futó akcioja dec. 28 ig tart:
~9990Ft/hó/384kbit-ezt adják most

Arra lennék kiváncsi hogy szerintetek jövöre olcsobb lesz-e?Mert ha 28.áig tart az akció akkor jövöre valami uj lesz,vagy az is elképzelhető hogy drágább lesz?

Mit gondoltok?

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#2) agrarfiatal


agrarfiatal
senior tag

én ma kötöttem előszerződést, de kb 6 hónap mire elkezdik húzni, mivel falun lakom.

Szerintem feljebb nem fog menni viszont jövőre is biztos lesznek akciók (év vége felé)

tévedni emberi dolog, na de ennnyit......

(#3) salazol válasza Mag (#1) üzenetére


salazol
őstag

Tudd meg, mi történik, ha lejár a hűségszerződés.
Nekem nem sikerült megtudni.
Egyik helyen azt mondták, automatikusan újabb 1 éves szerződés lép életbe.
Másik helyen azt mondták, utána a határozatlan időre szóló díjak jönnek.
Mivel én csomagot akartam módosítani, inkább megcsináltam előre, nehogy megint home csomagra kössenek le újabb 1 évre.
Ugyanis dece,ber elején jelentkeztem, december közepén küldték a szerződést, január közepén kötöttek be, nem tudták megmondani, mikor jár le pontosan a hűségszerződés.

(#4) Mag


Mag
senior tag

Hát ma küldött egy számlát az Ax ,és 18 án lejárna az 1 év, és dec 31. ig ki van számlázva az eddig megszokott összeggel.
Milyen akciok várhatoak jövöre, nincs senkinek vmi megérzése ?

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#5) twollah válasza Mag (#4) üzenetére


twollah
nagyúr

Axeleronal megerzes?

Ne rohogtess.

(#6) twollah válasza Mag (#1) üzenetére


twollah
nagyúr

Szerintem probald meg az akcio kereten belul meghosszabitani a szerzodesed.

(#7) Mag válasza twollah (#5) üzenetére


Mag
senior tag

Te tudsz mást is a flame-n kivül,mert aszem téged láttalak a 3410 nokia topicban,ott is hasonlo értékes hozzászolással gazdagitottad a topicit!

Egyébként ilyen IQ ban buskálo hozzászolásokkal nem nehéz a 9500 hozzászolást elérni !

Amugy biztos az életben is olyan kemény csávo lehetsz mint itt......

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#8) twollah válasza Mag (#7) üzenetére


twollah
nagyúr

Mielott meg a torkomnak ugranal kicsit fogd vissza magad.

Ha nem vetted volna eszre ott van a masik hozzaszolasom is ami joval epitobb mint az amibe belekotottel.

(#9) Mag


Mag
senior tag


Idézlek :

''Hol veszel te 1900Ftért akkut bele?

Mert megyek oda én is venni egy talicskára valót. ''



mint később kiderült 2500 Ft , de csak 600 al több, szoval igy is mehetsz,és fél talicskányit nyugodtan vehetsz.....

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#10) lesaux válasza Mag (#4) üzenetére


lesaux
veterán

Azt olvastam, hogy az internetszolgáltatóknál nem kell majd 1 vagy 2 évet aláírni, mert ez megszűnik. Gondolom, elindul majd az árverseny, mint ahogy valamelyik már 4 vagy 5 ezer + áfáért kínálja a netet március végéig.
Ez most nagyon zavaros lett, de ha valaki érti, miről beszélek, és tudja, hogy pontosan mi a helyzet, akkor leírhatná normálisan.

(#11) Mag válasza twollah (#8) üzenetére


Mag
senior tag

jah, télleg, de későn láttam meg,és akkor már elküldtem.

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#12) Mag válasza lesaux (#10) üzenetére


Mag
senior tag

Lesaux -nak köszi, télleg ilyen egy segitőkész hozzászolás.

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#13) twollah


twollah
nagyúr

Amikor a Datanetnel lejart az egy eves szerzodesem akkor az akkor aktualis listaar szerint hosszabbitottak meg a szerzodesem ujabb egy evvel.

(#14) twollah válasza lesaux (#10) üzenetére


twollah
nagyúr

Erre azert meg nem innek merget.

(#15) Mag válasza twollah (#13) üzenetére


Mag
senior tag

Ez hasznos info, hétfőn huzok is be,és reklamálok,mert most már télleg sok a havi 14,9k

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#16) twollah válasza Mag (#12) üzenetére


twollah
nagyúr

Max azt megteheted, hogy egy ideiglenes szerzodesszeruseget irsz ala, azt akarmikor felmondhatod, de sajnos a hatranya az, hogy joval tobbe kerul.

(#17) Mag válasza twollah (#16) üzenetére


Mag
senior tag

Igen sajnos erre a lehetőségre is fel kell készülni,mert a szerzödésnek vége szakad 1 év után,és onnan valoban nem jár a kedvezmény, de remélem ennyire azért nem szigoruak.

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#18) lesaux válasza twollah (#14) üzenetére


lesaux
veterán

Mire? Nézz meg egy pár árlistát! Kezdte az Axelero, hogy november, december hónapra nem kellett fizetni havidíjat. Aztán jöttek a többiek is.
És most nem találom, de volt egy internetszolgáltató, amely valami nevetséges összeget állapított meg jövő év első 3 hónapjára.
De mindjárt megkeresem.

(#19) Mag válasza lesaux (#18) üzenetére


Mag
senior tag

Ugyavan ! ez az utolso pár honap nagyon gyanus volt nekem is, szoval olyan mint anno a beetetés az ISDN-el,de abbol szerencsére sikerült kiszálnom.

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#20) lesaux


lesaux
veterán

2004. március 31-ig 3992 Ft + ÁFA díjon szolgáltatjuk a Privát ADSL 384
[L]http://www.interware.hu/padslajanlat.html[/L]

Nekem asszem, áprilisban jár le az egy év, de már alig várom, mert tuti lesz valami kedvezmény. :)

(#21) Mag


Mag
senior tag

Aszem az is meglehet hogy szolgáltatot váltok, Interware 100MB ingyen tárhely,korlátlan e-mail tárhely...olcso is ,mi kell ennél több?

-remélem Online játékra ez is olyan jo mint az Axelero

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#22) twollah válasza Mag (#21) üzenetére


twollah
nagyúr

Ugyan ezt megkapod a kovetkezo cimen szolgaltato valtas nelkul is!

[L]http://www.amiga.hu[/L]

Csak regisztralnod kell magad.

(#23) Mag válasza twollah (#22) üzenetére


Mag
senior tag

Lehet ftp-n feltölteni arra a tárhelyre?

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#24) lesaux válasza twollah (#22) üzenetére


lesaux
veterán

reklámmentes?
Kívülről enged hivatkozni? Tehát teszem azt, telepakolom mpg-kkel, és a saját honlapomról vannak belinkelve. Azt lehet?

(#25) twollah


twollah
nagyúr

Nezzetek meg mit tud, nekem is ott van az uberlamer lapom.

(#26) Mag válasza twollah (#25) üzenetére


Mag
senior tag

Minden egyes feltöltésnél kodot kell irogatni,kicsit macerás, de nagyobb fájlokhoz kérségtelenül jo lehet !

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#27) lesaux válasza twollah (#25) üzenetére


lesaux
veterán

Megnéztem a fényképeidet, de lapot nem találtam. Legalább azt áruld már el, hogy reklámmentes-e az oldal, különben elmegyek aludni.

(#28) Mag válasza lesaux (#27) üzenetére


Mag
senior tag

én reggeltem magam, kész volt fél perc alatt, de sztem nem lehet ftp-n feltölteni a fájlokat : ((((

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#29) lesaux válasza twollah (#25) üzenetére


lesaux
veterán

[L]http://amigos.amiga.hu/Henrik/000KIF00003.JPG[/L]

De egy kancsó vagy te! ;]

(#30) Mag válasza lesaux (#27) üzenetére


Mag
senior tag

Feltöltöttem egy index.html-t,és reklám mentes,nincs pop up, se reklámcsik az oldal tetején

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#31) Mag válasza lesaux (#29) üzenetére


Mag
senior tag

LoL : )))) Aranyos vagy ! Fogadok a fiatalabb vagy Te :)))

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#32) Mag


Mag
senior tag

[L]http://amigos.amiga.hu/Mag/[/L]


ez egy régi oldalam,és a filmzenéket tültöttem fel, de a fos eplanet nagyon gyökér folyton törli a cuccosokat.
Szoval müxik,reklámmentes

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#33) lesaux válasza Mag (#31) üzenetére


lesaux
veterán

OFF:
Az nem én vagyok, csak sajnálom a srácot, hogy Twollah hülyét csinál belőle, aztán ki is rakja a netre.

FélOFF:
Megcsinálhatnád a weblapod, hogy 800*600-ban is élvezhető legyen.

(#34) twollah válasza lesaux (#33) üzenetére


twollah
nagyúr

Az a srac a felesegem occse, es nem csinalok hulyet belole, szimpla vicc volt.

A masik, hogy nem szeretem ha gyengeden lekocsogoznek.

(#35) Mag válasza lesaux (#33) üzenetére


Mag
senior tag

Azt az oldalt csak azért dobtam össze mert éppen nagyon ráértem,nem érdekelt hogy milyen a felbontás, csak tölteni tudják a filmzenéket.
A mostani cimre csak Teszt gynánt tettem fel hogy index.html-el is reklámmentes-e az oldal,mert ha egy jpg-t linkelek be ugy az összes reklámmentes.

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#36) Mag válasza lesaux (#33) üzenetére


Mag
senior tag

Ja ,ezt tudom hogy nem te vagy,mert kiderül az irásodbol hogy Twollah oldalárol szerezted a képet, csak rosz üzenetre nyomtam a Válasz gombot.

Twollah amugy amikor a kacsozással poénkodott Lesaux, odatett egy ''vigyort'' a mondokája végére, szoval nem kell anyira mellre szivni.
Télleg most már késő van, mindenki ''ízi'' egy kicsit : )))

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#37) lesaux válasza twollah (#34) üzenetére


lesaux
veterán

A masik, hogy nem szeretem ha gyengeden lekocsogoznek.

Lehet, hogy a feleséged öccse sem szereti, ha majmot csinálnak belőle, a fényképet meg kiteszik a netre.

Amúgy ezt már megfigyeltem, hogy rögtön milyen érzékeny leszel, ha neked mond valaki valamit. Tildyt is hogy elküldted a vérbe, amikor pajkosan beírt egy olyan dolgot, amire 100 emberből 99 nem sértődne meg.
Bezzeg amikor jössz a hit da monkeyval, az IJ-vel meg az IQBlaster topikkal, az nem baj.

www.szopoknyalokhazhozdzsalok.hu
Emlékszel még?

(#38) Mag válasza lesaux (#37) üzenetére


Mag
senior tag

Na mesélj, azmi volt akkor én mé nem voltam forumozo?
Mi történt?
Tildy amugy egy leányzó ,ugye?

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#39) Mag


Mag
senior tag

na mind1 ,én ezennel tiplit veszek, holnap 9 töl sajnos hétköznapi menetrend szerint munka lesz : (((((

jo éccakát

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#40) Mag válasza Mag (#39) üzenetére


Mag
senior tag

Jah, de lámma vagyok már holnap van(vagyis ma van.......MI VAN ??? : DDD ), akkor 8óra 30 perc mulva......

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#41) lesaux válasza Mag (#38) üzenetére


lesaux
veterán

Igen, Tildy lány. Írt valamit, már nem tudom, mit, de Twollah felkapta a vizet, hogy ezt nem tűri senkitől. Röviden ennyi, hosszabban meg nem emlékszem.

(#42) Mag válasza lesaux (#41) üzenetére


Mag
senior tag

Aham,köszi a választ !

Jo éjjt mindenkinek !

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#43) twollah válasza lesaux (#37) üzenetére


twollah
nagyúr

[L]http://www.szopoknyalokhazhozdzsalok.hu[/L] egy nagyon jo oldal.

A felesegem occse olyan buvalbaszott, hogyha agyonutod akkor meg azt sem mondja, hogy MUKK.

A kep azert kerult ki, mert en is rajta vagyok.

Nem szokasom pajkosan elkuldeni valakit a verbe hanem komolyan kuldom a verbe.

(#44) twollah válasza lesaux (#41) üzenetére


twollah
nagyúr

Olyasmit talalt mondani amit nem turok senkitol sem, se viccesen se komolyan.

(#45) Mag


Mag
senior tag

Jó reggelt !

Most látom hogy két #40. hozzászolás van, nagyon LoL : )) ezt buggot már 3xrra látom.

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#46) Szeke válasza Mag (#45) üzenetére


Szeke
senior tag

És a másodiknak az ideje korábbi 1 másodperccel mint az első.
Egyszer nekem is sikerült igy kiakasztani a RI/OS-t :)
Kicsit bugos még de majd Parci papa megcsinálja :P

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#47) Mag


Mag
senior tag

Ha esetleg vkinek lenne uj infoja egy esetlegesen készülö akciorol, az pliz ossza meg velünk !
THX !

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#48) iguana válasza Mag (#47) üzenetére


iguana
őstag

dec 29-től lesz.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#49) Mag válasza iguana (#48) üzenetére


Mag
senior tag

Köszönöm ! Akkor jol tettem hogy ezt az utolso 2 hete a régi drága (14,900Ft/hó) havidijjal kihuzom inkább,és nem most kötök szerzödést 9990Ft/hó-ért!
Kiváncsi leszek hogy brutto 7000Ft/hó alá csökken-e a havi dij a 384 kbit-esnél.

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#50) iguana válasza Mag (#49) üzenetére


iguana
őstag

attól messze lesz...

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.