Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) HEBI válasza Egon (#50) üzenetére


HEBI
senior tag

miért kell a telszám?

A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

(#52) Egon válasza HEBI (#51) üzenetére


Egon
nagyúr

A másik topicban (prohardver klub) felmerült, hogy - mivel többen jönnek messzebbről, esetleg átszállással stb. - a fölösleges egymásra várást elkerülendő, a biztosan jövők elküldik e-mailban a mobilszámukat, és késés esetén rájuk csörgök, hogy jönnek-e vagy sem...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#53) Egon válasza Egon (#52) üzenetére


Egon
nagyúr

Persze nem kötelező megadni, személyiségi jogok stb., de ígérem bizalmasan kezelem...:D

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#54) Sidaries válasza Egon (#53) üzenetére


Sidaries
őstag

Én megadtam. Kezeld bizalmasan! :))

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#55) BobMaster


BobMaster
senior tag

Basszus, akkor most 14.00 ? Mikor fogok én elindulni? Mániákusan szeretek stoppolni (az emberek meg majd megvesznek érte, hogy felvehessenek :)) ). Szabadidő - stoppolás - haverok- buli - sör - Margit híd.

De jó, kettőre ott leszek. Ha más nem, majd a 4-es metróval :D

És majd elbeszélgetünk a ''klub'' lehetőségeiről. Van egy-két megfontolandó, súlyos dolog, ami nem papírra való.

Mégvalami. Nekem nagyon cudar a névmemóriám. Kérnék mindenkit, hogy fogjon egy névjegykártya méretű lapocskát és írja rá a nickjét. Egyben megkérdezném, hány csiptethető kitűzőt hozzak magammal? 30 elég lesz?

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#56) jkqxl2


jkqxl2
csendes tag

Minnél keletebre, ha van térlkép hétvége ok

(K)

(#57) #25954560


#25954560
törölt tag

Hali!

Ket hozzaszolas alatt vagyok :) Azert meg messzirol nezhetem a bulit? :)

&rew

(#58) Egon válasza BobMaster (#55) üzenetére


Egon
nagyúr

BobMaster #55: Idézem a korábbi hozzászólásodat ebből a topicból:

''Teljesen jogos a du. 2 , átfutottam fölötte Kicsit zizi vagyok, bocs.''

Most akkor miért kérdezed újfent??? Csak nem megzavarta valaki a minap az agyad? :D Mégegyszer mondom: nekem tökmindegy az időpont, csak akkor fixáljuk már le végre!

Csiptethető kitűző: a konkrétan jelentkezők számát tekintve mindenképpen elég lesz a 30 db (sőt, sajna lehet hogy a fele is...:( )

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#59) localhost válasza Egon (#58) üzenetére


localhost
Közösségépítő

''Csak a krémje...'' :DD

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#60) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

:D:D:D:D:D:D

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#61) localhost válasza #25954560 (#57) üzenetére


localhost
Közösségépítő

&rev... Mennyire messziről szeretnéd, mert a válasz ettől függ! :DD

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#62) Egon válasza localhost (#61) üzenetére


Egon
nagyúr

Na ja... &rev: Monnyuk ha fizetsz egy kört, jöhetsz látótávolságon belülre is...:) Csak vicc volt, nem megsértődni! :)
Localhost: Te tudod, miről van szó...:D

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#63) localhost válasza Egon (#62) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Egon mindenki tudhatja aki egy picit is figyel...
NEKEM nem lógsz egy sörrel ? (mint helyes megfejtőnek:))) )

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#64) Egon válasza localhost (#63) üzenetére


Egon
nagyúr

:) Na azért túlzásba ne essünk...:) Azért az a ''mindenki'' szvsz egy kicsit túlzás:
1. Általában egyszerre kb. 10 ember van csak online egy adott (fél-egy órás) időszakban (amíg volt miről beszélni a témával kapcsolatban).
2. Utána meg gyorsan eltűnik a süllyesztőben.
3. Aki nem olvasta, az úgyse tudja, miről van szó.

Egy kicsit hülyén jött ki a dolog, abszolút nem volt szándékos, ha elsőre felveszi nem lenne miről beszélni (viszont szegényebb lenne egy sörrel...:D).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#65) Den válasza Egon (#64) üzenetére


Den
veterán

Így viszont tudjuk hol melózol. :))

www.simson4t.hu

(#66) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

Közeledik 15-e , had látom a kezeket, kik jonnek akkor el?:))

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#67) Sidaries válasza KERO_SAN (#66) üzenetére


Sidaries
őstag

1

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#68) andorpapa


andorpapa
őstag

Na szóval Pécsi Embörz különítmény legalább 2 tagú lesz, Dalai Láma és andorpapa 100%. 75% körül van Mattyer, így akár 3-an is jöhetünk innét.

Na meg hát ki tudja, hogy kicsiny városkánk még hány pécsi prohardver-látogatót rejt! :)

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#69) Dalai Láma válasza andorpapa (#68) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Nem is tudtam, hogy lehet, hogy jön Mattyer is! Lehet, hogy a végén külön vagont kell rendelnünk?

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#70) Lulu


Lulu
csendes tag

Na akkor mikor és hová menjek?
Lulu

(#71) Dalai Láma válasza Lulu (#70) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Ha minden igaz, akkor 15-én du 2 órakor az Erzsébet téren.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#72) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

15-e Erzsbet ter 14.00 de hol?:)
Erzsebet teren belul:)

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#73) Dalai Láma válasza KERO_SAN (#72) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Nem tudom, én nem vagyok pesti. És így, hogy nem tudjuk egymásról, hogy hogy néz ki, elég nehéz. Pl Egont sem lehet felismerni a nagy sárkány fejéről. Ezt még ki kőne találni!

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#74) andorpapa


andorpapa
őstag

Szerintem nem lesz nehéz megismerni egymást. A PC-s egy külön állatfaj, vezetéknélküli kommunikációt alkalmaz. Na de komolyan, majd csak egymásra találunk! Felhúzok egy INTEL SUX pólót, vagy ilyesmi! :DD

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#75) Den válasza Dalai Láma (#73) üzenetére


Den
veterán

Ha neadj isten ott van egy konzervdoboz, ne rugdossátok ! :)

www.simson4t.hu

(#76) Den válasza Den (#75) üzenetére


Den
veterán

Van ott medence, lépcső, zászlórudak. Valamelyik lehet gyülekezőhely.

www.simson4t.hu

(#77) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

Medence rullzik:)

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#78) emvy


emvy
nagyúr

Rajtam remélem egy DX4-120 -as kitűző lesz..:))

while (!sleep) sheep++;

(#79) andorpapa válasza emvy (#78) üzenetére


andorpapa
őstag

Akkor én meg kiteszem az AM386 DX/DXL-33 cuccomat! Vagy legyen inkább egy 233 MMX? Huhh, nehéz kérdés a PC-s divat! :))

Szerintem akik ismerik egymást, azok együtt jöjjenek, és feltűnően unatkozzanak, vagy tegyenek úgy, mint ha turisták lennének. Akkor biztosan fel fogjuk egymást ismerni.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#80) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Emberek, rövidre zárom a kérdést.
A találkozó 15-én lesz, délután 14:00 órakor, Budapesten, a Deák (Erzsébet) téren, méghozzá a McDonald's mellett, a metrókijáratnál, a (régi?) Porsche Hungária szalon előtt. Ez a Deák Ferenc utca és a Sütő utca között van, a 2-es metróból kifele jövet (ha az első mozgólépcső után tovább mész egyenesen a második, BARNA ÉS NEM PIROS színű, pici mozgólépcsőn, majd utána jobb oldalt jössz ki a metróból).

A számom 06-xx-xxx-xxxx, Parci a becses nevem, lehet majd nyúzni a telefonom, ha bárki késik, jön, nem jön, eltéved, stb.

Addig meg még itt is lehet kérdezni.

Rajtam egy nVidiás vagy egy AMD, vagy egy MSI póló lesz, fehér :). Remélem nem esik az eső, mert pulcsiban nincsenek meg ugyanezek :D.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#81) Egon


Egon
nagyúr

Andorpapa: fel ne merd venni azt a pólót!!! :) A procik közül az MMX-et tűzdi ki! :)

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#82) BobMaster


BobMaster
senior tag

Én is remélem, hogy nem fog esni az eső... ha esetleg az előírt viselet pólóban állapodik meg, engem 50m-ről is fel fogtok ismerni (ha a hátamat látjátok)

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#83) #25954560


#25954560
törölt tag

Alakul a buli! Ha mindenkin csak egy-egy proci, max egy feher nVidia-s polo lesz, akkor eleg nepszeru latvanyossag leszunk du. 2 korul :))
Igen felve jegyzem meg, hogy nem iszom sort. Az kizaro ok? :)
Javaslom, hogy legyen ''a legkevesebb hozzaszolassal idepofatlankodok'' versenye is, mert akkor meg lehetnek dobogos :)

Hali,
&rew

(#84) GeorgeTerror válasza #25954560 (#83) üzenetére


GeorgeTerror
senior tag

Idézet &rew-tól:
Javaslom, hogy legyen ''a legkevesebb hozzaszolassal idepofatlankodok'' versenye is, mert akkor meg lehetnek dobogos :)

Hát ha így fojtatod...
Úgy látom nekem is szét kell nézni. Ha találtam valami hőskorbeli cuccot megírom :)

Ja 30 kitűzős elég lesz

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#85) GeorgeTerror válasza #25954560 (#83) üzenetére


GeorgeTerror
senior tag

Idézet &rew-tól:
Javaslom, hogy legyen ''a legkevesebb hozzaszolassal idepofatlankodok'' versenye is, mert akkor meg lehetnek dobogos :)

Hát ha így fojtatod...
Úgy látom nekem is szét kell nézni. Ha találtam valami hőskorbeli cuccot megírom :)

Ja 30 kitűzős elég lesz

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#86) localhost válasza andorpapa (#74) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én nem hiszem, hogy rátok ismernék, hiszen be van kötve a szemem :DD

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#87) Egon válasza localhost (#86) üzenetére


Egon
nagyúr

Nem gond, majd mi jól Rád ismerünk...:) Nem hiszem, hogy túl sok bekötött szemű ember lesz 15-én délután kettőkor az Erzsébet téren...:D

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#88) #25954560


#25954560
törölt tag

Es ha arrol ismernenk meg egymast, hogy mindenkinek be van kotve a szeme? :)))

&rew

(#89) localhost válasza #25954560 (#88) üzenetére


localhost
Közösségépítő

&rev... Részleteznéd?????

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#90) GeorgeTerror válasza localhost (#89) üzenetére


GeorgeTerror
senior tag

&rew :))
Énis tudok viselni procit: 486 dlc, 486 dx (intel:)) ) egy koproci. Ha kell tudok kölcsönadni valakinek :) Feltúrtam a raktárat

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#91) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

GeorgeTerror, nekem kell a procid.:)
Se Nvidias polom se semmim.:)
Nem tom hogy ogtok felismerni..:DDD

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#92) localhost válasza KERO_SAN (#91) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Kero_san:
''Nem tom hogy fogtok felismerni''
Talán a mosolyodról, amit már ismerünk! :DD

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#93) emvy válasza GeorgeTerror (#90) üzenetére


emvy
nagyúr

Geogre, kellene proci,mert otthon hagytam, és bár szőke a hajam, hadd ne álldogáljak már rózsával a számban az Erzsébet téren!( a PH klub együtt töltené a maradék részét az életének...őrültek házában...Bekötött szemmel, rózsával, procikitűzővel megjelenni:)) )

while (!sleep) sheep++;

(#94) Celtic válasza emvy (#93) üzenetére


Celtic
tag

A piros tulipán is megteszi...
Amúgy igyexem ott lenni magam is, valsz. fehér MSI polo de lehet kék AMD v. fehér nVIDIA is (hajrá Parci, roadshow rulez).

Celtic [L.I.P.] - voltam házigazda, vagyok tag

(#95) GeorgeTerror válasza emvy (#93) üzenetére


GeorgeTerror
senior tag

procik elfogytak egy kell nekem is, holnap küldök nektek emilt, hogy megbeszéljük az átadást :D vagy lehet hogy még este

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#96) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

NEKEEEEEEM IS KELL AMD-S POLO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#97) GeorgeTerror válasza KERO_SAN (#96) üzenetére


GeorgeTerror
senior tag

Hat Kero_san...
Neked csak egy INTEL 486 DX-et tudok felajánlani :PPPPPPPPPPPPP

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#98) Dalai Láma


Dalai Láma
őstag

Gáz van fiúk! Én pénteken el fogom adni a 333-as cerkámat, így nem lesz mit kitűznöm. :))
:DD

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#99) KERO_SAN válasza GeorgeTerror (#97) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

INTEL? Nembaj, majd jol megalázom:DDD

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#100) Vesper


Vesper
tag

el ám:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.