Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Huawei p8 lite wifi probléma (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Dett


Dett
újonc

Kedves Huawei csapat!

Az a problémám, hogy az újonnan vásárolt készüléken 2 hónapja elromlott a wifi. Érzékeli a hálózatokat, olykor csatlakozik is, de ez max pár percig tart. A wifi pontoknál csatlakozás után ezt írja ki: hozzáférés a hálózatoz megtagadva, a speciális beállításoknál pedig: ip cím nem elérhető.
Minden lehetséges dolgot kipróbáltam már, hard reset, frissítés stb. Olvastam egyes helyeken, hogy ez széria hiba. Lehetséges ez? Biztosan csak az az egyetlen megoldás, ha visszaviszem a szolgáltatóhoz? Ez azért problémás számomra, mert a "t" nem biztosít cserekészüléket, és jelenleg nincs másik amit használhatnék :(
Nagyon nagyot csalódtam emiatt a telefonban, hiszen wifi nélkül nem sok mindenre megy az ember egy okos telefonnál, kivéve akinek korlátlan a mobilnet.

Válaszotokat és segítségeteket előre is köszönöm!

Üdvözlettel,
Bernadett

(#2) PhotoFanBoy


PhotoFanBoy
csendes tag

Sziasztok,

hátha itt meglelem a választ a kérdésemre.

Huawei P8 Lite telefonon bluetooth-szal szeretnék egy hangszóróhoz csatlakozni. Hiba nélkül megy és működik is egészen addig, amíg mobilnettel szeretnék mondjuk zenét hallgatni. Amint átváltok WIFI-re, pár másodperc múlva elmegy a WIFI kapcsolat, aztán csökkent térerővel visszajön, majd másodpercek múlva megint elmegy és így tovább...
Olyan, mintha a bluetooth adója interferálna a WIFI antennával. Nekem legalábbis úgy tűnik.

Így, csak akkor tudom használni netes zenélésre, hangszórón keresztül a telefonomat, amikor mobilnetet használok. Próbáltam már más bluetooth kihangosítóval és másik Huawei P8 Lite-tal is, annak úgyanez volt a baja. Mindkét telefon kártyfüggetlen és gyári, nem módosított.

Kérem segítségeteket.

Előre is köszönöm.
Alex

(#3) P8 válasza Dett (#1) üzenetére


P8
újonc

Szia Bernadett!

Érdeklődni szeretnék, hogy megoldódott e a problémád.

Sajnos a feleségem telefonjával is ugyanez a helyzet.
A dolog érdekessége, hogy péntek este még netezett wifin keresztül, de reggelre eltünnt a wifi jel a kijelzőről. Próbáltuk újra csatlakoztatni, de nem jártunk sikerrel. Ha wifi modem melett van fél- egy méterre akkor rendesen lehet vele netezni de már két méterre nem. Csatlakozik de percekkel később ledob.
Ráadásul független a telefon.

Nekem is ilyen telefonom van és azzal semmi gond. Pedig ugyanaz a telo, modelszám, android verzió, EMUI verzió, szóval egy az egyben megegyezik.

A Huaweihez csak posta ponton tudom elküldeni és nélkülöznümk kell 4-5 napig, persze csere telefont nem adnak. Személyesen nem tudom bevinni.

Megköszönném ha megírnád, hogy tudsz e már vele netezni wifin keresztül.

Üdv.:
Krisztián

(#4) balika002


balika002
újonc

Sziasztok! Nekem ugyanez... beküldtem, azt mondták mechanikai hiba okozhatja, talán.. szóval garanciába nem javítják, hanem 58000Ft. Hát kösz.. :D Pedig semmilyen sérülés nem érte... A valódi hibát nem keresték meg, szoftvert nem frissítettek. Ez van. :( Valakinek vmi megoldása rá? Egyenlőre kuka szegény telefon :(

(#5) #86973952


#86973952
törölt tag

Kereséssel többre mennétek: [link] Ezért felesleges új témát nyitni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Huawei p8 lite wifi probléma (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.