Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dane


dane
senior tag

http://www.mobile4you.hu/

kérlek nézzétek meg ezt!!!!!!
mit szóltok hozzá??

szerintetek átverés?:F

(#2) AS válasza dane (#1) üzenetére


AS
félisten

Ezen az oldalon egyedülálló lehetőség vár rád. A mobile4you.hu oldalán megrendelheted Multimédiás CD-ROM-unkat, amelyhez ajándékba adjuk valamely, a készüléklistánkról szabadon választható csúcskategóriás mobiltelefont.


Na ne!
Egy 5-10 ezres lemezhez adnak egy 90-100 ezer ft-s mobilt!!!!!

Hülye azért nem vagyok! :DD:DD

:C:C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3) vizslakutya válasza dane (#1) üzenetére


vizslakutya
senior tag

kicsit piramis játék szaga van a dolognak. :F

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#4) snt


snt
senior tag

Jó kis átbszaszás... Befizeted számlaszámra 10K -t aztán jó lelépnek vele és szevasz...

Amúgy jó kis pénzforgatási lehetőség nekik, befizetnek egy csomó pénzt, várólista, addig csak gyűlik és gyűlik a pénz a mobile4you-nak majd ha fizetni kellene (100K -s telefont adni) akkor is addig annyi pénz érkezett be hozzájuk h meg se kottyan 100K :) :DD

Csakhát tuti h akkorsem küldenek..

(#5) steveetm


steveetm
őstag

2. Mennyi ideig kell várnom a mobiltelefonomra?
Ez néhány feltételtől függ. Honlapunkon csak különösen népszerű készüléket ajánlunk. Az új ügyfelek jelentkezésével halad előre a lista: minden 30 új belépő után a legrégebben regisztrált vásárló kapja meg az általa kiválasztott telefont. Erre egy példa: ha olyan telefonra jelentkeztél, mint a NOKIA 9500 és ha a listán a 5. helyen állsz, akkor nekünk 5x30CD-t kell értékesítenünk mielőtt a NOKIA 9500 kézbesítenénk. A mobil kézbesítéséhez szükséges új belépők száma készülékenként változhat.



:DDD
Üdv.: steveetm

[Szerkesztve]

(#6) snt válasza vizslakutya (#3) üzenetére


snt
senior tag

Pontosan... egyre több ember szerveznek be aki fizet, várólista, csak gyűlik a pénz... Ha adnának is telefont, addigra egy rakás pénzt összeszedtek, így tulképp olyan mint egy bittorent: Mindenki belead egy kicsit és mindenki jól jár (járna ha adnának, de nem adnak :) )

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#7) maross válasza snt (#6) üzenetére


maross
veterán

az utolso x*29 ember nem biztos hogy jol jar :D.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#8) Balinov


Balinov
félisten

egyértelmű piramisjáték!

szólni kéne a fogyasztóvédelemnek!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#9) snt


snt
senior tag

:)

(#10) Flashy válasza Balinov (#8) üzenetére


Flashy
veterán

vagy még időben belépni ;]

(#11) steveetm


steveetm
őstag

ide elsőnek kell belépni, mert úgyis lesz 30 hülye aki beveszi ezt a szart. És legalább egy mobilom lesz:D
Üdv.: steveetm

(#12) X@b3e


X@b3e
addikt

Aki másodiknak-harmadiknak regelt, már most bukta a dolgot..Max az első kap vmit, ha szerencséje van és korrektek. Ha egyáltalán regel valaki, és nem fiktív nevek vannak feldobálva. Előre látom, hogy véletlenül 29 név után úgy megáll majd a rendelési kedv, hogy senki többet:D

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#13) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Csak nekem nem működik a várólista?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#14) Gh0sT


Gh0sT
addikt

18. A Mobile4you.hu piramis vagy MLM rendszer?
NEM. A Mobile4you.hu az úgynevezett NEXT PERSON (NextPer) rendszeren alapul. A NextPer abban különbözik a piramis rendszertől, hogy abban bizonyos számú ember beléptetése vagy egy-egy termék eladása a kiválasztott tárgyhoz jutás feltétele. A piramis játék illegális, a Mobile4you.hu rendszere 100%-san legális.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#15) AS


AS
félisten

Szolni kelene az egyik jogász ismerösömnek...;];]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#16) maross válasza Gh0sT (#14) üzenetére


maross
veterán

ez eleg szomoru

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#17) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Közben megnéztem és működik a várólista... és vannak emberek, akik be is fizették a lóvét... :(

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#18) Franklin válasza steveetm (#11) üzenetére


Franklin
addikt

Sztem nagyon naív, aki azt hiszi, hogy BÁRMIT is kap ezektől... legfeljebb gutaütést, hogy ugrott 10 rugója :-)

(#19) Franklin válasza Gh0sT (#17) üzenetére


Franklin
addikt

És honnan lehet tudni, hogy valódi a lista?

Sztem az is fake.

(#20) Gh0sT


Gh0sT
addikt

''Az új ügyfelek jelentkezésével halad előre a lista: minden 30 új belépő után a legrégebben regisztrált vásárló kapja meg az általa kiválasztott telefont. Erre egy példa: ha olyan telefonra jelentkeztél, mint a NOKIA 9500 és ha a listán a 5. helyen állsz, akkor nekünk 5x30CD-t kell értékesítenünk mielőtt a NOKIA 9500 kézbesítenénk. A mobil kézbesítéséhez szükséges új belépők száma készülékenként változhat.

A példánál maradva tehát: Ha naponta 10 új vásárló jelentkezik a NOKIA 9500-ra, akkor 15 napot kell várnod.''



Na, nekem itt valami nem tetszik, de nagyon.

''minden 30 új belépő után a legrégebben regisztrált vásárló kapja meg az általa kiválasztott telefont''

Nekem ebből az tűnik ki, hogy ha én regisztrálok, akkor utánam ha megvan a 30 regisztráló, megkapm a telefont.

Viszont azt utána következő rész nem ezt mondja. :F

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#21) Franklin


Franklin
addikt

''Csak terjeszd a mobil4you.hu hírét a világban, mesélj róla barátaidnak, családodnak, kollégáidnak és bárkinek, akinek akarod! Minél több ügyfelet szerzel, annál hamarabb jutsz hozzá az ajándék telefonhoz.''

Helyesbítenék: Minél több ügyfelet szerzel, annál több pénzünk lesz és annál hamarabb lépünk le. :-)

(#22) joey7


joey7
őstag

1értelműen piramisjáték.kár mert ha becsületesen menne a dolog,akkor megérné;sajna tuti,h átverés.;)

(#23) Steven válasza Franklin (#19) üzenetére


Steven
addikt

Egyértelműen átverés!

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#24) joey7


joey7
őstag

ketten már fenn vannak a listán!;]:C

(#25) dane válasza Flashy (#10) üzenetére


dane
senior tag

még időben beléphetsz!!! d500-ra csak ketten várnak!

az a legnagyobb szar hogy ezt beveszik néhányan!!!
viszont az is megfordult a fejemben hogy a listán kamu nevek vannak hogy csalogassanak embereket! Gáz lenne ha minden várólista tök üres lenne!
''Olyan buliba nem megyek ahol egy kocsi sem áll!'':C

(#26) dane válasza joey7 (#24) üzenetére


dane
senior tag

minden telefonnak külön várólistája van! nézzétek végig mindet! nagyon kamu név szaga van a dolognak!

Nem hiszem el hogy van aki csak ugy feldob egy számlára 10 rongyot és várja a jóvilágot!!! Na neee....

Mégha utánvétellel jönne a CD vagy bármi, de igy még szerintem cd-t sem kap senki!:Y

(#27) musclemuseum


musclemuseum
aktív tag

Olvasható, hogy ha pl 5. helyen állsz, akkor 5*30db cd-t kell eladni...
Ha tegyük fel a 30. helyen állsz, akkor 30*30db-ot, azaz 900db cd-t kell eladniuk. Az 10ronggyal számolva 9milla... Hmm illetve hehehe.
És ez telefononként külön-külön megy...

[Szerkesztve]

People always talk about the weather...

(#28) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Az a gáz az egésszel, hogy te megrendelsz egy szolgáltatást/terméket - jelen esetben a CD-t, amit meg is kapsz. A telefon csak ajándék!!! Reklamációnak helye nincs.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#29) maross válasza dane (#25) üzenetére


maross
veterán

2-3 kamu nev az elejen, 60-90 vasarlo ugyem gyulik ossze, es 0pnezbol kijon egy kisebb vagyon. hat igen, butasagado :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#30) dane


dane
senior tag

''''minden 30 új belépő után a legrégebben regisztrált vásárló kapja meg az általa kiválasztott telefont''
''''

pont hogy ezért piramis játék!! Mert te tuti azon leszel hogy meglegyen a 30 regisztrált! szolsz 30 embernek, ők egyenként 30-30 embernek és igy tovább!! egyre többen regisztrálnak majd és várják a telót!

(#31) dane válasza musclemuseum (#27) üzenetére


dane
senior tag

ja és gondolom 9950 HUF haszonnal dolgoznak!

5x30 cd esetében 1495000 HUF a haszon!! ebből már megéri 1-2 telót ajándékba adni!

(#32) musclemuseum válasza dane (#31) üzenetére


musclemuseum
aktív tag

Jól ki van találva, hiszen ugye ahhoz, hogy valaki kapjon mobilt, eladnak 900cd-t a már írt 9millás forgalommal, ebből pedig 100rugó a telefon, tehát simán megvan a 8,9milliós haszon, esetleg levonjuk belöle a cd árát.
Ha pl 50ft-os lemezárral számolok, az 45ezer. Esetleg dobunk egy 5-öst rá, egyéb ktg-ként. Postaköltség mondjuk össz 400e, adóba is mondjuk ennyi, ha befizetik talán...
Az annyi mint 50+400+400=850e
de legyen kerek, a maradék 50e elmegy sörre.

A végösszeg tehát 8milla tiszta haszon telefononként.
Hogy ez nekem nem jutott eszembe...

:DD:)):DD

People always talk about the weather...

(#33) dane válasza musclemuseum (#32) üzenetére


dane
senior tag

egy telóhoz 30 lemezt kell eladni!

tehát: 30x10000 az 300000ft

ebből lejön 100000ft telóra + 30x500ft pk + 30x50ft lemez költség!

össz kiadás: 116500ft

össz nyereség: 300000-116500ft 183500ft emberenként/telefononként!!!

(#34) lesaux válasza dane (#1) üzenetére


lesaux
veterán

Jó ez a játék. Kár, hogy nem nekem jutott eszembe. :)

(#35) dane válasza lesaux (#34) üzenetére


dane
senior tag

és meggazdagszanak a naiv emberekből! :O

(#36) musclemuseum válasza dane (#33) üzenetére


musclemuseum
aktív tag

Erre egy példa: ha olyan telefonra jelentkeztél, mint a NOKIA 9500 és ha a listán a 5. helyen állsz, akkor nekünk 5x30CD-t kell értékesítenünk mielőtt a NOKIA 9500 kézbesítenénk. A példánál maradva tehát: Ha naponta 10 új vásárló jelentkezik a NOKIA 9500-ra, akkor 15 napot kell várnod.

A számoláskor ebből indultam ki...

People always talk about the weather...

(#37) ch.peter


ch.peter
aktív tag

Iratkozzunk fel, aztán ha nem kapunk telefont megkeressük az emberünket.. ;]
Hogyan?
Bővebben: link

(#38) dane válasza musclemuseum (#36) üzenetére


dane
senior tag

az a baj hogy ez csak mézesmadzag!!!! feldobod a pénzt és csá! egyszer csak megszünik az oldal és kész!

(#39) dane válasza ch.peter (#37) üzenetére


dane
senior tag

gyorsan lementettem az oldalt a biztonság kedvéért!

(#40) musclemuseum válasza ch.peter (#37) üzenetére


musclemuseum
aktív tag

:DD
Nekem is ez volt az elsö, mielött belenéztem volna a topikba... :)

People always talk about the weather...

(#41) dane válasza musclemuseum (#40) üzenetére


dane
senior tag

én feliratkoztam, de nem adtam meg a számlaszámomat! nem kerültem várólistára!

(#42) musclemuseum válasza dane (#41) üzenetére


musclemuseum
aktív tag

Ezzel ugyanott vagy, mint elötte...

People always talk about the weather...

(#43) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Na, asszem én is csinálok egy ilyen oldalt.

Nekem elég lesz 1.000 Ft-ot befizetnetek és a legmenőbb autómárkák közül választhattok. Ezért az 1.000 Ft-ért kaptok cserébe egy sluszkulcsot és ha a várólistán összejön utánatok 4.000 ember, akkor postázom az autót ajándékba.

Na? Érdekel valakit?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#44) dane válasza Gh0sT (#43) üzenetére


dane
senior tag

ja! lehek az első?2005-ös Subaru Impreza WRX STI-t akarok! Hatalmas felnikkel persze! :DDD

(#45) musclemuseum


musclemuseum
aktív tag

Na nyilt erröl mégegy topik, gondoltam felhozom...

People always talk about the weather...

(#46) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Eléggé kamu szagú ez a dolog.:D

(#47) ody42


ody42
senior tag

szimpla kíváncsiságból rákerestem a ''nextperson'' és a ''nextper'' szavakra, és ha ez egy tényleg működő rendszer, akkor a google-ban is kéne, hogy nyoma legyen. Viszont nincs nyoma, tehát szerintem hasraütéssel kitaláltak valami jól hangzó dolgot, h. elhessegessék azokat, akik piramisjátékra asszociálnak...
szánalmas...

(#48) frewa


frewa
aktív tag

Apám nehogy valaki bele menjen tök baromság! szolni kéne a fogyaszto védelemnek!

Pü-t írjatok elöbb észre veszem téma megjelöléssel!!

(#50) PUMA-Q3-


PUMA-Q3-
csendes tag

Sziasztok!

Küldjünk nekik egy mailt, hogy feljelentjük őket ha nem küldenek egy telefont :DD :Y

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.