Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Hol lehet radeon 9500-at kapni (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) vernyul


vernyul
tag

Hali a fent emlitett kerdesre szretnek valaszt kapni mert eddig nem talaltam kishazankban ilyen helyet:))

What kind of Csatahajo?

(#2) rog válasza vernyul (#1) üzenetére


rog
addikt

van egy haverom az tud.
ez a honlapjának a címe:
google.com

na jó ez durva, bocsi a mikland elvileg árulja,m nem tudni hogy van e készleten de megmondják telefonon
meg talan a demostudio is, meg mistral is

(#3) boygo


boygo
aktív tag

Sima 9500-as szerepel a Mikland és a Bluefish árlistáján is.
Engem a Pro verziós érdekelne. :P

Nem szégyen elismerni ha másnak van jobb ötlete.

(#4) vernyul válasza boygo (#3) üzenetére


vernyul
tag

Ja engem is

What kind of Csatahajo?

(#5) fügike


fügike
senior tag

Én a Neuro2000.hu-n láttam.

Boci-boci tarka!:D

(#6) schenker


schenker
tag

Hello na mia ...

P42.03A/MSI648Max/256MB266DDR/MSIG4Ti4200-TD8X

(#7) schenker


schenker
tag

Szasz skacok! Szerintetek jo kartya az MSI G4TI4200-TD8x? Az van nekem.
Kerdem: hogyan, mennyire lehet nagyon tuningolni? Hova kell ra a plussz hutoket szerelni? 3DMars2001 tesztpontszám: 8919! Ez szep eredmeny!

P42.03A/MSI648Max/256MB266DDR/MSIG4Ti4200-TD8X

(#8) boygo


boygo
aktív tag

Szóval a 9500 pro az 128 mb-os, a neuro2000-nél elírták.:(

Nem szégyen elismerni ha másnak van jobb ötlete.

(#9) schenker


schenker
tag

Nem értem sracok!
A VGA kartya neve: ATI Radeon 9700Pro!!! Csak ezt erdemes venni.
Brutto ar: 120-130ezer HUF

P42.03A/MSI648Max/256MB266DDR/MSIG4Ti4200-TD8X

(#10) cadaver válasza schenker (#9) üzenetére


cadaver
tag

imho olvasgass meg kicsit kolega :))

(#11) schenker válasza cadaver (#10) üzenetére


schenker
tag

Mire értetted ezt mester?
A Radeon 9700Pro jelenleg a Föld legjobb Video Grapics Adaptere!!!
Szerinted ami nekm van az jó?

P42.03A/MSI648Max/256MB266DDR/MSIG4Ti4200-TD8X

(#12) cadaver válasza schenker (#11) üzenetére


cadaver
tag

ebben igazad van :)) meg ha nekem lenne ilyen jo videokartyam en is erre vernem itt :)) de az a hellzet, hogy sztem te nem surun hallottam meg a radeon9500-rol. vagy csak lemaradt a hozzaszolas vegerol egy smiley :)) csak mert a 9500 jelenleg eleg utos kartya: ha minden igaz veri a ti4600-at, de az ara csak 36ezer forint. persze ez nem a PRO, de ilyet lattam ma mistr*l arlistaban. szoval a lenyeg hogy nem olyan draga mint a ti4600 de van olyan jo.
éééértöööd? :)

(#13) Spensers


Spensers
aktív tag

Hali NAGY ATIsok
Lehet hogy jővőhéten tudnak hozni nekem ATI 9500 PRO 128 kártyát, vagy ATI-t vagy Club 3D-t.
Lehet valami eltérés a két márka között úgy értem hogy valamiejikk jobb memória időzítéssel rendelkezik vagy ijjesmi ???

(#14) schenker válasza cadaver (#12) üzenetére


schenker
tag

Vágom cadaver úr! Right...
Remélem te nagy spíler vagy ezen a területen. Hogyan húzhatom feljebb az enyémet? Nekem uis. ''csak'' MSI G4TI4200-TD8x van. Azt olvastam, hogy simán kihozható 4200asból a 4600 as teljesítménye, csak hűtőt kell szerelni az oldalaira. Gondolom akkor ez az erősebb 8xes változatnál is így van. De pontosan hova kell szerelni? És hogyan? A Memory Clockot most 513 helyett 593MHzen a Core Clockot pedig 250 helyett 290en küldöm. Ezt vágja. A Mafia néha úgy akad mint a kurva élet+ állandóan tölt. Szerintem ez még 1 dual ati9700proval se menne rendesen! Nincs vmi tipped mitévő legyek és micsináljak ezzel a kurva játékkal?

P42.03A/MSI648Max/256MB266DDR/MSIG4Ti4200-TD8X

(#15) schenker válasza Spensers (#13) üzenetére


schenker
tag

uram...
a másik márkát nem ismerem. Mondana róla pár szót?
Mi a véleménye az MSIről?

P42.03A/MSI648Max/256MB266DDR/MSIG4Ti4200-TD8X

(#16) vernyul válasza Spensers (#13) üzenetére


vernyul
tag

Szerintem az eredeti ATI az azert jobb de nem igazan lehetnek kozte kulonbsegek ha egyarba van akkor ATI ha a Club 3D olcsobb akkor az mert a kulonbseget nem erdemes kifizetni

What kind of Csatahajo?

(#17) cadaver


cadaver
tag

hehe nekem radeon8500LE 64megason meg 733as celeronnal 1000-en nem akad tulsagosan a mafia, de figy, nem 1280*1024-ben kell jatszani teljes reszletesseggel, mert azert khm.. huhh, hat az a helyzet, hogy nem tudom, hogy kell, elmeletileg szilikonpasztaval kell raragasztani a ramokra kis hutobordakat, azt pedig ugy kell kivagni valami nagyobbol (pl. regi celeron hutot szetgányolni) de en pl meg nem mertem megcsinalni, bar lehet csak en vagyok hulye :)) szoval ilyesmi.

(#18) Spensers válasza vernyul (#16) üzenetére


Spensers
aktív tag

Köszi a válszat
Akkor tök mindeggy, csak már itt lenne valamejikk :)

(#19) schenker


schenker
tag

A kartyam teljesitmenye:
best image quality, 8x anisotropic, 4x antialiasing - ez mindig ervenyes!

FIFA 2003: 1280x1024x32, high detail
folyamatos csak a kamera nem teljesen folytonaosan gordul, de ez a legtobb jateknal igy van. Nem szaggat! A kep - hat magaert beszel!

Warcraft 3: minden full, 1280x1024x32, magaert beszel:
250 3D animalt Rifleman/Knight/Footman harcost tettem 1 kameraallasba!
Eredmeny: min. szaggatas! De tisztan kiveheto minden! Tokeletesen fut!

NfS Hot Pursuit 2: minden full, 1024x768x32 elegge komolyan fut! Teljesen folyamatos iranyithatosag=(kivalo-max5%-10%).

Mafia: a fekete leves! Allandoan tolt! Allandoan! Es ezert be is szaggat! Neha pillanatokra meg-meg all a kep! Ez a jatek katasztrofa! A min. settingsel is akad a jatek. Kikeszit! Otlet? Pedig joval felulmulom a recommended configurationt, minden periferiammal recommended: 128MB RAM, 32 or 64 MB VGA (3D), 800-1000MHz CPU!

P42.03A/MSI648Max/256MB266DDR/MSIG4Ti4200-TD8X

(#20) #25954560 válasza schenker (#19) üzenetére


#25954560
törölt tag

Tok jo, hogy a Mafia miatt meg nem ment at flame-ba a dolog :) Szoval sok forumon is az volt mar a tanulsag, hogy akarmilyen kiraly maga a jatek, annyira nem erteni, hogy melyik vason megy rendesen es melyiken nem. Talan a csillagok allasa...
Hutot szerelni pedig a memoriakra erdemes. Az osszesre. Altalaban az o tuningjuk nagyobb teljesitmenyjavulast hoz, mint a core freki emelese. Persze a lexebb, ha mindkettot tudod huzni. Szoval fogsz regi hutobordakat, szetfureszeled es rogzited a memoriakon (az, hogy hogyan, kulon topic :) ) Nekunk az valt be, hogy a 486-os hutobordat kettefureszeltuk es egy darab pont jo volt ket egymas melletti memoria-IC hutesere.

Bocs, hogy hosszuuuuuuuuuuu,
&rew

(#21) sportember


sportember
csendes tag

Heló!

Sz'al nagyon belelkesedtem a cikkeken, amiket az ati új kártyáiról írtak, én nagyon gyanúsnak találtam, hogy a neten említett speckóktól jellegzetesen eltér, amit az itt felsorolt helyeken árulnak. Hogy kicsit reálisabb képet kapjon a mindjárt megveszem a 9500-at, mert karira ad pénzt x (most épp' ilyen vagyok én is :) ) emberke, itt egy teszt, ami ugyan egy általam nem beszélt nyelven van, viszont a táblázatok teljesen magukért beszélnek, és az itthon is kapható Club3D 9500-at hasonlították a nála egyébként olcsóbb 8x AGP-s 4200-asokhoz:
http://www.benchmark.co.yu/article.php?sid=1723&oliver=0
Ja, a ''dalje''-re kell nyomni a következő oldalhoz :) .

Üdv : sportember

(#22) schenker válasza #25954560 (#20) üzenetére


schenker
tag

Kosz szepen a valaszt teso, de meg mindig nem ertem a dolgot igazan. Honnan szedjek ilyen hutoket? Nem jo ha uzletben vadi ujakat veszek?
Masreszt: ''Szoval fogsz regi hutobordakat, szetfureszeled es rogzited a memoriakon (az, hogy hogyan, kulon topic )'' - Ezt hogya erted? Hol az a topic?
Nem tudna vki rajzot mellekelni?

P42.03A/MSI648Max/256MB266DDR/MSIG4Ti4200-TD8X

(#23) Thom! válasza sportember (#21) üzenetére


Thom!
veterán

Elég fos a teszt ahogy én látom, ez 1 szimpla R9500 nem PRO.

(#24) Agyzuzo válasza schenker (#19) üzenetére


Agyzuzo
addikt

''Mafia: a fekete leves! Allandoan tolt! Allandoan! Es ezert be is szaggat! Neha pillanatokra meg-meg all a kep! Ez a jatek katasztrofa! A min. settingsel is akad a jatek. Kikeszit! Otlet? Pedig joval felulmulom a recommended configurationt, minden periferiammal recommended: 128MB RAM, 32 or 64 MB VGA (3D), 800-1000MHz CPU!''

Natalán ha a 4x Anti-Alising-et kikapcsolnád vázze...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#25) dON't hAcK! válasza Agyzuzo (#24) üzenetére


dON't hAcK!
aktív tag

Nem fogja. :)

dON't hAcK élt, ...

(#26) dON't hAcK!


dON't hAcK!
aktív tag

Szerintem most még nem érdemes ennyire erölködni ezért a kártyáért. Várni kellene legalább egy hónapot (nem nagy idő!), hogy kiderüljön valóban megéri-e az árát. A GF4 is várhatóan elkezd esni addigra, megjelenik pár gyártó, stb. Szóval mozgolódás várható. :)

dON't hAcK élt, ...

(#27) schenker válasza Agyzuzo (#24) üzenetére


schenker
tag

agyzuzo bocsesz
de a mafianal kikapcsoltam az anitialiasingot

P42.03A/MSI648Max/256MB266DDR/MSIG4Ti4200-TD8X

(#28) #25954560 válasza schenker (#22) üzenetére


#25954560
törölt tag

Ahoj!
De, vehetsz vadiuj 486-os hutoket a boltban, csak talalj olyan boltot :) A mostani chipset-hutok hasonlitanak meretben, de azert az kicsit draga ehhez a jatekhoz. Esetleg szg-bontokban erdemes meg keresgelni. Komoly 2-300Ft lehet egy darab, ha dragan adjak :) Lehet meg szo regi pentiumos (586-os) hutokrol is, az is tuter.
A rogziteses topik nemtom hol van. Asszem volt mar rola szo valahol itt a PH!-n, ha nem, akkor esetleg meger egy uj topic-ot, ne a kollega 9500-as temajat offoljuk szet.
Bocs, egy centi rajzom sincs a dologrol meg egyelore fenykepet sem tudok.

&rew

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Hol lehet radeon 9500-at kapni (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.