Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Pinya007


Pinya007
tag

Mozgás szerintem is fontos! Kaja nálunk szerintem elég változatos, reggel délelőtt és délben szoktam kiadósabban étkezni, délután kevesebbet, este vagy semmit, vagy valami könnyűt.
Szerintem is inkább többször keveset.
Megfigyeltem hogy a buszozástól nagyon lefáradok. Ezzel nemigen tudok mit kezdeni, ha nincs kivel beszélgetni próbálok pihenni, de aludni nem tudok.
Ha frissítésre van szükségem, kávét, de helyette mostanában inkább Ginseng züldteát szoktam inni. Illetve Lecithin tablettát szedni.
Mostanában rendszeresen bringázom, napi kb 40 km-t utána frissebnek érzem magam szellemileg!
Sport mindenhogy jó! ;)

Olyan nincs, hogy valamilyen témában ne lenne PH topic! :)

(#152) Nimrod válasza Pinya007 (#151) üzenetére


Nimrod
addikt

Buszozás engem is lefáraszt már az utóbbi időben, pedig soha nem volt gond. Talán a sok zötykölődés a kátyúkban? :F

(#153) Pinya007 válasza Nimrod (#152) üzenetére


Pinya007
tag

Lehet, meg a monoton zaj, rossz levegő sokszor.

Olyan nincs, hogy valamilyen témában ne lenne PH topic! :)

(#154) Steelheart válasza student (#150) üzenetére


Steelheart
senior tag

Az lehet, de az árpa nem olyan jó, mert kevésbé szeretem, utána meg a rizs a legóccsóbb gabona, szal amivel még jól lehet lakni. Nyáron is csak azért eszünk jobban, mert a kecskék tejelnek, szal van tejternék, és mert megtermelem a kertben a többit, zöldséget-gyümölcsöt. Ja, most jut eszembe, suliba tízóraira azért kenyeret szoktunk vinni :) Csak a barna kenyér rohadt drága, sajnos, ezért nem túl sokat.

XFire profile: http://profile.xfire.com/crystalheart ________>>--(O.o)-->________ http://www.youtube.com/watch?v=0NM45lYPb_A _________>>--(X.x)-->_________ http://crystalheart.extra.hu/e107_files/downloads/video/myvid/ggstart_f2_3kbps.avi

(#155) Kicker


Kicker
senior tag

esetleg a rendszeres napi szex, esti alvás csodákra képes....

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#156) Nimrod válasza Kicker (#155) üzenetére


Nimrod
addikt

Alvást lerágtuk, mindenkinek más és más a szükséges mennyiség.

(#157) Kicker válasza Nimrod (#156) üzenetére


Kicker
senior tag

igazából a szexen volt a hangsúly, illetve az ember párja ami fontos. egy kiegyensúlyozott háttérnél nem tudok jobb fokozó ''szert'' ha meg van a nő/férfi akivel nem tányércsapkodás és egyéb idegeskedés jellemző, hanem tényleg a boldog 1-2-3 óra amit este vele vagy, alvás és reggel újult erővel csapsz a lovak közé... szerintem ez nagyon fontos, és engem ez kajak turbóz... /ha egyedül alszom már szarabb a másnap.../ nem törvényszerű de én ezt vettem észre, hogy ez befolyásol

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#158) rii


rii
nagyúr

ubazzeg ....fel kell kötnöm a gatyát ... jön a hajtós időszak ... sztem bent leszek kb holnap reggelig ...

most toltam be egy kávét az orcám szája szélébe .. de csinálnom kell még pár adagot .. O.o...

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#159) TexT-BoY válasza Nimrod (#134) üzenetére


TexT-BoY
addikt

ebben van valami... Kb 3hete sikerült vissza álnom sulis rendre... 1kor fekszek 5,30 kelek és nem vagyok fáradt egész nap tudok hajtani max 1órás busz ut alatt alszok el ha épp nincs senki akivel beszélgetni szoktam... szal napi kb 6óra alvással elvagyok és 2 müszakban élek.. jelenleg még birom bár betudható ez a fiatal szevezetemnek is:) szal 6,30kor uton vagyok 2ig suliban ülök 3tol melózok 9kor érek haza picit tanulok ha kell +forum:D. Bár most nincs barátnőm ha lesz ujra nemtudom hogy eggyeztetem majd össze a dolgokat ott már lehetnek problémák. :F

Jah és Colonix rostot szedek reggel és Klerli teát iszom elalvás elött ha ez számit. [link] nekem ez nagyon bejött energie felszabaditás cimszón és az a 4,5óra amit alszok régebben 9nek felelt meg kb annyira jó:D

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#160) deter


deter
aktív tag

Ha valaki időlegesen akarja növelni, szellemi illetve testi teljesítő képességét akkor a következő segíthet. Nekem ez a receptem vizsgaidőszkra.
Nem gondolnák, de maga az emésztés rengeteg energiát emészt fel. Ezért a legfontosabb, hogy csak könnyen emészthető ételeket együnk. Sőt a legjobb ha mindent turmix segítségével felaprítunk. Csökkenteni kell a széhidrát, és növelni a fehérje bevitelt.. Én minden nap beveszek egy multivitamint és igazi zöld teát iszom szőllőcukorral. (a zöld tea jobb mint a kávé, ugyanis a kávé sokkszerűen azzonal fejti ki hatását, míg a tea egyenletesen) A szőllőcukorral, vigyázni kell mert bizonyos mennyiségben inkább álmosít. Nem árt még gondoskodni (a jobb memoria végett) az Omega3 beviteléről is. Lehet, kapni gyógyszertárakban, kapszula formájában tőkehal olajat. Ezen felül a vérkeringésemet ilyenkor hideg vizes ''permetezővel'' élénkítem. (Ez szintén sokat segít a memorizálás folyamatában)

(#161) Vamp


Vamp
senior tag

A bnőm...

Nem tudom miért, de amikor vele alszom kb 5 óra alvás olyan 12-nek felel meg. Amúgy elvégzett pár reiki tanfolyást, meg mindenféle energizáló dolgot.
Álmában verseket mond, magyarul, meg halandzsául mindenfélét...

Imádok vele aludni, olyan mintha 20 órákat relaxálnék :D

(#162) Nimrod válasza deter (#160) üzenetére


Nimrod
addikt

Vérkeringésre jó a kardio edzés is.

Egyébként idevágó hír. :))

[link]

(#163) jobbos


jobbos
csendes tag

Sziasztok

Én az egyetem mellett dolgozom, elég sokat, minden reggel 6:30-kor kelek és csak este 7, 7:30 körül kerülök haza (most kezdődik a hajtós időszak, úgyhogy a hétvégeken is ez lesz kb. egy hónapig). Rendesen étkezem, reggelizek, ebédelek, amikor hazaérek vacsorázom is.
Utóbbi időben egyre jobban érzem hogy fáradok, és nagyon lecsökkent a munkahelyi teljesítményem, egyszerűen nem tudok gondolkozni, és nagyon nehezen tudom magam rávenni hogy belekezdjek a következő megoldandó feladatba.
Mit tudnátok ajánlani? Sport, szabadság nem jöhet szóba, nincs rá idő. Eddig a MagneB6-ot ajánlotta nekem egy barátom, de szeretnék jobban tájékozódni multivitamin téren is.
A kávé se használ nekem, felnyomja a vérnyomásom, elkezd kalapálni a szivem, szóval így még annyira se tudok koncentrálni mint kávé nélkül.

Előre is kösz a segítséget

(#164) KMan


KMan
őstag

up mert jo topic.

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#165) adalbert1 válasza jobbos (#163) üzenetére


adalbert1
veterán

Kv. helyett esetleg tea? Nagyon régen úgy tanultuk még bioszból, hogy kevésbé intenzív, de sokkal hosszantartóbb hatása van a teinnek, mint a koffeinnek.
Amúgy ez nekem is ismerős, hogy egyszerűen nem fog az agyam, egyszerűen egy épkézláb gondolatom sincs olyankor, a koncentrációm gyakorlatilag nullára esik, elkalandozik a figyelmem. Vmilyen konkrét megoldás engem is érdekelne.

(#166) Antonio válasza jobbos (#163) üzenetére


Antonio
senior tag

olvasd át az oldalt... (tudományos háttér, média stb) érdemes
én szedem a vitaminjukat

mondjuk miután átböngésztem az oldalt, megvettem a cenzúrázott ill a cenzúrázatlan egészséget és elolvastam csak utána döntöttem hogy szedem ...

ajánlom mindenkinek a 2 könyvet

[link]

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#167) concret_hp


concret_hp
addikt

UP, hozzuk fel a témát :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#168) Vandit. válasza Antonio (#166) üzenetére


Vandit.
addikt

Na hagyjuk már ezt a lenkei formát. :( Még akkor is ha januári hsz. :)

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#169) Janoska26


Janoska26
addikt

Én multivitamint szedek, napi 3 kávé, 1 doboz cigi legalább, pizza, sok hús, oszt pereg a nap :DD

(#170) Vandit. válasza Janoska26 (#169) üzenetére


Vandit.
addikt

Igazad van. :C

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#171) rii


rii
nagyúr

és a kondíciót hogy lehet növelni?

rendre belaszok minden szombat+vasárnap vagy 6 órát napközben, amikor rengeteg dolgom is lenne.....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#172) rii válasza rii (#171) üzenetére


rii
nagyúr

yupp

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#173) Vandit. válasza rii (#171) üzenetére


Vandit.
addikt

Vitaminbomba. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#174) Kephamos


Kephamos
addikt

Hogyan tudom növelni a memorizálóképességem? Holnap zh. :(((

(#175) Kris91 válasza Kephamos (#174) üzenetére


Kris91
csendes tag

Szia!
Szerintem ezzel elkéstél, de ettől függetlenül sok sikert! :U :K

(#176) old gray válasza rii (#171) üzenetére


old gray
addikt

Ventolin, Pulimcort, Spiropent.

Nekem az erős allergiám miatt írták fel ezeket régebben, de csak néha használtam(fáradtság esetén), más gyógyszerek jobban enyhítik a tüneteket. De felpörgetnek rendesen, rájöttem :) Régebben kondizás előtt nyomattam +1-2 puffot Ventolinból és hihetetlen energiát nyertem. Mellékhatásként annyit éreztem, hogy a szívem kissé felpörgött.

Ezek a szerek nem hiába vannak nemzetközi dopping-tiltólistán....

Bocs, hogy ilyen durva dolgokat írtam le, csak úgy eszembejutott... :)
Mellékesen nekem szükséges volt használni, a dózist is csak néha léptem túl, akkor sem eszetlenül!!!

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#177) SaNyEe válasza rii (#171) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

nem monotonok azok a napok?
Bár gondolom nem ha lenne ezer dolgod :) én azt tudom javasolni, hogy sportolj valamit, vagy csak csupán kocogj egy keveset, de rendszeresen! A lényeg bármit is csinálsz a rendszeresség és a szervezettség ;)

-- end of transmission --

(#178) concret_hp


concret_hp
addikt

alvásigény csökkentésére valami tipp?
utóbbi időben (fél év? :D) hajlamos vagyok napi átlagban 8-9 órát aludni, jó lenne letolni 7 körülire :U

kávét inni ezután se fogok nekiállni :U

toltam 1 idejig ilyen plusz extractive vagy mi a tökömet, attól 4-5 órán át pörögtem mint a búgócsiga, de utána ha nem aludtam rendesen ugyanúgy beálmosodtam.

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#179) dokar válasza concret_hp (#178) üzenetére


dokar
addikt

gondolj arra, ha 1-2 órával kevesebbet alszol, az azt jelenti, hogy jó pár évvel tovább fogsz élni :D én pl 6-7 órákat alszom.

extra - SEXRay

(#180) adalbert1 válasza concret_hp (#178) üzenetére


adalbert1
veterán

Állítólag az éjfél előtti alvás pihentetőbb, mint az utána lévő (habár ha úgy nézzük mindig éjfél előtt alszik valaki, csak nem mindegy melyik napot számoljuk ;] ).

(#181) Makaveli válasza dokar (#179) üzenetére


Makaveli
senior tag

Tovább nem fogsz egy pillanattal se, csak többet fogsz megélni az életetből, ami tényleg jobb, mint 10-12 órákat aludni.

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#182) Vandit.


Vandit.
addikt

Azt tudni kell, hogy egy alvásciklus 3.5-4 óra, úgyhogy elvileg ennyi is elég a pihentető alváshoz.6-7 óra pont a legrosszab, mert akkor vagy a ciklus alsó holtpontján.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#183) glutamin válasza dokar (#179) üzenetére


glutamin
őstag

Ezt kicsit bővebben is fejtsd ki hog ymire gondoltál? az 1-2 óra megnyert időre vagy ténylegesen hosszabb ideig élsz emiatt?:D

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#184) concret_hp válasza Vandit. (#182) üzenetére


concret_hp
addikt

hm egy időben volt hogy napi 2*3.5-4 órát aludtam akkor sosem volt gond felkelni :U

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#185) PazsitZ válasza Vandit. (#182) üzenetére


PazsitZ
addikt

Ez szívás, ha igazad van, mert én általában pont 6 órákat szoktam aludni.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#186) adalbert1 válasza Vandit. (#182) üzenetére


adalbert1
veterán

Akkor ezért van az, hogyha néha már este 9-kor eldölök, hogy hajnal 1 körül felébredek, és sehogy se tudok visszaaludni? Erre valami javaslat? Mert utána reggel 8-9-10-re már megint kezd letompulni az agyam.

(#187) concret_hp válasza adalbert1 (#186) üzenetére


concret_hp
addikt

hajnal1 fele kezdenek jönni pókerolni az amcsi halak, pont jó :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#188) concret_hp


concret_hp
addikt

ginzengnek van valamilyen mellékhatása?
(rá lehet szokni, vagy bármi egyéb)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#189) concret_hp válasza concret_hp (#188) üzenetére


concret_hp
addikt

senki semmit? :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#190) Ndruu válasza concret_hp (#188) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem igazán lehet rászokni tudtommal. Ginseng mellékhatások

De csak az előírt mennyiséget vagy annál kevesebbet szabad belőle fogyasztani.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#191) R


R
aktív tag

:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.