Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TeeJay


TeeJay
félisten

Van egy LG cédé íróm 52x24x52
és az a bajom hogy az audió cédéimet másolni szoktam mivel nem lehet ezeket csak fly módba átírni hogy kafa legyen

ilyenkor meg a Shuttle olvasóm az eredeti bolti cédéket max 6,5-7x tudja olvasni

itt kezdődik a baj mivel az írót meg nem tudom arra fogni hogy 8x tól lassabban írjon át cédéről cédére:(

tudtok valamit amivel meg tudom neki mondani hogy 4x sebességgel írjon?

így is jó lett a másolt cédé csak a puffer votl mindgi 0százalékon és mindgi megállt a lézer is

szóval ez gázos szerintem

adjatok tipept mivel tudom az írást minimum 8ről 4re levenni

köszönöm:))

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2) Trak válasza TeeJay (#1) üzenetére


Trak
addikt

Miért csak ''fly módban'' lehet átírni jól:F

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#3) Viktor77 válasza TeeJay (#1) üzenetére


Viktor77
titán

Sajnos nem.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#4) TeeJay válasza Trak (#2) üzenetére


TeeJay
félisten

a cédé bolti eredeti és másolásvédelemmel van ellátava

szóval egy mai olvasó nem tudja lejátszani
nekem a Shuttle lejátsza mint a huzat de nem tudja 8x sebességgel sajna:(

és mivel mixcédé ezért ha nem flyba írom át akkor a másolt cédén a trackek ugrani fognak azt meg nem szeressük:(

mindig flyba szoktam írni másolásvédett cédéket:))

js meg Clone cd-vel tudom csak:)

[Szerkesztve]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#5) Viktor77 válasza TeeJay (#4) üzenetére


Viktor77
titán

Ezekszerint a CloneCd-t még nem próbáltad.

MOD: Nem ér szerkeszteni! :)

[Szerkesztve]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6) Trak válasza TeeJay (#4) üzenetére


Trak
addikt

A Shuttle vel le tudod szedni ezek szerint a gépre is, akkor pedig már csak a track-ek közti ugrás a gond? Mert arra van megoldás. (Most így nem tudom mi az, de volt már róla szó a fórumon, vlaki biztos tudja)

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#7) TeeJay válasza Viktor77 (#5) üzenetére


TeeJay
félisten

haha
ennyire ne mvagyok hülye

ott beállítotam a 4x írást és erre meg nekilátott az író 8x sebességgel írni
már 10százalék után megállt a lézer szinte mindig

így a normál cédé vagy 20perc alatt lett csak kész

pedig 4x sebességen simán lement volna azalatt is

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#8) Viktor77 válasza TeeJay (#7) üzenetére


Viktor77
titán

Nem így értettem.

1.CloneCd-ben sem kell on-the-fly írni a cd-ket.
2.Az írod még CloneCd-n belül sem látja ezt a lemezt?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#9) TeeJay


TeeJay
félisten

pl a gyártók részéről nem lene rossz ha gondolnának arra hogy a minimális cédé írás sebessége ne 8 hanem 4 vagy 2 legyen
nemde?

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#10) TeeJay válasza Viktor77 (#8) üzenetére


TeeJay
félisten

de én úgy tudom hogyha nem flyba írom akkor lerakja a tracket gépre és onnan ha megírja akkor minden track között lesz ugrás mivel ez mixcédé

vagy ez már csak régen volt így?
azt tudom hogy régan ha a neroba úgy írtam át mixcédét hogy nem votl gyorsmásolás akkor hajíthattam ki a cédét mert minden track között volt egy fél másodperc kattanás

Clonecd látja és át is írja de az se akarja elfogadni hogy én 4x sebességgel akarok írni:(

ez elég rossz pedig

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#11) Trak válasza TeeJay (#10) üzenetére


Trak
addikt

Mondom, vlahogy ki lehet írni úgy a zenéket, hogy ne legyen köztük semennyi szünet...

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#12) Viktor77 válasza TeeJay (#10) üzenetére


Viktor77
titán

Én úgy tudom, nem trackeket rak le a vinyóra, hanem a teljes lemez képét. De ezt egy újraírható lemezzel kipróbálhatod.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#13) TeeJay válasza Viktor77 (#12) üzenetére


TeeJay
félisten

oké majd kikisérletezem

szóval akkor nem lehet lassítani az írást 8x alá?
semmivel se?

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#14) dr.kiky


dr.kiky
tag

Szerintem hülyeség fly-ban írni.... Forrásnak használd az írót cd másolásnál és írásnál is...Addig csinál egy tempfájlt,amibe belerakja a cuccot... Utána kiírja,majd törli...Legalábbis így hallottam...:))

(#15) eziskamu


eziskamu
addikt

Szóval összefoglalva vagy csinálsz egy képfájlt a cd-ről a winyóra, vagy másolod on-the fly, és asszem úgy is meg fogja írni, mert a Superlink technika (magyarúl BurnProof) megvédi a lemezt a buffer alulcsordulásos hibáktól, de nem biztos, hogy minden cd lejátszó szeretni fogja, vagy régebbi cd-rw-re dolgozól (ha kezeli a a cd lejátszód (discman, vagy hifi) a cd-rw -t) mert azokat tudják 4*eresen is írni álltalában az LG írok (nekem gce-8525b -m van).

[Szerkesztve]

(#16) sakál válasza TeeJay (#13) üzenetére


sakál
tag

Sajnos nem. Nekem is van ugyanilyen íróm. Bár hibázni még nem hibázott, de a 8x-osan megírt lemezeket nem minden készülék olvassa.(régebbiek)
Sajnos nem árulnak lassú írókat. Te ismersz valakit, aki 52x-esen ír ?!
Sajnos a verseny már régóta a számokról szól és nem a minőségről.(tiszt. a kivételnek)

A szépség az eszed rovására megy

(#17) Arval


Arval
csendes tag

Elméletileg Neroban lehet olyant csinalni, hogy kiszedje a track-ek közti szünetet.
Én 6.3.1.6-tal próbáltam, úgy lehet leszedni, hogy 2szer ráklattyintasz a track-re, és ott átírod a szünetet nullára 2 másodpercről.
Mellesleg CloneCDvel is csináltam biztonsági mentést audiocdről, nem on-the-fly móban, és pont olyan lett, mint az eredeti...

Szerk.:

LG 4082B dvdíróm és Plextor PX-W5224A cdíróm is megírja 4szeresen a lemezeket :)

[Szerkesztve]

''Ha én állat lennék, nem tartanék embert a lakásban...''

(#18) TeeJay válasza sakál (#16) üzenetére


TeeJay
félisten

egyszer írtam csak 52x sebességgel csak hogy megnézzem mire jó
azóta 32fölé sosem megyek

de pl audiót igencask jó lenne ha lehetne 1-2-4x sebességegl is írni mert vannak olyan lejátszók amik ezeket fogadják el

oké így is átmásolta a cédét de 10-20másodpercenként megállt a lézer mert nem kapott adatot mivel az olvasó nem tudott csak 6,5-7szeres sebességgel olvasni


én úgy tudom hogy mixlemezt csak úgy lehet átírni hogy kajak az eredeti lemez legyen a másolt is
megbontani nem lehet a trackeket mert tuti lesz köztel egalább egy ugrásnyi szünet:(

én így csinálom a mixcédéimet
csinálok egy 79perces mixet
Neroval az egész wav filet beindexelem és úgy felírom cédére
nem lesz a sávok közt megállás csak egy index hogy hol folytatódik a következő track

másolásnál kár télleg hogy nem lehet lassítani

a Drive Speed se tud beleszólni?

szóval az LG író minimum az csak 8x?
mert pl újraírhatónál is tud 4x sebességgel

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#19) sakál válasza TeeJay (#18) üzenetére


sakál
tag

Nem mondtam, hogy csak min. 8x-osan tud írni. Csak az 52x-es lemezekre nem kínál fel alacsonyabb sebességet. Hogy ez mennyire múlik a Nero-n is, azt nem tudom. Az én TDK (Philips) 12x-es -RW lemezeimet pl. csak max. 10x-esen engedi írni!

A szépség az eszed rovására megy

(#20) TeeJay válasza sakál (#19) üzenetére


TeeJay
félisten

ja ez nálam is így van
max 10x újraírhatónál
de miért?

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#21) Mr.Skyline válasza TeeJay (#1) üzenetére


Mr.Skyline
senior tag

1. CD-képként felrakod a gépre és onnan írod ki (Alcohol, CloneCD...)
2. Felrakod MP3-ba a gépre és kírod Nero-val (be lehet állítani a szünetet 0mp-re)
sok sikert...:DD

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt visszük"

(#22) fokukac


fokukac
nagyúr

arra gondoltál már, hogy kézzel megfogod a cd-t, hogy ne pörögjön olyan gyorsan? :D

----------------------------------

egyébként bocsánat, de baromság bármit is on-the-fly módszerrel másolni...
audiot meg különösen...
be kell szépen grabbelni, lehetőleg exact audiocopy-val
(EAC - www.exactaudiocopy.de)
ez begrabbeli a másolásvédett cd-ket is...
majd a wav-ot írd ki szépen egy audio cd-re, a lehető leglassabb sebességgel (audionál ez is számít, sokan arra esküsznek, hogy 4-szeres sebességnél gyorsabban nem szabad audiot írni..., mivel az cda formátumban nincs hibajavíás, nem úgy, mint az adat-formátumban...
szóval ebből a szempontból nem az ideális választás egy LG.)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#23) Grunya válasza fokukac (#22) üzenetére


Grunya
aktív tag

Én is így szoktam csinálni! Az EAC készít egy CD-képet xy.wav ill. xy.cue file-okat hoz létre. Utána szintén az EAC-cal írom ki CD-re az anyagot.
Már eszembe jutott, hogy nem-e jobb lenne Nero-val... Vagy mindegy?

És azt hogyan lehet megcsinálni, hogy az xy.wav file-t később szétbontsam számokra és ne egyben kelljen mp3-ba tömöríteni?

(#24) zLegolas


zLegolas
őstag

A megoldás: Linux :C Ecceresen is írhatsz, akármekkora szünetekkel, akármit akárhogyan...

Na de Window$ alatt meg:
A gond az, hogy manapság a CD írás = Nero kittkatt
Elmélet, mifene nuku... Az ilyesmire keressetek rá: pregap, DAO, TAO,

Mellesleg az újabb hipersebességű CD-k esetében sokkal vékonyabb rétegbe kell a likakat belepörkölni, ezért aztán lehet egy 10x -megírt CD olyan jó, mint egy 4x. Valahol ott van a kutya elesve, hogy a lézerenergia kalibrálása során az istenkirály Nero úgy véli, hogy 8x a minimum, és slussz... Lehet, hogy igaza van.

Próbáljatok mással is írni: Easy CD Creator, WinOn CD, Burn4free, stb...

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#25) ollie válasza zLegolas (#24) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak hogy van egy kis bibi. A Neronak semmi köze a minimum írási sebességhez, és ha elolvastál volna több hozzászólást, erre rá is jöhettél volna. Ez csak a hardware-től függ, vagyis a cd-írótól.

***

(#26) fokukac válasza Grunya (#23) üzenetére


fokukac
nagyúr

hát, ha nem azt mondod neki, hogy ''cue sheet készítése'', akkor nem kell darabolni...

Kijelölöd az összes számot a CD-n, majd megnyomod baloldalt a ''wav'' gombocskát, és már grabbel is, számonként.
sőt, ha az ''mp3'' gombocskát nyomod meg, akkor egyből mp3-at is csinál. (szintén számonként)

beállítod a ''tömöríési beállíásoknál'', hogy milyen tömörítővel, milyen bitrátával tömörítsen,
sőt, lekérheted a Cd-információit, és azt is beállíhatod, hogy milyen formátumúak legyenek az mp3, ill. wav fájlok fáéjlnevei, ill. hogy töltse ki az id3 tag-eket...

ha egyszerre kell wav is és mp3 is, akkor ki kell pipálni a ''törölje a wav-ot a tömörítés után '' c. beállítást.


Ui. ja, és a nérónál egész biztosan job az EAC audio grabbelésre.
Viszont ajánlott Safe (biztonságos) módban használni, mert akkor 100%, hogy ugyanazt kapod végeredményül.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#27) #00809728 válasza fokukac (#22) üzenetére


#00809728
törölt tag

arra gondoltál már, hogy kézzel megfogod a cd-t, hogy ne pörögjön olyan gyorsan? Hát igen ahhogy tőlled megszokhatuk.Azt hittem kalapács lesz de ...

:C :DD :C

(#28) zLegolas válasza ollie (#25) üzenetére


zLegolas
őstag

A bibi az, hogy szoftver gáz van, merthogy mint írtam vala:

''Ecceresen is írhatsz, akármekkora szünetekkel, akármit akárhogyan...''
Úgy értem Linux alatt.

Ennek semmi köze a hardverhez, akkor minden ''oprendszer'' alatt konzekvensen ugyanazt tenné. Vagy nem? :F


:DD:C:DD


Na.

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#29) Grunya válasza fokukac (#26) üzenetére


Grunya
aktív tag

Köszönöm, tul.képpen ezt én mind tudtam, csak azért szoktam .cue-t csinálni, mert úgy gondoltam, hogy így profibb lesz a másolat. Gondolom külnösen hasznos ez a funkció koncert CD-nél ill. mix-eknél. Azonban ha nem szükséges, akkor nem grabbelném be ujra az egész CD-t, ahhoz, hogy mp3-ban is meglegyen, hanem a már meglévő wavot dolgoznám fel.

Neroval én sem grabbelnék, én az írásra gondoltam, hogy jobb-e ha Neroval írom meg az audio lemezeimet és nem az EAC-cal...

(#30) Grunya válasza zLegolas (#28) üzenetére


Grunya
aktív tag

Szerintem ez csak hardver függő. Nem hiszem el, hogy egy 52x-es LG vel tudsz linux alatt 1x-esen írni. Max azt írja ki, de valójában nem... Mérd le mennyi idő alatt készíti el a cd-t. Egyszerű.

(#31) zLegolas


zLegolas
őstag

Bár, ahogy jobban olvasgattam, lehet, hogy mégis én vagyok kicsit ketye? Oszt nem is úgy van, ahogy leírtam?

hmmm... na mégsem olvasom végig ismét, hátha akkor sem leszek képes felnőni a feladathoz!

:P:U;)

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#32) fokukac válasza Grunya (#29) üzenetére


fokukac
nagyúr

audio cd-t én is nero-val szoktam írni, arra jó a nero... ;)
wav-ot meg darabold fel mondjuk soundforge-gal, ha nem akarod újra grabbelni.

vagy, újabb hülye megoldás : bemountolhatod a cue fájlt a Daemon tools-sal, és akkor, mint virtuális meghajtót látja az albumot...
s ekkor választhatod, hogy erről szedje a wav-okat az EAC-ban, és egyből mp3-at is csinál. ekkor tehát nincs újabb ''fizikai'' grabbelés.
ez még jobb megoldásnak is tűnik, egyszer már csináltam ilyet.

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#33) Grunya válasza fokukac (#32) üzenetére


Grunya
aktív tag

Igen, ez utóbbi nekem is eszembe jutott. Persze így a meghajtón belül készít egy újabb másolatot, de végül is ez nem nagy probléma... Én valahogy ezt is el akartam volna kerülni. Az lenne a profi munka... :)

(#34) bit_vector


bit_vector
tag

Vannak 'szabvány' sebességek amiket egy írónak tudnia illik. Nekem egy LG CRD8525B van, az 52x32x52x-es. Ez windoze-ban legalább 4x-essel ír, jham, és Linux alatt pedig akár 1x-essel is. Ami neked van annak is tudnia kell a 4x-est audioban. Nero-val is teszteltem, ott is megy rendesen. Egyébbkéánt a Nero-ban van jópár hiba, ami miatt egyre összecsapottnak tűnik a program, pl. az overburning teszt nem fut, hanem lefagy, aztán az infotool baromságokat ír, ennek ellenére még mindig működik az írás.

szvsz CD-t a legjobb Image-ben másolni, mert aztat legalább tudod, hogyha olvasáskor kihagy a 'csomagból' az olvasó.


jham, egy másik dolog a TDK12x-es RW-vel kapcsolatban: a probléma nem ismeretlen, de ebben nem a drive a hibás, hanem a TDK: a lemez ténylegesen csak 10x-es RW, csak tizenkét ikszre van bélyegezve. Hogy miért, nem tudom...

Na byez


szerintem, ha másképen nem megy, akkor vedd ki a főtengelymotort, aztán hajtsd meg a CD-t kurblival egy áttéten keresztül - de akár a gépedet is pörgetheted házastul, monitorostul.... :DD

Mondd el és elfelejtem; Mutasd meg és megjegyzem; Engedd, hogy csináljam és megértem. /Kung Fu-Ce/

(#35) ollie válasza zLegolas (#28) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Meglepődnék, ha igazad lenne, ugyanis ha hardveresen van beépítve az íróba, hogy a minimum sebesség 8x, akkor ezt hogyan változtatja meg a linux?

***

(#36) Alex91 válasza ollie (#35) üzenetére


Alex91
félisten

Sehogy. :)

Egyebkent az uj alapanyagokat nem is erdemes 1x-esen irni, mert ez mar tul lassu nekik :). Ugy 16-24x-es jo lesz nekik.

Ja, meg DAO-ban kell cd image-t kesziteni, akkor nem lesz a szamok kozott szunet!

[Szerkesztve]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#37) zLegolas válasza bit_vector (#34) üzenetére


zLegolas
őstag

Köszikeeee....

:C

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#38) Grunya válasza bit_vector (#34) üzenetére


Grunya
aktív tag

Most mondom, hogy az nem létezik, hogy Linux alatt 1x-esen ír... :)
De tök jó lenne, ha meggyőznétek, hogy márpedig de.
Ismét leborulhatnék a Linux nagysága előtt. :)

(#39) Grunya


Grunya
aktív tag

Na most már szálljon be valaki nagyágyú is ebbe a Linux témába és mondja meg a frankót!!

Fokukac??? :)

(#40) Alex91 válasza Grunya (#39) üzenetére


Alex91
félisten

Linux-al sem fog 1x-esen irni, azt kesz. HW nem tudja.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#41) zLegolas válasza ollie (#35) üzenetére


zLegolas
őstag

És ezt te honnan veszed, hogy ''ha hardveresen van beépítve'' ??

Ááá, meddő vita...
Az a szomorú, hogy a Windows úgy ahogy van eltakar a user elől mindent, minden lehetőséget ami a hardverben benne van. A kereskedelemnek a Stupid User kell, aki elhiszi, hogy jön a világvége, ha nem veszi meg évente az új csodaszoftvert, ami a régi hardveren persze mán nem megy, és persze sokkal-sokkal biztonságosabb meg jobb, mint az előző....

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#42) Grunya válasza Alex91 (#40) üzenetére


Grunya
aktív tag

Na tessék! :)

(#43) Grunya válasza zLegolas (#41) üzenetére


Grunya
aktív tag

Én is úgy tudtam, hogy minden CD-író csak bizonyos fix sebességeken képes CD-t írni. 4, 8, 16, 24, 32, stb Az író típusa határozza meg, hogy melyik. És az 52x-es LG esetében ez a sorozat 8-cal kezdődik....
De mondom, írj ki egy 74 perces Audio CD-t Linux alatt 1x-esen. Hidd el, akárhogy is szeretnéd, nem fog 10 percnél tovább tartani.

(#44) bit_vector


bit_vector
tag

Egy pillanat: két különböző dologról beszéltek:

Az való igaz, hogy az új HS CD-R -ek nem szeretik a lassú írást, bár elviselik. Ezen felül az 1x-es sebességű írás lehetősége mindenütt adott, sőt, ha jól emléxem az író vissza is vesz a sebességből ha a pufferje egy bizonyos % alá csökken (merthogy ez is a védelem egy része -persze ezt is aktíválni kell a szoftverben).

zLegolasnak igaza van, a linux valóban ír 1x-es sebességgel is, persze más kérdés, hogy ki használja ezt ki a mai ötezerikszes időkben....

A windoze pedig egy olyan állatfaj, mint a görény: kívülről szép, takaros, aranyos, de ha fingik, szagolhatod...

Programozói szempontból valahol tényleg igaz a windoze nézete, mégpedig az, hogy ha sok az opció, akkor az user eltéved... Én megnézném azt a linuxost magamnak, aki egy rendszer összes lehetőségét kihasználja, legyen az akár program, akár hardver.

De maradjunk az írásnál, mert különben megy az offolás...:)

Mondd el és elfelejtem; Mutasd meg és megjegyzem; Engedd, hogy csináljam és megértem. /Kung Fu-Ce/

(#45) Grunya válasza bit_vector (#44) üzenetére


Grunya
aktív tag

''Ezen felül az 1x-es sebességű írás lehetősége mindenütt adott''

Mármint minden alapanyag esetében? Úgy lehetséges, de hogy minden íróval azt továbbra sem hiszem.

(#46) boci.NET válasza TeeJay (#1) üzenetére


boci.NET
csendes tag

Milyen SHUTTLE-d van?
Mert nekem meggyűlt a bajom a plextorral a védett cdknél :)

tel. 06703149033

(#47) Hikvision válasza boci.NET (#46) üzenetére


Hikvision
senior tag

a Plextor nekemis lassan olvasta be a gyári cuccost

20 éve a PH-n.

(#48) TeeJay


TeeJay
félisten

Látom szépen lett a topik tuningolva:)
Na szóval

eleddig azé másoltunk mindgi az én Shuttle olvasómmal mert másnak kínok közt annyit csinált az olvasó hogy nem játszotta le a cédét és egy hibaüzenettel kiköpte:)

Én mikor cédéolvasót vettem már tudtam hogy a Shuttle olvasóval jól fogok járni
sima 56x Shuttle de ez aztán eszi a gépbe lejátszhatatlan cédéket is

mivel nero nem engedte átmásolni ezeket
fogtam és Clone Cd
eddgi semmi baj nem volt mert a Shuttel 32x sebességgel is tudja olvasni az Audio cédéket

hanem az utolsó 2 cédém valami új technológiával lehet gyártva mert max 6,5-7x sebességgel tudja olvasni:(

és értelem szerűen ha az író meg 8x minimumon tud átírni akkor a puffer hopp kiürül és szaggatva írja végig a cédét

persze jó lesz de ezt szeretném megkímélni

Clone CD be akkor megpróbálom leteni gépre az egész cédét és kajak ugyanúgy kiírni

elvileg akkor az eredeti cédét kapom és nem lesz a track között ugrás

szóval csupán ennyi volt a bajom hogy nem tudom lentebb venni sajna 8x ről az írás minimumot:(

Hirtelen ennyi

Köszönöm a válaszokat
Aki másolásvédett cédét akar lejátszani vagy átírni annak ajánlom a Shuttle cédéolvasókat:)
Nekem eddig mindent olvasott még azt is amit tilos lett volna neki:)
És az a 32x grabbelési sebesség egész jó:)

további ötleteket is várok

ja régen a régebbi neroval votl mindgi az hogy ha nem disc at once módba írtuk akkor ugrás volt sajna:(

de mára már könyebb

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#49) TeeJay


TeeJay
félisten

up:))

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#50) TeeJay


TeeJay
félisten

up:DD

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.