Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Hogy én mekkora állat vagyok! (elírt cd) (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) divot


divot
veterán

A következő mahaságot sikerült véghezvinnem. Néhány fotót akartam felírni az ismerősömnek, de épp beszart a régi cdromom. Nosza, felmásoltam a képeket a vinyóra, hogy majd onnan kiírom neki. Aztán iszogatás közben elfelejtettem új CD-t berakni, és ráírtam a régire a képeket, méghozzá úgy, mintha egy új cd-t kezdtem volna. Persze azóta csak ezek a képek láthatók, a régi adatok (jó sok családi fotó), meg nem.
Na most az a kérdés, hogy ezek végleg az enyészetté lettek, vagy valami trükkel még előkaparhatom őket? Hiszen fizikailag ugye ott vannak a CD-n. :F

(#2) Bass válasza divot (#1) üzenetére


Bass
addikt

Jártam már én is így csak tudatosan mert gondolom többmentben irtad ki a cd-t ,nekem úgy jött helyre hogy ráirtam a maradék helyre adatokat majd végleg lezártam a lemezt de vigyázz ha kb 10mb van vissza akkor már ne rakj rá semmit mert lehet hogy nemtudja lezárni na pá lehet hogy ez segít.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#3) DeX válasza divot (#1) üzenetére


DeX
tag

Ha tobbmenetes a cd, akkor nincs sok gond szerintem. Biztos meg lehet oldani valahogy, hogy ne csak az utolso session-t lasd. Vegso esetben probalj olyan programot keresni, amivel iso-ban elered barmelyik session-t. Gondolom kell ilyen programnak lennie, de ilyen gondom meg nem volt, ezert csak otletot probaltam adni.

(#4) tomcs válasza divot (#1) üzenetére


tomcs
őstag

megmentheto.

neroval pl nekiallsz cd-t folytatni es ott kivalasztod hogy melyik sessiont folytassa. valaszd ki az utolsoelottit es elvileg a browsereben ott lesznek a hianyzo fileok, ha latod oket adat hozzaadasa nelkul nyomsz 1 irast vagy nem tom igy ki tudod-e masolgatni oket ha mar nincs eleg szabad hely

(#5) divot válasza Bass (#2) üzenetére


divot
veterán

De ha végleg lezárom, akkor nem ezt az állapotát zárolom?

(#6) divot válasza tomcs (#4) üzenetére


divot
veterán

Na, ezt kirpóbálom.

(#7) divot válasza tomcs (#4) üzenetére


divot
veterán

Sajna kimásolni nem lehet őket, de egyébként igazad volt, ott vannak, látom is mindet, csak nem tudok velük mit kezdeni. :F

(#8) tomcs válasza divot (#7) üzenetére


tomcs
őstag

es nem tudsz irni ra 1 ures sessiont? mertt a igen az a leg1xubb

(#9) divot válasza tomcs (#8) üzenetére


divot
veterán

De, már megtettem. Csak nem változott semmi. Vagyis továbbra is csak a legutoljára felírt néhány képet látom.

(#10) tomcs válasza divot (#9) üzenetére


tomcs
őstag

:)

(#11) divot válasza tomcs (#10) üzenetére


divot
veterán

Teljesen érthetően mondtat el. Lehet, hogy én csináltam valamit rosszul, megpróbálom ismét.

(#12) divot válasza tomcs (#10) üzenetére


divot
veterán

Happy End! :))

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Hogy én mekkora állat vagyok! (elírt cd) (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.