Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Hobbi allat topic

Hozzászólások

(#1) twollah


twollah
nagyúr

Azt hiszem meg nem volt ilyen topic szoval nyitok egyet.
Nekunk most egy minihorcsogunk van.
A neve Bela, de csak Horinek hivjuk.
A neme ismeretlen.
Par kep rola Bővebben: link.

Van egy jatszoteri keverek kutya is.
A leanykori neve: Suti, jelenleg Bela.
Neme nosteny.
Kep talan lesz rola idovel.

(#2) behappy


behappy
aktív tag

nekünk Nyuszi és vidéki házunknál Bernáthegyi + Spániel, öcsémnek hörcsög, hugomnak tengerimalac és macska.


Bővebben: link

(#3) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Nekem 2 macskám van:D Érdekes,hogy a környékbeli macskák többsége fele annyi idős,mint az enyémek,mégis 3x nagyobbak...Chernobyl?:D

(#4) nRu3


nRu3
addikt

Nekünk 2macska és egy szép nagy akváriumunk van.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#5) Agostino


Agostino
addikt

Twollah : Aranyos a hörcsögöd ,de nem szeretem tartani őket, mert nagyon hamar a talpukat mutatják nekem :( .

Amugy van egy kanárink : Pumukli a becses neve, egy törpepapagájunk, akit csak Rózának hívunk. Mellesleg teljesen elmebeteg, mindent, de mindent szétszed. Megbontotta a falat, meg majdnem leharapta az ujjam.

Aztan van két kutyánk is: Erik (corgi) meg Árcsi (angol bullmasztiff)
Mostanában 3 macskával lettünk gazdagabbak, mind házimacsek : Nero, Brumi, Mini. Adnék képet is de icccsen hova felraknom.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#6) ABnormal


ABnormal
őstag

cica

Bővebben: link -vigyázz,nagy képek!!!

(#7) twollah válasza Agostino (#5) üzenetére


twollah
nagyúr

Hat istenem konnyen amortizalodnak.

(#8) rATdrAgOn válasza twollah (#1) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

Nekem meg ~16 eve van macskam. :)
Itt egy kep rola: Bővebben: link
Aztan van ismet ~3 eve madarunk ismet. ;(
Egy par nimfapapagaj. Zajosak mint a zallat. :)
Nem kell valakinek?! :)

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#9) twollah válasza rATdrAgOn (#8) üzenetére


twollah
nagyúr

Etesd meg a macskaval.

(#10) Darth_Revan válasza twollah (#9) üzenetére


Darth_Revan
veterán

:D

(#11) wedlock


wedlock
tag

Nálam van egy két éves perzsacica,meg egy kissé idegbeteg floridai sikló.Ha találok valahol normi tárhelyet,teszek fel róluk képeket is

Csajokat a paplan fölé,éljenek a kezek!

(#12) twollah válasza wedlock (#11) üzenetére


twollah
nagyúr

Hogy lehet egy siklo idegbeteg?

(#13) wedlock válasza twollah (#12) üzenetére


wedlock
tag

Egyszerü....rajtam kivül senki se tud benyulni a terráriumba,mert azonnal csapkod,harap.A macskát még csakcsak eltűri maga körül,de pl asszonypajtást már terrorizálja.;]

Csajokat a paplan fölé,éljenek a kezek!

(#14) rATdrAgOn válasza twollah (#9) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

Epp ez a problema. :)
macsek tulkoros, mar nem nagyon vadaszik. ;)
Papagaj meg hangos. ;)
Megoldas: nem kell valakinek?! :)

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#15) Kidus


Kidus
őstag

Nekem van egy hátmasszőr macskám, és egy párnafoglalós, telefongyilkos kutyám ( vizsla+belga juhász ).

Assuming Control

(#16) dannnnn


dannnnn
aktív tag

hi all
nekem van egy tengeri malacom, a neve malacka!!! mar megvan egy éve és nagyon megnőtt ... néha kiugral a akvariumbol... igen igen akvaruiumban van..
nagyn aranyo majd teszek fel képet!!!

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

(#17) al_age


al_age
senior tag

üdv!
a szobámban 2 akvárium van, egyik a teknőcömé (Mafla), másikban pedig halak vannak.
perpillanat 9 db neonhal és 1 darab algaevő - nekik nincs nevük
nagyszüleimnél pedig van egy yagd-terrier keverék kutyám, akit Szoninak hívnak:)

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#18) Tersius válasza twollah (#1) üzenetére


Tersius
tag

Nekem van egy kis akvariumom, benne 65 guppival :) (szapora nepseg!)

Es az osszeset Belanak hivjak! Szoval valami rokonsag lehet a tieiddel.

''My curvy sword at your neck, you unclean son of a dog of the female persuasion!''

(#19) twollah válasza Tersius (#18) üzenetére


twollah
nagyúr

Miert nem szamozod meg oket 1-65ig?
Bela1, Bela2, Bela3, ..., ..., ....

(#20) Tersius válasza twollah (#19) üzenetére


Tersius
tag

Elvileg meg vannak számozva így, de gyakorlaban nem szoktattam rá õket, mert ugyis osszekevernem, es akkor abbol csak sertodes lenne, az meg kinek kell?

szerk: De igazandibol nem igy van a nevuk, hanem

Bela1...n
Bela1_1..Bela1_m
Vagyis a hierachia bele van csempeszve.

[Szerkesztve]

''My curvy sword at your neck, you unclean son of a dog of the female persuasion!''

(#21) Tüncy válasza twollah (#1) üzenetére


Tüncy
csendes tag

nekem van 3 cicám és 2 kutyám..régen volt még 3 tengerimalacom is, de sajna a családban 1 emberke allegriás rá... pedig most nagyon szeretnék 1et!!!!:DD

subidubi (L)

(#22) Judyt válasza Tüncy (#21) üzenetére


Judyt
csendes tag

Nekem is volt tengerimalackám dettó allergia miatt került el tőlünk.Tufi volt a becses neve.Barátomnak van kutya+cica és szinte tekinthetem őket is családtagnak.A kutyus Tibi,a macskosz Garfield.

- Mi lesz a gilisztából, ha Viagrát eszik? -Ropi

(#23) scang


scang
senior tag

akkor én és beírom:)

van egy szemét kis görényem, a neve Büdi:D (találó)
kb 10 hónapos és kész anyaszomorító, néha az idegeimre megy, és kicsinál.
de azért imádjuk, nagyon-nagyon.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#24) Lt. Szabó


Lt. Szabó
csendes tag

Üdv neketek!

Itt van 1 kutya, 1 macska, 1 tengeridisznó, 2 papagáj, egy nagy akvárium (120L) benne 3 hallal :D és 4 csincsilla ( ebböl 2 eladó már 8-9 hetesek is megvannak és mind a 2 fiú) kinek kellenek?

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#25) Cicero


Cicero
őstag

Nekem van 3 hörcsögöm (nevük: noname 1#; noname 2#; noname 3#) és egy macskám (Bikfic) :P

Kép noname 3#-ról: [link]
Kép noname 1# és 2#-ről: [link]

Macsesz: [link]

(#26) Thrawn


Thrawn
félisten

Csatlakozék egy madárpókkal:[link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#27) sasa311


sasa311
veterán

Tengeri akvárium(aim) van(nak) :)

[link][link][link]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#28) Cicero válasza Thrawn (#26) üzenetére


Cicero
őstag

Semmi nem tudok a madárpókokról, ha hülyeséget kérdezek ne tessenek szivesek nevetni :DDD

A madárpóknak mérges a harapása (?), és ha igen, akkor kell otthon legyen ellenanyag? :B

Egyébként én nem mernék vele egy szobába aludni, ha még 2 cm-es az üvegfal is :D

[Szerkesztve]

(#29) Cicero válasza sasa311 (#27) üzenetére


Cicero
őstag

Ááááá!4 Nállad van Némó? [kép]

(#30) sasa311 válasza Cicero (#29) üzenetére


sasa311
veterán

ott van a képen :D

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#31) Thrawn válasza Cicero (#28) üzenetére


Thrawn
félisten

Igen mérgező. Az enyémnek speciel neurotoxin (idegméreg) van a mérgében. Ja és egyikre sincs ellenméreg ;] Azért nem parázok mellette aludni pedig csak 2mm-es az az üvegfal. Nem kell piszkálni és akkor nem harap meg. Sok helyen látni, hogy mászkálnak az emberek kezén stb, de igazából nem lehet ''kézhez'' szoktatni őket! Ösztönlények és nem tudni mire gondolnak, ha veszélyben érzik magukat vagy csak rossz kedvük van harapnak és kész!

Tegnap etetés volt soron, csontit kapott. Először megijedt szerintem mert kimenekült a vackából, de aztán gyorsan rájött hogy valami másról van szó. Visszafordult, elkapta (hihetetlen gyors!!!!), megharapta majd otthagyta. Kb 10 mp-ig mozgott még a csonti aztán meg sem moccant. Őkelme meg később visszasétált hozzá és lakmározni kezdett (szerintem a csonti ilyenkor még él csak a méreg lebénítja). Azért hogy senki és semmi ne zavarja kaja közben ideiglenesen beszőtte a ''vulkánjának'' a bejáratát.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#32) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Egy másfél éves exnőstény macska Süti névre keresztelve, mely 4 színű: fehér alapon szürke-fekete cirmos mintával és kisebb sárgás-barna foltokkal. Baromi jól néz ki! És írtó lökött egy jószág. Rám hasonlít... :))

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#33) Cicero válasza macilaci78 (#32) üzenetére


Cicero
őstag

Képet! :DDD

(#34) piqla


piqla
őstag

no ki milyen allatkat ujitott be az utolso hozzaszolas ota?:)

Szereted az állatokat?

(#35) Cicero válasza piqla (#34) üzenetére


Cicero
őstag

Nekem a hörcsögeimből van elegem... Egy szobába vagyok velük, és esténként már vagy 3-4 napja kapargatnak.. nem tudok tőllük elaludni, ilyenkor fogom őket és átköltöztetem őket a WC-be :DDD

(#36) Kris91


Kris91
csendes tag

Nekem van egy kutyus Westie-m, aki Marcipán névre hallgat. :DDD Aztán vannak halak, 2db Vöröstorkú anolisz, és 2db Barna anolisz, és volt 2 Vörösfülű ékszertekim, akiket haveromnak adtam, mert nálam nem volt hely. :U

(#37) Cicero válasza piqla (#34) üzenetére


Cicero
őstag

Jah meg 1-2 hangyát :DDD

(#38) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Állataim:
1 keverék, kölyök, törpe kutya
1 tengerimalac
1 dzsungáriai törpehörcsög
1 pár japán sirályka
2 pár zebrapinty

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#39) Cicero válasza Algieba (#38) üzenetére


Cicero
őstag

Képet! ;]

(#40) Algieba válasza Cicero (#39) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

[link]

A képtáramban a Babszem, Karamella, Hóbogyó galériákban láthatóak az emlôsök.
Madaraimról még nem tettem fel képet.

A zebrapintyek beindultak. :) Februárig csak két kakas volt, de akkor vettem két tojót. Eddig külön voltak a fiúk és lányok, mert a tojók még nem álltak készen a ''tavaszra''.
Két nap alatt két pár lett a négy madár, két külön kalitkában, mert Alfi kakas és neje sokkal agresszívabban sajátították ki a maguk fészkét és az egész nagypapagájnak való kalitkát. Hogy még ekkora helyen sem tudtak békében élni...
Veszek még egy kisebb kalitkát, és a nagyba veszek valamilyen papagájt. Természetesen párt, mert a papagájok társas lények. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Hobbi allat topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.