Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) huskydog17 válasza Petykemano (#15) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

"Nekem egyáltalán nincs bajom a negatív dolgokról."

Pedig ennek a jelét/tünetét mutatod.

"Azt tudom mondani neked is, mint Sinesol kollégának, aki egy tagnapi AMD-SAmsung cikk alatt kérte számon az oldalt és Abut, hogy miért nem közölték még le a Zenbleedről szóló hírt."

Zenbleed témát én meg se említettem, így nem értem miért hozod fel. Irreleváns. Ezt ne velem beszéld le, semmi közöm hozzá.

"A PH! megfigyeléseim szerint 12-36 órás késéssel ad számot bizonyos hírekről. Ha neked ennél frissebb infó kell, olvasd el másutt."

Megtettem.

"Ha neked nincs szükséged Abu - szerinted részrehajló - tálalása, körítése, olvasd el másutt."

Megtettem, viszont néhányan innen szeretnének informálódni és emiatt vetettem fel, hogy egy ilyen dolgot, amely feltehetőleg több olvasót is érinthet, jó lenne szintén kiemelni ha már a másik fontos bejegyzést sikerült.
Végtelenül egyszerűen lehetne közölni az olvasókkal, amit az AMD is közölt az egész világgal.

"Nem én vagyok Abu, de arra tudnék tippelni, hogy mivel a játék még nem jelent meg és mivel utána akart kérdezni a részleteketnek, ezért hagyhatta ki a felsorolásból. DE ezt inkább tőle kéne megkérdezni."

? Te kérdezted, hogy honnan veszem, hogy köze van a driver-hez. Megválaszoltam, hogy az AMD is ezt kommunikálta az egész világnak.

"Mindenesetre nekem továbbra is az az érzésem, hogy Te nem objektíven szeretnél tájékozódni, hanem szenzációhajhász módon kifejezetten azokat az AMD-re nézve árnyékot vető eseményeknek szándékos felgerjesztését (pontosabban annak elmaradását) kéred számon, ahogy azt elfogultságodban Te tennéd, ha Te volnál a szerkesztő."

Akkor egyszerűen csak rosszul látod a dolgokat és olyan dolgokat látsz ismét bele a kommentekbe ami nincs ott. Ezt se értem, hogy mi alapján szűrted le. Feltételezem ez az a logika lehet, miszerint a Nixxes nem tesztelt egyáltalán AMD hardveren. Erre továbbra sem kaptam választ, csak személyeskedést.

"Azért ez lehet, hogy sokmindent megmagyaráz."

Az AMD driver timeout-ot nem magyarázza meg. Csak remélni tudom, hogy nem vetted be Abu hülyeségét miszerint az NV/Nixxes tehet az AMD driver hibájáról is. Ha viszont te is úgy gondolod (hogy kizárólag az NV/Nixxes a ludas), akkor zárjuk a témát, mert onnantól valóban nincs értelme objektivitásról beszélni (ez különösen vicces lenne, amikor engem vádolsz elfogultsággal).

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.