Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ben96


Ben96
tag

Egy 2.4 Ghz-es celeronom volt Abit AI7-es alaplapon, ezt cseréltem le egy Socket 478-as 3.0 Ghz-es Prescottra. Beraktam, indítottam, bios elenőriz, rendben, indít és ott van elöttem a desktop 4 biten 800*600-as felbontásban és kéri az ethernetport driveerét. Felbontást felnyomni nem lehet. Először a videokari driveot akartam felnyomni, egy gamestaros lemezmellékletről/az ehaviról/, megtettem, újraindít, semmi. Nem indul sem normálban, sem csökkentett módban. Rengeteget szenvedtem a renszerrel ami fenn volt, de úgytűnik keresztet vethetek rá ha már csökkentettben sem indul. Két fájlt nem talál aztán lefagy. Az AI7-esnek firmwire frissítés kell Prescotthoz, ezt tudom, de ez már megtörtént. Azt gondoltam a procit kicserélni annyi lessz mint pölö plussz memóriát rakni a gépbe. Valakinek van ötlete mi történhetett?

(#2) rlazol válasza Ben96 (#1) üzenetére


rlazol
addikt

a windows az ilyesmit nagyon nem bírja elviselni. Sajna szvsz reinstall. Erre előbb kell gondolni.

mellesleg ilyesmihez nem illik új topicot nyitni, erre van az ''azonnali kérdések órája'' [link], Te is jobban jársz, ha ott megismétled a kérdést.

[Szerkesztve]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#3) Bash válasza Ben96 (#1) üzenetére


Bash
őstag

A topic-ot zártam, fogadd meg rlazol tanácsát.

http://bashtravel.com/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.