Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Help: maxtor romulus (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) LeC


LeC
addikt

Szval az a helyzet hogy délelőtt még minden rendben volt a vinyóval. Majd délután mikor bekapcsoltam nem bootolt win, disk failure stb. Nézem biost, winyóra MAXTOR ROMULUS-t ír ki...na mondom mi ez???

jött kihúz-visszadug, reményked, ugyan az.
na akkor jumperelünk: slave, cable select, másik gép, mindenhol csak a ROMULUS figyel vissza.

nagyon remélem másnak is volt már ilyen vagy hasonló problémája, mert én most látok ilyet először és kétségbeesésemben nyitom ezt a topicot...ja és persze hogy az a winyó szál el amelyiken a legfontosabb adatok meg windows vannak.

a winyó: D540x-4D 80gb-s 5400rpm 4D080H4 (ha ez számít vmit)

help me :(

[Szerkesztve]

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#2) Esmein válasza LeC (#1) üzenetére


Esmein
nagyúr

Azt jelenti, hogy az a maxtor kezd elromulusni :D
Király totyikcím :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3) Flashy


Flashy
veterán

a Romulus az egyik olyan név amit a vinyó kiír ha elromlott és ezt észrevette magán. ha jól emlékszek letiltotta a mechanikai részeit az elektronikája és így közli. keress rá neten és meglátod. a Maxtor Athena a másik ilyen ami most eszembe jut. volt már róla szó itt is, csak annyi maxtor-elromlós topik van hogy nehéz kiválogatni.

(#4) LeC válasza Esmein (#2) üzenetére


LeC
addikt

Az nem túl biztató...de vissza lehet még hozni az életbe? :U

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#5) naga válasza LeC (#1) üzenetére


naga
senior tag

Úgy látom mindent kipróbáltál. Nekem is volt ilyen, egy windows fagyás, majd újraindítás után már ezt látta a gép.
Keress rá, volt már ilyen, a lényeg, hogy annyira rossz a hdd, hogy letilt az elektronika. :(
Ha fontos adatok vannak rajta, akkor vidd el egy adatmentő szakemberhez. pl.: XC-Biker.

[Szerkesztve]

(#6) LeC válasza Flashy (#3) üzenetére


LeC
addikt

na most már megértem mér utálják olyan sokan a maxtort...
nekem 3 évig semmi bajom nem volt vele, erre tessék...SOHA többet nem veszek maxtort

de az adatok miatt nagyon fontos lenne megmenteni :(((

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#7) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Van már totyik erről ;]
Bővebben: link

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8) LeC válasza Dilikutya (#7) üzenetére


LeC
addikt

ezek szerint eddig tartott a vinyóm és még az adatokat se lehet visszanyerni?? naneee

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Help: maxtor romulus (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.