Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Help! help! help! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) LALA_kiraly


LALA_kiraly
senior tag

Próbáltam javítani egy maxtor winyót. Win alatt csináltam egy Maxtor Blaster boot floppyt, majd restartot kért. Nyomtam... Azóta a seagate winyóm(wines) nem megy sehogy. Törölte a particiókat rajta, és hiába formázom az a geci maxtor panel jön be win helyett. Hiába mélyformázok, rakom másik gépbe, hiába. Nincs win csak maxtor panel. Hozzátenném ír is olvas is csak win nem megy rá. Segítsetek!!!

50/1160-447 Találkozhatunk: 21, 22.ker

(#2) Winner_hun


Winner_hun
félisten

BAN! BAN! BAN! :(((

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3) LALA_kiraly


LALA_kiraly
senior tag

Mi a baj? Kapok egy kis segítséget és itt se vagyok.

50/1160-447 Találkozhatunk: 21, 22.ker

(#4) Winner_hun válasza LALA_kiraly (#3) üzenetére


Winner_hun
félisten

1. alapelvek [link]
# kerüld a túl általános címeket (''Segítsetek plízzz!!!!!'') A cím pontosan, egyértelműen tükrözze azt, amit szeretnél.
2. kereső
3. moderáltabb első hsz.
4. és még nem is újonc vagy:O
mod: nem mintha az újoncoknak szabad lenne ilyen topikot nyitni, bár sok van, aki bejön, regel nyit. Nade te, fanatikus tagként azért már ittvagy egy ideje a szokásokkal megbarátkozhattál volna:U

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5) LALA_kiraly válasza Winner_hun (#4) üzenetére


LALA_kiraly
senior tag

Ne haragudj csak sürgős lenne..

50/1160-447 Találkozhatunk: 21, 22.ker

(#6) venember83 válasza LALA_kiraly (#5) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem haragszik o, se en, se mas, csak azert vannak a szabalyok, hogy betartsuk oket, bar azert teny, h altalanos problemaknal kemeny dolog tobb ezer hsz-t elolvasni, hogy rajojj mi a megoldas a problemadra...

(#7) Winner_hun válasza LALA_kiraly (#5) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem haragszok.
Amúgy azonnali kérdések órája, de ha nem is találsz topikot, ami hasonló problémával foglalkozna, akkor legalább normálisabb topikcímet adhatnál:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#8) Biguli


Biguli
csendes tag

Sziasztok!!Nekem lenne egy rendszeresen visszatérő DVD író bibim!!Lg vel kezdtem, majd csere egy NEC re.Egy ideig ír lemezről lemezre,de aztán gondol egyet az író és írás indításakor (nero) kidobja a cd/dvd-t és kiírja:a szükséges lemez dvd/cd, de ami bennem van annak a típusa: ÜRES!!!Mi a bigulim ez az üzenet??Persze HD-re átmásolva mindent ki tudok írni,de akkor most mivan???Az lgt is e miatt cseréltem le,erre a NEC is elkezdi csinálni a bajt nekem.

Segítsetek!!!Előre is köszi!!

(#9) Freddy TNT válasza LALA_kiraly (#1) üzenetére


Freddy TNT
őstag


Kérdésedet tedd fel itt:
[link]

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Help! help! help! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.