Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) domep


domep
csendes tag

Barton 2500+ felhúztam 190 fsb-re, egyszer csak kikapcsolt, aztán se kép se hang, ha bekepcsolom picit mrgmozdítja a ventit de tovább nem megy!
Mi mehetett tönkre?

(#2) Paqito válasza domep (#1) üzenetére


Paqito
senior tag

Szia!

CMOS Reset volt már?
Próbáld meg -valószínű jumperrel teheted ezt meg, vagy vedd ki az alaplapi elemet.

Szerk: ja és utána persze tedd vissza :)

[Szerkesztve]

"...a Jóakarat szétfröccsen a Butaság szökőkútján, kövér gyerekek gyűjtik a könnyeket egy vak koldus számára, aki egy falragaszt betűz remegő újjakkal: ez itt a pokol!" - Syrius

(#3) domep válasza Paqito (#2) üzenetére


domep
csendes tag

Az elemet már kivettem és akkor sem történt semmi!

(#4) Esmein


Esmein
nagyúr

Húzd ki a tápot és úgy reseteld a cmost, ha be van dugva nem fog felejteni.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#5) csanika válasza domep (#1) üzenetére


csanika
tag

Nem akarlak elkeseríteni de nekem az után volt ilyen ''bekepcsolom picit megmozdítja a ventit de tovább nem megy'' miután besült a procim.
Milyen hűtőd van?

'' Elment orosz, török,trianon sem örök!''

(#6) Esmein válasza csanika (#5) üzenetére


Esmein
nagyúr

Én még szimplán fsb emeléstől meghalt procit nem láttam. Ahhoz már durva feszemelés kellene.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#7) csanika válasza Esmein (#6) üzenetére


csanika
tag

Igazad van még én se hallottam nagyon ilyet,de mindig van új a nap alatt.

'' Elment orosz, török,trianon sem örök!''

(#8) Paqito válasza domep (#3) üzenetére


Paqito
senior tag

Passzolom a kérdést, sajnos tippem nincs, olyan okosságokat, hogy egyesével nézzd meg más konfigba az alkatrészeidet nem akarok füttyögni :(
Nálam összesen egyszer fordult elő olyan, hogy összeszerelés után a motyó nem indult. Proci ki, proci vissza, s lőn elindult. mondjuk rá 3 hétre beszart az alaplap...Ha ráérsz, és van ideged még hozzá, esetleg próbáld meg!

Remélem megoldódik a problémád
Üdv, Paqito

[Szerkesztve]

"...a Jóakarat szétfröccsen a Butaság szökőkútján, kövér gyerekek gyűjtik a könnyeket egy vak koldus számára, aki egy falragaszt betűz remegő újjakkal: ez itt a pokol!" - Syrius

(#9) domep


domep
csendes tag

a hűtő gyári amd, feszt is emeltem 10%-t

(#10) domep


domep
csendes tag

Hát tápegység hiba volt nem halt meg se a proci se az alaplap, se a memória csak a 300 w-os táp nem bírta!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.