Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Winner_hun válasza kymco (#147) üzenetére


Winner_hun
félisten

muter-fater feeling:DD vagyis nálunk is így van:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#152) (Bundás) válasza Winner_hun (#148) üzenetére


(Bundás)
addikt

Lehet egy skinhead képet mutatott... na azt elb@szni tehetség, bár borotvával lehet mélyebbre ''vágott'' :)

(#153) Winner_hun válasza Kalandor (#150) üzenetére


Winner_hun
félisten

Jó, de ez névfüggetlen:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#154) Safranek válasza Kalandor (#150) üzenetére


Safranek
aktív tag

Meg az enyém is :C

„Attól tartok, Safranek, hogy maga gúnyolódik velem. Jöjjön közelebb!″

(#155) kymco válasza Winner_hun (#151) üzenetére


kymco
veterán

:)

www.refujvaros.hu

(#156) Winner_hun válasza (Bundás) (#152) üzenetére


Winner_hun
félisten

na azt elb@szni tehetség,

hmm borostás maradna a kobak?:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#157) kymco


kymco
veterán

Negyed órája megkopaszodtam :D

www.refujvaros.hu

(#158) bandus válasza almi (#131) üzenetére


bandus
veterán

Tudom, hogy már rég kérdezted, de most már van fényképezőm :)
[link]
[link]
elölről inkább nemcsináltam :DDD

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#159) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Üdv!

Barátnőm tanácsára szeretnék ezzel kezdeni valamit.
[link]

nincs elképzelésem, azonkívül hogy nem akarok tüskés-zselézett hajat,rövid hajat, trendi hajat sem, amihez naponta hozzá kell nyúlni hogy álljon valahogy sem kopasz fejet.
Tud valaki fantáziadús alterfodrászról, ami még megfizethető is és pesten van?

Legutóbb 3 és fél éve jártam Panni néninél aki egy féle hajat (tüsi) tudott csinálni, igaz azt profin. Akkor 900Ft volt egy ''menet'' :)

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#160) Unkn0wn


Unkn0wn
csendes tag

Sziasztok!

Hajvasalót szeretnék venni. Elsősorban magamnak, ritkán azért csaj is használná.
Olvasgattam már pár helyen róluk, de nem tudom mi a jó, és mi kell nekem.
Nem akarok olyan sokat rákölteni, max 5-6ezer ftot.
A hajam: rövid, dús, erős.

Mit ajánlotok?

(#161) bandus válasza Unkn0wn (#160) üzenetére


bandus
veterán

A jobb hajvasalók 7k körül vannak. Ha igazán jót akarsz, kérdezd meg a fodrászodtól, mégis milyet. Nálunk legalábbis így működik, ő hoz nekem pasztát is, meg hajvasalót is hozna, ha kérnék.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#162) Boxiné válasza Unkn0wn (#160) üzenetére


Boxiné
tag

Arra figyelj, ha veszel, az mindenképpen kerámialapos legyen, mert a teflon bevonatú nem sokat ér. Kb. kétszer annyi ideig kell vasalgatni vele a hajat, ami persze nem tesz jót!

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#163) Unkn0wn válasza bandus (#161) üzenetére


Unkn0wn
csendes tag

Köszi a tippet, de szeretném inkább én, boltban megvenni.
Azt gondoltam hogy kapok 5-6ért is jót, de ha nem érnek sokat akkor inkább hagyom.

Ha azt mondod 7 körül vannak a jobbak, akkor költök rá többet.

(#164) Unkn0wn válasza Boxiné (#162) üzenetére


Unkn0wn
csendes tag

Kerámialapos? OKÉ :)
Köszi, mindenképpen ilyet veszek akkor.

Ja és lenne egy olyan kérdésem hogy mennyire tartós a vasalás egy erősebb szálú, rövid hajnál?

(#165) Boxiné válasza Unkn0wn (#164) üzenetére


Boxiné
tag

Az én hajam sajna hullámos (hogy rohadjon meg). Ha reggel kivasalom, és nem párás nagyon a levegő, akkor egész nap egyenes marad a hajzatom.

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#166) Unkn0wn válasza Boxiné (#165) üzenetére


Unkn0wn
csendes tag

Ja értem, ha nedvesség v pára éri akkor visszaáll alaphelyzetbe?

Ha amúgy egész nap bírja az tökéletes.

(#167) csigi


csigi
addikt

Még kilencszáznyolcvannyolcban történt a bevonulásom apropóján, hogy elmentem egy fodrászhoz. 70 magyar forinttal vágott meg az eszemadta... :Y :D

Csak megláttam a topikcímet, bocs. :R

nofene

(#168) master(én)


master(én)
tag

én soha nem vágatnám le a hajam :D egy 8800gtx-ért persze megszabadulnék tőle .... :))

(#169) Boxiné válasza Unkn0wn (#166) üzenetére


Boxiné
tag

Nekem sajnos igen, mert eredetileg hullámos a hajam. Néha van előnye, de jobban örülnék ha tök egyenes lenne. Azzal nincs annyi macera.

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#170) Unkn0wn válasza Boxiné (#169) üzenetére


Unkn0wn
csendes tag

Nekem is ez a bajom. Az egyenessel nincs semmi baj, úgy áll ahogy állnia kell.
De nem egyenes basszus :D

Mondjuk ha megveszem a vasalót, 5 óráig vasalom :), elmegyek mondjuk discoba ahol meleg van, és visszaáll alapra a hajam akkor nagyon mérges leszek.
De ez sajnos bennevan nem?

(#171) Unkn0wn válasza master(én) (#168) üzenetére


Unkn0wn
csendes tag

Jó én is leborotválnám a hajam egy fullos BMW-ért (mert majd visszanő)
de azért amit te írtál azért nem :D

[Szerkesztve]

(#172) Athanáz9


Athanáz9
aktív tag

Buék.
Kopasz vagyok, de szeretem a hosszú hajú nőket.

Kérdezek mindig, mindenáron! A magyar kormánynak mindig mindent elhiszek. (Jaj.) - Rómáról (Italia) sokfajta felvilágosítással szolgálhatok, dokféle tárgykörben.

(#173) Boxiné válasza Unkn0wn (#170) üzenetére


Boxiné
tag

Na azért nem kell majd 5 órán keresztül vasalgatni. :) Én kb. 20 perc alatt kivégzem a frizkóm, és nekem hosszú hajam van. Hogy a dizsiben mennyire lesz tartós az egyenesség, azt nem tudom, ugyanis igencsak rég voltam discoban. De az tuti, hogy a habpartyt nem élné túl! :D

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#174) bandus válasza Unkn0wn (#163) üzenetére


bandus
veterán

Pedig hidd el jobban járnál. A fodrászok professzionáis cuccokkal dolgoznak, amikkel sokkal könnyebb és gyorsabb is dolgozni, viszon általános jellemzőjük, hogy boltban nem lehet kapni őket. Kicsit ugyan drágábbak, de szerintem megéri a különbözetet. Elfelejtettem képet csinálni a mostani frizurámról, de pár hsz-el előrébb van linkelve a régebbiről. A mostani sem különbözik tőle sokban.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#175) Troy.


Troy.
addikt

Négy üzletben voltam , hogy hajvágót vegyek, de nem találtam meg a megfelelőt. Olyat keresek ami 30vagy akár 40 mm hosszúságúra is tudja. Netről érdemes ilyet venni? Esetleg emlyiket?

.

(#176) Feka83


Feka83
csendes tag

Sziasztok!

Felvásárlót keresek kb 50 cm hosszú gondosan ápolt, barna színű hullámos hajra.
Ha tudtok valakit , vagy van ajánlatotok, akkor pls msg me! (még fejen van :D)

Köszi

(#177) Grass


Grass
aktív tag

Hajvágóba merre lehet kést venni? Nekem egy elég régi Philips HQ c240 tipusó van és már nagyon nem visz semmit.
Tipp, ötlet?

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#178) mikoljan válasza Grass (#177) üzenetére


mikoljan
tag

Próbáld meg az alábbi két helyen:
Budapest, XI. kerület, Karinthy Frigyes u. 15. (T: 466-9015)
Budapest, IX. kerület, Ráday u. 54. (T: 217-0065)

Egy új géppel, lehet, hogy jobban járnál, mert egy új vágókés majdnem egy árban van vele. (Legalábbis pár évvel ezelőtt ezt az információt kaptam egy ismerősömtől.)

- - - We Enter Into The Future - - -

(#179) Zenesz13


Zenesz13
csendes tag

Kb. 50 centis nagyon sötét barna kissé göndör/loknis hajra várok vásárlót még a fejemen van. Ha érdekel, priviben üzenj, kb egy héten belül. :) Ezen kívül mindenkinek ajánlom a hosszú hajat, vannak vele macerrák, mint pl. a fél órás hajmosás, majd utána a 2-3 órás önszáradás, ezen kívül pedig oda kell rá figyelni, hogy hova fekszel le és hogy kivel bújsz össze, de egy egész különös érzés és nagyon jó tud lenni :) Néha persze kell egy kis felüdülés a fejbőrnek, amikor le kell az egészet tolni, de alapvetően megéri a macerát :)

(#180) Grass


Grass
aktív tag

Van valakinek véleménye, ötlete, tippe, tapasztalata az alábbi két gépről? 7000-8000 Ft-ért láttam őket.
[link]
Az önélezés hogy működik? :F

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#181) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Üdv!

A fodrász szakik, illetve hozzáértőktől szeretnék kérni hajnövesztési tippeket. Hajam kb 5-10 cm között van most és meg szeretném növeszteni. Milyen tanácsot tudtok adni, ápolás szempontjából, és hogy hogy hordjam. Ugyanis már korábban is próbálkoztam vele, azonban még a feléhez sem jutottam el, de feladtam, mert egyszerűen nem tudtam hogy kezeljem. Egyszerűen le volt fésülve(persze tisztán tartani tisztán tartottam :D ), és viszont látásra ami eléggé érdekesen nézett ki. Valami olyan megoldást szeretnék találni, ami ki is néz valahogy. A végleges verzió valahogy úgy nézne ki hogy kb nyakig érne, és hátra lenne fogva.

Előre is THX! :))

[Szerkesztve]

Üdv. H

(#182) Winner_hun válasza Hasek (#181) üzenetére


Winner_hun
félisten

[kép]


pl

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#183) The DJ válasza Hasek (#181) üzenetére


The DJ
addikt

Hehe, én is épp most kezdtem el növeszteni, soha nem volt még eddig 1-2 centinél hosszabb hajam, de most valahogy meguntam és kíváncsi vagyok milyen lennék hosszabb frizuval. (A lány ismerősök azt mondják jól fog állni :D ) De mivel eddig mindig rövid volt fogalmam sincs mit, merre, hogy :))

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#184) bandus


bandus
veterán

én meg a nagyon rövid, 2-3 milis hakon gondolkozom, de mindenki aztmondja h szarul állna, így ötlet elvetve. holnap új fodrászhoz megyek, lehet rakok majd be képeket :) jelenlegi fodrászom nyaral éppen, de ilyen fejjel nem csináltathatok képet a diákigazolványhoz :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#185) Hasek válasza The DJ (#183) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Na hát akkor sors társak vagyunk. :D Már csak azt kéne megtudni, ahogy mondtad is... mit, merre, és hogy.

Winner: Nah azt a képet el is küldöm a haveromnak. Ő akar punk hajat :DDD

[Szerkesztve]

Üdv. H

(#186) Hasek válasza Hasek (#185) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Nah? Senkinek nincs hosszú haja?

Üdv. H

(#187) csokislecso válasza Hasek (#186) üzenetére


csokislecso
csendes tag

Nekem volt hosszú hajam de hamar meguntam mer hátul lefele nem is nőtt csak felfelé göndörödött :F pedig alapból nincs göndör hajam...... így most ismét rövid :D

Soha ne add fel.......... csak ha van rajta elég bélyeg//// Minden szinten szinte semmi

(#188) Pala válasza Hasek (#186) üzenetére


Pala
veterán

Nekem középhosszú van. :) Kb. 20 centis lehet, talán picit több; 16 hónapja vágtam le tök kopaszra, azóta mindenféle beavatkozás/frizuravágás nélkül hagyom nőni. Mondjuk nem akarok derékig érő hajat, csak olyan lapockáig érőt max. :D

Ezelőtt viszont világéletemben rövid hajam volt, szal még most is alig szoktam hozzá, hogy negyed óráig kell szárítanom hajmosás után. :) Meg hogy belelóg a levesbe, amikor eszem. :D (hajgumit/hajcsatot/anyámkínját meg nem akarok használni)

(#189) Hasek válasza Pala (#188) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Osztály társam azt csinálta hogy mikor növesztette, akkor hátra zselézte, illetve fekete hajpántot rakott fel, hogy az mégjobban hátra fogja(fekete hajnál ideális). Jó is volt a megoldás, csak valamiért levágatta... Velem még az a fő gond hogy van egy nagy forgó a buksimon, hátúl, majdnem középen, és hát nehéz a hajamat rászoktatni hogy úgy álljon, ahogy én akarom(zselé nélkül, vagy bármi más nélkül). Erre nincs valami tuti megoldás? vagy csak bízzek jó istenben hogy ha majd megnő akkor könnyebb lesz? :DDD

Üdv. H

(#190) Pala válasza Hasek (#189) üzenetére


Pala
veterán

Na látod, ezt nem tudom, mert én rettentően ellene vagyok a ''hajápoló'' szereknek. Olyannyira a természetesség híve vagyok, hogyha lehetne, kizárólag tiszta esővízzel mosnék hajat, csak sajnos erre városi környezetben nem sok lehetőség van. Így most minimális sampon + sima csapvíz, ez a legtöbb, amit tehetek.
A formázást illetően: rengeteg féle hajítpus van, szerintem nincsen tuti módszer. Én azt szoktam csinálni, hogy hajmosás után, szárítás közben fésülöm, amerre akarom, hogy álljon. Általában működik, mert erős hajszálaim vannak.
A forgóval kapcsolatban nincsen tapasztalatom. :) Növeszd, aztán majd kiderül, legfeljebb ha te magad is látod, hogy valami ott hátul nagyon hülyén áll, akkor levágatod max. De szerintem a hosszabb haj a súlyánál fogva elsimítja a forgót.

(#191) Hasek válasza Pala (#190) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Én is így gondolom a forgóval kapcsolatban, azonban az átmenet még mindig rossz. Szóval mikor már a szemembe lóg akkor érdekes kordában tartani. Valszeg utána már jó lenne, de a fél út az valami katasztrófa...mindig ott adom fel. De most nem fogom! :D

Üdv. H

(#192) Pala válasza Hasek (#191) üzenetére


Pala
veterán

Én is mindig ''félúton'' adtam fel az eddigi póbálkozásaimat. Aztán egyszer megfogadtam, hogy nem. :)
Nekem a szembe lógással nem nagyon van bajom, mert minduntalan hátra v. kétoldalra fésültem szárítás közben. A kétoldalra fésülést annyira megszokta már a hajam, hogy mostanában már akárhogyan fésülném - akár előre, akár hátra - kb. fél óra alatt középen szinte mértani pontossággal elválasztódik és kétoldalra rendeződik. :)
Fésű helyett használj hajkefét, jobban formáz.

(#193) Hasek válasza Pala (#192) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Na ezt megfogadom, hátha beválik. Aztán majd jelentkezem hogy mi lett a végeredmény. Addig is hajnövesztésre fel! ;)

Üdv. H

(#194) Pala válasza Hasek (#193) üzenetére


Pala
veterán

Egy évben a haj átlag 12-20 centit nő, egyénfüggő. Hajrá! :)

mod: nekem kábé olyan hosszú most, mint az avataromon:)

[Szerkesztve]

(#195) Zenesz13


Zenesz13
csendes tag

Hát én totálisan természetesen növesztettem... hagytam hadd nőljön ;)
Szóval még fésülni sem fésültem, amikor egyszer kifésülték, azt hittem, hiogy meghalok mert eléggé göndör hajam van, ami nem nagyon szereti a fésűket :D ajánlom egyébként a 2-3 havonta visszavágást, mert az serkenti egy kicsit a növekedést. ne túl sokat csak egy kicsit. Nekem 2-3 havonta 5-10 centit kellett visszanyíratnom, hogy megmaradjon augyanaz a hosszúság, de ez egyén függő. Mindenesetre vágasd azért 2-3 havonta --> töredezett hajkvégek miatt, és úgy egyébként is a hajvágás ''állítólag'' serkenti a haj növekedését :D
Jó szórakozást

(#196) szöny3g válasza Zenesz13 (#195) üzenetére


szöny3g
csendes tag

Te fiú vagy?
Én levágattam...

a szőnyeg jobb, mint a parketta

(#197) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

hajtéma... hehe:)

én hetente vágatom (max 2 hetente, mert akkor már elviselhetetlenül hosszú) és valahogy a fejbőröm nem viseli a hosszú hajat
így a teteje 9, az alja 5mm szokott lenni... így kényelmes:)

Harrrr!!!!

(#198) golyani


golyani
addikt

én is növesztettem 1 évig de elől 2 oldalt picit fel is kopaszodott ahogy hátra volt fogve meg a tablóképre vmi normális fej kellet így levágatta 1,5 centire amit kb olyan 4 centinél vágatok.
ezt hol zselézem hol nem. tarajam is volt 1 napig, nézték is a buszonde cask fel volt hajlakozva nem volt oldalt vágva. szállok le buszról 2 csaj tátott szájjal néz... :DDD

([link]

eléggé büntet a fejem, szal csak erős idegzetűeknek)


[Szerkesztve]

(#199) trassher


trassher
addikt

nekem még sosem volt 7 cm-nél hosszabb a hajam. kiskoromban göndör volt aztán levágatták és azóta nem. pár éve a rövid a nyerő. télen 2mm-es ''hajjal'' mászkáltam és a gimiben elég nagyokat néztek mert még úgy nem látott senki aki csak onnan ismert :D . egyik haverom bőrjakóját felvettem utána azt mondták már csak egy bézból ütő kéne. félve linkelem mert nagyot idióta fejet vágok meg világít is a fejem :))
[link]

Redmi Note 7

(#200) Zenesz13 válasza szöny3g (#196) üzenetére


Zenesz13
csendes tag

Igen, fiú vagyok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.