Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VÁMpír


VÁMpír
aktív tag

Na egy abszolút OFF topic. Azért itt teszem fel, mert itt sok a férfiember és valszeg közöttük kevés a piperkőc (Beckham frizurás)

Az a helyzet, hogy elég gyorsan nő a hajam és ha nem akarom nagyon megnöveszteni, akkor kb. másfél havonta el kell mennem nyiratkozni, ami a nagyfaluban (Bp) úgy néz ki mostanában nem jön ki 1300/alkalom alatt.

-tud-e vki ennél olcsóbb helyet?
-érdemes-e hajvágó készüléket venni (Philips, Braun, ilyesmiket láttam), ehhez mennyire kell ügyesnek lenni, milyen gyakran kell ezekkel hajat vágni, maximum mekkora hajjal tudnak megbírkózni?

Ide jöhetnek még a kérdéshez nem, de a topic címéhez kapcsolodó storyk, történetek is

(#2) ftc


ftc
nagyúr

Én nekem hosszú a hajam és nem kell vele szórakozni.

(#3) Grass


Grass
aktív tag

Szerintem az hogy miylen gyakran kell vele hajatvágni az nem függ a nyírógéptől. szentem megéri, ha jó neked arövid haj. haverom magának szokta levágni vele a haját.

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#4) parandroid válasza VÁMpír (#1) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

noname hajvágógép: 1500,- pénz volt a praktkerben (miért pont ott? :F) fél éve.
az előtte lévőt 4 vagy 5 évig használtuk, az akkor 3k volt.
kedvesem havonta nyírja vele a hajam, olyan egyenletes félcentisre. ollóval kis igazítás a széleken, 10 percnél sosem tart tovább, na jó, legyen negyed óra előkészülettel és takarítással. meg persze utána egy alapos zuhany, hogy megszabadulj a vagdalékoktól. fél óra az egész, és ha azt veszem, hogy 2 évig használok egy ilyet, az min. 20 alkalom, tehát 75,- ft egy hajvágás... :D
hülyének is megéri... márkásat szerintem ne vegyél, az sem hiszem, hogy 5-6 évnél többet bírna, viszont aránytalanul drága.

[Szerkesztve]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#5) Phantom


Phantom
tag

Életem legnagyobb hibái a hajvágások voltak -- na, kitől idéztem? ;]

Tudod, hogy nincs bocsánat...

(#6) VÁMpír válasza parandroid (#4) üzenetére


VÁMpír
aktív tag

Hát igen, a fél centi az nekem nagyon rövid lenne. Mennyivel lehet max még otthon elbánni?

(#7) _az válasza ftc (#2) üzenetére


_az
senior tag

Nekem is hosszú, de tervezem a levágatását. Nekem 1 hajmosás+kifésülés kész tragédia!!! Összefogom, aztán szétullik, pofámba lóg, há tiszta macera...
Persze mindenki azzal cseszeget, hogy milyen jól néz ki, le ne merjem vágatni blablabla... és sportoláshoz se igazán kafa...

az

(#8) parandroid válasza VÁMpír (#6) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

az csak attól függ, mennyire ügyes a kedves. a legnagyobb feltét rá asszem 1 centis, vagy 1,2-es, de anyósomnak olyan ~5 centis hajat szokott vágni.
mindenesetre ilyen esetben már muszáj segítőtársat találnod, magadnak nemigen lehet egyenletesre vágni hosszabb frizurát...

mi a baj a félcentivel? :D a legjobb dlog a világon a rövid haj! :D

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#9) TexT-BoY válasza parandroid (#8) üzenetére


TexT-BoY
addikt

és a szex?:D

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#10) parandroid válasza TexT-BoY (#9) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

ott tényleg kevés a félcenti. vagy mi van? :D

[Szerkesztve]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#11) TexT-BoY válasza parandroid (#10) üzenetére


TexT-BoY
addikt

aszonntad a legjobb dolog avilágon a rövid HAJ ... szvsz a szex sokkal jobb ... nem?:D
OFF OFF

[Szerkesztve]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#12) benyo


benyo
tag

én már évek óta otthon, magamnak nyírom a hajamat, noname géppel és eddig mindig sikerült. ha olyan kedvem van megberettálom a fejem:DDD
asszem géppel, olyan másfél centiig lehet elmenni, de ez nem 100%. vagy 1,2cm, nem vágom.
szal nem is ismerek egy fodrászt sem, régebbi élményeim meg csak negatívak voltak, soha nem olyanra vágta, amilyet akartam vala

HAÉRTMIGO

(#13) parandroid válasza TexT-BoY (#11) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

értsd: saját kategóriájában. :D

bocs, reggel van még. :U

benyo: az avatárod frizuráját elnézve valóban nincs nehéz dolgod. ;) :DDD

[Szerkesztve]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14) benyo


benyo
tag

nincs többé kopasz fej, csak seggig érő homlok:DDD

HAÉRTMIGO

(#15) ftc válasza _az (#7) üzenetére


ftc
nagyúr

Nekem szerencsém van,ilyen problémaim nincsenek.Már nem lóg a szemembe mert szerencsére hátul van mindig

(#16) Jam-Master J


Jam-Master J
aktív tag

OFF:
**reklám helye**
Én tudok egy iszonyú jóóó fodrászt fehérváron (asszonypajtás) :DDD (a megismerkedésünk óta vagyok én is piperkőc :D)
Remélem ez még belefért a fórumba.

ON:
SZVSZ megéri hajvágógépet venni, de csak akkor, ha pl. 3 mm a hajad (egyenletesen)...namert egy nemfodrász az úgyse tudja normálisan megcsinálni még hajvágógéppel sem. Rengeteg gyakorlat kell hozzá.

[Szerkesztve]

J. - Annyit dolgozom, hogy az lassan már az ivás rovására megy...

(#17) Sirpi


Sirpi
senior tag

Hali

Nekem márkás van, karácsonyra kaptam a szülõktõl, de most hirtelen fogalmam sincs a márkájáról :U. Tök király, akkus, nem kell a madzaggal szórakozni, és egy töltéssel három hajvágást kibír (olyan 1-2 havonta vágja le a barátnõm, hangulattól függõen). A hozzá adott bigyókat cserélgetve 0, 3, 6, 9 , 12, 15, 18, 21, 24, 27, 30, 35 és 40 milli állítható be. Nekem nagyon bejön (arról nem is beszélve, hogy minden csaj azt mondja, jobb így röviden :)) ).
Ha érdekel valakit a típus, holnapra megnézem.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#18) sky77


sky77
aktív tag

Jujj, de jó hogy van ilyen topic! :D Gyorsan be is pofátlankodom ide! Sry!
Gondoltam nyitok egy topicot ''Segítség, félek a fodrásztól!'' címen, de valami azt súgta, talán nem kéne... Az a gondom, hogy a nő mikor már szinte kész, megkérdezi: ''Ritkíthatom?''. Engem meg ettől a hideg ráz. :Y Néha, ha muszáj azt mondom igen, de ilyenkor mindíg félek, hogy az a rettenetes ritkító olló becsípi a fejbőrömet, és minden igyekezetem ellenére nagyon hülye fgejeket tudok vágni olyankor.. Lehetségeges ez (mármint hogy megsértsen)? Vannak még itt sorstársak?

[Szerkesztve]

''Emberek, vessetek a mókusok elé!''

(#20) Mazlee


Mazlee
aktív tag

Ugye ez csak egy vicc topic? :))

1-2 havonta cc1500 pénz a nyiratkozásra? :))

Rájöttem úgy lehetek leggyorsabban Jedi ha először lopok magamnak egy fénykardot

(#22) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

Haha.

Pont akartam valamelyik nap ilyen topikot nyitni, de csak mert anyazni lett volna kedvem.

Szerintem itt a legtobb fodrasz egy nyomorult motivalatlan idiota.Mar a 3-nal jarok, es hiaba magyarazom el, hogy vagja le, hiaba viszem oda a haverom es mondom ,hogy : UGY mint neki , nem kepesek megcsinalni normalisra :D

A multkor csak figyelmetlensegbol ''beleszaladt'' a hajam, marmint oda ahova mar nem kellet volna, ezert viszont korbe kellet nyirni a fejem h valahogy kinezzen, tehat tok mas frizurat kaptam a vegen, de ez legalabb nem kert erte penzt.

Kovetkezo alkalommal az osztalytarsam fogja lenyirni a hajam, Őt legalabb meguthetem ha vmi nem olyan lesz mint amilyenre en akartam :P:P :DD

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#23) Integra válasza KERO_SAN (#22) üzenetére


Integra
titán

anno volt a barbershop c film.
én kb ilyen helyre járok most is:))
nem egy hajas féle nyálkupac szalon, újratapétázott régi szocreaál bútorok, SOMY rádióból üvölt a sláger rádió....
bandi bá' van vagy 65 körül, talán még több is, szünetekben szofit szív, vagy fene tudja mit, az élet meglátszik rajta, de nagy traccsgép és jól beszél, értelmesen, ráadásul nagyon ügyesen és alaposan dolgozik.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24) Mazlee válasza KERO_SAN (#22) üzenetére


Mazlee
aktív tag

Lehet hogy a fejszerkezeteddel van a baj? :P :DD

Rájöttem úgy lehetek leggyorsabban Jedi ha először lopok magamnak egy fénykardot

(#25) Mannon


Mannon
tag

Férfiak.... a hajvágástól a sexig ilyen gyorsan...:C

Hát elismerésem :D

"For the Horde"

(#26) Integra válasza Mannon (#25) üzenetére


Integra
titán

nőknél kapásból szex és punktum... ennél gyorsabban már nem lehet
szóval az elismerés az enyém:D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27) simonzé


simonzé
addikt

Twollahnak volt egy mondása az ilyen topicokra, de az most nem ugik be. ;]:D
Mivel a témában autentikus vagyok (nekem is van hajam), ebbe is belepofáznék. :)
Szal:óccsó hajvágógép: 900 Ft a Tesco/Cora/Interspar triónál. Ez ''0''(majdnem nulla) , 3, 6, 9, 12 mm-es hosszúságú hajakat tud okozni. Némi szakértelem kell hozzá, mert pl. a fület képes megharapni, ha hülyeember kezeli. :) Igazán nem lehet vele elcseszni a frizkót, anyu (a nejem) először a 9-essel végigmegy minden irányban, majd hátul és oldalt a 6-ossal bűvészkedik, az alját 3-assal, a lenövéseket pedi 0-ssal intézi el. Ettől leszek én szép. :) Fésülni nem kell, reggelente mosom, és még sosem fáztam meg, mert a törlés során meg is szárad. :). Némi türelem kell a kimaradt részek, pajesz, stb vágásához, ezt ollóval és egy eldobható borotvával problémamentesen meg lehet oldani.

A komolyabb gépek (Philips, Nemtommy, stb.) tudnak akár 40 mm hosszú frizkót is nyírni. Ezekhez már kell némi szakértelem, mert ezek már nem csak golyófej vágására alkalmasak.

Egyébként Viva la Prohardver!

I don't fit in. I fit out.

(#28) Integra válasza simonzé (#27) üzenetére


Integra
titán

huhh, ilyen olcsógazdaságossal annyira nem próbálkoznék, egyszer volt valami hasonló nyírónk, az a második használat után levágta a házban a teljes rendszert:))
érdemes egy drágább panasonic philipsz vagy braun-ra beruházni, még akkor is ha egyilyen kütyü sajna már 30-40 között van:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#29) KERO_SAN válasza Mazlee (#24) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

Nem.

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#30) Jam-Master J válasza KERO_SAN (#22) üzenetére


Jam-Master J
aktív tag

:D

> hiaba magyarazom el, hogy vagja le, hiaba viszem oda a haverom es mondom ,hogy : UGY mint neki , nem kepesek megcsinalni normalisra

Hát...akkor nagyon sz*r helyre jártál :D
Az IGAZI fodrászok, hiszed vagy sem, egy képről simán megcsinálják azt a frizkót, amit csak szeretnél...úgyhogy remélem nem általánosítottál :)

J. - Annyit dolgozom, hogy az lassan már az ivás rovására megy...

(#31) #54715584 válasza Jam-Master J (#30) üzenetére


#54715584
törölt tag

no ez az... de én hiába próbáltam sok helyen, itt is nagyfaluba, nem tudják megcsinálni...
ha megkérdezem a fodrászt, hogy mi állna jól nekem, csak hümmög, meg jaaaj neked 2 forgód is van, vagy növeszteni kéne...a legjobb ha így marad... no ilyen hozzáállást...mondhatom szép dolog... ha meg már megnövesztettem, akkor sem tudnak vele mit kezdeni...
azért meg nem megyek tizensok ezerért mesterfodrászhoz, mert ő tudja, mi állna nekem jól...elvileg mindengyiknek tudnia kéne, melyik fejformához mi áll jól, nem, hát mit tranítanak nekik? hogyan tartsuk az ollót és a fésűt a kezünkben úgy, hogy még jól is nézzünk ki a tükörben? vagy mit? áááhhh..... megen csak mérgelődöm... :((( :DD

(#32) Jam-Master J válasza #54715584 (#31) üzenetére


Jam-Master J
aktív tag

A teljesen tehetségtelen fodrászok igen, így csinálnak.
Az ár egyébként nem azt fejezi ki, hogy ki mennyire ért a szakmához, hanem hogy hol, milyen környéken dolgozik (jó hülyén hangzott).

A fodrásziskolában tanítják, hogy milyen fejformához mi illik (függ a bőrszíntől, eredeti hajszíntől, szem formájától, áll formájától stb., stb.).
A fodrászathoz kell némi IQ is (bár sokan ezt kétlik), ezért soha nem fog egy plázacica hozzád illő frizkót csinálni, mert egyszerűen képtelen hasznosítani a suliban tanult elméletet a gyakorlatban.

[Szerkesztve]

J. - Annyit dolgozom, hogy az lassan már az ivás rovására megy...

(#33) Integra válasza #54715584 (#31) üzenetére


Integra
titán

ha sok forgós búrád van, rövid sportos haj, aztán kis láthatatlan (nem fényes!!!!!) zselével megcsinálod kócos tüsire, kb két perc alatt kész és nincsen baj vele:)
ráadásul mivel nem fényes zselé, ezért nem is vagy nyálfej, vagy ilyesmi:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#34) Integra válasza #54715584 (#31) üzenetére


Integra
titán

áááá, 10ezer???
nekem bandi bá' kemény 1300-ért oldja meg a hajgondom:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#35) simonzé válasza #54715584 (#31) üzenetére


simonzé
addikt

Baaaaaz! Neked két forgód is van? És csodálkozol, hogy a fodrászokat zavarba hozod? Hát ők embereken gyakoroltak, nem ET-ken. :D
Igazából ez olyan, mint pl. az autószerelők munkája - akinek van hozzá érzéke, az azzal is boldogul, amivel először találkozik. Sajna a többség nem ilyen. :( Az érzéket nem lehet beléjük nevelni. Vagy van, vagy sosem lesz...

I don't fit in. I fit out.

(#36) Jam-Master J válasza simonzé (#35) üzenetére


Jam-Master J
aktív tag

Nem hiszem, hogy ritka lenne a 2 forgóval..nekem pl. 3 van.
Mégis össze tud hozni a fodrászom normális sérót (legalábbis szerintem normális :D :D :D :D)

Igen, az érzék télleg fontos...az előbb kifelejtettem.

Peace!

J. - Annyit dolgozom, hogy az lassan már az ivás rovására megy...

(#37) Integra válasza Jam-Master J (#36) üzenetére


Integra
titán

nálam elöl 2 hátul vagy 3 :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#38) idna9


idna9
csendes tag

Nekem nincs!!! :DD

[Szerkesztve]

(#39) KERO_SAN válasza Jam-Master J (#30) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

Akkor mondj egy jo helyet.

De azert ne 3000 legyen egy hajvagas :]

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#40) Brae válasza VÁMpír (#1) üzenetére


Brae
őstag

1300 ft:Y
Itt a 18 kerbe 600 ft.

(#41) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

Nekem legutobb 1500ert baszta el. :D

De aztan nem kellet fizetni ;P

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#42) Gergello


Gergello
addikt

nekem 2 forgóm van egyik elől, és 1300 megnyírnak tök jóra, de most úgy döntöttem növesztem hajam egy ideig

(#43) Jam-Master J válasza KERO_SAN (#39) üzenetére


Jam-Master J
aktív tag

Ajánlom az asszonypajtást :D

De ő fehérváron melózik. Jól dolgozik (még szép) és olcsón.

J. - Annyit dolgozom, hogy az lassan már az ivás rovására megy...

(#44) Bobojsza


Bobojsza
aktív tag

Ez a problema engem is erint.
Legutobb eleg jol 1200-ert vagtak le, mosas mifrasz nelkul, a szomszed hazban.
En 1 kicsit sokallom! 10 percert. Banyek, szakmat tevesztettem!!!!

Szoval mondjon mar valaki jo olcso helyet!
Konkret cimet varok!

Amúgy szinte minden fizetős programnak van freeware alternatívája

(#45) Jam-Master J válasza Bobojsza (#44) üzenetére


Jam-Master J
aktív tag

Mongyá települést...azt hiszed, hogy csak pesten van net? :D

J. - Annyit dolgozom, hogy az lassan már az ivás rovására megy...

(#46) Bobojsza válasza Jam-Master J (#45) üzenetére


Bobojsza
aktív tag

Na jo en Bp-n keresek..

3 eve Erdre jartam ,akkor ott tokkal vonoval 650-volt

Amúgy szinte minden fizetős programnak van freeware alternatívája

(#47) KERO_SAN válasza Jam-Master J (#43) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

Pestit mondj :P

Voltam westendben a zsidro szalonban: 5900 egy ferfi hajvagas :D:D:D

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#48) Jam-Master J válasza KERO_SAN (#47) üzenetére


Jam-Master J
aktív tag

Pesten nem vagyok ismerős.....

5.900-ért? :Y :Y :Y :Y :Y :Y
Wazz, itt nálunk (falun), ha 400 Ft-ot kér az asszony (zselével stb.), már höbörögnek a bunkóbbak. Igaz, 400-ért már lehet 1500 Ft-os nettó órabéred.

J. - Annyit dolgozom, hogy az lassan már az ivás rovására megy...

(#49) KERO_SAN válasza Jam-Master J (#48) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

Talaltam egy korrekt fodraszt.

Azt csinalta amit kertem,nem kellet neki sokaig magyarazni, precizen dolgozott. 1200-ert vagta a hajam, amibol 350et borravalonak adtam.

Akit erdekel a cime mail :)

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#50) _az válasza Phantom (#5) üzenetére


_az
senior tag

asszem átérzem a dolgot. ideje újra növeszteni...:C

az

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.