Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Gyorsba kellene segítség (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Tomi13


Tomi13
aktív tag

Sziasztok
A lényeg,sapphire 9600pro + Xp rákötve a tv-re.Régebben oké volt,most viszont a következő problémát csinálja:
Elindul a film és minden egyes megszólaláskor illetve zenénél becsíkozódik a kép.Amíg csend van addig minden okés.Mint írtam még 1 hónapja minden okés volt csak már rég használtam.
Bocs hogy külön topicot nyitottam ezért,de lejött a Gyűrűk Ura 3 és nagyon be vagyok sózva :)

(#2) Lacza válasza Tomi13 (#1) üzenetére


Lacza
senior tag

Nekem is csinált hasonlót,nekem a codec-el volt a gond.Mi van fent?

[Szerkesztve]

Béláim!!! Gyúrunk vazze?

(#3) Tomi13 válasza Lacza (#2) üzenetére


Tomi13
aktív tag

Hát megmondom őszintén passz,volt régebben egy film aminek nem volt hangja és a menyasszonyom felrakott mindefélét hogy legyen :)
Sajna se a programok menűben,se máshol nem találok codec-re utaló nyomot,pedig tuti hogy van fent pár fajta.

(#4) Tomi13


Tomi13
aktív tag

Ja még annyit,hogy a monitoron okés a kép,csak a tévén csíkozódik be.

(#5) Sanya válasza Tomi13 (#4) üzenetére


Sanya
nagyúr

Nos: szedj le minden kodeket, és csak azt rakd fel, ami feltétlen szükséges. A hülyeségeket meg ne. és a driver tulajdonságainál ott, ahol kiválaszotd a képernyőt, ott is lehet piszkálni valamit. NA ott állíts mindent vissza :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#6) hcol7


hcol7
senior tag

en arra tippelek hogy a kedves ara az ace mega codecs packot tette fel:) ha igen, nemrossz szandek, mert telleg minden bennevan, de még az a képesség is, hogy minden multimédiával kapcsolatos dolgot elcsesz a rendszerben.

szerintem jobb, ha megnezitek , hogy _pontosan_ milyen kodek hianyzik es csak azt az egyet teszitek fel, nempedig egesz codecpakkot

en kb ket eve nem merek feltenni ace pakkot, miota ekkorava notte ki magat.

ha van kedved szőrőzni, akkor hasznalhatod az acet is, de csak azt jelold ki telepitesre ami mindenkepp kell, de mast ne

(#7) hcol7


hcol7
senior tag

jolvan, hogy miertnem lattam ketperce sanya tegnap esti uzenetet, az titok marad ugyerzem:))

(#8) RnJ válasza Tomi13 (#4) üzenetére


RnJ
tag

Hali, nézd meg azt is, hogy nem került-e a PC-TV kábel elosztó közelébe!

De szerintem is Codec!
(Alapelvekbe ütköző kérés - moderálva, Kalandor)


funky

[Szerkesztve]

(#9) RnJ válasza RnJ (#8) üzenetére


RnJ
tag

Sorry Kalandor! Nem tudtam, hogy ez itt nem megy!


funky

(#11) RnJ válasza Kalandor (#10) üzenetére


RnJ
tag

Yo, majd ha lesz egy kis időm:))

funky

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Gyorsba kellene segítség (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.