Aktív témák

  • Jazzos

    tag

    válasz Daler #4457 üzenetére

    Vett nálam 2 napja egy 250GB-s SATA-s Samsungot. Behozta géppel együtt, hogy nem tudja hová dugni. Mivel egy VIA694T-s lap volt, nehezen dugta volna bárhová. Felvázoltam a lehetőségetek, hogy SATA vezérlő, vagy új alaplap+proc+ram+stb kombó. Tett egy visszavásárlásra vonatkozó gyenge kérdést, de mivel én adtam el a vinyót, emlékszem hogy rákérdeztem SATA-s jó lesz-e, és a válasz helyeslő volt. Nah, mindegy, marad a SATA vezérlő, amit rendelni tudok 1-2 nap alatt. Oké, megrendeli. Aztán jobbra el. 10 perc múlva jön Bit-boltos zacsival, hogy vett vezérlőt, be tudnám-e neki szerelni. Szeretném hangsúlyozni az nem probléma, hogy máshol megveszi. A probléma az, hogy előtte nem szólt vissza, hogy visszamondaná a rendelést. Itt egyből rontott a gyerek úgy 30 pontot a megítélésén. És megkérdezte, hogy be tudnám-e szerelni neki. Mondom persze, de egy kicsit várni kell, mert minden műtő foglalt :D, 1 óra munkadíjam 3.000.-, de mivel rendes vagyok csak felet számolok, pedig elvileg nem is lehetne. Jaaa, de ő nem úgy gondolta, hanem ingyen. Ajánlottam neki a Bit-boltot, hogy próbálja meg ott (úgy vágják ki, hogy a lába sem éri a földet :D). Azt fel sem ajánlottam, hogy dolgozok neki ingyen akkor, ha ő is megteszi ezt nekem. Tehát gép megjavít, 1500 kifizet, majd du. 5-re jön takarítani és felmosni, az 1500-öt pedig visszaadom.
    Aztán még én leszek a köcsög, hogy mert nem segítek. :D
    Most meg ráérek netezni, mert az egyik gép memtestel, a másikra meg win telepszik. De ha választani lehet, akkor ingyen inkább fórumozok, minthogy idegen embernek dolgozzak ingyen. Hát ilyen hiéna vagyok én! :DDD

Aktív témák

Hirdetés