Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) Thunder78


Thunder78
senior tag

Már én is magamhoz tértem. Kifele menet volt egy kis beégés, szerintem sokáig röhögött rajta a pultos csaj, de én is :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1852) Thunder78 válasza erdey_a (#1834) üzenetére


Thunder78
senior tag

Bocs, hogy beleszólokm, de tapasztalataim szerint az újraírhatók között a +-os a jobb, a simák között a -os a kompatibilisebb az asztali lejátszókkal. Kétrétegűben még nincs akkora tapasztalatom, leginkább csak +-ost próbáltam.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1853) Thunder78 válasza Jazzos (#1850) üzenetére


Thunder78
senior tag

Mekkora terület kéne neki?

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1854) Supr@ válasza Thunder78 (#1851) üzenetére


Supr@
senior tag

mi volt? halljuk a szaftos részleteket:D

(#1855) Supr@ válasza Jazzos (#1850) üzenetére


Supr@
senior tag

erre kiváncsi vagyok, sajna arról már lemaradtam:D atw nem jó? ftp-re felrakod, aztán onnan mindnenki lehúzza:D

(#1856) Thunder78 válasza Supr@ (#1854) üzenetére


Thunder78
senior tag

Egyszerű volt a sztori, hirtelen nem találtam a kivezető ajtót. Aztán mikor benyitottam a raktárba, megkérdezték a pult mögül, hogy miben segíthetnek. A csajt elnézve sokmindenben tudott volna segíteni ;] , de nekem épp a kijárat kellett. Aztán megmutatta, és utána már tényleg volt ott ajtó :D, amit azelőtt nem vettem észre.

Szerk.: Asszem kicsit be voltam állva ... mintha kezdett volna hatni a pia :DDD

[Szerkesztve]

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1857) Thunder78 válasza Jazzos (#1850) üzenetére


Thunder78
senior tag

privi ment a tárhely adataival.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1858) Thunder78


Thunder78
senior tag

Dryman! Milyen tápot is ajánlottál? Már nem emléxem tisztán :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1859) Jazzos válasza Thunder78 (#1857) üzenetére


Jazzos
tag

Ok, bár ezek a szolgáltatókat nem nagyon csípem, de akkor tolom fel mindjárt. atw bekaphatja, lenyomták a jordán videómat is, de csak így kaptam egy levelet, hogy x napig nem volt látogatott, ezért törölték. kösz, hogy szóltak előre, faxfejek :D

(#1860) Jazzos


Jazzos
tag

Jah, elfelejtettem kiválogatni a képeket, így minden felment, az elmosódottak is, stb. Noise ninjával leszedtem már a zajt, ha akarod resizeolhatod is a képeket, de az exif infó maradjon meg ;)

(#1861) Jazzos válasza Thunder78 (#1857) üzenetére


Jazzos
tag

upped

(#1862) Supr@ válasza Jazzos (#1861) üzenetére


Supr@
senior tag

no és akkor honnét lhte lezúzni a képeket?:) ;]

(#1863) Jazzos válasza Supr@ (#1862) üzenetére


Jazzos
tag

Sztem Thunder nyom hozzá egy galleryt, aztán kiteszi majd ide a linket. Reméljük hamarosan. :))

(#1864) Thunder78 válasza Supr@ (#1862) üzenetére


Thunder78
senior tag

privi ment az adatokkal.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1865) Thunder78 válasza Jazzos (#1863) üzenetére


Thunder78
senior tag

Nem ígérem, de meglátom mit tehetek :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1866) Supr@ válasza Thunder78 (#1864) üzenetére


Supr@
senior tag

köszi, már fent vagyok, csak lassan jön, inkább webről szedem le:)

(#1867) Thunder78 válasza Supr@ (#1866) üzenetére


Thunder78
senior tag

Hát igen ... webről gyorsabb.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1868) DelArco


DelArco
aktív tag

Üdv!

Thunder78:
Azért azt nem gondoltam hogy olyan sértő lesz a 4K-s ajánlatom hogy többé szóba se állsz velem! :(

Youth hides the key to salvation

(#1869) Thunder78 válasza DelArco (#1868) üzenetére


Thunder78
senior tag

Szó mi szó, tényleg kicsi az a 4k. Tegyél mögé egy szorzószámot, aztán megbeszéljük.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1870) Thunder78 válasza Jazzos (#1863) üzenetére


Thunder78
senior tag

Kész a gallery ... most töltöm fel, nemsokára megnézhető lesz.
thunder78.fw.hu

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1871) helkis válasza Jazzos (#1861) üzenetére


helkis
addikt

ftp://ftp.helkis.homeip.net

a többi ment priviben.. :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1872) Thunder78 válasza helkis (#1871) üzenetére


Thunder78
senior tag

Kukkantsd meg a homepage-mon a PH meeting menüpontot :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1873) G@ben válasza Thunder78 (#1872) üzenetére


G@ben
addikt

Ugyan nem voltam ott, de kíváncsi lennék, hogy ki kicsoda a képeken. :D
Esetleg egy képaláírás, vagy ide beírni, hogy ki milyen pólóban volt és aszerint felismerném az embereket (vagy nem). :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1874) #35685120


#35685120
törölt tag

Csákó Mindenki!

Én még új vagyok itt, de szeretnék becsatlakozni a buliba...

Tegnap voltam a talin pár emberrel találkoztam is. Remélem bevesztek a bandába! :D

[Szerkesztve]

(#1875) Dryman


Dryman
aktív tag

Köszönöm a képek megtekintésének lehetőségét, bár ahogy elnézegettem a képeket, hát tisztán látszik hogy engem nyomott meg leghamarabb az alkohol üdítő hatása:)
Nem is tudom, valahogy nem mentek a sustorgos szavak, de a kis pihenő megtette a hatását, simán hazabcikliztem mindenféle talajfogás nélkül...
Köszönöm Supr@-nak a meklegszendvicset, sokat javított a helyzeten!
Rövid és velős értékelésem szerint: ismét nagyon jó volta PH találkozó, csak egy kicsit szégyenlem magam, mert ezen az estén ha jól emlékszem be sem tudtam érni titeket Cricket-ben.....próbáltam én, de ha nem ment a célzás akkor ittam rá egy kis célzóvizet, aztán meg mégjobban nem ment.....utólag már könnyű volt megítélni a helyzetem, de akkor,és ott a sikertelenség megoldását egy ujabb pohár felhörpintésében véltem felfedezni:)
Kész, vagy Darts vagy az italozás, sajnos nálam fordítottan arányos a célzás pontossága az elfogyasztott ital mennyiségével, de a tisztelt társaságban volt erre ellenpélda is, öröm volt nézni Balinov Mester oktató játékát!

(#1876) Thunder78 válasza G@ben (#1873) üzenetére


Thunder78
senior tag

Bocs, de ehhez az is kell, hogy a többiek rábólintsanak.
Egy biztos ... Jazzos nincs a képeken :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1877) Dryman válasza #35685120 (#1874) üzenetére


Dryman
aktív tag

Buga_Laci?
tudod az Indul a Bakterházból...idézném:'' Nem szép embör, de gavallér!''
Vagy az Józsi volt, vagy Jakab?
Mindegy, tetszik a reg neved!

(#1878) Dryman


Dryman
aktív tag

Hidd el jobb ha nem tudod ki kicsoda, így a köv.PH-s bulin valós meglepetésben lehet részed!:):):)

(#1879) Thunder78 válasza Dryman (#1875) üzenetére


Thunder78
senior tag

Akkor képzeld el az én akciómat kifele menet. Attól eltekintve egyébként simán hazaértem :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1880) G@ben válasza Thunder78 (#1876) üzenetére


G@ben
addikt

Értem! Jazzost ismerem, illetve találkoztunk vagy kétszer (de ettől az utcán még simán elmennék mellette, mert olyan jó az arcmemóriám), Balinovval is (aki még mindig lóg egy sörrel :D), de a többiekkel még nem.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1881) Thunder78 válasza G@ben (#1880) üzenetére


Thunder78
senior tag

Dryman már válaszolt is :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1882) Thunder78


Thunder78
senior tag

Egyébként én is úgy voltam, hogy 2 embert ismertem az 5-ből. Szal nyugi.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1883) #35685120


#35685120
törölt tag

Én is voltam ott picit 10 óra fele, azt láttam, hogy már senki sem szomjas... Herkis volt talán a legjózanabb? :F Jazzos kész volt...

(#1884) #35685120 válasza Dryman (#1877) üzenetére


#35685120
törölt tag

Igen. Ez az igazi nevem is... :D Tegnap találkoztunk ám! :D

(#1885) helkis válasza G@ben (#1873) üzenetére


helkis
addikt

annyit elárulnék, hogy mindenki hasonlít egy kicsit az avatarjára, de főleg Jazzos! :D

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1886) Dryman válasza Thunder78 (#1879) üzenetére


Dryman
aktív tag

Szívesen megnéztem volna az akciót egy külső kameraállásból, valszeg kívülálloként lehetett volna a legjobban derülni rajta.....ne bántsd magad a dolog miatt, ilyenkor a pultos csaj a felelős mindenért mert nem kisérte ki a tisztelt vendéget, :) meg különben is nagy betűkkel kiírhatták vóna hogy RAKTÁR...:) abszolute nem vagy köteles tudni azt hogy melyik helység hoványílik egy kocsmában...:)
Én a legjobban azon lepődtem meg hogy miért csak az egyik oldalán van a a zuhanózsilipnél korlát.....mikor másodjára voltam fent ''levegőzni'', visszafelé majdnem sikerült 5-6 lépcsőt egyszerre megtennem....de lehet hogy van korlát, csak valahogy mellényultam!?

(#1887) Thunder78 válasza Dryman (#1886) üzenetére


Thunder78
senior tag

Abban az állapotban ki tudja.
Nem rágom magam, a buszig azon röhögtem. :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1888) knifemaster


knifemaster
tag

Kivánok az Uraknak,
felmérés szinten érdeklődöm,ha eljön az idő (kb 2 nap)tudtok e eladni nékem egy 300w körüli használt tápot ,és 128mb memóriát?P2 kategóriájú gépbe lesz.

(A legközelebbi meetingbe beneveznék én is,bár nem vagyok akkora közéleti személyiség itt:),ellenben a dartsot szeretem.)

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#1889) Dryman válasza #35685120 (#1884) üzenetére


Dryman
aktív tag

Tényleg találkoztunk....Te vagy a kulcsos emberke aki elindult vodkát beszerezni ugye?
Még be is mutatkoztál, ''tisztán'' emlékszem az esetre, meg még arra is hogy eszéltünk valamiről! :B

(#1890) Thunder78 válasza Dryman (#1889) üzenetére


Thunder78
senior tag

Ha már az emlékezésnél tartunk ... milyen tápot javasoltál nekem?

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1891) Jazzos válasza Dryman (#1889) üzenetére


Jazzos
tag

Dry azt láttad már a képeket, hogy körberajongtuk a bringádat? :))

Hja, mindenkinek: phmeeting16 file-t 90 fokkal balra kell forgatni, hogy supr@ eredeti pozícióját lássátok.

[Szerkesztve]

(#1892) helkis válasza #35685120 (#1883) üzenetére


helkis
addikt

szerintem is de én is annyit ittam mint a többiek, csak Balinov és Supr@ kezdték keverni a piákat (vesztükre), amúgy 2évig kocsmáros voltam, amit azért nehéz feledni! :R
szerencsére arról nincs kép, mikor a jéger egy része az orromon át visszajött! :D

[Szerkesztve]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1893) G@ben válasza helkis (#1885) üzenetére


G@ben
addikt

Jazzos állítólag nincs a képeken, én meg nem állok neki találgatni, mert amilyen ügyes vagyok, mindenki megsértődne, hogy más avatarjához hasonlónak találtam. :D
UI: én is hasonlítok az avataromra! Kicsi vagyok, örök gyerek, nagyfülű és ha felbosszantanak, akkor nagyon mérges tudok lenni! :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1894) Thunder78 válasza helkis (#1892) üzenetére


Thunder78
senior tag

Az előbb löktem neked egy privit. Kukken pls!

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1895) Jazzos válasza #35685120 (#1883) üzenetére


Jazzos
tag

Tényleg annyira látszott? Nem mondom, hogy nem engedtem el magam a vége felé :))

(#1896) helkis válasza Thunder78 (#1894) üzenetére


helkis
addikt

back 2 4 evribodri!

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1897) #35685120 válasza Jazzos (#1895) üzenetére


#35685120
törölt tag

Ááá... :D Csak nem úgy beszéltél, mint szoktál!

(#1898) helkis válasza Jazzos (#1895) üzenetére


helkis
addikt

szerintem jól tartottad magad, inkább az volt érdekes mikor hazafele tanítottad a párod vezetni! :))

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1899) Dryman válasza Jazzos (#1891) üzenetére


Dryman
aktív tag

Nem lepödtem meg volna hogy mire feltántorgok , megvicceltek valami dologgal a bringával kapcsolatban......még jó hogy nincs a közelben kandeláber, nem ötlet szinten de 3 emberke simán fel tud fűzni egy férfi biciklivázat egy ilyen világítótest oszlopra, egyedül meg lehetetlen levenni....tapasztalatból beszélek:)



Thunder!
Én konkrétan nem azt mondtam hogy kicsi a tápod, hanem azt hogy a VGA kiegészítő tápcsatlakozója, kisfloppy csati vezetékei gyártói megfontolás alapján nem megfelelő vastagságúak, és mikor egy-egy velősebb alkalmazást indítassz, nem jut elegendő delej a videókártyának......nekem ez okozott olyan rendszerhibákat hogy nem fagyott ki a win, csak hibaüzenettel elszált majd a hibásnak ítélt 3D-s programocska bezárodott, visszajött a normális asztal felület, a windows-os hibaüzenettel.....
ez egy 400W-os Mercury táp csinálta rendszeresen, majd mivel nem akart a barátom ujabb tápot, és más lehetőség nem volt, floppy meg amúgy sem volt a gépben így szétszedtem a floppy csatit és a másik floppycsati kábeleit megblankolva, párhuzamosan ráforrasztottam az az első számú floppycsati tüskéire.......ezzel megoldódott a Shapire 9600XT problémája....
belegondolva, lehet hogy megpróbálta a kártya AGP sinen keresztül pótolni a hiányzó Ampert, csak ezt meg a Chaintech lap nem szerette....

(#1900) Thunder78 válasza helkis (#1896) üzenetére


Thunder78
senior tag

thenkjúveriamacskát.
Hogy én mikről maradtam le :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.