Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2351) helkis válasza Dryman (#2350) üzenetére


helkis
addikt

Asszem, annak sokan a csodájára járnának! :D ha esetleg megléped kérlek küldj képeket! :))

Ha akarod, akkor még a P4-lapra is átforrasztom az AGP-t.. ;)
vannak gyakorló lapjaid?

Ha jól értem akkor AGP-s kari nélkül akartad elindítani a 3Dmarkot? nem csoda ha nem indul.. :D viszont az AGP vezérlőhiba majd csak akkor derül ki szvsz, ha már benne lesz egy AGP-s kari, vagyis terhelést kap.. remélem hogy jó maradt..

[Szerkesztve]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#2352) Dryman válasza helkis (#2351) üzenetére


Dryman
aktív tag

Amikor még rajta volt az AGP foglalat és én sem vettem még észre az érintkező begyűrődését, toltam bele egy Geforce4 mx440-et és azzal telepítettem az XP-t, csak amikor ezen konfigirációban elindítottam egy video tesztet, a gép kifagyott!
Gondolom a begyűrődött lábacskának fontos szerepe lehet a képalkotás mikéntjében, aztán meg hogy nem volt jó helyen:) így összeomlott az AGP Bridge, és vele a rendszerem is!
Csak akkor kell bütykölnöd vele, ha hétvégéig nem lesz meg a csúcsszuper céges hőlégfuvónk, kerestem tegnap is meg ma is hátha csak valaki festéket égetni hazavitte, de eddig az a tapasztalat, hogy sehol sincs, és valszeg egy trehány kollega elhagyta, vagy kölcsönadta külsősnek és most meg halgat mint szar a fűben!

(#2353) Dryman


Dryman
aktív tag

Nem tudjátok milyen rangot kapok, ha elérem az 1000. hsz-t?
Gyurunk vazze!?
Gyurjunk! legalábbis a hsz-ekre!

(#2354) bibimad válasza Dryman (#2353) üzenetére


bibimad
aktív tag

Milyen rangot,hát ezredesit vazze.Gyurjunk vaze! :)) :C

[Szerkesztve]

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#2355) Dryman


Dryman
aktív tag

Ma nem leszek netközelben!
csak telefonon vagyok elérhető!

Bibimad! Köszönöm a 2G-ás Celeront!

Jazzos Mester!

Úgy néz ki még két lapot megjavítottam a barátodnak, mostmár csak az Albatron P4 maradt, de annak egyszerű mérésekkel nem találtam a hibáját! azzal lesz még egy köröm!

(#2356) Balinov


Balinov
félisten

Supr@: tegnap felvázoltam a srácnak a VGA-d előnyeit,azt ígérte péntekig válaszol.

Szuperboci: a monitorodat is elmeséltem , válasz szintén péntekre várható

Thunder:a te ajánlatodat is ecseteltem, mondván ha már áruhitel,akkor 20e ft-ért úgysem áll velük szóba a nyulas bank. remélem ráharap. Hálistennek még nem vették meg huszonezerforintért a durci alá a lapot.

Dry: 7-800mhz-es durci mit ér mostanság? hűtővel ofkorz.
128mb vagy 256MB sd-ram-nak mi az ára? újan, árlistákon horror áron mennek,azt tudom,de használtba?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2357) bibimad válasza Dryman (#2355) üzenetére


bibimad
aktív tag

Szivesen. :R

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#2358) Szuperboci válasza Balinov (#2356) üzenetére


Szuperboci
senior tag

oks.

Music!!!

(#2359) Supr@ válasza Balinov (#2356) üzenetére


Supr@
senior tag

oks, remélem megveszi:))

(#2360) Szuperboci válasza Supr@ (#2359) üzenetére


Szuperboci
senior tag

remélem nem :D

Music!!!

(#2361) Balinov válasza Supr@ (#2359) üzenetére


Balinov
félisten

hát még én. mert az azt jelenti,hogy nekem kell összedobnom,telepítenem a gépét,az meg plusz zsé,így kari előtt

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2362) thaler2


thaler2
senior tag

Nem tudja valaki, hogy Győrben merre van konzolos bolt, vagy ilyesmi? esetleg valakinek eladó xbox vagy ps2?

(#2363) Balinov válasza thaler2 (#2362) üzenetére


Balinov
félisten

a vásárcsarnok mögött van egy konzolos klub,talán ott,de esetleg nézz el a marcal aluljáróba.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2364) thaler2 válasza Balinov (#2363) üzenetére


thaler2
senior tag

Köszi te nyuszi :) Egyébként csak úgy lehet másolt játékokkal játszani, ha chippelve van? csak mert elég drága pluszba még az az összeg...

(#2365) Balinov válasza thaler2 (#2364) üzenetére


Balinov
félisten

én úgy hallottam,hogy igen.csak úgy lehet. még tavaly regélt haverom,hogy ő is megakarja hekkeltetni az ő ps2-jét,nemtom sikerült-e neki és mennyiér.
hogyhogy konzol?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2366) Supr@ válasza thaler2 (#2362) üzenetére


Supr@
senior tag

van a bem tér mellett is a new wave vagy mi, kimondottan konzol bolt, és van adás-vétel is. azt viszont nem tudom hogy chippelnek is e, de csapd fel a bazárt, meg hajrá gugli:D
konzolt majd én is szeretnék, de x-es széri kilőve, mert arra nincs granturismo, ps2 meg kicsit elavuil, így marad majd a ps3 jövőre:D

[Szerkesztve]

(#2367) Balinov válasza Supr@ (#2366) üzenetére


Balinov
félisten

igazad van,Supr@, a bem téren a baros sulival átellenben, a park szigety ut felőli oldalán van.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2368) tekeyagd


tekeyagd
tag

Üdv!

Srácok ugyan hardware,de nem pc! Van egy eladó Nokia 3510i-m,kártyafüggetlen,szép állapotban,5-6 napig bírja az akksi,van hozzá dzsémszbond szet,meg egy töltő.Ha valakinek lenne érte cserébe egy kormánya... :D
Okidoki,kisHidi? :C :C :C

Ja é lenne még ilyen is:
Pentium II. Celeron 400MHz-es processzorral, táppal, midi házban, 2db 5,25”, 2db 3,5”, Mitsubishi 40* CD-ROM,LG 24*12*48 CD újraíróval, 6,4GB HDD, Nvidia GeForce 2 MX400 64MB videókártya, 256MB rammal, LG studioworks 520 digitálisan vezérelt 15” CRT monitorral,egérrel,bill-el eladó!Csak egyben,irodai gépnek tökéletes!!!

köszi

Teke

[Szerkesztve]

(#2369) Balinov válasza tekeyagd (#2368) üzenetére


Balinov
félisten

olyan sokat nemér,nem? vagy nem FFB-sre gondoltál. :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2370) tekeyagd válasza Balinov (#2369) üzenetére


tekeyagd
tag

8at mondott rá a kereskedő,15ér tenné ki.Én 10et szeretnék érte,vagy egy kormit! :)

(#2371) tekeyagd válasza tekeyagd (#2368) üzenetére


tekeyagd
tag

Ja vigyétek a configot,Jazzos-hoz nem mehetek üres kézzel vásárolni!!! :)

:R :)) :Y

[Szerkesztve]

(#2372) Mr.Password


Mr.Password
újonc

Helkis!
Kölcsön hőlégfúvót szerzett kollegám az eltünt helyett, így kapásból két AGP foglalatot is sikerült leszednem vele...először egy sima barnát, aztán gondoltam ha lúd legyen kövér, egy epoxox lilás-rózsaszínt is, csak a színe miatt...divatszín:)
Estére jelzem hogy tulélte-e a lap a beavatkozást!
Köszönöm a szíves megértést, és felkínált segítséget, de most nem élnék vele vissza!

I'm asking for away looking...

(#2373) ocsi19


ocsi19
senior tag

hali, 256/400 as samsung ramot vennék 3,5k ért!!!
privit írjatok!!!! thx

(#2374) helkis válasza Mr.Password (#2372) üzenetére


helkis
addikt

Szia Dryword! (másik én?) :)

Várom az élménybeszámolót, képekkel illusztrálva! :R
Ha már így felajztál, adhatnál pár lapot, hogy szénnéégethessem, főlégfúvóval! :D

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#2375) toro22


toro22
tag

Sziasztok
Keresek AMD Athlon 2200+ hoz halk hűtőt

(#2376) helkis


helkis
addikt

Jazzos - nemrég ajánlottál valakinek olyan A64-es lapot ami s939-es, de nForce3-as chippel van ellátva, így még a jó öreg AGP/PCI-os alrendszert kapta! hogyé van ilyen?
persze a kérés mindenkihez szól, akinek van s939-es és AGP-s lapja! thanx! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#2377) Picike69 válasza helkis (#2376) üzenetére


Picike69
tag

Szevasz Helkis!
Én most vettem egy Gigabyte K8SNC lapot, szerintem nagyon jó vétel, 18-19k között van az ára. Tapasztalat még nincs, mert Jazzos nem hozott procit bele :U A dobozban semmi extra nincs, csak az alap dolgok.

Jazzos!
Hogy áll a proci project?

...

(#2378) Jazzos


Jazzos
tag

Holnap vár az egyik nakkerem prociszállítmányt, remélen jön pár vagon 3000+ s-939 is :D, ma még ennél többet nem tudok mondani.

(#2379) helkis válasza Picike69 (#2377) üzenetére


helkis
addikt

Most jól megkevertél! :D csak K8NSC-s lap van!!!! de már megtaláltam.. :R

igazából az lenne a legjobb, ha valaki eladná használtan, mert pl. pci-e -re váltana.. ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#2380) Supr@ válasza helkis (#2379) üzenetére


Supr@
senior tag

kérdezd meg a hidit nem akar e pci-e -re váltani:D

más: multkor említetem hogy mégis kellene az a64 doboz. holnap odaugorhatnék érte vmikor? sürge lenne, péntekre kell:) és akkor 1 sör, igaz?:)

csak nem te is váltasz?:) én igen, most remélem meg lesz g@bo cucca, aztán februárban veszek egy x800gt-t, addig meg x300se lesz:)

[Szerkesztve]

(#2381) Picike69 válasza helkis (#2379) üzenetére


Picike69
tag

Hú, tényleg :D Sorry, jól belekeveredtem :)
Jazzos! Remélem Venice magos lesz.

...

(#2382) Jazzos válasza Picike69 (#2381) üzenetére


Jazzos
tag

Reméljük, hogy egyáltalán lesz :D

(#2383) helkis válasza Supr@ (#2380) üzenetére


helkis
addikt

ááá, még nem csak ha olcsón jutnék hozzá egy jó laphoz akkor összedobnék egy másik gépet is! (lehet megfűzöm HIdi-t:D) persze nem sürgős, jól megy az NFSMW és a videodigi 1x-re.. :) este várlak! gyorcenterre nézz át! :D
a héten délutános vagyok, most is melóból tolom, ha délelött neked is ok, akkor olyan 9h fele oda tudom adni a dobozt! (nem kell sör, majd 1x valamilyen bizniszünkben lefele kerekítünk! :R)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#2384) helkis válasza Jazzos (#2382) üzenetére


helkis
addikt

Nem próbáltad azt az MSi-lapot? A RAM-ot elhoztam, kicsit teszteltem, frankón megy.. thanx!

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#2385) Jazzos válasza helkis (#2384) üzenetére


Jazzos
tag

Áh, lótok-futok egész nap, nincs időm ilyenenkre most. Ha nyárig maradhat, szívesen megnézem :)) :R

(#2386) Supr@ válasza helkis (#2383) üzenetére


Supr@
senior tag

húha, 9kor már suliban kell lennem:( a délutános az mit jelent? hányra mész? vagy ha bedobnád Jazzoshoz, biztos nem haragudna meg:) ha meg igen, akkro reggel fél8ra tudnék odamenni, csak nincs kedvem olyan korán kelni:)

(#2387) okiDoki válasza helkis (#2376) üzenetére


okiDoki
tag

AGP kéne?
Nem hallottál a ''Dryman segít'' projectről? :))
Lehet, hogy elég lenne a PCIE-t fordítva visszaforrasztani! :DDD
Nehogy újat végy! Az nforce4 azért mégis többet ér! :D

0,0

(#2388) okiDoki válasza Supr@ (#2380) üzenetére


okiDoki
tag

December elején eladó lesz egy Abit X600Pro olcsón!
Mellik jobb választás szerintetek:
X800GTO, vagy
X800XL

0,0

(#2389) helkis válasza Supr@ (#2386) üzenetére


helkis
addikt

7:30 vagy korábban is ok! :) 13:00-kor indulok, és 22:30 körül érkezem..
Jazzos meg messze van, még légvonalban is, tudod milyen lusta vagyok! :D

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#2390) Thunder78 válasza Balinov (#2356) üzenetére


Thunder78
senior tag

oks. Hát durci alá felesleges szerintem bármilyen lapért pénzt kiadni. Akkor már inkább valami új cuccenvakker.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#2391) Supr@ válasza okiDoki (#2388) üzenetére


Supr@
senior tag

nem is tom, én majd február-március tájékán vásárolok, és avgy gt avyg gto leszm az xl drága számomra, meg ugyis sok helyen írják hogy moddolhatók:) amúgy mennyi lesz az x600pro?:)

(#2392) okiDoki válasza helkis (#2389) üzenetére


okiDoki
tag

Mi a túrót csinálsz fél 8-kor, ha nem kell menned sehová?
Kiborít az ágy?

0,0

(#2393) Thunder78 válasza Dryman (#2352) üzenetére


Thunder78
senior tag

Volt nálam a minap egy gép (más lap és más kari), ami azt csinálta, hogy mihejst feltelepítettem a VGA drivert, nem akart indulni a gép. Minden üdvözléskor újraindult. Viszont Szabványos VGA-ként frankón megy.
Szerinted lehet hasonló a hiba?

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#2394) Supr@ válasza helkis (#2389) üzenetére


Supr@
senior tag

jah, hát én is elég lusta fajta vagyok:) akkor reggel majd ne lepődj meg ha vki kapuzik:) este miért is számítasz majd rám? :F netán nfs-ezünk?:DD

(#2395) okiDoki válasza Supr@ (#2391) üzenetére


okiDoki
tag

Amennyiért két hónapja vettem.
11k

Mondjuk Tibi után én vagyok itt a második őskövület, ezért még mindig csak a HL2-t tolom (másodszor), de az ugyanúgy megy 1280x1024-ben, mint a 9800pro-val ment a boldog 32 bites időkben! :))

[Szerkesztve]

0,0

(#2396) Thunder78 válasza Dryman (#2353) üzenetére


Thunder78
senior tag

Nyulinov párháesszel ezelőtt dobott nekem egy linket a rangokról. 1000-nél még nem jár semmi asszem.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#2397) Supr@ válasza okiDoki (#2395) üzenetére


Supr@
senior tag

11k, hmmm-hmmm, megfontolandó. lehet vevő lennék rá, azért mégis csak jobb mint egy x300se, mint ideiglenes kari:))[/OFF]

[Szerkesztve]

(#2398) okiDoki válasza Thunder78 (#2396) üzenetére


okiDoki
tag

De a következő darts-partyn (ahol én is ott leszek :)) ) tiszteletbeli ezredessé avatjuk, majd megkeresem a hadnagyi vállapjaimat és moddoljuk őket ezredesre. :D

0,0

(#2399) helkis válasza okiDoki (#2388) üzenetére


helkis
addikt

Az XL önmagában jobban teljesít, mint a GTO, de ha a GTO-t át lehet faragni X850XTPE-re akkor már az lesz a jobb! :D az XL-t nem nagyon lehet tuningolni, mert kevés feszt ad a GPU-nak.. bár ezen lehet segíteni, csak akkor jobb ha gyűjtesz még hűtésre is! :DD

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#2400) okiDoki


okiDoki
tag

Nyulinov haverjának meg milyen jó lett volna Picike lapja!
3x1000 Ft részletre.

0,0

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.