Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) T. I. válasza SkyS1gn (#250) üzenetére


T. I.
senior tag

Aligha van olyan itt, aki Telefonpontról rendelt. Bár én megrendeltem, meg is küldték automatába, de nem mertem végül átvenni, mert nem tudták (nem voltak hajlandóak) azt igazolni, hogy milyen módon történik a készülék beszerzése (és valóban gyanúsan/érthetetenül olcsó). Viszont szépen csökkennek az alzás és a B_Tel-es árak. Megéri még kivárni, mert lejtmenet van, az látszik. Ja, és én csak 256os vagy 512es modellt nézek, ezért a Coolmobile nem is volt opció.

(#252) Nagya21 válasza SkyS1gn (#250) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!
Van hozzá bumper tokom fóliám ha kell.
Údv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#253) SkyS1gn válasza Nagya21 (#252) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ez még kari előtt volt, azóta nekem is van de köszi! :R

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#254) asr27 válasza T. I. (#251) üzenetére


asr27
tag

Ilyen forintgyengülés mellett aligha fog jelentősen csökkenni az ára. :(((

(#255) Obyboy


Obyboy
addikt

Ha Pixel telefont szeretnék vásárolni akkor a Google Store-ból ha Svájcot vagy Németországot választom utána tudok megadni Magyarországi postázási címet?

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#256) szkorhetz válasza Obyboy (#255) üzenetére


szkorhetz
őstag

Nem, mailboxde kell.

(#257) T. I. válasza asr27 (#254) üzenetére


T. I.
senior tag

A forint azért nem leng ki akkorát, hogy érezhető legyen. A közelmúltbeli 10Ft-os romlás igazából 25ezrelék értékvesztés. Ez 400ezernél 10ezret jelent pluszban.
Mindehhez képest a B>tel pl. 387e-ről 379e-re vitte le ma a 256GB-os árát.
Mindig beállítom az árukeresőt, és néhány naponta/hetente jön az értesítés az árcsökkenésről.

(#258) szkorhetz


szkorhetz
őstag

Megjött a circle to search.
Elég durván okos és gyors.

(#259) SkyS1gn válasza szkorhetz (#258) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nekem se ez se a hőmérő nem jött még meg.

Rendszerfrissítésben van?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#260) szkorhetz válasza SkyS1gn (#259) üzenetére


szkorhetz
őstag

app frissítés mindkettő.
A hőmérő csak shizaku-val megy, a circle to search jött magától.

(#261) winbox válasza szkorhetz (#260) üzenetére


winbox
senior tag

Hőmérő nekem nagyon pontos, a kislányom pont beteg és szinte azt méri, amit a higanyos. Durva! A circle to search nekem még nem frissült le. Kipróbáltam a legújabb google apk-t felnyomtam, de úgy sem ment, gondolom a fiókomra még nem jött ki, visszaraktam a gyárit, gondolom ha play áruházban megjelenik a frissítés akkor fog majd menni nekem is.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#262) szkorhetz válasza winbox (#261) üzenetére


szkorhetz
őstag

Meglepően kurvajó.

(#263) winbox válasza szkorhetz (#262) üzenetére


winbox
senior tag

Na random kipróbáltam és megkaptam én is a circle to search-öt, pedig nem frissült a Google app, ugyanaz a verziószámú, mint korábban :D Hát ez tényleg baromi jól működik. :Y

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#264) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Sziasztok!

Ha valakit netán tokot keres 8 pro-ra, nekem van egy szinte új spigen ultra hybrid clear. A kékkel gyönyörű volt, de porcelánnal is hasonló lesz az élmény 😍
Részletek privátban. :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#265) MC Pite válasza szkorhetz (#262) üzenetére


MC Pite
veterán

Nem értem...
A google lens évek óta ezt csinálja, amit kijelölök a képen, arra keres.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#266) ghiottone válasza MC Pite (#265) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ja, de az nem olyan fancy :DDD

Én is ezt néztem, hogy az ott van más telón is, ha indítom az Google segédet és tapp a search screen-re.:

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui)

(#267) winbox válasza MC Pite (#265) üzenetére


winbox
senior tag

Eddig képernyőképet kellett volna csinálni, meg kellett nyitni a Lenset és csak akkor keresett volna rajta. Így most gyorsabb, de én eddig is úgy használtam, ahogy ghiottone írta, assistant-tal, mert az egyből keresett az adott oldalon. De ez most "új" funkció, én is örülök neki :D

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#268) Petyb00 válasza winbox (#267) üzenetére


Petyb00
aktív tag

Gari kérdés:

Szerintetek a Német G store-ban vett készüléket be lehet vinni a bécsi Google boltba, mondjuk gariztatni?
Haa jól tudom van boltja Bécsben a Google-nek.

Köszi,
Péter

(#269) ghiottone válasza Petyb00 (#268) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ausztiában árulják a GStore-ban? Ha igen, akkor nem lesz gond szerintem.

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui)

(#270) winbox válasza Petyb00 (#268) üzenetére


winbox
senior tag

Sajnos biztosan nincs Ausztriában fizikai Google Store. Keverheted az online Google Store-ral, ami nem régen indult náluk.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#271) K82 válasza Petyb00 (#268) üzenetére


K82
őstag

Kettő fizikai boltja van a Google-nek, mindkettő New York-ban.
Ha Media Mark-os vásárlás lett volna akkor elvileg megoldható lenne h ott leadod.

Pixel / OnePlus Pad

(#272) Sontir Fel válasza K82 (#271) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Magyar MM?
Én spanyolban vettem, ezért lehet érdekes később ;]

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#273) SkyS1gn válasza szkorhetz (#262) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Valóban, ez megjött, pöpet, kamera feedből is megy pl, se prinstcreen se screenshot nem kell :D
Hőmérő csak trükközéssel fog menni?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#274) winbox válasza SkyS1gn (#273) üzenetére


winbox
senior tag

A hőmérő igen, csak trükközéssel, de egyszer beállítod Shizukuval és már megy is, nem kell minden használatkor. Pár perc az egész. [link]

[ Szerkesztve ]

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#275) SkyS1gn válasza winbox (#248) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nekem a carrier app-ban szürke a continue gomb... pedig fennt van a shizuku

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#276) K82 válasza Sontir Fel (#272) üzenetére


K82
őstag

A magyar MM nem foglalkozik vele mert itthon nem forgalmazzák.

Kicsit röviden fogalmaztam: ha a német GStore helyett egy ottani MM-ban vette volna akkor nem kellene postázgatni, leadható bármelyik német MM üzletben. Ilyen esetben az osztrák MM már érdekes lehet mert ugyan még mindig két külön országról beszélünk, de az esély megvan rá h intézik.

Pixel / OnePlus Pad

(#277) winbox válasza SkyS1gn (#275) üzenetére


winbox
senior tag

És fut is? Minden indításnál párosítani kell a vezeték nélküli hibakeresésnél, csak akkor tudod indítani.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#278) Sontir Fel válasza K82 (#276) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Az ember azt gondolná, hogy megéri egy nagy lánctól vásárolni. Mennyire kényelmes lenne, hogy a magyar MM átpasszolja a spanyolnak, hogy rendezzék a garanciát, ha gond van. :B

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#279) Technoman válasza Sontir Fel (#278) üzenetére


Technoman
őstag

K82 nagyon jól írta le a dolgot.
Ok, hogy egy hajóba evez az össz európai MM (a kontinensen kívül nem tudok MM áruházról/cégről), de mivel itthon nincs hivatalosan jelen a Google, így gariba nem is lehet szervizeltetni, ill. nincs kivel (aki ingyé' megcsinálná). Tehát, az esetleges felmerülő szervizköltséget nem lehet kin -forgalmazón hiányában- itthon behajtani. A spanyol forgalmazó meg nem fog, egy általa nem ismert szerviznek csak úgy, fizetni.
Ami nagyobb eséllyel müxik: Ha Madridban vásárolsz, pld. egy JBL Go Essential-t és azt gari idő alatt leadod egy mo.i MM-ben, ott nagy valószínűséggel szervizeltetni fogja az Invitone (mint mo.-i forgalmazó), mert itthon forgalmazzák. Aztán ők majd később leboxolják, a spanyol forgalmazóval, a szervizelés során felmerülő költségeket.

(#280) Sontir Fel válasza Technoman (#279) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Nekem elég lenne ha kiküldenék Madridba javítani. Akár fizetném a szállítást és ne nekem kelljen szenvedni a futárral :B

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#281) SkyS1gn válasza winbox (#277) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nem írta... wireless debugging? Wifire akar csatlakozni...

...
fú, szarakodtam össze vissza vagy 10x mindent nagynehezen sikerült, elég bugos mind2 program...

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#282) Technoman válasza Sontir Fel (#280) üzenetére


Technoman
őstag

Ez sajnos nem így müxik. :(

(#283) Petyb00


Petyb00
aktív tag

Ha igy nézzük akkor az alza garis a legjobb, mert az ára miatt kénytelenek adni rá 3 évet, és egyszerű az intézése is. Az más tészta, hogy nekem pl a xiaomit nem tudtak javitani, es vissza adtak az árát...
Ilyet akarnék hasznaltban szerezni. :R

(#284) MC Pite válasza Petyb00 (#283) üzenetére


MC Pite
veterán

Az enyém pl 270 most az alzánál, 230 eldobós cégnél.
Ha garit kell intéznem, ezért a különbözetért belefér.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#285) Technoman válasza MC Pite (#284) üzenetére


Technoman
őstag

Erről van szó.
Én is inkább -bár fogcsikorgatva :O - de a köv. telefonomat, a zöld manósnál fogom venni. Mert nekem a gari fontos.

(#286) winbox válasza SkyS1gn (#281) üzenetére


winbox
senior tag

Nemtom, nekem ment elsőre :D

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#287) MC Pite válasza Technoman (#285) üzenetére


MC Pite
veterán

Mármint arra gondoltam 40k-ért inkább kipostázom én a telefont, gyorsabb is, nálam is a hibajegy, csak párezerrel többe kerül a németbe és németből haza küldés mint ha csak az alzáig küldeném. Sőt, az alzásat is inkább magam küldeném ki.

Alza meg a 'hivatalos gari' hülyeség(sok helyen írják hogy hivatalos garis lesz a pixel).
Vannak eldobós áfacsalós cégek ahol semmire nem lehet számítani, minden más normális gsm/egyéb bolt pedig helyettem nyit hibajegyet és küldi ki. Ennyi a különbség.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#288) Technoman válasza MC Pite (#287) üzenetére


Technoman
őstag

Senki sem gondolta (legalábbis remélem, hogy nem), hogy hivatalos forgalmazói garit adnának. Lévén, hogy itthon nincsenek hivatalosan forgalomba, a Pixelek (bár, a madarak kezdenek mást csicseregni....)
Én inkább úgy fogalmaznék, hogy ők a "leghivatalosabb" szürkeimportos cég, aki egy esetleges szervizelésnél, a Google-hoz küldi ki (az itteni elmondások alapján, eddig nekem ez jött le)
Valaki írta itt pár hete, hogy az Aqua-nál megkérdezte, hogy hol szervizelik gariba, a meghibásodott Pixeleket, de kitértek a válasz alól. A sufnisoknál meg lesz@rják a szakszerűséget, majd hátul Pistike nekiesik egy kombinátfogóval.

[ Szerkesztve ]

(#289) MC Pite válasza Technoman (#288) üzenetére


MC Pite
veterán

Mire alapozzátok hogy sufni gsm saját költségen bármit is tenne/javíttatna egy számára is garis telefonnal, amit kevesebb mint tízezerből oda vissza megjárat gariban? :F
Sokan írnak ilyet, de szerintem senki nem fog többet foglalkozni vele mint hogy 2 gls díjat fizessen - minden javítás drágább.

Pistike kombifogóval is cserélhetne akkut, hangszórót, kijelzőt, de többre jönne ki, az anyag is, nemhogy Pistike óradíjával.

Nagy összegben fogadok hogy mindenki ugyanúgy javítja amíg garis. Alza is, én is, jó gsm bolt is, eldobós gsm bolt is. Lengyelben.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#290) KunEmber válasza MC Pite (#289) üzenetére


KunEmber
senior tag

Tehát, ha jól értelmezem, akkor végülis meg lehet venni a telefont, kapunk rá garanciát is, meg ÁFÁs számlát is (Alza), meg már van rendes 5G is.
Csak javítás esetén az Alza tudja intézni, de a céges vásárlás után járó 1 éves garancia lejárta után oldd meg ahogy akarod?

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#291) Petyb00 válasza KunEmber (#290) üzenetére


Petyb00
aktív tag

Alzaban a ceges vásárlo is megkapja a teljes garit, nem csak az 1 évet.

Multkor kiokositottak a "recin".

(#292) MC Pite válasza KunEmber (#290) üzenetére


MC Pite
veterán

Minden pixel topikban minden oldalon leírom a garizást.
Elfáradtam...
Alzát áruljátok már el nekem miért dimenzionálja mindenki túl?:F

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#293) vacs válasza MC Pite (#292) üzenetére


vacs
veterán

Mert nem sufni gsm és ad rendes garanciát (nem mailboxde-vel kell szórakozni)?! :))

(^)(>.<)(^)

(#294) MC Pite válasza vacs (#293) üzenetére


MC Pite
veterán

Van egy tucat tizenéves gsm bolt ami szintén rendes.
Mitől jobb az alza?

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#295) vacs válasza MC Pite (#294) üzenetére


vacs
veterán

Pl a B-tel részemről egy sufni gsm!
Pixel garanciával kapcsolatban írtam nekik még vásárlás előtt emailt, de azóta se jött válasz!
Havernak szóltam, ő is írt nekik, erre sem érkezett semmilyen válasz!
Innentől én nem is foglalkoztam velük!
Alza drágább, de ennyit nekem megér a korrekt(ebb) garancia! :K

(^)(>.<)(^)

(#296) Petyb00 válasza MC Pite (#294) üzenetére


Petyb00
aktív tag

GSm bolt akkor szűnik meg amikor akarják, vagy az érdekeik úgy kívánja, te meg ott maradsz hoppon, ilyen szempontból az alzát biztosabbnak érzem, mivel környező országokban is jelen van.

3 év ari az nem 2 év, adják vállalkozásnak is, nem úgy mint sok magyar bolt, hogy csak 1 évet kapsz ha vállalkozásra veszed...

Kezdetek óta vásárolok náluk, minden nagyon gördülékenyen megy, a gariztatás is, vittem már sok cucott vissza, közte telefont is. Ha nem tudják megoldani, a garit adják vissz az árát, minden izé nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#297) MC Pite válasza Petyb00 (#296) üzenetére


MC Pite
veterán

Ezt értem, de pl a 8/128as modell esetén ennek a garikiterjesztésnek 40k a felára.
Vannak olyan gsm boltok, ahonnan tizenéve veszek készüléket (régen még személyesen jártam fel a P***ohoz), nem gondolom hogy most tűnnének el, ott nézve 30k a difi.

Alzával ha volt garis/beszerzésbeli gondom, megoldottuk (más volt az importőr, a magyar helyett cseh, így az itthoni extragarit nem lehetett volna érvényesíten), de ők is csak egy bolt.

Féloff:
Az meg keveseket érint, de én pl /esetleg más aki szintén huszonéve gariztat (vegyes tapasztalatokkal) sokféle műszaki cuccot, lehet hogy maga küldi ki az alzásat is, mert nem ritka a kapcsolatfelvétel a szerviztől, ami akkor megy ha magadnak nyitod a jegyet/indítod a pickup and returnt. Igen, pár perccel több meló, és megértem hogy nem mindenkinek pálya - sokan az operátorhoz viszik a hibás telefont és várnak plusz napokat, heteket ahelyett hogy a gyártó szervizébe vinnék/küldenék. Nem vagyunk egyformák.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#298) KunEmber válasza Petyb00 (#291) üzenetére


KunEmber
senior tag

:R

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#299) K82 válasza MC Pite (#294) üzenetére


K82
őstag

Van egy nagyon egyszerű válasz miért is jobb az Alza garija, és most tekintsünk el attól a megoldástól h Te magad is le tudod zongorázni a szervizzel: magyarul intézed. Neked, nekem és sok embernek nem probléma ha idegen nyelven kell intézni valamit de sajnos sokkal több az olyan aki még magyarul sem tud normálisan (elég ránézni a Facebookra és az ottani csoportra, az egymás után dobált szavak összességéből épp elég kihámozni mit akarnak), nemhogy külföldiül.

Pixel / OnePlus Pad

(#300) M.Eriksen


M.Eriksen
tag

Sziasztok, ki melyik tárhellyel használja a telefont? Esetleg tudnátok adni tanácsot azzal kapcsolatban, milyen felhasználásnál elég a 128 GB? Alapvetően sok fotózásra, videózásra használnám, 0 játék, alap social es produktivitás appok. Minden fotó/videó menne a felhőbe. Jelenleg i14 PM 256 GBn 90 GB foglalt. Előző androidos telefonom egy Note 10+ volt, ott volt több adat tárolva és olyan 180GB-ot használtam fel a 256-ből. A fő telefon maradna az I14 családi kommunikáció és munka miatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.