Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Gödöllő és környéke adok-veszek-beszélgetek (téma lezárva)

Hozzászólások

(#51) Winner_hun válasza Rover623 (#49) üzenetére


Winner_hun
félisten

oks, bár nincs ilyen mondcsim, de majd akarok venni, de nem árt a tájékozódás, a 3 hsz-ért meg ÉN kérek bocsánatot a motot helyett :D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#52) Rover623 válasza Mem (#50) üzenetére


Rover623
félisten

Azt hiszem itt állunk meg!
Nem mondok róluk semmit, jogállamban élünk, sajnos:(((
Legyen elég annyi, hogy elég pontos információink vannak a belső működésükről...98-ig a legtöbben közülünk ott dolgoztak, ill. tulajdonosok voltak...elég hiteles...?
Azóta pedig az elégedetlen ill. kárvallott és ezen okokból nálunk kikötött ügyfelek is mondanak ezt-azt...:(

primus inter pares

(#53) Mem


Mem
csendes tag

De ha nem mondasz semmit akkor nem tudok okulni. Véleményt bárki nyilváníthat.
E-mailbe létszives írj.

(#54) Mem


Mem
csendes tag

''Legyen elég annyi, hogy elég pontos információink vannak a belső működésükről...98-ig a legtöbben közülünk ott dolgoztak, ill. tulajdonosok voltak...elég hiteles...?''
Épp ezaz hogy elég hiteles ezért vagyok kíváncsi.

(#55) Rover623 válasza Mem (#53) üzenetére


Rover623
félisten

De ha nem mondasz semmit akkor nem tudok okulni.
Nem is kell...
A gyerekemnek 2 évesen elég volt azt mondani, ne nyúlj bele a konnektorba, mert bajod lesz belőle...elfogadta, mert megértette hogy nem akarok neki rosszat...nem kellett konkrétumokat mondanom...azóta se...

primus inter pares

(#56) Mem


Mem
csendes tag

A 2 éves gyerek is megkérdezi ,hogy miért ne nyúljon bele a konektorba. Na lécci írj vmi e-mailbe.

(#57) Mem válasza Rover623 (#55) üzenetére


Mem
csendes tag

Akkor meg biztos megmagyaráztad neki,hogy miért ne nyúljon bele.

(#58) doglotthal


doglotthal
aktív tag

Helló! Én ugyan nem gödöllői vagyok, de nap mint nap ott járok. Csak azért írok mert van egy eladó Bluetooth-om, usb-s, 10méteres hatótávolságu, kb. 1 hónapot volt használva. Telefonokhoz tökéletes képeket, játékokat küldözgetni, szóval aki Gödöllői és érdekli az írjon.
Az ár 4ezer pénz.

(#59) akaido


akaido
addikt

Kissé pusztulófélben van ez a részleg?
Gödöllőiek! Ne hagyjuk, hogy ''hőn''szeretett városunk informatikus beállítottságú PC búvárai belefulladjanak a totyikhalál nem éppen nemesnek nevezhető enyészetébe. :DDD

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#60) akaido


akaido
addikt

Nagyon úgy tűnik, hogy a gödöllői totyiklakók kihalófélben vannak?

Bedobok egy kérdést hátha...
Melyikőtöknek mi a véleménye a szűkebb honunk számítástechnika boltjairól?

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#61) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

Én is helybéli lennék!

(#62) akaido válasza TheReMiXeR (#61) üzenetére


akaido
addikt

Nu végre, egy fődi! :DDD

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#63) C^^


C^^
őstag

+1 member of Gödöllő.
Gödöllő egy külön kontinens, nem holmi vidéki kisváros :Y

(#64) ngabor2


ngabor2
nagyúr

elég 1 is. [link]
ezt zárom.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Gödöllő és környéke adok-veszek-beszélgetek (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.