Hirdetés

2024. július 2., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Gödi PH! tagok

Hozzászólások

(#201) tr00p3r válasza Winner_hun (#149) üzenetére


tr00p3r
őstag

[OFF[ha még nem oldódott meg a BF próblémát keress meg mailben vagy sms-ben[/OFF]

amúgy jó, hogy én hoztam fel a LAN gondolatát és végén kimaradok. szerintem a játékok számát érdemes lenne korlátozni, mert a végén úgyis az lesz, hogy belekezdünk valamibe és 10 játék után elunjuk. szóval nem kell a ''pekmentől-doom3ig'' mondjuk azt, hogy UT1, Q3, BF1942, FarCry, Raven Shield azt jól van. ha valakinek valami nincs meg úgy lesz filesharing! reggel lenne érdemes kezdeni és aztán onnan open end. ha gödön van és kidöglök hazamegyek aludni. aztán másnap vissza. amíg alszunk meg mehet copy-paste!! ;]
a dátum meg olyan legyen ami mindenkinek kb megfelel. iskola szünet ill 7vége pl, bár az elöbbi engem ugye nem érint.

[Szerkesztve]

(#202) hunluigi válasza Winner_hun (#198) üzenetére


hunluigi
senior tag

Csak arra céloztam hogy megkapod mástól :U

vagy djyuri kolléga nem erről beszél? :F

[Szerkesztve]

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#203) tr00p3r válasza tr00p3r (#201) üzenetére


tr00p3r
őstag

ezt jól elcsesztem. mind1.
most szedtem le egy MOD-ot a BF1942.höz, 850MB és a Star Wars-ot idézi. este kipróbálom. galactic conquest V5 a neve.

homepage:
Bővebben: link

screenshots:
Bővebben: link

(#204) Winner_hun válasza djyuri (#199) üzenetére


Winner_hun
félisten

Holnap hááát negyed négyre hazaérek, aztán mittudomén vagy elmegyek konditerembe, vagy jössz te. Nem vagyok ám nagydarab, ne tessék tőlem félni:)
4 körül jó neked? Vagy inkább 5-fél 6?

hely van, d-tool van, mobilszám él, csak szar az akku, mert ha hívnak, általában kikapcsol :(((

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#205) djyuri válasza hunluigi (#202) üzenetére


djyuri
őstag

De arról beszéltem kolléga úr:D
Viszont majd szeretném abban segítségeteket kérni majd a helyszínem,hogy a megfelelő pach-okat feltegyétek a gépmemre,mert nekem valahogy mindegy,hogy hány pach-ot teszek fel,akkor sem tudok interneten bemenni senkihez.
hozzám annyi ember bejön,mint a disznó,de én senkihez.


[Szerkesztve]

(#206) Winner_hun válasza tr00p3r (#201) üzenetére


Winner_hun
félisten

Még nincs meg, de minek írjak mélt, ha itt is meg tudom mondani?:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#207) djyuri válasza Winner_hun (#204) üzenetére


djyuri
őstag

Akkor sms-est küldök.
Ma nem vagy mostanában otthon?

(#208) Winner_hun válasza hunluigi (#202) üzenetére


Winner_hun
félisten

Jajó:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#209) djyuri válasza tr00p3r (#203) üzenetére


djyuri
őstag

Ne aggódj. Nem hagyunk ki ebből. Felhívtunk volna hogyha nem válaszolsz az üzikre.

(#210) Winner_hun válasza djyuri (#207) üzenetére


Winner_hun
félisten

Most is itthon vagyok, de a gépen romokban, mert a házamat moddingolom, ha minden igaz, estére le is lesz lakkozva, szóval a mai nap sajna nem jó meg vendégek is jönnek, szal ez így egy kicsit sok lenne mára

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#211) djyuri válasza Winner_hun (#210) üzenetére


djyuri
őstag

Okés. Akkor holnap. Ha nem is kocsival,de lekerekezek hozzád. Ja és a hátsó út felől érkezem,mert az jóval közelebb van nekem,mint a 2-es út.

(#212) Winner_hun válasza djyuri (#211) üzenetére


Winner_hun
félisten

Oké. Vagy ha gondolod, elmegyek érted, remélem nem vagy túl meagas, mert ugyebár kispoccki alacsonyka :)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#213) djyuri válasza Winner_hun (#212) üzenetére


djyuri
őstag

Ja de édi. Marha rég nem ültem kispolákba.
Nekem az is jó,ha eljössz a vinyóddal azt ráteszem neked az image-ket.

(#214) Winner_hun válasza djyuri (#213) üzenetére


Winner_hun
félisten

satám van. Lehet, hogy még ma átugranék Úgy jó?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#215) djyuri válasza Winner_hun (#214) üzenetére


djyuri
őstag

Van sata vezérlőm,de amúgy is satára tettem volna be a tiédet,mert a többi tele van.
Sípolt már neked úgy a cd-éd,hogy fülcsengést hallottálcsak?
Amúgy nekem is jó ma.

(#216) Winner_hun válasza djyuri (#215) üzenetére


Winner_hun
félisten

Még úgy nem sípolt. Oké, 6 körül átvágtatok. Ha ott vagyok, sms-t küldjek, vagy rádcsörgessek?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#217) djyuri válasza Winner_hun (#216) üzenetére


djyuri
őstag

sms elég,de egy hívások egy is megteszi. A címet e-mailban küldeném,mert nem akarok házalókat.

(#218) Winner_hun válasza djyuri (#217) üzenetére


Winner_hun
félisten

Miylen címet? Azt hogy hol layx? Egyszer már leírtad......... Remélem az az, de ha nem, akkor küldjél e-mailt. Na most mentem gépet buherálni, még jeentkezek előtte itt fél hat körül. Csá.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#219) djyuri válasza Winner_hun (#218) üzenetére


djyuri
őstag

Én már valszeg csak este későn leszek netközelben. A mail ment. Aztán lehet,hogy már beírtam ide valahova a címemet. Majd moderáltatom a tisztelt Moderátor úr-ral.
Szióka! Várlak.

(#220) tr00p3r válasza Winner_hun (#206) üzenetére


tr00p3r
őstag

hát jó, csak gondoltam eccerűbb átjönni a móricz zs. utcába......... nekem mind1

(#221) djyuri válasza tr00p3r (#220) üzenetére


djyuri
őstag

Ilyen közel vagyuk ebben a nagy világban egymáshoz?
Nem is gondoltam. Na mindegy. Szerintem ekkora távra mindegy,hogy hova megy. az ő benzinje,amúgy kb 5 kilóméter asszem.

(#222) Winner_hun válasza tr00p3r (#220) üzenetére


Winner_hun
félisten

jó, de Plazer megígérte, hogy megpróbálja megszerezni, addigmeg nem akarom máshonnan megszerezni. Ugye a Battlefield kieg-iről beszélünk?
djyurihoz meg generalért megyek

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#223) tr00p3r válasza Winner_hun (#222) üzenetére


tr00p3r
őstag

igen BF kiegészítők. Road to Rome, Vietnam és a Secret weapons itt van a vinyómon....

(#224) djyuri válasza Winner_hun (#222) üzenetére


djyuri
őstag

Fel tudtál kelni?

(#225) Winner_hun válasza tr00p3r (#223) üzenetére


Winner_hun
félisten

Köszi, de tegnap djyuritól elhoztam.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#226) Winner_hun válasza djyuri (#224) üzenetére


Winner_hun
félisten

Igen. Szerencsére nem volt első órám, szal aluttam 4ésfél órát :) Ja, megt írtam egy ötös dogát géptanból:C:C:C

Jelenleg pihenek két fújás között, mert most fújom csak gépet, de ha minden igaz, 2 óra mulva meglesem azt a sok jó dolgot, amit adtál :D Köszike.
Ja és nem volt semmi itthon, nem cirkuszoltak ősök :D:D:D

az ímélt meg még mindig nem kaptam meg:(((

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#227) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Plazer!!! Ha eddig nem sikerült megszerezned a bf kiegészítőket, akkor már nem kell, mert djyuri látogatásakor odaadta, de azért köszi

Más. Megvan valakinek és ha igen, akkor oda is tuggya adni az Unreal2-t?

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#228) djyuri válasza Winner_hun (#226) üzenetére


djyuri
őstag

Örülök,hogy nem lett belőle gond. legalábbis akkora.:)
Remélem még az ősök elengednek ide ha majd megint lesz adatcsere vagy játék.
vagy csak a fotózás,amit megbeszéltünk,hogy a gépedet lekapjuk a géppel. Azt mehet a többi képhez és persze ide a fórumra.
Az emailt ne is várd,mert fatális errot írt a vipmail is. valahogy a vipmail is kezdi a hűlyeségeit. Bár próbaképpen elküldtem egy-egy üdvözlő lapot egy-két haveromnak és a visszajelzés azonnali volt tőlük,hogy köszike és neked is.....
Szal nem vágom a dolgot,de majd írok neked is valamit,vagy legalábis küldök képeket,azt meglássuk,hogy jó-e vagy sem.
Mára lassan uppolok (10 perc),mert hugom egész éjjel chat-olni akar.
UPP és sziasztok mindenki!

(#229) hunluigi válasza Winner_hun (#227) üzenetére


hunluigi
senior tag

Rémlik hogy talán meg van de nem esküszöm meg rá... :U megnézem és szólok.

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#230) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Látom, beindolt a gamebiznisz...

Nem tudtok valamit róla, hogy mikor lesz sávszélemelés Inviteléknél?

less qq more pewpew!

(#231) djyuri válasza Polacheck (#230) üzenetére


djyuri
őstag

Papírformailag nem tok semmit,de anyumnak azt mondta egy benfentese,hogy már elvileg itt gödön is emelve van az invitel. Hát nálam még azóta sincs semmi változás,mert még mindig 42-vel jön le a cucc.:O

(#232) Winner_hun válasza djyuri (#228) üzenetére


Winner_hun
félisten

A fotózás áll, bár már van pár kép, el is küldtem, remélem megkaptad, de jobb minőségűek kellenek, mert nem a legjobbak lettek meg még csak 95%ban van kész a cucc, majd ha 100%lesz, akkor szólok
BF1942 Road to Rome-t felraktam, de ebben mi az újítás? :F Az intró a menüben más, de a játék első pályája meg a második is ua., ezért nem is nyomultam tovább-. Van ebben újítás?:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#233) Winner_hun válasza hunluigi (#229) üzenetére


Winner_hun
félisten

Köszi, várok

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#234) Winner_hun válasza tr00p3r (#223) üzenetére


Winner_hun
félisten

A Vietnám kell, azt nem kaptam meg :(

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#235) djyuri válasza Winner_hun (#232) üzenetére


djyuri
őstag

A missió is újabb és a jelzéssel ellátott azonnali küzdelmek is újak.
Me g a grafikaimotorban is úgytom van valami spécibb.

A vietnám sensokára meglesz,persze ez is csak image-ban.

Ha kész vagy a házzal,akkor meg lehet prószálni,hogy jobb képet-e tudok sinálni,vagy nem.
Amúgy állati lett a tetején a két venti.
Ez tényleg parafa?

(#236) Winner_hun válasza djyuri (#235) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az. Holnap otthon vagy? Mert lehet, átvinném fél6-6 körül....

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#237) djyuri válasza Winner_hun (#236) üzenetére


djyuri
őstag

Még pontosan nemtom,hogy mikorra érek haza,mert viszem a cdtáramat eladásra a nyugatiba. A srác azt írta,hogy kb 4-5 órára ér fel a helyszínre:
Bővebben: link

(#238) Winner_hun válasza djyuri (#237) üzenetére


Winner_hun
félisten

oks, akkor holnap felnézek 3/4 6-kor, aztám meg negyed hétkor meg mittudomén, aztán majd egyeztetünk. Holnap amúgy mehetnék? Ha igen, tuti megyek :DDD Télleg, vigyek monitort is? :DDD Bár 1-2 órára nemhiszem, hogy kéne :(

mod: és a vidkari? :Y:Y:Y
ja és lehet, hogy fel is töltenék, underground2-t :D:D:D

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#239) djyuri válasza Winner_hun (#238) üzenetére


djyuri
őstag

És ha rádcsörgök,hogy mikortól vagyok itthon,akkor onnan tudod,hogy mikor gyere,tehát nem kell ötször feljönnöd.
felőlem hozhatod a pereputtyot is:D . Igyekszem rendetrakni és akkor minden elfér.
Amúgy én is lemehetek hozzád fotózgatni. Azt mondtad a múltkor,hogy van 1.1-es usb csati nálatok.

A vidkarid hűtése nagyon tetszik. Jól látom,hogy ez passzív hűtés vagy csak a szemem káprázik? Mert ha télleg paszív,akkor gratula a játékok futtatásához a hosszabb időknél.:C

Ügyi vagy!
(mi van ezzel az nfs U2-vel?9

(#240) Winner_hun válasza djyuri (#239) üzenetére


Winner_hun
félisten

A rámcsörgés oké, nem tom, vagy Te jössz át, vagy Én megyek át, d most még 1x át is kéne, hogy mennyek, mert van videjó, tod, nfsu2, amit mutattam, na azt fel szeretném tölteni, 30 megát modemmel felgyilkolni meg nem szép dolog....

télletg passzív, játékok bírják, bár néha forró, de megy....

Akkor várom a holnapi csörgésed aztán viszek billt egért moncsit meg gépet, oké?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#241) djyuri válasza Winner_hun (#240) üzenetére


djyuri
őstag

A feltöltés mehet az éngépemről is. Most csak ezért nem kell átrángatnod a teljes konfigod. DE mit bánom én. Hozzad!
Amúgy ha atw-re pakolod fel,akkor az nálam is csak kb 7-el megy föl és le.

(#242) Winner_hun válasza djyuri (#241) üzenetére


Winner_hun
félisten

Oké, átviszem, miért ne? uw-ra akarom feltölteni, remélem, az megy rendesen

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#243) djyuri válasza Winner_hun (#242) üzenetére


djyuri
őstag

Rendben. Nálam nyugodtan. Amúgy,ha valamit fel akarsz töltögetni,akkor elég csak ideadnod és megmondani,hogy hova töltsem és én azt felteszem neked.
Meddig vagy még fent?

(#244) Winner_hun válasza djyuri (#243) üzenetére


Winner_hun
félisten

nemsokat. Amúgy töröltettem azt a hsz-odat, amelyikben leírtad, hol lax. Nem baj? De azért átvinném holnap, lássad élőben is, meg fotózás, aztán lehet, viszek monitort is:) Vigyek?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#245) djyuri válasza Winner_hun (#244) üzenetére


djyuri
őstag

Köszönöm. Amúgy épp azt akartam,mert már kaptam egy gyengéd levelet arról,hogy miért vitázok ..... emberekkel és miért nem hagyom ezt másra,hogy az majd megtehesse és eldönthesse,hogy kit moderál.
Amúgy a levélíró tiszteletére titokban tartom,de kérem effélék mellőzését.
Ha valami van,akkor e-mail vagy személyesen.
Amúgy visszament a feladónak.


Ha gondolod,akkor hozz,mert macerás volna az enyémet rákötni a tiédre,de gondolom emlékszel rá,hogy mennyire fix a cuccom.

[Szerkesztve]

(#246) Winner_hun válasza djyuri (#245) üzenetére


Winner_hun
félisten

Akkor holnap várom a csörgésed vagy sms-ed vagy hívásod. Amint jelt acc magadról, 15 percen belül ott vagyok:) Így jó? Rádcsörgök, ha odaértem. Csak megcsörgetlek. Na megyek tentikélni, de holnap azért még felnézek 5-fél hat körül, hátha változik a helyzet. Jóccakát

Oké, viszem. Hajjaj, hogy emléxek, hogy is lehet azt elfelejteni? :D:D:D

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#247) djyuri válasza Winner_hun (#246) üzenetére


djyuri
őstag

Szép álmokat![kép]
És jelzek amint megtudok valamit a srác érkezéséről.

(#248) djyuri


djyuri
őstag

A fene. lemaradtam a moddolásról.
Szal most másolom be a gépbe a vietnámot is.
Mindjárt felteszem,azt újra megpróbálom,de most nem törlöm ki,ha megint irreálisan sokszor lőnek le.
AMúgy ma nyomtam egyet a sima secret weapons-ban a TOBRUK nevü pályán a többjátékos üzemmódban é s kissé meglepődtem,amikor mi 4000-en voltunk védők és az ellenség pedig 6000-en.
A lényeg,hogy egyszer kb másfél óra kínkeserves csatázás után felfigyeltem arra,hogy már vagy 150-szer meghaltam é s már én is megölterm 900 embert és még mindig 5400-an voltak az ellenségek.
Hát mitsemondjak. Tiszta iged lettem,hogy elcsesztem másfél órát és semmi az eredménye.
Be a reset azt át a haverhoz tombolni az idegtől.

(#249) tr00p3r válasza Winner_hun (#234) üzenetére


tr00p3r
őstag

ok. én meg utána néztem és a BF1942, Vietnam és Road to Rome van meg. a Secret weapons nincs. akkor csere a Vietnam-ra? ;) vagy már megoldódott?

[Szerkesztve]

(#250) hunluigi


hunluigi
senior tag

Na szóval... Unreal van (csak a faternál :U )

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Gödi PH! tagok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.