Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Ez szuper nagy tablet. Elfogadnám :K

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#2) pali1228


pali1228
csendes tag

Én hétfőn szereztem be, a nagy méreten mindenki hasra esik, de amúgy brutál jó tablet. Akármit csináltam rajra jéghideg maradt, látszik, hogy a processzornak a töredékét használja ki a legtöbb esetben.

Nézz a szemedbe!

(#3) Tschubi


Tschubi
tag

Igen, drága. De kiváló HW és SW, minőségi anyaghasználat és összeszerelés. Plusz a hosszú terméktámogatás. Ha jól sejtem Android vonalon most ez a csúcs tablet. Ez alapján akár még ajánlott is lehetne.
Az adatkommunikációnál nem tartom jogosnak a 10 pontot az NFC és infra hiánya miatt. Tudom, nem életszerű hogy valaki ezt lóbálja egy POS terminál előtt. De ma már egy alsó -közép osztálybeli mobilban is van NFC.
A kamera olyan, amilyen, szintén nem ezzel fognak fotózni, de egy videó chatre bőven elég.
És piros pont a négyhangszórós hangzásért, füles nélküli is élvezhető lehet a filmnézés.
Köszi a tesztet!

(#4) Barthezz2 válasza Tschubi (#3) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Pl a pár nappal ezelőtti Mi Pad-nél is fel lett róva kommentben, hogy nincs NFC.. Aztán 100ezres sávban versenyez. Akkor itt méginkább gáz. Noha én se gondolnám életszerűnek, hogy ezzel fizessek, de külső eszközök csatlakoztatására jól jönne mondjuk.

Everybody lies.

(#5) mhydas99


mhydas99
tag

Ennyi penzert hat.....szerintem a tablet felhasznalok kb. 2%-a letezik akinek valoban szuksege lenne erre a tudasra maximalisan. Oszinten, aki ezt wn yiert megveszi az azert teszi hogy felvagjon masok elott. Mert nem mondja senki hogy 150-200 ezerert nem lehet boven jo tableteket kapni....ok, azok nem amoledesek. Ennyi. Teljesitmenyben mire nem eleg egy felso-kozepkategorias proci 6 gb rammal,jo szoftveres hatterrel es 128 gb rommal? Ok, legyen benne microsd foglalat. De ez a Samsung reszwrol egy technologiai magamutogatas semmi tobb. Persze sokan meg fogjak venni.....komolyan nem ertem.

(#6) Csabulator


Csabulator
tag

Dex-et használja valaki egy ilyen kaliberű tabletnél? Érdekelne, hogy milyen szinten van a Samsung megoldása. Használható-e érdemben, tehát nem fagy szét hamar, nem lassul be eszméletlenül, stb.?

"Time You Enjoy Wasting is Not Wasted Time"

(#7) DeFranco válasza mhydas99 (#5) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem én vagyok a célközönsége ennek a tabletnek, de el tudom fogadni (és a mindennapi munka során látok is rá példát) hogy létezik ennek a kategóriának célközönsége, igen, ilyen áron, ilyen teljesítményigénnyel.

Nekem nem kellene, nem használnám ki és főleg nem szeretném megfizetni (az ár töredékét sem) de ez nem azt jelenti, hogy nem lenne ennek racionális piaca.

(#8) FireFox1996 válasza mhydas99 (#5) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Aki ezt megveszi, mert neki tetszik több ok miatt, és megteheti, hogy megvegye.
Ha anyagilag megtehetme, akkor én is ezt venném meg.
Ez is ugyan olyan, mint minden más fajta vásárlásnál. pl. autó vásárlásnál a 20 éves suzuki swifttal is tudok menni A pontból B-be, és meg lehetne venni 150e ft-ért. De ha most venni kell kocsit, akkor én nem azt venném meg, hanem egy sokkal drágábbat fogok megvenni (mondjuk 1.5M ft-ért, így már 10-szer drágább), mert a suzuki nem tetszik, nem megfelel az elvárásaimnak, és nem ezért, mert mások előtt akarom megmutatni a kocsit...

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#9) milkabrams válasza Csabulator (#6) üzenetére


milkabrams
őstag

Egy darabig noti nélkül voltam, egy tab s7 helyettesítette, egy időben ment office app, tidal, chrome pár lappal és semmi gond nem volt, ez meg bőven erősebb cucc.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#10) Tschubi válasza Tschubi (#3) üzenetére


Tschubi
tag

Még egy dolog eszembe jutott: a 45W-os töltés sztem nem lassú. Inkább úgy mondanám nem gyors. :)
Átfolyó töltést tud egyébként?

(#11) Tschubi válasza Barthezz2 (#4) üzenetére


Tschubi
tag

Abból a Mi Pad- ből a GPS is hiányzik, nem is kapott, csak 7-et a kommunikáció :)

(#12) Tschubi válasza Csabulator (#6) üzenetére


Tschubi
tag

Szerintem olvasd el a tesztet, benne van a válasz. :R

(#13) Barthezz2 válasza Tschubi (#11) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Tudom. Meg a SIM is. Szóval inkabb helyhez kötött, otthoni tab. Oda meg nem is kell.

De az ára is töredéke ennek :)

Everybody lies.

(#14) YellowFlash válasza FireFox1996 (#8) üzenetére


YellowFlash
aktív tag

de ne a legolcsóbb használt autód emlegesd, mellette egy "középkategóriás" (1.5M) használt autóval, amikor a cikkben szereplő tablet a saját piacán csúcsnak számít :)
a hasonlatodban inkább az 5-10M-os használt autók lennének a pontosak, itthoni piacon azok a csúcsok

mert pl németeknél pörögnek a 15-20M-ás használt autók is

[ Szerkesztve ]

They don't know... PepeLaugh

(#15) PirosHello


PirosHello
senior tag

A teljesítmény -táblázatban az első oszlop az a Tab S9 Pro, nem S8 Pro.
Jó lett a Tab és a teszt is. :R Ennyiért viszont kenjék a hajukra (Tab S7+-t használok, tökéletesen jó mindenre). Ezt még 250-ért vettem, szóval sztem irreális lett az új ára. 45W os Samsung töltővel 2 óra alatt feltölti a 10000 mAh-s telepet, és igen éjszaka töltöm.

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#16) Rigormortiis válasza Csabulator (#6) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Tab S8 plus-on és telefonon is használom a dex-et, tökéletesen működik, semmi gond nincs vele.

Aki még azt mondja, hogy a 150-200 ezres sávban lévő tabok mindenre legek: igen, én is így gondoltam, amíg egy Xiaomi Pad 5öm volt. Aztán lett a Tab S8+ és aztakurva. És ez még ahhoz képest is szebb!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#17) BusinessGuy


BusinessGuy
senior tag

Mondjuk az vicces hogy egy több mint félmilliós készülék amit egyébként pc monitor mellé a SECOND DISPLAY-el is promóznak konkrétan használhatatlan a Second display megoldással annyira lagolós fos, a gaming és egyéb funkciók amik a Tab s8-as szériában bent voltak itt eltüntek mint opció hogy legalább a lag megoldódjon, igy marad az hogy használod a SuperDisplay appot ami hangot nem tud áttolni vagy valami egyéb streamelős megoldást amivel a pc-t a tabletre tudod streamelni. Ez igy ebben a formában kalap sz*r, munkához használom másodlagos kijelzőnek A TAB s9u-t de sokszor ezen dolgozok másik szobában, és lévén a Second Disdplay használhatatlan a Superdisplay-nek nincs hangja igy rohadt gamestream megoldással szüttyögök ami sajnos nem tökéletes hiszen játékra van kitalálva..... A Samsung hivatalos európai fórumon már többen jeleztük megjelenéskor a problémát, annyira sem méltat a nagy samsung support és a hires terméktámogatásuk hogy beböfögjön egyet a topikba nemhogy javitani próbáljon az indokolatlanul használhatatlan feature-ön amivel még képesek voltak reklámozni is a TAB szériákat....

[ Szerkesztve ]

(#18) mhydas99 válasza DeFranco (#7) üzenetére


mhydas99
tag

Ezt el is fogadnam ha nem lenne ekkora batar a kijelzoje...ilyen meretben, plane aki profi szinten igenyel egy eszkozt egy ultrabookkal jobban jar minden teren. Ha meg teljesitmeny, profizmus es minoseg akkor iPad pro. Persze tudom hogy sokan meg eszik ezt igy is, ertem en. Azon lepodom csak meg hogy mennyi az abszolut nem racionalisan gondolkodo ember. De az meg mar az en bajom.

(#19) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Túl nagy, túl drága és samsung.

(#20) DeFranco válasza mhydas99 (#18) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Értem, tehát akinek ez kell, az hülye, aminek az az oka, hogy ez a te véleményed.

Ezt én szűklátókörűségnek hívom, de ez legyen az én bajom. Nem fogok most neked arra use-caseket hozni hogy milyen felhasználásra jobb pont ez mint egy ultrabook vagy egy ipad pro, megteszi az, aki ezzel dolgozik, te meg majd rajzolgatsz ultrabookra meg használod tablet módban.

(#21) Csabulator


Csabulator
tag

milkabrams, Rigormortiis - köszi szépen, akkor a tesztekben, ahol említették a belassulását a rendszernek gondolom azóta szoftveresen javítottak már rajta. Jó tudni, hogy régebbi tabon és telefonon is jól megy!

Tschubi - köszönöm, de a tanácsaidat inkább tartsd meg magadnak, ha már értelmesen nem tudsz válaszolni.

"Time You Enjoy Wasting is Not Wasted Time"

(#22) ddaydome


ddaydome
senior tag

Szerintem borzaztóan szűk réteg lehet az, akinek ekkora tablet szükségszerűen kell. Jó cucc, tartós is lehet, ha nem ejted el a monitort......
A mi munkánk során a 10" környéke bőven elegendő aláírásra.

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#23) Tschubi válasza Csabulator (#21) üzenetére


Tschubi
tag

Én csak elolvastam a tesztet, és úgy látom abban benne van a kérdésedre a válasz. Persze lehet én értettem valamit félre.

(#24) doooo


doooo
veterán

Mivel a Telekom imádja csak és kizárólag az Ultrákat forgalmazni (főleg pár hónap elteltével)... attól tartok, hogy ez lesz a kövi tabletem. Pedig a + azért racionálisabb választás lenne.

(#25) mhydas99 válasza DeFranco (#20) üzenetére


mhydas99
tag

Felreertesz, mar mondtam hogy erre a tabletre is van valos, valoban kihasznaltsaga miatti kereslet. Nyilvan keves a teljes eladott mennyiseghez kepest. Es igen, mindenki arra kolti a penzet amire akarja. Csak a nyit mondtam -es persze hogy 3z csak az en velemenyem- hogy brutalisan tularazott ez az eszkoz es a vasarlok tobbsegenek feleslegesen eros. Ennyi. De aki egy tabletre akar 700 ezret kolteni az koltse.

[ Szerkesztve ]

(#26) Songoman válasza Csabulator (#6) üzenetére


Songoman
aktív tag

Nekem S22-m van. Ha bemegyek a céghez valamikor elő sem veszem a laptopomat. Csak a Dexes telefont. Még sosem fagyott. Nagyon jó a multitasking. Szinte, mint egy windowsos gép. Gondolom ezzel a tablettel meg jobban kell, hogy hasítson.

(#27) Beantech


Beantech
tag

Jó cucc, de nem nekem. Fejlesztésre marad az ultrabook, kényelmesebb és olcsóbb is. Régebben gondolkoztam a kisebb samsung tabon tartalomfogyasztásra nem munkára de a fold eltüntette teljesen ezt az igényt.

Kiváncsi lennék azért globálisan mennyit adnak el belőle és mennyi ember használja valóban produktív munkára aktívan.

(#28) cs.zs.


cs.zs.
addikt

Bone123, javíts bele!
Az első oldalon a nagy sietségben kimaradt/félrement pár szó.
Ezt írod a laptopról: "...90 Hz-es töltés, adapter a dobozban..."
120 Hz képfrissítés, 90 Watt töltés akart lenni, nem?
(utána ezt a hsz-t töröld ;) )

...

(#29) Nemeth-R


Nemeth-R
csendes tag

Nekem nagyon jó lenne a legkisebb is, én nem akarom, hogy a tablet laptop legyen, én szeretem a virtuális gépelést, egy jó autokorrekttel, betanított billentyűzettel, és két hüvelykujjal gyorsabb vagyok, mint Gizi néni, a TSZ-elnök gépírónője.

(és Isten óvjon minket az Exynos visszatérésétől)

Ennél a mondatnál hangosan felröhögtem.

Köszi a tesztet.

(#30) DeFranco válasza mhydas99 (#25) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem, ennek pont az ellenkezőjét írtad.

(#31) PandaMonium


PandaMonium
őstag

Nekem a legkisebb Galaxy Tab S9-em van, azért vettem mert mindenhova céges laptoppal közlekedem, de ne azon kelljen már tartanom a magán cuccaimat (egyetemi jegyzetek, sorozatok, game streaming, stb.), így mégegy laptop indokolatlan lett volna (főleg a súlya és a cipelés miatt), de egy tablet pont alkalmas. Kicsit féltem, hogy kicsi lesz, de 1-2 hét használat után azt kell, hogy mondjam ez az ideális méret, nem is vennék nagyobbat. Minden kényelmesen elfér a képernyőn így is.

Akik értetlenkednek az ár és a teljesítmény előtt javaslom, hogy menjenek be egy MediaMarkt-ba és nyomkodjanak meg egy 100k-s random tabletet, aztán az S9-et. Egyből egyértelművé válik, hogy ez egy prémium cucc és nagyjából páratlan Android oldalon. Sőt, 2 év iPad-ezés után ez volt az első Android tablet amire azt tudtam mondani, hogy na ez van annyira jó, mint egy iPad.

What I cannot create, I do not understand

(#32) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ha már ekkora méretű eszközt kellene használnom, akkor egy laptopra neveznék be.

Ez tabletnek túl nagy, notinak ( számomra) túl kevés.
Az összeg láttán főleg inkább egy fullos noti és valami kisebb tablet kombóban gondolkoznék.

Ettől függetlenül biztos van célközönsége.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#33) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Szép még jó-drága.
Inkább a Surface! Rakat program nem érhető el droidon ami sokaknak kelhet. A klavi nélkül ez kényelmetlen.
Kékfogas plusz klavival ok.
Nevettségesen drága a kiegészítő ehhez.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#34) Hallosz


Hallosz
senior tag

Szép nagy, mondhatni drabális hordozható eszköz lett.

A tapipadról ez a mondás, írás: "MacBooké pedig elvitathatatlanul piacvezető."
Mitől lenne az piacvezető?

Tegnap volt alkalmam használni, MacBookot, (idei 14") itt szembesültem vele, hogy még mindig kattintani kell a bal egérgombbal. Ellentétben a bármelyik középkategóriás laptopon elég csak megbökni a tapipadot - bárhol - és parancs végrehajtva.

Itt nem Apple vs nem Apple a kérdés, hanem az, hogy mitől tekint valaki "piacvezetőnek" egy húsz évvel ezelőtti kattintgatós megoldást? :R
(pláne úgy hogy nem is azt használ munkára, hamem amit megírt a tesztben. Jelzem, teljesen érthető részemről)

[ Szerkesztve ]

Mert lakni, muszáj.

(#35) janeszgol


janeszgol
félisten

Frankó tablet. Drágának sem mondanám, mivel csúcs kijelző, csúcs hardver van benne. Ez telefonban is ennyi, itt meg jóval nagyobb kijelzőt kap az ember, ami ugye jóval drágább is.
Szuper videót rögzít. Az állóképek minősége viszont nem jó.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#36) domos válasza Hallosz (#34) üzenetére


domos
senior tag

Ez a nagy baj az alkalmi kipróbálással, nem ad teljes képet, de utána mindenki egyből véleményt alkot, sokszor tévesen.

Két dolog:
1. Az nem "valódi" kattintás, az üveg nem mozog, csak a haptic engine érezteti kattintásnak.
2. A viselkedés teljesen kapcsolható, ha szeretnéd úgy fog működni ahogy leírtad. (Settings -> Tap to click)

ON:
Megjelenés napján vettem meg a tabot, 5G+512GB verzió, nekem nagyon adja, DEX is jól megy (bár azzal az S23U-n és Z Fold 5-ön sincs gond, SoC meg ugyan az szóval nem meglepő), kijelző a legszebb amit valaha láttam tableten. Egy dolog lenne nagyon jó: displayport bemenet az USB-C-n, hogy mondjuk laptop mellé kijelzőként lehessen használni. Tudom, vezeték nélkül működik a dolog, de az nem olyan gyors mint a vezetékes.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#37) bostone


bostone
addikt

Elviselném ezt a tabletet, bár a kis tesó az S8 ultra is forgalomban van még. Lehet, az is elég. Bár egy kuponzsonglőr csodákra képes.

Az angol kiosztású billentyűzetért jó nagy tockos jár. Sok-sok évvel ezelőtt az Asus képes volt tabokhoz teljes értékű “motyót” kiadni magyarul.

Ezt sosem értettem, hogy valakinek “túl erős" egy telefon vagy egy tablet. Ez miért probléma? Árulja már el valaki.

(#38) cs.zs. válasza bostone (#37) üzenetére


cs.zs.
addikt

Van akinek egy gyengébb vas is megtenné ugyanebben a méretben, és akkor olcsóbb lehetne az egész.

Az 550.000 Ft-os ár nem túlzó, hiszen a csúcs telefonok drágábbak tőle, és azokat is veszik mint a cukrot. A nemmagyar billentyűzetért annyi pénzt kiadni viszont az én szememben is értelmetlen. 700.000 Ft-ért már egész komoly belsejű kisméretű laptopokat lehet venni.

...

(#39) moleculez válasza Hallosz (#34) üzenetére


moleculez
veterán

Nem kell megnyomni az gombot :N Haptic feedback ad olyan élethű illúziót hogy téged is megvezetett. Elég érinteni.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#40) mhydas99 válasza bostone (#37) üzenetére


mhydas99
tag

Az sosem baj ha eros hardver van egy alapvetoen olyan eszkozben amit napi szinten, sok mindenre hasznal az ember.
Ez a tablet talan a legjobb amit ma az androidos piacon kapni lehet. Ez nem baj, sot. Csak egy ekkora meretu es teljesitmenyu eszkozt, ennyi penzert szerintem profiknak eri meg igazan venni, vagy akinek ez akkora anyagi megterhelest jelwnt mint mondjuk egy kavet venni egy Starbucksban. Tabletrol beszelunk, ami kiegeszitokkel egyutt 700 ezer forint. Ez a durva szerintem. Tudom hogy elszalltak az arak, de 700 ezer forint.....

(#41) mhydas99 válasza PandaMonium (#31) üzenetére


mhydas99
tag

Nyilvan egy 150 ezres tablethez kepest ez koroket ver ra minden szempontbol. De billentyuzettel es tollal egyutt 700 ezer, azaz 4,5szor tobbe is kerul. Brutalisan draga meg akkor is, ha ha a mai csucsot kepviseli. Ennyiert egy oled kijelzos, dedikalt gpu-s ultrabookot lehet kapni egy normalis, gyors es jol mukodo tablettel. Vagy egy Macbook air M1-et egy nem a legdragabb, de csucstelefonnal. Tudom igy feleslegws merni ezert is irtam hogy vinni fogjak ezt is. Csak attol meg nagyon draganak tartom a tudasahoz merten is. Aki ugy erzi szuksege van erre az ugyis megveszi. Es hiaba vehetnem meg en is, egyszeruen nem hasznalnam ki, plane nwm ennyiert. De ez en vagyok.

(#42) mhydas99 válasza DeFranco (#30) üzenetére


mhydas99
tag

Pont nem irtam az ellenkezojet. Csak azt mondom hogy ha valaki racionalisan elgondolkozik ezen a tableten, a tudasat es az arat is szem wlott tartja akkor be kell latnia hogy ez nagyon draga. Persze ha valakinek a munkajahoz kell es ettol sokkal produktivabb lesz az mas kerdes, az vegye meg. De az nagyon keves ember az eladasokhoz kepest. A tobbi inkabb csak azert veszi meg mert ez a vagyai targya. Ennyit irtam.

[ Szerkesztve ]

(#43) moleculez


moleculez
veterán

Bone, mintha a számból vetted volna a szavakat, nagyon egyformán gondolkodunk nemcsak a konkrét termékről, de a használatáról is. De még a pro/kontra részhez sem tudok nagyon mit hozzáfűni.

Röviden: tabnak nagy, laptopnak meg béna. Teljesen nyilvánvalóan megvan a piaca, nem véletlen ugrott bele ebbe a Samu: a teljes termékfejlesztési ciklus mire a polcokra kerül soksok millió dollár, és nem a zimbabwei fajta. Én tényleg várom majd a tulajok beszámolóját, akik megosztják hogyan használják ki, milyen workflow az amit ez leegyszerűsít, kivált több eszközt DE egy 8”-10” tablet nem lett volna jó erre, de ez már végre igen.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#44) TomPack válasza mhydas99 (#40) üzenetére


TomPack
őstag

Szerintem listáron senki sem veszi meg! Az a 700 inkább 400 akciósan, vagy kuponosan.
Monjuk az is irreálisan sok.

(#45) BlackJack21


BlackJack21
tag

Nekem csak a kisebbik tesója van( S9+), de ez szinte mindenre elég.
Előtte S7 FE volt/van, de még ezeket sem lehet összehasonlítani. Nagyon kezes, nem kell várakozni a dolgokra, gyors. A megjelenítés és az Atmos hangzás is lenyűgöző. Az Ultra már nekem nagy lenne, de aki mondjuk rajzol, vagy az spen-nel dolgozik, annak ajánlott.

[ Szerkesztve ]

(#46) DS39


DS39
nagyúr

Klasszikus tabletnek kényelmetlen, laptopok mezőnyében 600k-ért lehet jobbat kapni, ami munkára és játékra is jó.

iPad mini kihívó lesz-e, kedves Samsung?

[ Szerkesztve ]

(#47) janeszgol válasza mhydas99 (#40) üzenetére


janeszgol
félisten

Ha bem kellett volna telo, akkor az S23U helyett megvettem volna ezt. Otthonra kivalo.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#48) kutyek válasza Csabulator (#6) üzenetére


kutyek
senior tag

Tudom, hogy nem ilyen választ vársz (ezért OFF), de:
én Samsung S9-en (régebben) és most S20FE-n is gond nélkül használom a DeX-et, tipikusan kábellel, de néha WiFi-n is. Mivel van RDP kliens, így távoli gépre csatlakozva tökéletes desktop egy jó billentyűzettel. Stabilitási / teljesítmény gondjaim nem voltak soha (mondjuk az RDP inkább jó hálózati kapcsolatot igényel, semmint komoly CPU teljesítményt).

Tény viszont, hogy lokális dolgokra (office / email / böngésző) csak lightosan használtam, de úgy sem akadt semmi gond...

(#49) MrOomen


MrOomen
tag

Egy-két észrevételem lenne:
-A billentyűzetes tok 135 ezer legalább 2 hete SESben. Nekem is rémlik a 170 ezres ár, de kapcsoltak hogy túlzás kicsit :))
-Nem Super Amoledet használnak az S9 szériában, Dynamic Amoledre váltottak idén.
-Az S pen 4096 szintű nyomásérzékenységgel működik.
-összefoglaló táblázatban 8/128 van az 5G-s modell mellett
+ régi teló leadás 30ezer minusz az árból, plusz tartozékot ha veszel (min. 10e érték) 10% a tab árából (SES). 545ezer ft ---> 463,5 ezer ft + a tartozék ára
vagy (775-30)×0,9= 670,500 ft + tartozék

Köszi a tesztet, korrekt!

[ Szerkesztve ]

(#50) Polarstar válasza MrOomen (#49) üzenetére


Polarstar
nagyúr

billentyűzetes tok 135 ezer legalább 2 hete - aha, tök rendben van ha a horrortól kicsivel olcsóbb. :DDD :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.