Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#81) biokill1 válasza Hurracan (#80) üzenetére


biokill1
tag

Attól azért nem kell tartani hogy besül. Bár az enyém 2004 augusztusi, csinált már olyat hogy simán kifagyott a doom 3 :) És tudjátok mi volt a gond? Túlmelegedett mert tiszta por volt az egész!

Most senki ne gondoljon rosszra, ÉN IGENIS TAKARÍTOM A SZOBÁM, NINCS KILÓ POR :))

Éppen ezért volt furcsa nekem is hogy mitől porosodhatott be. Bár végülis jó pár hétig ment nonstop a letöltés.... Szóval lekaptam az alját és jól kiporoltam a hűtőt. Azóta tökéletes. És legalább gyönyörködhettem is a belsejében :DDD

És most lássatok csodát: Gericomos szidja a saját cuccát. Ugyanis ami nagyon nem tetszik a blockbusterben: össze-vissza vannak a csatlakozók. Bal oldalon PCMCA, Firewire, Utp, 12V (köztük elhelyezve a proci és a videókari hűtője), elöl van a hangerő szabályozó, a hangkimenet és a mikrofon na meg a semmire sem használható MP3 lejátszó. Az infrát majdnem kihagytam. jobb oldalon a dvd, ps2, modem, tv out. És hátul csak a 2usb (ami eleve kevés) a monitor és az lpt van. Ugyanis az aksi elfoglalja a többi helyet. Szóval ez elég átgondolatlan tervezés, és fel nem fogom miért nem lehetett volna mindent hátra tenni....

Ha ebbe előbb gondoltam volna bele, lehet hogy mást választok... :O Kár hogy a boltba nem láttam hogy néz ki mikor minden be van dugva,,,, körbe van kerítve, kicsit :Y

Egyébként van akit szintén zavar az MP3 lejátszó használhatatlansága?

rejtett up! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.