Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Csavez™ válasza Maxx Jácint (#200) üzenetére


Csavez™
veterán

Én. Szerintem játék alatt automatán elindul.

(#202) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

XB1 vs PC crossplay állandóra be lett kapcsolva a Social Quickplayben [link]

/s

(#203) Angelo69


Angelo69
senior tag

Valaki tudja, hogy miért nem lehet kapni PC-s változatot sehol? :F

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#204) Vadernagyúr válasza Angelo69 (#203) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Ez engem is érdekelne :)

PSN: joskovagyok199

(#205) btf


btf
aktív tag

Lemezes PC változat nincs belőle.

Ha digitálisan megveszed, megkapod a One verziót is. (Play Anywhere cím)

(Mostanában jött egy patch, amivel már 102GB-ot foglal a játék :Y )

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#206) Angelo69 válasza btf (#205) üzenetére


Angelo69
senior tag

Nah akkor ló izé a hátsójukba...
Nem fizetek ki Xbox-s árát, egy PC-s játékért.
Ezt a pofátlan lehuzást. :(((

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#207) keIdor válasza Angelo69 (#206) üzenetére


keIdor
titán

Pedig már elég régóta €59 és €69-et kérnek el egy-egy AAA játékért, PC-s vagy konzolos ár is megegyezik. Steam és Origin árakat írtam.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#208) Angelo69 válasza keIdor (#207) üzenetére


Angelo69
senior tag

Ezért nem is szoktam ilyen helyeken vásárolni, az új megjelenéseket.
Normális esetben minden AAA játék, 12-13 forint lemez formájában.

És sajnos még ezek az árak sem a mi pénztárcánkhoz van mérve, de amit szeretek azt megveszem.
A 20.000 árat maximum egy két gyűjtői verzióért szoktam kiadni. :(

[ Szerkesztve ]

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#209) Vadernagyúr válasza keIdor (#207) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Lemezes játékok általában olcsóbbak PC-re,mint konzolra :)

PSN: joskovagyok199

(#210) Bogyi007 válasza Angelo69 (#206) üzenetére


Bogyi007
veterán

Keresel akkor Xbox One letöltőkódos verziót pl Ebay-en, Amazon, vagy Cdkeys esetleg itthon hsrdverapron és akkor az majd egyben PC-re is jó lesz...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#211) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ez most WTF? :DDD

[link]

Live-Die-Respawn

(#212) icecave


icecave
nagyúr

Sziasztok!

Itt most mi a hiba? Nem találom... Ennyiért nagyon megérné, PC-n szeretnék vele játszani.

Viszont a keresőbe beírva több verzió is van ugye: [link]

Elvileg one-ra megvett digikóddal PC-n is lehet játszani, akkor az elsőben hol a szívás?

(#213) icecave válasza icecave (#212) üzenetére


icecave
nagyúr

Akkor válaszolok is a saját hülyeségemre, a "gears of war 4" keresésre kilistázta a legelső részt is valamiért. "Remek". :(

(#214) Dani82


Dani82
senior tag

ha en megveszem a gears of war 4-et pcre akkor oda tudom adni a hongkongban elo xbox one baratomnak vmi kod formajaban, letolti es tudunk egyutt es egymas ellen multizni?

(#215) btf válasza Angelo69 (#208) üzenetére


btf
aktív tag

- Pm ment -

Más: Mostanában jött egy patch(gondolom multis tartalom) amivel már 110GB a játék.

Ez szerintem már kezd valami rekordhoz hasonlítani. :C

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#216) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!
Beszereztem én is a játékot, 3 nap kínlódás alatt le is szedte nekem a windows store-ból, viszont az a gondom, hogy amit beállítottam neki mappát, az tök üres, és fogalmam sincs, hogy hova szedte le nekem az a 125 gb-ot.
Ezt valahogy meg lehet nézni a windows store-ba?
A másik kérdésem meg az lenne, hogy lehet ennek a játéknak valahogy indító ikont csinálni az asztalra?
Vagy csak a storeból indítható? :F

A válaszokat,segítséget előre is köszi! :R

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#217) Pöttön válasza Pöttön (#216) üzenetére


Pöttön
őstag

Közben az ikon kérdésen segített a windows kereső (kidobta, és letettem az asztalra).
A mappa kérdésre, meg megtaláltam azt a választ, hogy elérhetetlen, mivel le van titkosítva a windowsapp mappa, kérdem én, akkor hogy tudom majd mondjuk áthelyezni, ha arra kerülne a sor? (mert jelenleg csak a winyóra fért fel, ssd-n nincs ennyi szabad helyem, és így dög lassan tölt be a játék)
Vidéki nettel meg még egyszer tuti nem szedem le... :DDD

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#218) btf


btf
aktív tag

A mostani 29(!) GB-os update-nek (ami boxon 25GB) egy haszna biztos volt: PC-n 126GB helyett már "csak" 103 GB-ot foglal a játék. :C

Pöttön: Áthelyezni a gépházban tudod az alkalmazásoknál másik meghajtóra. (katt az alkalmazásra, aztán ki fel fog jönni egy "áthelyezés" gomb.)

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#219) Cheesus


Cheesus
senior tag

Sziasztok :)

Nme tudom van-e bárkinek is hasznos infója a kérdésemre, de érdemes egy GTX 760+i5 4570 kombóval nekivágni a játéknak PC-n?
Nyilván tisztában vagyok a gép korlátaival, de mivel egyelőre nem tervezek gépfelujítást/XONE beszerzést, ezért jó lenne tudni, hogy nagyjából mennyire futna élvezhetően a játék.
Néztem YT-on ilyen felbontások melletti játékmenet videót, de azért kíváncsi lennék, hogy van-e köztetek, aki hasonló paraméterekkel tolta a játékot. :R

Egyébként most azért aktuális a kérdés, mivel cdkeys.com-on most 23,4€-ba fáj a játék, ami viszont elég korrekt árnak tűnik.

https://www.twitch.tv/csehla

(#220) mad1


mad1
veterán

Honnan lehet beszerezni a jatekot?Van ahol nem mereg draga?Hasznaltan esetleg?
Van coop split screen mod pcn?
Koszi :R

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#221) pRoject22


pRoject22
őstag

Lenne kedve valakinek coop-hoz? PC-ről természetesen :)

¯\_(ツ)_/¯

(#222) btf


btf
aktív tag

Most többféleképpen is hozzá lehet jutni olcsón a GOW 4-hez.

Ha van Gold előfizetésed akkor most 7k a játék.

A havi goldot most 200ft-ért lehet behúzni.

Ha van XBOX One-od akkor most 7k a GOW4 és a Halo 5 együtt. (az árhoz nem kell Gold)

Ha nem akarod megvenni, csak kölcsönözni 1 hónapra, akkor december 1.-től bekerül a Game pass-be, ami most csak 200ft

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#223) vaakuum


vaakuum
addikt

help pls!

Letöltöttem próbára a gyereknek a játékot, és a single részt végigvitte, amíg engedte a játék. A maradék időben gondoltam kipróbáljuk a horde módot.
Engineer karival sikerült is lvl3-at már elérni.
Kérdésem: később ha magasabb szintű lesz a karakter, tud egyből erősebb turretet és akadályt rakni?
Ha valaki felvesz energiát, azt csak ő kapja, vagy minden csapattagnak növekszik a használható energiakészlete?
Be lehet állítani, hogy milyen fegyvert vigyen magával a karakter, vagy csak a skinekkel lehet játszani, hogy ha felvesz egy olyat, akkor az úgy nézzen ki?

A fegyvertárolót, amit energiából lehet lerakni, azt mire lehet használni? A gépisztolyba 3-asával adta a lőszert :Y
A manned turretet, (amit player használ) lehet fejleszteni? Jelenleg nagyon gyorsan melegszik, meg a sebzése sem valami combos a nagyobb mobok ellen.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#224) vaakuum


vaakuum
addikt

A drónt, ami néha pajzsot húz maga elé, van értelme olyankor is lőni, mert lemeríti a pajzsot, vagy csak akkor szabad rá lőszert pocsékolni, ha nincs fent a pajzsa?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#225) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Egész jó árban kapható a Season Pass a cdkeys.com oldalán és most még van rá külön kuponkód is akciósan:
cdkeysblack10

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#226) vaakuum válasza Bogyi007 (#225) üzenetére


vaakuum
addikt

Ez a season pack mit tud? Új térképek vannak benne a multihoz?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#227) Bogyi007 válasza vaakuum (#226) üzenetére


Bogyi007
veterán

Többek között 24 multis pályát is tartalmaz...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#228) vaakuum válasza Bogyi007 (#227) üzenetére


vaakuum
addikt

Ha erre nem ruházok be, akkor multiban kisebb az esélyem, hogy berak valami meccsbe?
Vagy ez csak akkor lényeges, ha saját szervert akarok indítani, és ha megvan a pack, akkor ezekből is lehet választani?
:R

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#229) vaakuum válasza vaakuum (#223) üzenetére


vaakuum
addikt

Erre és a #224-re senki nem tud válaszolni? Abban reménykedtem, itt azért akad néhány veterán játékos :B

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#230) Csabahun válasza vaakuum (#229) üzenetére


Csabahun
senior tag

Igen,van értelme lőni a drónt ,mert leszedi a pajzsot ha lövöd.Viszon azt nem értem,hogy miért nem próbáltad ki eddig? :)

(#231) vaakuum válasza Csabahun (#230) üzenetére


vaakuum
addikt

Lőttem, csak azt nem tudtam eldönteni, hogy azért dobta le a pajzsot, mert le lett lőve, vagy amúgy is lekapcsolja néha random :B

Energiát mindenkinek egyénileg gyűjti? Vagy ha egyvalaki szedegeti folyamatosan, a többiek akkor is kapják szintén? Vagy ilyenkor csak az az egy player visz mindent?

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#232) Csabahun válasza vaakuum (#231) üzenetére


Csabahun
senior tag

Most vettem meg pár napja,csak a story-módot próbáltam ki,multiról nem tudok nyilatkozni még.

(#233) vaakuum


vaakuum
addikt

Horda módban az elején, amikor a ládát kell húzni, az mitől függ, hogy aki húzza, az csak elereszti és leteszi, vagy ki is nyílik egyből?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#234) vaakuum


vaakuum
addikt

Láttam olyat, hog a gránátot le lehet rögzíteni a földre vagy egy oszlop oldalára. Ki tud ilyet csinálni, és hogyan?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#235) vaakuum válasza vaakuum (#234) üzenetére


vaakuum
addikt

:F

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#236) csabamigo válasza vaakuum (#235) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Ha jól emlékszem akkor:
Kezedben a gránát és akkor nyomsz egy "B"-t(xboxon) ilyenkor ahová "nézel" (föld,oszlop,fal) oda tapasztja,persze akkor közel kell állj a falhoz,oszlophoz
Ebben a részben már 1xre csak 1db gránátot tapaszthatsz,ha nem robbant még fel amit tapasztottál akkor az új felrobbantja

[ Szerkesztve ]

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#237) #78687232


#78687232
törölt tag

A multi már kihalt? Egyszerűen nem talál játékosokat.

(#238) vaakuum válasza #78687232 (#237) üzenetére


vaakuum
addikt

Én két hétig toltam, de főleg swarm-ot... Aztán azóta sem.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#239) #78687232 válasza vaakuum (#238) üzenetére


#78687232
törölt tag

Talál, csak a codhoz vagyok szokva. Ott másodpercek kérdése, itt meg kb. 2 perc átlagban. Egy meccset letoltam, de hú, még szoknom kell. Először inkább végigmegyek mindegyik kampányon, így magamra szedem az irányítást, meg egy kis tudást.

(#240) Werkly


Werkly
őstag

Megvettem CDKeys-ről a játékot. PC-n menni fog? Mert nem egyértelmű! Nézem 123,4 GB fog lehúzni! Atya ég! Megérte megvenni? Inkább Single érdekel! Kösz!

(#241) csabamigo válasza Werkly (#240) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Én boxon játszom vele
A régebbi részek singleje szerintem jobb volt
De 1végigjátszást ez is megér
A legnehezebb nekem az 1.rész volt,asszem azis kijött pc-re,Én inkább multiplayer párti vagyok,az viszont nekem rendben van nagyon

[ Szerkesztve ]

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#242) Werkly válasza csabamigo (#241) üzenetére


Werkly
őstag

Én a multit sosem komáltam! Az első rész nem jött be! Lehet ez is pénzkidobás volt, kiderül ha játszom vele! Kösz az infót!

(#243) csabamigo válasza Werkly (#242) üzenetére


csabamigo
aktív tag

A 2.-3.rész single módja a legjobb(szerintem) ,csak az sajna nincs pcre!
A Judgment számomra felejtős(még a multi is)

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#244) Werkly


Werkly
őstag

PC-n a FOV mi a legoptimálisabb? Kösz!

(#245) Csavez™ válasza Werkly (#244) üzenetére


Csavez™
veterán

Ami neked kényelmes ,én mindig a monitorhoz lövöm be.

(#246) need


need
addikt

Sziasztok...

Pár perce vettem meg a játékot amit most még nem akarok telepíteni..
Na most a letöltést melyik könyvtárba teszi majd..? és ez mennyi helyet emészt fel??

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#247) kenicsiro


kenicsiro
csendes tag

250 gb jön le a store-ból pc-re. Agyrém.

(#248) ron233


ron233
tag

Sziasztok!

Hogyan kell a játékot VÉGLEG letörölni a gépről?

Ugyanis én a D-re raktam egy WindowsApps nevű mappa keretében, majd a játékot letöröltem valahol a Gépházban /ennek is utána kellett olvasni/ de ez a mappa a maga 127GB méretével megmaradt és nem engedi letörölni manuálisan mert rendszergazdai jogosultságot kér. Vicc az egész.

Pls help :F

[ Szerkesztve ]

(#249) ron233 válasza ron233 (#248) üzenetére


ron233
tag

Sikerült letörölni. Iobit unlocker programnak hála.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.