Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mzperx


mzperx
aktív tag

Tisztelettel megkérdezek minden hozzáértőt, hogy adott egy Asus V8460 Ultra videókártya és felraktam a SmartDoctor nevű csodát, annak érdekében, hogy megtudjam a hőmérsékletet... bár ne tettem volna... ugyanis a progi azt hozta ki, hogy a GPU core 71...73C terheletlenül, a RAM 60C.... a kártya gyári beállításokkal megy, egy nagy Chieftec házban két szívó és két kifújó ventillátorral... a szoba legalább 30C... de még így is kicsit sokallom ezt a hőmérsékletet....

Bónuszkérdés: Ki tud olyan programot, amivel ki lehet egy progin belül iratni minden hőmérsékletet és ventillátorfordulatszámot? MBM + Hmonitoron túl...

Köszönetem

Én csak az ajtót mutatom meg, belépni Neked kell rajta...

(#2) biker válasza mzperx (#1) üzenetére


biker
nagyúr

:D
azt hittem egy uj karesz...
4680....

amugy sztem szerezz kölcsönbe egy infrás/lézeres hőmérőt.
és mérjed...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3) mzperx válasza biker (#2) üzenetére


mzperx
aktív tag

1. bocs.. elírás Ti 4600... Ezúton kérem az ügyeletes házigarázdát a cím hibájának javítására...

2. hőmérő -> :)

Én csak az ajtót mutatom meg, belépni Neked kell rajta...

(#4) biker válasza mzperx (#3) üzenetére


biker
nagyúr

2: ??? :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#5) mzperx válasza biker (#4) üzenetére


mzperx
aktív tag

honnan... egyébként nekem is eszembe jutott, de... nincs saját és az ismeretségi körben sincs ilyen

Én csak az ajtót mutatom meg, belépni Neked kell rajta...

(#6) biker válasza mzperx (#5) üzenetére


biker
nagyúr

keress más társaságot :))

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7) mzperx válasza biker (#6) üzenetére


mzperx
aktív tag

a hőmérőt úgy mondod, mintha az olyan természetes lenne, hogy ott csücsül a polcon... jó, igen tudom, hogy Neked ott van...

egyébként megoldási javaslatot szívesen kapnék...

Én csak az ajtót mutatom meg, belépni Neked kell rajta...

(#8) Cane válasza mzperx (#1) üzenetére


Cane
őstag

Tedd rá a kezed, hogy mennyire meleg. Ha a hőmérséklet>60°C, akkor azt megérzed.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#9) mzperx válasza Cane (#8) üzenetére


mzperx
aktív tag

ezt megjátszottam... a rézbordázat nem meleg... kb annyira, mint a procié... szerintem kb 50C körül lehet... ezért lepett meg a 70C core temp.

Én csak az ajtót mutatom meg, belépni Neked kell rajta...

(#10) mzperx válasza mzperx (#9) üzenetére


mzperx
aktív tag

más...

Én csak az ajtót mutatom meg, belépni Neked kell rajta...

(#11) mzperx


mzperx
aktív tag

... up ...

Én csak az ajtót mutatom meg, belépni Neked kell rajta...

(#12) mzperx válasza mzperx (#11) üzenetére


mzperx
aktív tag

OK... feladom....

Én csak az ajtót mutatom meg, belépni Neked kell rajta...

(#13) andorpapa válasza mzperx (#12) üzenetére


andorpapa
őstag

Ne add fel! (bocs a lassú reagálásért)

Ha a szoftver szerint 70 fok, viszont a borda sem meleg, akkor talán a szoftver csal. Van valami túlmelegedésre utaló jel? Fagy? Vannak megjelenítési problémák? Ha nincsenek, akkor hajrá, használd egészséggel, és ne aggódj! A másik kérdésre a válasz: a MBM az egyik legjobb a kategóriában, ha az nem ír ki valamit, akkor kicsi az esély, hogy másik szoftverrel sikerül megjeleníteni.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#14) A_M_D


A_M_D
tag

Az normális dolog hogy a progi a gpu hőmérsékletére melegebbet ír ki. Ugyanis hiába hidegebb a borda a gpu-n ha a mag nem túdja átadni a hőt megfelelő hatással. Pl.: CPU surface(burkolat) temperature:51:D

AMD Tbred-B 1700+@(2250Mhz)|Zalman CU7000| ASUS A7N8X 2.0| Geforce Fx 5900XT@475/950|DUAL DDR333 3/2/2/2.5/

(#15) andorpapa válasza A_M_D (#14) üzenetére


andorpapa
őstag

Ez természetes, tökéletes hőátadás nincs. Ahogy a CPU-nál is ez az igazság. A GPU-nál pedig talán hatványozottan is. Viszont az is igaz, hogy ha nagyon melegedik a GPU, akkor az a bordán is érezhető, még ha nem is érintkezik rendesen.

Amúgy mit értesz az alatt, hogy a hűtőd ''közte van a mostani legjobb 11 között(full réz kategória)''?

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.