Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) zöldfülű válasza ABnormal (#200) üzenetére


zöldfülű
csendes tag

Tuti Biztos! Bemutatkozott: Gáspár Ferenc és a számlaszám is az egyik általa használt számlaszám.

:C Úgy látszik a neved tényleg megjegyezte egy életre... :DD

[ Szerkesztve ]

"Az ember egy kupacba gyűjti össze élete minden hibáját. Így hozza létre a szörnyet, amit végzetnek nevez" John Homes

(#202) fenergie84 válasza zöldfülű (#201) üzenetére


fenergie84
addikt

És még Ő akarja "visszafizetni" a pénzünket!
Hogy mennyire szánalmas egy ember...

(#203) dbius válasza fenergie84 (#202) üzenetére


dbius
veterán

Már megint a rosszindulat... ;] Pedig csak azért hirdet továbbra is, hogy el tudja kezdeni a kártalanítást... :W :Y

Ideje lenne, hogy a PH bevezessen valamilyen korlátozást az apróknál... Sokan írtunk javaslatokat, amelyek megvalósíthatóak lennének, tisztítva a bizniszeket. Belátom, hogy plusz energiát követel(ne) mindez, de ha egy magára valamit is adó szakmai portál foglalkozik aprókkal (ráadásul nem is elhanyagolható mennyiségű ügyféllel), akkor talán jogosan elvárható lenne, hogy mindent megtegyenek annak kifehérítéséért (mindenféle értelemben...)

(#204) EmberXY válasza dbius (#203) üzenetére


EmberXY
addikt

Ez jó volt.. :C
És akiket most ver át, majd legközelebb kártalanítja, amikor újabb kártalanító átverő kampányba kezd.. az állam is így csinálja, lehet, hogy politikus..
De nem unja még, az biztos. :D

zöldfülű: Van már valami folyamatban lévő ügy az úriemberrel kapcsolatban?

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#205) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Ez nem adja fel? [link]

Harrrr!!!!

(#207) zöldfülű válasza EmberXY (#204) üzenetére


zöldfülű
csendes tag

Szia!

Én a Szekeres féle szálat gombolyítom, Gáspár féle szállal Füge foglalkozik. Szekeres ügyében már van eljárás és sokan jelentkeztek károsultnak is, ma is jelentkezett újabb,... szóval ténykedik ez az "úriember" is. Tartom a kapcsolatot a nyomozóval, ha van új információ azt továbbítom neki. Gáspár ügyét csak itt a fórumban követem..., nem tudom hol áll az ügy, erről Fügét kérdezzétek. :K

Üdv:

"Az ember egy kupacba gyűjti össze élete minden hibáját. Így hozza létre a szörnyet, amit végzetnek nevez" John Homes

(#208) EmberXY válasza zöldfülű (#207) üzenetére


EmberXY
addikt

Rendben, csak érdeklődtem, mert lassan már egy külön szervert kell beüzemelni, ami csak Feri újabb regisztrációit és az érkezett panaszokat dolgozza fel. :D
Jó lenne, ha nem kéne tartani az ilyenektől.

Up the Irons!

(#209) Dany007 válasza EmberXY (#208) üzenetére


Dany007
veterán

Ideje lenne valamit lépni az ügyben tényleg. Hihetetlen, hogy nap mint nap újabb regekkel áll elő, és voltaképp a leleplezésen kívül nincs más eszköz a kezünkben.
Kíváncsi lennék a reakcióra, amikor megkapja mondjuk a bírósági idézést, vagy esetleg akármilyen papírt a rendőrségről...
Nem lehetne esetleg megtenni a feljelentést, elindítani az ügyet a már meglévő bizonyítékok és károsult névsor birtokában? És majd a későbbiekben esetleg folyamatosan bővíteni?
Csak mert gondolom nem 1-2 hét mire eljut bíróságig, illetve Feriig az ügy. Ezért kéne minél hamarabb indítani, aztán a többiek dolgát, meg max később hozzácsatolni.
Hümm?

(#210) EmberXY válasza Dany007 (#209) üzenetére


EmberXY
addikt

Én is éppen ezért kérdeztem, de mint megtudtam, Füge fórumtárs foglalkozik az üggyel, ha itt lenne, igazán tájékoztathatna minket arról, hogy mik a fejlemények.

Up the Irons!

(#211) fenergie84 válasza EmberXY (#210) üzenetére


fenergie84
addikt

Írtam neki ez ügyben, hátha valami érdemleges választ tud adni :U

(#212) dbius válasza Dany007 (#209) üzenetére


dbius
veterán

"Nem lehetne esetleg megtenni a feljelentést, elindítani az ügyet a már meglévő bizonyítékok és károsult névsor birtokában? És majd a későbbiekben esetleg folyamatosan bővíteni?"

De, sőt, mi több ez lenne a célszerű, hiszen annál hamarabb megindulhat a nyomozás! :K

Egy jótanács: a feljelentésbe foglaljátok bele az összes, eddig ismert számlaszámot, amit valakinek megadott a károsultak közül és már a feljelentésben indítványozzátok ezen számlák zár alát vételét.

(#213) dbius válasza dbius (#212) üzenetére


dbius
veterán

Bocs, kimaradt: Zár alá vétel, Be. 159. § ll. ehhez tartozik a biztosítási intézkedés, Be. 160. §. [link]

(#214) Füge007 válasza EmberXY (#210) üzenetére


Füge007
senior tag

Szia!

Volt aki vacilált még az ügyben, próbáltam elmagyarázni neki, ha főbekólintjuk attól nem lesz jobb! Volt aki még mellékelt nekem befizetési bizonylatokat. Meg mellette dolgoznom is kellett, Feri nem tart el :DDD

Pontos ifókat természetesen csak a hatóságnak adok ki, ezt remélem mindenki megérti!

Úri becsület szavam adtam mindenkinek, hogy tőlem adata nem kerül ki (kivétel hatósági eljárás), és ehhez maximálisan tartom magam!

Füge

(#215) fenergie84 válasza Füge007 (#214) üzenetére


fenergie84
addikt

Okés! :R
Csak lassan lépni kellene, mert a "Szekeres Péter féle fan klub" már előrébb jár :D:D:D

(#216) EmberXY válasza Füge007 (#214) üzenetére


EmberXY
addikt

szia!
Természetesen nem kell nekem senkinek semmilyen adata, a sajátomat is éppen elég fejbentartani..
Meg mit kezdenék velük, (elküldöm Ferinek e-mail-ben :) ) :D
Csak érdeklődtem, hogy mik a fejlemények, remélem, mihamarabb lesz valami hatósági intézkedés is. :R

Up the Irons!

(#217) zöldfülű válasza fenergie84 (#215) üzenetére


zöldfülű
csendes tag

Szia! :C

:R Nem a gyorsaság a lényeg, hanem az alaposság! :C A lényeg az, hogy minden gazfickó elnyerje a méltó büntetését

(és "kedves" Szekeres / dzsenko barátom,... most hogy olvasod-e sorokat csak neked üzenem a következő mondatot: :K igen ebben igazad van, ahogy nekem írtad: "előbb utóbb mindenki elnyeri ami neki jár" ....és ebben most te következel! :K )

( Bocs a kis OFF-ért :R )

Üdv:

[ Szerkesztve ]

"Az ember egy kupacba gyűjti össze élete minden hibáját. Így hozza létre a szörnyet, amit végzetnek nevez" John Homes

(#218) fenergie84 válasza zöldfülű (#217) üzenetére


fenergie84
addikt

Szia! :B

Értem én, csak nem akarok kimaradni semmiből, meg hogy lemaradjuk semmiről..
Szeretném már abban a tudatban álomra hajtani a fejem, hogy tudom most már Ferike csapágygolyókkal díszített férfi nemi szervekkel éjszakázik :D
Én nem kérek sokat csak ezt! :D

(#224) fenergie84


fenergie84
addikt

Nincs fejlemény? :F

(#225) aimettirlz válasza RoyalFlush (#5) üzenetére


aimettirlz
tag

teljesen egyetértek ezzel: "bizonyos rang, idő eltelte alatt ne lehessen bizniszelni!!!"
ezzel nagyon sok multiaccos emberkét alapból meg lehetne fogni, mert úgyis beleúnna tisztulna a rendszer és sztem korrekt megszorításnak számítana csak megfelelően kell a határokat megválasztani

® aimeTTi atticuS ™

(#226) Jubiii


Jubiii
tag

Nekem ő elég gyanús : matula123
Hírdetése. A stílusa nagyon hasonlít... Valaki esetleg tárgyalt már vele?

[ Szerkesztve ]

(#227) fenergie84 válasza Jubiii (#226) üzenetére


fenergie84
addikt

Nagyon jó a meglátásod!
Érdemes lenne utána szaglászni...

(#228) Jubiii válasza fenergie84 (#227) üzenetére


Jubiii
tag

Erőltettem a személyest, de inkább nem válaszolt, és zárta is a hírdetést. Viszont itt és itt nagyon készül az átverés. Lehet, hogy már késő is... Szerintem tuti ő az.

(#229) ngabor2 válasza Jubiii (#226) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ő volt az, kitettem.

(#230) zöldfülű válasza Jubiii (#228) üzenetére


zöldfülű
csendes tag

Ezek szerint ő is olvassa ezt a topic-ot, :DDD mivel gyorsan "jegelte" a hirdetést....

"Az ember egy kupacba gyűjti össze élete minden hibáját. Így hozza létre a szörnyet, amit végzetnek nevez" John Homes

(#231) Jubiii


Jubiii
tag

Azért jó lenne már ha véget érne az ámokfutása...

(#232) philoxenia válasza ngabor2 (#229) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Gyorsan regisztrált újra két nevet, azok is kirakva.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#233) zöldfülű válasza philoxenia (#232) üzenetére


zöldfülű
csendes tag

:D közeledik a Karácsony.... ideje gyűjtenie egy kis pénzmagot valahonnan.... :DDD Hála az itteni önkéntes "őrző-védő szolgálatnak" :C most kissé pénzszűkében lehet már... :Y

[ Szerkesztve ]

"Az ember egy kupacba gyűjti össze élete minden hibáját. Így hozza létre a szörnyet, amit végzetnek nevez" John Homes

(#234) dbius válasza zöldfülű (#233) üzenetére


dbius
veterán

Ki tudja hány aprós fórumon csinálja ugyanezt... :((( :W

(#235) Antimatrix


Antimatrix
tag

Van egy öteltem srácok

kiváncsi vagyoka véleménytekre

a csalót/átverőt mi is átverjük

Ötlet : KNOW HOW dij:
amit kiir vegyük meg szinte azonnal ne alkudjunk az árból

aztán mindig MONDVACSINÁLT kifogásokkal halaszzuk el a 50% előre fizetést

ő ugye számol azzal hohy mi tisztességes fizwető egyedek vagyunk akik tejelnek annak rendja és módja szerint és számít a bevéltere mint a kisördöd - de ehelyett csak holgatásdt kap

és mindig mondjuk hogy nem tudstuk befizetni mert ez mega az jött közbe - baleset kocsitörsé aszzony leleép /ufót /csőtörés /APEh/lopás/lakáés betőrés /elalvás/....
ki mit tud kitalaálni

és ő uyg lesz vele jön ennyi meg anyi pénz és közben semmi nem jön és egyre idegesebb lesz és a végén kiakad - addig mindeki játsaza szerin veveőt - amikor kiadakt és fenyegetőzik akkor meg mindeki beolvas neki de keményen ....

és mindeki odairja a végére hogy megy és feljelentést tesz vele szemben

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#236) tzsolesz válasza Jubiii (#226) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

ÉÉÉÉÉÉÉÉs, nem sikerült átvernie. :C

Majdnem eladott nekem egy gigabyte GA-8I848-PM alaplapot. ő ajánlotta föl priviben.
Amikor arra került a sor, hogy akkor bonyolítsuk le az üzletet, rátértünk arra, hogy akkor majd én majd utalok neki előre. Hát mivel nem most jöttem le a falvédőről, mondtam neki hogy én nem bízok meg benne, ne is haragudjon, de inkább Ő küldje nekem előre az alaplapot. Mind ezt úgy, hogy belinkeltem neki a feketelistát, meg a piros pontos topic-ot stb.. Hogy majd én küldök neki pirosat, ha megjön a lap, és hogy akkor ezzel ő majd előnyre tesz szert, ráadásul nekem van már 4 pirosam, így megbízhatóbb vagyok mint Ő.
Nem ment bele, mondván nem rég kúrt@ át egy tag 20 piros pöttyel, akinek a régi neve djtoomi volt, és nem rég regelt újra.
Mondom neki, ki volt már az? Azt mondja nem találja már a priviei között, mert bannolták az illetőt. (erre nem mondtam semmit, hiszen tudtam, hogy akkor is fellelhető a privik között)

Erre mondtam neki, hogy nah jó elhiszem. De üzlet csak akkor lesz, ha megkaptam az alaplapot, és tökéletesen műkszik.
Mondtam neki, hogy mihelyst az alaplap be lesz üzemelve küldöm a pénzt, majd meg is adtam neki a címem.
Ő azt mondta, rendben akkor küldi. :Y Ez volt tegnap előtt. Mondom magamban megnézem már mi van vele, hát nem bannolva lett. :U
Mikor megnéztem hogy miért, azonnal áldottam az eszemet, hiszen majdnem bele mentem a fele pénz átutalásába, ami bár nem sok pénz lett volna 1,5K, de akkor is. Neki az zsebpénz.

És akkor én még mondtam is neki hogy a kislányomnak lesz a gép. Hogy van szíve így átverni az embereket. Lehet, hogy akiket átver kevesebb pénzbe van, mint neki.

Egy kicsit csalódott vagyok, mert az alaplap jó áron lett volna. Most már értem miért. :W

Köszi szépen, hogy elmondhattam. :R

[ Szerkesztve ]

(#237) zöldfülű válasza tzsolesz (#236) üzenetére


zöldfülű
csendes tag

Szia!

Igen a legtöbben épp amiatt csábulnak el, és kerülhetnek ezáltal károsulti pozícióba, mert egy "jó üzlet reménye" egy kicsit elvakít mindenkit. Azáltal, hogy szeretnéd hogy igaz legyen, könnyebben el is hiszed hogy az, még akkor is ha látod, hogy vannak intő jelek, s inkább hinni akarsz abban, hogy igaz és valóságos a termék amit felkínáltak Neked mert annyira szeretnéd. Én is majdnem belekerültem egy ilyen csapdába, s én is ugyanezt kínáltam fel a csalónak, hogy ha olyan fontos neki az eladás, és arra akar rávenni, hogy bízzak benne, akkor ezt ő is megteheti irányomban, --elvégre is neki olyan nagyon sürgős a pénzszerzés én még válogathatok a termékek között,-- bár a gondolatokban ilyenkor akaratlanul is befurakszik az a nagybetűs DE, azaz, hogy DE ennyiért nem fogom megkapni mástól, s ez az a pillanat amikor az ember óvatlanul belemegy egy ilyen üzletbe, pedig csak azt a kérdést kellene feltennie magának a "de" mellé, hogy ha mégis rászedtek, akkor is megéri ezt az összeget kockáztatni, s esetleg elveszteni, hisz nincs drágább áru az olyan árunál, amit nem kapunk kézhez. Ekkor bizony nem csak a pénztárcánknak fájhat ez, hanem a szívünknek is, hisz az oly áhított termék (amiért ráadásul fizettünk) nem érkezik meg... :U s emellé párosulhat a düh, amikor rájövünk, hogy bizony minket a piros betűs óva intés ellenére rászedtek... :F

Mint írtam én is majdnem beleestem ebbe a csapdába, de akkor ránéztem a pénzre és eszembe jutott, hogy semmilyen csábító ígéret nem elégséges ahhoz, hogy én 15.000 ft-ot előre utaljak és megkockáztassam az elvesztését, ... csupán csak ez mentett meg attól, hogy én sem utaltam a csalónak,..... mert mint később kiderült csaló volt az illető aki nekem a hőn áhított terméket olcsón, garanciálisan felkínálta... és hozzá kell tennem, igazán profi módon csinálta és érvelt az indokai mellett...

Üdv:
Beatrix

"Az ember egy kupacba gyűjti össze élete minden hibáját. Így hozza létre a szörnyet, amit végzetnek nevez" John Homes

(#238) tzsolesz válasza zöldfülű (#237) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Tökéletesen egyetértek veled. :K

Lesz még itt alaplap. :D

(#239) RootRulez válasza zöldfülű (#237) üzenetére


RootRulez
félisten

Nos ehhez az "el akarom hinni"-hez, csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy egyszer rátaláltam Ferire a hirdetők közt, és persze ráírtam, hogy megbizonyosodjak tuti ő az... Nos ahogy társalogtunk priviben el-el játszottam a gondolattal, milyen jó lenne tőle megvenni azt a terméket annyiért, holott már biztos voltam benne, hogy nem más az illető, mint Ferkó :(

Akkor mennyire megörülhet az, akit felkészületlenül ér egy jó ajánlat...

═════════════════════════════════════════

(#240) RootRulez


RootRulez
félisten

Ide irányítottam egy srácot, akit Csonka Lajosné szlaszámmal húzott le kis barátunk. Igencsak ő is csatlakozni fog a feljelentőkhöz :K

═════════════════════════════════════════

(#241) Tubica


Tubica
senior tag

Sziasztok. Én is "kis" hülye naiv módjára bedőltem a "jó üzlet reményében" a srácnak.
egy AM2 Athlon X2 5200+ processzort akartam venni tőle, egy hűtővel, asszem ninja 2.

12010824-01191111-00100008 Csonka Lajosné <--- Ő lenne az. Megvan a számlám is a befizetésről. 5000Ft-al károsított meg. hunking1 <--- Őt is lehúzta szerintem egy kis pénzel, szólok neki, hogy azonnal jöjjön ide, ahogy tud. MSN címe is van : frenky74@hotmail.com

Köszönöm a segítségeteket.

[ Szerkesztve ]

Tubica: A tubásokra kitalált vicces meghatározás.

(#242) Antimatrix


Antimatrix
tag

Hali!

ma irt nekem új "aliasnévvel" - hubinger

Idézet a mentalista átverőtől"ja kkor ha ezt igy gondolod akkor szia es enyi masnak adom el és ne csalozall mert nem illik"
-ezekt ujra felkinálja -fontosnak tartom tájékoztatni a topicot!

na irtem neki egy szép kereket tudja kit kérjen meg az illikkel :(((

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#243) hunking1


hunking1
csendes tag

Hello ahogy tubica is mondta engem is átvágott hogy 5000ft-ért vettem colna töle 1 speed link medusa nx 5.1-es fülest péntekre igérte de nemjött meg azután hétföre ésakkor se jött meg :(:(:( én is bedöltem neki :(

(#244) ABnormal válasza Antimatrix (#235) üzenetére


ABnormal
őstag

jó ötlet,de kell hozzá másik regisztrált név..( a fórum urai kivételt tehetnének a házi örző-védő csapat lelkes tagjaival ) de a legjobb lenne egy személyes találkozó vele...

(#245) dbius válasza ABnormal (#244) üzenetére


dbius
veterán

Én azt javasolnám, hogy aki rábukkan ismét, az próbáljon minél hamarabb telefonszámot szerezni tőle és hívja is fel, hogy élő-e egyáltalán. Ha igen, lehet vele beszélni...

Hogy mi értelme? Az, hogy hiába cserélgeti akár naponta a számait, ha megadja az aktuális számát, ami akár csak pár napig él, a feljelentés megtételét követően utána lehet járni az általa használt telefonszámnak. Minél több szám van, annál pontosabb infókat lehet megtudni... ;)

Több infó (szál/verzió), amin a nyomozást vezetni lehet. :K

(#246) Tubica


Tubica
senior tag

Sziasztok. Adott nekem egy címet, ahova a csereprocit kellett volna küldenem,

BP 8 ker illes u 20 fsz 10 1081 Burka Melinda Remélem ezzel is segítettem srácok. :) :W

Tubica: A tubásokra kitalált vicces meghatározás.

(#247) zöldfülű válasza Tubica (#246) üzenetére


zöldfülű
csendes tag

Sziasztok!

Kérlek Titeket, hogyha úgy gondoljátok, hogy csalóba futottatok, akkor küldjétek el Nekem privátban az adatokat, amik tudomásotokra jutottak. Már van jónéhány név és sok adat csalókkal kapcsolatban a birtokomban, amiket össze tudok hasonlítani az általatok beküldöttel. Ha van egyezés, az a ti dolgotokat is megkönnyíti. Sajnos nem tudok mindenkit megkeresni privátban időhiány miatt, pláne ha nem is értesülök arról, ha valaki csalóba futott. Így hát bombázzatok nyugodtan privát üzenetekkel.

Üdv:
Beatrix

"Az ember egy kupacba gyűjti össze élete minden hibáját. Így hozza létre a szörnyet, amit végzetnek nevez" John Homes

(#248) fenergie84 válasza Tubica (#246) üzenetére


fenergie84
addikt

Ismerős a cím :W :W :W
Ez feri!

(#249) Tubica válasza fenergie84 (#248) üzenetére


Tubica
senior tag

És nem lehetne meglátogatni a fent említett címen élőt, hogy mi a f@sz van ?

Tubica: A tubásokra kitalált vicces meghatározás.

(#250) fenergie84 válasza Tubica (#249) üzenetére


fenergie84
addikt

Az a baj, hogy nem ott lakik.
Valaki mondta, hogy oda csak a cuccokat küldözgeti...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.