Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Füge007


Füge007
senior tag

Sziasztok!

Keresem azon fórumtársakat akiket a fent nevezett illető megkárosított!

Nickjei:

swenn 2009-09-29 00:05
dave122 2009-09-22 22:26
smokiii 2009-09-21 11:05
Aviszti 2009-09-20 20:51
dave12 2009-09-20 19:37
fanzi 2009-09-19 13:43
Tintás Bárns

Ő úgy gondolja megússza felelősségrevonás nélkül a stiklijeit, én meg úgy gondolom nem! Mivel egységben az erő kollektív feljelentést szándékozok tenni, ehhez kérem a károsultakat csatlakozzanak hozzám. Már beszéltem más károsultakkal is, tőlük jött az ötlet is hogy nyíssunk ennek a jómadárnak egy topicot.

Szeretném megtenni a feljelentés mihamarabb, ezért kérem akit becsapott itt vagy a privimen keressen meg!

Tudom, hogy macerás lesz az ügy, de ne engedjük, hogy megússza, és másokat is megkárosítson!!

Füge

(#3) Füge007


Füge007
senior tag

Jönnek az információk privátban, természetesen ne említek meg senkit az engedélye nélkül, azomban szeretném ha itt is megjelennének. Azt gondolom nem nekünk kell bujkálni.

Köszönettel tartozom a MODERÁTOROK-nak akik ennek a topicnak a működtetésével segítenek nekünk :R

Füge

(#4) Ace Ventura


Ace Ventura
addikt

Üdv!
Sajnos engem az elmúlt héten hétfőn 3400ft-al kárositott meg.Egy Accelero S1-et akartam venni tőle.Gondoltam előre utalok, mert igy fizette a posta felét.A hűtőt azóta várom.Privikre válaszolt mindig.Irta, hogy biztos eltünt a csomag, de utánanéz, és ha nem lesz meg, akkor szerez egyet valahonnan, és azt küldi el.Már itt gyanus volt, de egyszer már voltam hasonló helyzetben mással is, csak az a cucc 2 hét múlva meglett.Ebben nem reménykedem....

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#5) RoyalFlush válasza Füge007 (#1) üzenetére


RoyalFlush
őstag

swenn ― 693 nap ― újonc
smokiii ― 461 nap ― újonc
Aviszti ― 292 nap ― kvázi-tag
Tintás Bárns ― 55 nap ― újonc
fanzi ― 20 nap ― újonc
dave12 ― 18 nap ― újonc
dave122 ― 17 nap ― újonc

Korábban valaki felvetette, hogy bizonyos rang, idő eltelte alatt ne lehessen bizniszelni, vagy hogy meghívásos alapon működjön a rendszer. Van benne valami, bár előfordult már (nem egy esetben, mégsem ez a jelemzőbb) hogy magasabb rangú tag is megkárosított valamilyen módon másokat. Persze konkrét adatokat nem tudok, hány régebbi motoros és hány új arc látogatja és használja az aprót, vagy hogy hányan regisztrálnak csak emiatt. Sorry az off-ért.

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#6) InVino86


InVino86
aktív tag

Itt van egy kis info hogy miket hirdetett meg.

10100716-67380500-01003001
Gáspár Ferenc Elemér
Budapest Bank

ez is egy kis info

(#7) weresgyufa válasza InVino86 (#6) üzenetére


weresgyufa
tag

Sziasztok.

Pont most estem bele a csapdába... :(
pedig még képet is küldött a csomagról amit feladott nekem postára előző hét pénteken de még nem kaptam meg.

- www.bolondsagokboltja.hu -

(#8) weresgyufa válasza Füge007 (#1) üzenetére


weresgyufa
tag

Az elérhetőségem, de én is felhívhatlak szíveysen: 20-9848424
kérdezz és én válaszolok, de sztorimat is elmesélhetem vagy te is végighallgathatod ha szeretnég mert felvettem mindent, szal tagadni nem tud majd az tuti.

- www.bolondsagokboltja.hu -

(#9) weresgyufa válasza weresgyufa (#8) üzenetére


weresgyufa
tag

Elvileg Ez a címe, vagyis a csomagon amit elvileg nekem feladott ez a cím állt, de még mindíg nem kaptam meg a csomagot.

- www.bolondsagokboltja.hu -

(#10) sagesz93


sagesz93
addikt

Huh, én is kapcsolatba kerültem ővele, 4730-at cseréltünk volna hd3850-re +3k-ra.
Másnapra már küldtem volna, de már nem válaszoltam. Nagy szerencsém volt!
Akiket átk*rt azoknak sok sikert hogy meglegyen, és kiverjétek belőle a pénzt ;]

(#11) InVino86


InVino86
aktív tag

weresgyufa az 4025 Debrecen milyen utca ? én itt vagyok Debrecenben és ide is postázta volna.......... , ha megmondod milyen utca utánanézek.

(#12) Janoska26 válasza Füge007 (#1) üzenetére


Janoska26
addikt

achmed is az ő nickje ;)
És 1 ilyen bankszámlája is van neki.
10918001-00000042-69140002 Gáspár Ferenc UNicredit bank
És erről a számról hívott párszor(Telefon: (1) 787-2011), a mai napig él ez, csak a cím nem stimmel amit kidob a T-comos tudakozó, állítólag már rég nem laknak ott :U Hanem a Fiumei 27 vagy 28-ban, ezt még pontosítania kell valakinek, ennyit tudtam meg egyelőre :U

[ Szerkesztve ]

(#13) hito


hito
nagyúr

Engem is megpróbált megvezetni..."Sajnos" nem jött össze neki.
Senkit nem akarok megbántani, de hányszor és hány helyen legyen még kiírva, hogy senkinek ne utalj előre!!! :F Vagy ha mégis, akkor nézz utána rendesen, van erre két megfelelő topic is :K Én senior tag és minimum 20 pirospont (és emellett 0 fekete) esetén lennék hajlandó az előreutalás lehetőségén elgondolozni.

Nagyon szurkolok srácok, szerencsére ahogy olvasom olcsó volt ebben az esetben a tanulópénz (pár ezres/koponya). :R

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#14) InVino86 válasza hito (#13) üzenetére


InVino86
aktív tag

Igen én is úgy szoktam de most vészhelyzet volt mert nagyon hirtelen kellett egy proci.
Ha nem egy helyen laknak az üzletfelek leggyorsabb az utalás, és én úgy szoktam, hogy a termékről küldjön egy képet élőben vagy cpu-z vagy gpu-z képet ugy h be van jelentkezve ph-ra es latszik a privat beszelgetesunk. Most meg még az uzletfél címe is kell.
Ha kóser a dolog akkor megadja a kért infokat és nyugodt szivvel lehet előreutalni.

(#15) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

lumina is ő. martin73 szintén.

alltime néven is volt fönn.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#16) Füge007 válasza philoxenia (#15) üzenetére


Füge007
senior tag

Köszönjük az információt :R

Jó látni, hogy segít mindenki az ügyben. Remélem ez a topic eléri a célját, és a jövőbeli csalókat eltántorítja erről az oldalról!

Füge

(#17) philoxenia válasza Füge007 (#16) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Reméljük. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#18) Füge007


Füge007
senior tag

Sokakban felmerülhet az, hogy engem csak pár ezerrel csapott be, így feljelenteni bíróságra járni macerás az űgy nem ér annyit! De mindenki gondolkozzon el azon, ha hagyjuk futni hány embert csaphat még be! A másik mivel mindenki megdolgozik a pénzért akármilyen összegel is csapott be az a te pénzed, nem pedig az övé. Azon is elgondolkodtam, mi van ha egy kisfiú aki hónapok óta gyűjt egy HW-ra és azt csapja be?!

Igen kellemetlen arról beszélni, hogy becsapott, de attól még senki nem lúzer, csak ez épp így jött ki. Én is elgondolkoztam, felválaljam, végülis nem rokkanok bele, hogy 11000.- ezerrel megrövidett, de az elveim akkor hol maradnak?!

Füge

(#19) weresgyufa válasza InVino86 (#11) üzenetére


weresgyufa
tag

sajnos én sem tudom kivenni, nem bírtam elolvasni , de a matáv telefonkönyvében kéne megnézni hogy milyen hasonló címek lehetnek.

- www.bolondsagokboltja.hu -

(#20) Janoska26


Janoska26
addikt

Amíg megy a nyomozás kérjük hallgassa mindenki Gáspár Ferenc kedvenc számát, amit nemsoká élőben is megtapasztalhat [link] ;]
Mellesleg írtam a másikba is, hunterboy néven is próbálkozott már :K

[ Szerkesztve ]

(#21) Lenry válasza weresgyufa (#19) üzenetére


Lenry
félisten

ha rákattintasz a képre, akkor tisztábban jön be.
ha jól láttam Száraz Ferenc utca 5
(ilyen utca nincs, ellenben Szárazi Ferenc utca van Debrecenben)

remélem ezzel is előrébb segítettem az ügyeteket.
eredményes "vadászatot"

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22) Janoska26 válasza Lenry (#21) üzenetére


Janoska26
addikt

Negatív, a cím kamu e szerint [link] :(
(be kell írni az irányítószámot, mert nem hozza valamiért) :F
itt a lista:
Keresett irányítószám: 4025
32 találat.
1 DEBRECEN; ARANY JÁNOS UTCA
2 DEBRECEN; BAJCSY-ZSILINSZKY UTCA
3 DEBRECEN; BARNA UTCA
4 DEBRECEN; BOLDOGFALVA UTCA
5 DEBRECEN; ERZSÉBET UTCA
6 DEBRECEN; HAL KÖZ
7 DEBRECEN; HATVAN UTCA
8 DEBRECEN; ISKOLA UTCA
9 DEBRECEN; ISPOTÁLY UTCA
10 DEBRECEN; KÁPOLNÁSI UTCA
11 DEBRECEN; KÜLSŐ-VÁSÁRTÉR
12 DEBRECEN; MÁCSAI SÁNDOR UTCA
13 DEBRECEN; MIKLÓS UTCA
14 DEBRECEN; NEMZETŐR UTCA
15 DEBRECEN; NYUGATI UTCA
16 DEBRECEN; PÁSTI UTCA
17 DEBRECEN; PETŐFI TÉR
18 DEBRECEN; PIAC UTCA
19 DEBRECEN; POSTAKERT UTCA
20 DEBRECEN; RÉVÉSZ TÉR
21 DEBRECEN; SALÉTROM UTCA
22 DEBRECEN; SEGNER JÁNOS TÉR
23 DEBRECEN; SIMONFFY UTCA
24 DEBRECEN; SZALKAI UTCA
25 DEBRECEN; SZÉCHENYI UTCA
26 DEBRECEN; SZEPESSÉGI UTCA
27 DEBRECEN; SZÍV UTCA
28 DEBRECEN; SZOBOSZLÓI ÚT
29 DEBRECEN; TÓTH ÁRPÁD UTCA
30 DEBRECEN; TÖRÖK BÁLINT UTCA
31 DEBRECEN; VÁSÁRY ISTVÁN UTCA
32 DEBRECEN; VÖRÖSMARTY MIHÁLY UTCA

[ Szerkesztve ]

(#23) Janoska26


Janoska26
addikt

Újabb náv és számlaszám került elő amit Gáspár Ferenc használni próbál
Csonka Lajosné számlaszám: 0918001-00000042-72010008.
Jó lesz odafigyelni erre, és és bejegyezni a többi információ közé ami gyűlik a feljelentéshez ;)

(#24) Jubiii


Jubiii
tag

Sziasztok!

Én is besétáltam a csapdába... Aviszti nicket használta akkor. Piros pont kérőben volt neki pozitív értékelés, fekete pontosban semmi. 13.5k a károm, amit előre utaltam neki egy OTP-s számlára : 11773085-00032717 GÁSPÁR SÁNDOR LÁSZLÓ LAFO. De adott Budapest Bankost is : 10100716-67380500-01003001 Gáspár Ferenc Elemér. Fel lett már jelentve? Vagy mi újság vele? Ha lehetne, kihagynám a hivatalos utat...

[ Szerkesztve ]

(#29) Füge007


Füge007
senior tag

Szépen jönnek az információk, 24 óra alatt utólértük teljesen!

Egységben az erő :C

[ Szerkesztve ]

Füge

(#30) ABnormal


ABnormal
őstag

engem swenn próbált átverni,aztán avisztiként hirdette ugyanazt,amíg lehetett,remélem sikerül elintézni ezt az ügyet... nekem azt írta privátban,hogy debreceni,de hazudhatott is,valamilyen kapcsolata biztosan van a városhoz,mert előszeretettel használja...

(#31) Ice!? válasza Füge007 (#29) üzenetére


Ice!?
őstag

Nemhiába a 800 lekérés. :K
Nagy Tamással is ezt kellene csinálni.

(#32) RootRulez


RootRulez
félisten

Mikor engem próbált átverni dave122-nickel is azt írta debreceni (én 50km-re lakok Debrecentől) Mondom neki hú de tuti minden fasza, mert húdemajdnemottlakokahholő.

Bár ami miatt gyanús lett az az, hogy hogy meg se kérdezte hol lakok egyből postázott volna. "nos postazni tudok beszamolom abban az esetben ha 15k ba szamolom a postat mindenki maganak álja és mivel korrrekt gyermek lévén születtem a fentmarado összeget 4500FT szamlaszamra utalsz es ha ez igy meg felel mivel nekem azert egy dragabb karim van amit olcson adok akár a feltételek elfogadása után már holnap mehet abiznisz azaz a posta meg az utalas"

Tehát tipikus a cserekor, te utalsz előre, mert az ő cucca a drágább. Miután megérkezik a számlára a pénz, akkor pedig mindketten elpostázzátok a cuccot. (csakhogy ő ezt hajlamos elfelejteni)

Na tehát minden áron postázni akart nekem a srác, "hiába lakok közel hozzá"

═════════════════════════════════════════

(#33) ABnormal


ABnormal
őstag

amúgy korrekt a csávó,valami ilyesmit írt privátban (nem a konkrét privátot másolom ide,mert azt nem szabad!!! :D ) amikor a vga átvételi helye iránt érdeklődtem :

debrecen vagy posta de akkor ugy postazom hogy neked is jo legyen nem kell a teljes összeget utalnod csak a felet ha meg kaptad a karit utalod a masik felet es igy tesztelheted is korrekt szerintem

ez az álom eladó fogalmát lefedi szerintem... felét utalod,tesztelheted... korrekt a gyerek :)
látszik,hogy nem nagy halat akar fogni,hanem elég neki a sűrű kishallal is...,és gondolom úgy van vele,hogy 9-10ezer forintért nem fog senki 5-6ezer forintnyit utazgatni utána... na,ebben téved szerintem.
abban pedig biztos vagyok,hogy van neki "rendes" ,megbízható nickje még a pH-n...

(#34) Manitou válasza weresgyufa (#9) üzenetére


Manitou
addikt

Ez egy nem lézező cím szerintem :U ( Mármint a feladóé )

mod: na úgy látom már más is írta

[ Szerkesztve ]

(#35) InVino86


InVino86
aktív tag

Olyat lehet, hogy összeadjuk kit mennyivel károsított meg és azután járjon utánaa rendőrség.

Füge007 már írta, hogy 11k, engem majdnem 8K, de 4K lett belőle

(#36) InVino86


InVino86
aktív tag

Tehát az eddigi károsított összeg : 15K

(#37) MALK


MALK
tag

En ramot vettem volna tőle szerencsére csak 3000 utaltam előre a fele fele pósta címszó alatt. azóta 1 szer beszéltem vele telefonon hogy miért nem jött meg aztán hogy jön a futár meg minden. nagyon hihetően adja elő magát. remélem elkapjuk valahogy.

(#38) Füge007 válasza InVino86 (#35) üzenetére


Füge007
senior tag

Ezen dolgozom kedves kolléga! Szedem össze az infókat, már rég nem tízezres tételről beszélünk, sajnos! Eddigi információim szerint már most meghaladta a 300000.-

És ha az emberünk több médiumot is használt akár milliós nagyságrendről is beszélhetünk!

[ Szerkesztve ]

Füge

(#39) klac


klac
aktív tag

Hello.
Engem is megkárosított 12.000 Ft-al, smokiii [link] hírdetésével.
Az általa megadott OTP 1177-3085-00032717 Gáspár Sándor számlaszámra küldtem a pénzt.
Füge007 nek E-mailben a részleteket is megírtam.
Csatlakozok a feljelentéséhez.
Nem akarok túl okosnak tünni, de ne utalj előre felhívás ?, szóval nem mindenki csaló, korábban még regisztrálva sem voltam nagyobb összegekért vásároltam előre utalva, és nem volt probléma.
Most regisztrálva viszont pár nap és csalóba botlottam, ilyen a pekk.

Üdv.
Laci.

(#40) RoyalFlush válasza Füge007 (#38) üzenetére


RoyalFlush
őstag

300.000? :Y Hány embert károsított meg ez a srác? :o

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#41) Füge007 válasza RoyalFlush (#40) üzenetére


Füge007
senior tag

Nem tudok konkrét számot, mivel szerintem még mindíg vannak olyanok akik nem tudnak erről a topicról, vagy nem akar lépni az ügybe, inkább benyeli de nem terigeti ki a szennyest. Vagy még mindíg reménykedik, hogy megkapja amiért fizetett. Az ügy bonyolultságát a sok nick hordozza magában.

Nem tudom biztosra, de van egy megérzésem, ő nem csak itt tevékenykedett.

Füge

(#42) Janoska26 válasza klac (#39) üzenetére


Janoska26
addikt

Sándor a tesvére, ezek szerint nem csak 1 emberről beszélünk, hanem többen is közreműködtek benne, jó kis buli lesz ez, a Gáspár családnak külön blokkja a Csillagba ;] :DD És a legtutibb az, hogy még mikor kiderült, hogy Ferike rossz útra tért, felhívtam az akkor még működő t-com-os telefonszámot, és a tesója vette fel, természetesen azt is tagadta, hogy látta akkoriban, és érdekes módon, nem 1 embert hívott akkoriban még arról a telefonszámról, akkor vált világossá számomra, hogy Ő is benne van, legalábbis akkor még csak arra gondoltam, hogy falaz neki, de ezek szerint, hogy az Ő számlájára is ment pénz, bűntársként szerepel már a történetben :(

(#46) EmberXY


EmberXY
addikt

Sziasztok!
Sanszos, hogy újabb nickje került elő, jelentették már : hacuka1222, sőt már ki is rakták...
Soha nem adja fel...

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#47) Füge007 válasza EmberXY (#46) üzenetére


Füge007
senior tag

Én azért remélem elvesszük a kedvét!!!

Gyerünk, ha valakit ismesz még akit mgkárosított a mi "kiskedvencünk" irányítsátok hozzám!!!

Füge

(#48) Thrawn


Thrawn
félisten

Mit tehetsz ha átvertek, megkárosítottak (Jogi segítség, hogy feljelenthesd a csalókat)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#49) RootRulez válasza EmberXY (#46) üzenetére


RootRulez
félisten

Remélem nem volt annyi ideje, hogy megint megkárosítson valakit. Bár a leendő áldozatok dolgozni/iskolában voltak, vele ellentétben...

mod:
A végén olyan nagyságrendekbe növi ki magát, hogy a NE UTALJ ELŐRE mellé azt is oda kell írni, hogy NE UTALJ GÁSPÁR FERINEK

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#50) RootRulez


RootRulez
félisten

Közbe az jutott eszembe, hogy mit csinálhat a kicsalt hardverekkel. Az esetek többségében tudom, hogy pénzel károsít, de ha nem akkor azokat eladja? Vagy neki van a legkeméynebb gépe a nyóckerben? :K Ha eladná akkor van állandó felvevője? Áhh, fene se tudja, de érdekelne, hol vannak a fórumtársaktól kicsalt hardverek...

═════════════════════════════════════════

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.