Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Garfield fan topic

Hozzászólások

(#1) [pod]Diablo


[pod]Diablo
őstag

REMÉLEM NINCS MÉG ILYEN TOPIC LEGALÁBIS A KERESŐ NEM TALÁLT KIFEJEZETTEN GARFIELDOS TOPIC OT HA MEG MÉG IS VAN AKKOR BOCSI
A cím magáért beszél

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#2) Dilikutya válasza [pod]Diablo (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

Miért is beszél a cím? Mi a célod vele? Ennél kicsit konkrétabban fogalmazd meg, légy szíves.

Garfield képregények elérhetők itt: Bővebben: link

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3) Lord Zero válasza Dilikutya (#2) üzenetére


Lord Zero
addikt

gondolom arra gondolt, h majd mindenki jól beírja, h én is szeretem garfieldot, én is, én is, meg én is
ehehh

nem, mindegy

(#4) [pod]Diablo válasza Dilikutya (#2) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

oké,bocsi amúgy ezt a topic ot azért nyitottam hogya garfield rajongók idejöhesenek beszélgetni erről a lusta macsekról.

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#5) Vallon válasza [pod]Diablo (#4) üzenetére


Vallon
tag

Birom a fazont. A legjobb, hogy módszeresen halálra szopatja gazdiját.

Cukor az élet, csak meg kell tanulni szopni.

(#6) [pod]Diablo válasza Vallon (#5) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

jaja azt én is birom benne,de hogy mijen lusta az hihetlen

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#7) Kicker


Kicker
senior tag

hú de régi ez a topic...

azért jutott eszembe, mert nekem meg van az első szám, azaz egyetlen amit megtartottam, a többi is lehet meg van, de az nem olyan érdekes, mint a legeslegelső magyar szám... gyűjtő van itt a PH-n?

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#8) Kicker válasza Kicker (#7) üzenetére


Kicker
senior tag

UP

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#9) Janoska26 válasza Kicker (#8) üzenetére


Janoska26
addikt

Hogy még mindíg milyen lusta ez a dög, komolyan mondom hihetetlen :U

(#10) erdey_a válasza Kicker (#7) üzenetére


erdey_a
őstag

Nekem is megvan az első szám. Én is csak ezt tartottam meg.

De az tényleg hihetetlen, hogy mennyire lusta ez a macsek. Már az első számban is az volt :D

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#11) G@ben válasza Kicker (#7) üzenetére


G@ben
addikt

Gyűjtő lennék, ha elfogadható áron be tudnám szerezni a régi számokat. :) Sajnos nincs meg sok, kb 30-40 szám lehet összesen.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#12) venember83


venember83
nagyúr

Nem vagyok Garfield fan, ezt jobb ha tudjatok :DDD

(#13) (Kolombusz) válasza venember83 (#12) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Szerintem Isten egy macska.

(#14) Kicker válasza G@ben (#11) üzenetére


Kicker
senior tag

mennyiért mennek a régi számok? szerintem teljesen cool a képregény... persze van benn pár gyengébb poén, illetve ismétlés, de jó. :DD mostanában nem vettem és olvastam...

[ Szerkesztve ]

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#15) G@ben válasza Kicker (#14) üzenetére


G@ben
addikt

Őszintén szólva fogalmam sincs, mert kb 2 éve próbáltam beszerezni őket, de nem ment és már nem emlékszem rá. De most újra utána fogok nézni. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#16) Whaskes


Whaskes
senior tag

kicsit elfeledett topic :) a macska dagadt és depressziós. mértnem lesz öngyilkos?

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#17) Kicker válasza Whaskes (#16) üzenetére


Kicker
senior tag

hogy tenne ilyet? ez egy képregény... ;)

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#18) Janoska26 válasza Whaskes (#16) üzenetére


Janoska26
addikt

És nagyon lusta is ha nem tudnád :DDD

(#19) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Benéztem..

[ Racecam ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#20) Janoska26 válasza BlacKSouL (#19) üzenetére


Janoska26
addikt

Olyan vagy Te is, mint ez a macska, még írni is lusta vagy ;) :DD

(#21) tompi87 válasza G@ben (#15) üzenetére


tompi87
újonc

hali! nekem van pár, amiket eladnék... 96-97-98-99-2000es számok. igazából én se tudom milyen áron mennek, de ha érdekel, várok ajánlatokat :)

(#22) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Üdv!

Volt valami Garfield rajzfilm sorozat, annak idején adta valamelyik tv adó is.
Nem lehet ezt valahol beszerezni?

(#23) lorcsi


lorcsi
veterán

[link]
fan oldal..egész jó :D

(#24) Wolverine


Wolverine
félisten

Ez is vicces a maga módján: [link]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#25) lorcsi válasza Wolverine (#24) üzenetére


lorcsi
veterán

hú, de dúrva :Y

(#26) MmDorian


MmDorian
őstag

Az egyik dögömet így hívják, nem véletlen.

Inkább belsőre hasonlítanak, mint külsőre, iszonyat lusta, viszont harcos macska, és csúnya, de a kedvencem, ez a Gárfild is meg az enyém is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27) #32070144


#32070144
törölt tag

Találtam egy adag Zseb-Garfield könyvet. 1-28, 30-36 és még pár darabot. Ha valakit érdekel, dobjon privátot. Ja helyileg Csepel, Pesten szoktam mászkálni, néha Budakalászig is, postára nem viszem a súlya miatt :D

(#28) legiaap


legiaap
nagyúr

Öreganyámnak volt egy macskája ami tök úgy nézett ki, mint Garfield.
Csak a neve nem az volt...Dallas-nak hívták.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#29) puttputt


puttputt
őstag

[link] - Egyik kedvenc efféle oldalam!
(Van vista-gadget lehetőség is..., használom. Naponta kiteszi a legújabbat az oldalsávra.)
Nagyon kedvelem Garfield-ot!
Főleg, mert annyira hasonlít (stílusában) a nemrég "eltávozott" macsekomra... :U

Go Garfield Go! :D

legiaap:
/egy ismerősömet becézik "Garfieldnak"... kicsit lusta... :DDD /
Csak nem sorozatkedvelő volt? :))

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#30) doc válasza puttputt (#29) üzenetére


doc
nagyúr

en a KDE4-ben pakoltam ki az asztalra a kepregenyes Plasmoidot (resze a default telepitesnek), abban lehet valasztani Garfieldot, termeszetesen arra is van allitva, minden nap uj kepregeny fogad az asztalon :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Garfield fan topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.