Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Garancia = 1 kalap sz@r (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) vzzoli


vzzoli
tag

Hi all!

Végső kétségbeesésemben gondoltam leírom ezt a sztorit, félig talán azért, mert tanulságos lehet, félig meg azért, hogy kiírjam magaból azt a dühöt, amit valószínűleg egy hardverelem darabokra törésével vezetnék le. :(

Sz'al, úgy esett, hogy volt egy jó kis LG cd íróm, ami tönkrement. Mivel garanciális volt, ezért visszavittem a boltba, aminek inkább nem írom le a nevét. Ott aszonták, hogy 2 választásom van:
1, fizetek 5000ft és kapok a 40x12x40 LG helyett egy 48x12x48x LG-t.
2, várok a cseredarabra, ami valszeg holnap délután kész .

Mivel teljesen hülye nem vagyok, ezért megjelöltem a kettes választ. CD el, csere-papír kitölt, haza. Másnap megyek vissza. Az eladósrác mondja, hogy még nincs meg a cserecucc, de várjak, rátelefonál az emberére, hogy mikor hozza a másik írót. Nem tudott az ember időpontot mondani, ezért azt mondták, hogy hívnak, ha megvan. Eltelt 1 hét, semmi telefon. Hát gondoltam benézek érte. Író sehol, srác telefonál, majd hívnak. Ismét egy hét eltelik. Visszamegyek. Író sehol, srác telefonál, de semmi. Mivel már elég kellemetlenül érezte magát az eladó, ezért megadta a telefonszámát az emberének. Na gondoltam ez fasza, mert már kurva pipa voltam. Sajnos úgy esett, hogy egy hétig nem tudtam az ügyet intézni. Utánna viszont magamban ''ultimátumot'' intéztem a bolt felé. Utoljára visszanézek, és ha most sincs meg a csereíró, akkor felhívon az ürgét, és nem tudom mit mondok neki, de azt nem teszi zsebre.
És ekkor csodák-csodájára ott figyelt az asztalon egy Sony CRX-195E4 40x12x48x. Hihetettlen felszabadultságot éreztem, hogy nem kellett balhézni. De ahogy otthon betettem a gépbe, minden reményem és életkedvem elszállt. A cserecucc képességei a gyakorlatban: 24x/4x/40x. Ezen sebességek fölött mindent elbasz. Visszavinni már nem akarom, mert az megint 1 hónap tömény suck lenne, és kapnék egy ugyanilyen szart. Most ott tartok, hogy inkább alávetem egy NCPA szabványú crash-test-nek, és inkább veszek egy plextort.

A cégnek nem érte meg újat adni, mert az pénzkiesés. A lassabb cd-ből már nem tudtak szerezni (legalábbis ezt mondták), s mivel az idő sürgetett gondolom gyorsan szereztek egyet valami leselejtezett szállítmányból.
Biztos, hogy ott többet nem veszek semmit.

If you one door how a mace?

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Garancia = 1 kalap sz@r (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.