Hirdetés

2019. december 11., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 17:54:58

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#57001) DS39 válasza DopeBob (#56986) üzenetére

DS39
(veterán)

a P2-ön sem jutott messzire.

(#57002) ricsi8800gt

ricsi8800gt
(addikt)

Kiváncsi leszek a ferkákra mit hoznak össze ilyen melegbe

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#57003) mefistofeles

mefistofeles
(addikt)

....tessék! Minden a régiben.
Rosberg az első, Hami a második, a harmadik Vettel fél másdopercen kívül. Bocsánat már Kimi a harmadik, de a fél másodperc stimmel.

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#57004) Vyndree válasza ricsi8800gt (#57002) üzenetére

Vyndree
(őstag)

Negyven perccel ezelőtt 34 fokos volt az aszfalt, fele annyi mint Malájziában.

(#57005) Malibutomi

Malibutomi
(nagyúr)

Kicsit szomorú hogy megint a fos gumikról szól minden. Tavaly egész jók voltak nem szakadtak szét egyböl ha csata volt, mostmeg lassan mint 2013-ban, megy a tötymörgés.

(#57006) vlevi válasza Motion_Blur (#56980) üzenetére

vlevi
(nagyúr)

Vettelről is volt ilyen kép :)

[link]

(#57007) Qorthral

Qorthral
(őstag)

Túl vagyunk a pénteki szabadedzéseken, most már lehet gondolkozni a tippjátékos válaszaitokon. :)
A nevezési határidő holnap 16:30.

A P2 hosszú etapjait figyelte valaki? Milyen volt a Ferrari tempója a Mercihez viszonyítva?

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :)) | PH! F1 Tippjáték: http://prohardver.hu/tema/ph_f1_tippjatek/friss.html

(#57008) Bocaa

Bocaa
(senior tag)

A 2012 vagy 13-as lotus volt hasonló az idei ferrarihoz hogy csak forró körülmények között volt igazán versenyképes. James Allisonnak lehet valami fétise a trópusi időjárás nem hiszem hogy véletlen egybeesés lenne. :U

[ Szerkesztve ]

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#57009) Malachi

Malachi
(addikt)

nyehee :D

(#57010) ViiiiktorOC válasza Malachi (#57009) üzenetére

ViiiiktorOC
(senior tag)

Neeeee! :D :Y :C

[ Szerkesztve ]

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#57011) Peat;) válasza Bocaa (#57008) üzenetére

Peat;)
(veterán)

Nekem is ez tűnt fel, persze azt mondja hogy csak felügyelte inkább a munkákat, de túl nagy az egybeesés. Reménykedni kell hogy a Mercedes nem viszi el, mert akkor kemény alázás lenne..Lotusnak is remekül kompenzálta a többi gyengeségét a gumikezelés, így lehet most szoros a Ferrarival, pláne ha tudnak még javítani. Kimi szokatlanul optimista, lehet valamely területen még van egy ugródeszkájuk ami csak mostanában (tipp, spanyolra ahova mindenki fejlesztést visz) fog elkészülni, én motorerőben gyanakszom arra hogy még van valami a zsákjukban.

[ Szerkesztve ]

(#57012) Turbolada II válasza Malachi (#57009) üzenetére

Turbolada II
(őstag)

:C

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#57013) Bocaa válasza Peat;) (#57011) üzenetére

Bocaa
(senior tag)

Nem biztos hogy motorerő a kulcs, hiszen már most sincsenek jelentős hátrányban lehet ők is egy rövid orrot készítenek , aero hátrányuk lehet szerintem inkább.

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#57014) JColee válasza Peat;) (#57011) üzenetére

JColee
(őstag)

Ferka ezen a futamon a masodik motorjat fogyasztja, ugyanazzal a specifikacioval mint az elsot, tehat nem valoszinu a motor upgrade a spanyol futamra.

(#57015) kisza25 válasza echterion (#56962) üzenetére

kisza25
(félisten)

nekem igen és írtam is, bár nem teljesen egyre gondoltunk, de hasonló az elképzelés:K

[ Szerkesztve ]

ELADÓ!!! ÚJ, 2ÉV GARIS, XBOX ONE S 1TB ALL DIGITAL 41900.- # Új, bontatlan Xiaomi Amazfit Bip Cinnabar Red 18500.- # Xiaomi Amazfit Bip Lite Black 16700.-

(#57016) Motion_Blur válasza Qorthral (#57007) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Bahrain GP: Mercedes F1 drivers say Ferrari pace 'dangerous'

Köridőket találtam de hozzá tartozó keveréket nem. Majd a Gabi megmondja este :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#57017) mefistofeles válasza kisza25 (#57015) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

Ez elveben egy elképzelhető opció de három dolog miatt is nehéz elhinnem, hogy ez történt.
-Egyrészt a bajnokság ilyen korai szakaszában egész egyszerűen nincs értelme ennek. Azért mert 60 fokban egyszer kikaptak nem hiszem, hogy pánikhangulat lett volna a mercinél.
-Másrészt ha Rosberg aki második helyről indult és ha emlékezetem nem csal, baromi ritkán (soha?) rajtolta le Hamiltont, belement egy ilyen dologba akkor gyakorlatilag aláírta a másodhegedűs szerepét. ..és akkor tényleg komplett hülyét csinált magából a verseny utáni hisztivel.
-Harmadrészt az élloval, poleból (és jobban) rajtoló Hamilton soha nem bólintott volna rá és be sem tartotta volna ha esetleg elmegy neki Rosberg!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#57018) Malibutomi válasza mefistofeles (#57017) üzenetére

Malibutomi
(nagyúr)

Negyedszer: ahogy irtam rosberg az elsö etapban próbálkozott is, és utána nyilatkozta is hogy azért fogytak el a gumijai.

(#57019) mefistofeles válasza Malibutomi (#57018) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

....hát ha te azt próbálkozásnak nevezed ....

(#57020) Malibutomi válasza mefistofeles (#57019) üzenetére

Malibutomi
(nagyúr)

Ö mondta hogy próbálkozott :)

(#57021) Malachi válasza mefistofeles (#57019) üzenetére

Malachi
(addikt)

én úgy vettem ki, hogy Rosberg nevezte próbálkozásnak. ;]

(#57022) mefistofeles válasza Malachi (#57021) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

Ok srácok igazatok van!
Mondjuk ha Rosbergnél a "próbálkozás" azt jelenti, hogy néhány száz méterig 1 sec alá tud menne pár századdal.. hmmm nem folytatom....

(#57023) kisza25 válasza Malibutomi (#57018) üzenetére

kisza25
(félisten)

szerintem nem Hamilton ellen próbált menni, hanem le akarta rázni Vettelt és pont az volt a baja, hogy nem tudja, mert Hami nem ment gyorsabban és attól tartott, hogy Vettel utoléri, de nagyon rámegy Hamire akkor meg elkopnak a gumijai, ami meg is történt és ezért sírt

[ Szerkesztve ]

ELADÓ!!! ÚJ, 2ÉV GARIS, XBOX ONE S 1TB ALL DIGITAL 41900.- # Új, bontatlan Xiaomi Amazfit Bip Cinnabar Red 18500.- # Xiaomi Amazfit Bip Lite Black 16700.-

(#57024) Malachi válasza mefistofeles (#57022) üzenetére

Malachi
(addikt)

hát ezt vele beszéld meg szerintem. ha jól láttam, most épp fent van chaten. ;)

(#57025) Csapoati válasza Malachi (#57024) üzenetére

Csapoati
(Topikgazda)

Skypeon fent volt az előbb, és azt mondta, hogy próbálkozott ő, de ennyi sikerült. :D

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#57026) mefistofeles

mefistofeles
(addikt)

Bár már rég a következő versenyhétvégében vagyunk és a rajongók túlnyomó többsége a szakma és a merci vezetése mind "felmentette" vagy méginkább igazat adott a világbajnoknak, úgy tűnik marad itt egy kemény mag akiknél ez a sztori örökre a csúnya, rossz Hamilton esete szegény, szerencsétlen Rosbergel néven fog bekerülni a történelemkönyvekbe.
Most már tényleg csak az érdekelne, hogy ezen emberek többségét a Rosberg iránti lángoló szeretet vagy a Hamiltonnal szembeni tömény utálat vezeti inkább. Objektivitás nem az tuti.....

[ Szerkesztve ]

(#57027) [CS]Blade2 válasza mefistofeles (#57017) üzenetére

[CS]Blade2
(őstag)

Szerintem már rég másodhegedül, tavaly megoldották. Már az első évben el kellett egyszer engednie, és valószínű, hogy ha vele akarnak nyerni, akkor nem vesznek egy drága pilótát mellé. Tavaly viszont kiderült, hogy Rosberg is elég gyors, és amikor már 2-3x elkalapálta a hamiltont az időmérőn, akkor ő is besz*rt egy kicsit, hogy világverő autóval sem lesz VB, aztán Spa-ban valszeg megmondták a Rosbergnek, hogy itt könnyedén lehet 2., de csak 2, ami azért jobb mint szenvedni akár a 3.-ért, és még pénz is van.

A Mercedes pedig simán lehet, hogy Börni kérésére visszavett a cirkusz kedvéért, és már sok volt a 60+°C-on. (taktikai hiba, meg gumikezelés az becsúszhatott) Összeesküvés elmélet, de annak nem rossz. Az nekik sem lenne jó, ha minden futamot lazán megnyernének, viszont van annyi előnyük, hogy magukra húzhatják a Ferrarit, a végére úgy lesz megoldva, hogy ők lesznek a bajnokok, és akkor nézők is jól járnak, csak nem szabad, hogy valaha is kiderüljön, hogy mesterséges volt az egész. Télen még világverő autónak tartották a gépet, és néha fura, hogy hirtelen 1 másodperccel gyorsabbak. Kinézném a dolgot az F1-ből, szerintem sok szarságot levezényeltek már, ami sosem derülhet ki.

[ Szerkesztve ]

(#57028) Malachi válasza mefistofeles (#57026) üzenetére

Malachi
(addikt)

hát komolyan mondom, más se hiányzott már ide csak egy kukinyo tanítvány. :D már alig emlékszik valaki a Vettel kommentháborúkra, de most úgy látszik lesz majd Hamilton fétis helyettük.

te amúgy ilyenkor tudod, hogy kivel vitázol? rá tudnál mutatni valakire, aki támadja Hamiltont Rosberggel szemben?

(#57029) kukinyo válasza Malachi (#57028) üzenetére

kukinyo
(addikt)

"más se hiányzott már ide" csak a te okos hozzászólásod. :C ;]

[ Szerkesztve ]

(#57030) Malachi válasza kukinyo (#57029) üzenetére

Malachi
(addikt)

inkább örülj, legenda vagy! nem bántásból írtam, amit. ne vedd fel. :R

(#57031) kisza25 válasza mefistofeles (#57026) üzenetére

kisza25
(félisten)

én pont hogy objektív tudok lenni, mert egyiknek sem szurkolok, ellenben veled, aki mindig Hami felé dönti a mérleg nyelvét, persze ez természetes egy Hami szurkolótól, csak akkor ne te beszélj objektivitásról :R

(#57032) mefistofeles válasza Malachi (#57028) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

Miért én Rosberget támadom Hamiltonnal szemben?
Senkivel sem vitázok, csak mindig elképeszt, hogy egy olyan ügyben ahol az egyik fél igazát rengeteg objektív tény támasztja alá (olyan mellékesek mint a verseny végeredménye stb.) még egy héttel az eset után is új légbőlkapott elméletek születnek vagy a régiek vannak leporolva ......

kisza25: léci egyet idézz tőlem az ügyben ahol elfogultsággal és nem érvakkal vitáztam.

[ Szerkesztve ]

(#57033) Malibutomi válasza [CS]Blade2 (#57027) üzenetére

Malibutomi
(nagyúr)

Ez jó nagy zagyvaság de ha így gondolod lelked rajta.

(#57034) Malachi válasza mefistofeles (#57032) üzenetére

Malachi
(addikt)

én nem bánom, ha valaki lelkesen szurkol a kedvencének, ilyen a sport. csak az tűnt fel, hogy szerintem tavaly (ha jól emlékszem) nem voltál ilyen, hogy a legkisebb apróságra is ugrasz és ott is rossz szándékot látsz, ahol igazából nincs. én nem gondolom, hogy itt lenne határozott Hamilton ellenes klikk, szóval ennyi. :R ja, nekem is kifejezetten szimpatikus, mióta benőtt a feje lágya, Rosberget meg sose szerettem. hogy tisztuljon a kép. :)

(#57035) RaPiDsHaRe válasza mefistofeles (#57026) üzenetére

RaPiDsHaRe
(aktív tag)

Hány olyan csapatot tudsz mondani, amelyik nem a világbajnoknak ad igazat, egy vitában? Mindig a világbajnoknak fognak igazat adni, csapaton belül.

(#57036) kukinyo válasza Malachi (#57030) üzenetére

kukinyo
(addikt)

Persze, ez kitűnik a mondataidból is: "más se hiányzott már ide csak egy kukinyo tanítvány" :F

(#57037) Malachi válasza kukinyo (#57036) üzenetére

Malachi
(addikt)

feltétlen rajongásban. nem kell tovább ragozni.

(#57038) echterion válasza kisza25 (#57015) üzenetére

echterion
(veterán)

És tényleg. :))

Eladó cuccok: egy igazi unikum szépség -> Dell XPS M1730 SLI-s erőmű / volt akkoriban :)

(#57039) kukinyo válasza Malachi (#57037) üzenetére

kukinyo
(addikt)

Talán akkor hagyd abba a személyeskedést. Ismét nem én kezdtem.
Én sosem írtam olyat hogy ez egy Malachi-tszerű hozzászólás volt.

(#57040) Malachi válasza kukinyo (#57039) üzenetére

Malachi
(addikt)

Sajnálom, ha az érzékeny lelkedbe tiportam. Ha majd személyeskedni kezdek, azt észre fogod venni. Meg én is. Minden jót!

(#57041) kukinyo válasza Malachi (#57040) üzenetére

kukinyo
(addikt)

Mégis csak tovább ragozod. :F ;]

[ Szerkesztve ]

(#57042) gbors válasza mefistofeles (#57032) üzenetére

gbors
(nagyúr)

Írd már le, hogy kire gondolsz, mert kezd az az érzésem lenni, hogy nem ugyanazt a fórumot olvassuk :F

"Armour... is part of a state of mind... in which you admit the possibility... of being hit."

(#57043) DZs válasza Motion_Blur (#57016) üzenetére

DZs
(senior tag)

Lágyon mentek a Ferrarik.

(#57044) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

Péntek legnagyobb végsebességek:

2015-ös Bahreini Nagydíj – Szabadedzés-elemzés

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#57045) Csapoati válasza Motion_Blur (#57044) üzenetére

Csapoati
(Topikgazda)

Boullier továbbra sem nyugszik! ;]

(#57046) Atlantis válasza Csapoati (#57045) üzenetére

Atlantis
(veterán)

Mi mást mondhatna? Egyébként drukkolok nekik, hogy legalább a középmezőny elejét elérjék idén. Ez még akár reális is lehet.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#57047) Enzolord válasza Csapoati (#57025) üzenetére

Enzolord
(őstag)

Én a csajával beszéltem, ő is erre panaszkodott... :DD :DD :DD :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#57048) Csapoati válasza Atlantis (#57046) üzenetére

Csapoati
(Topikgazda)

Persze, én is drukkolok nekik, de ez azért már kicsit túlzó magabiztosság nekem. Szerintem év végére a 9-10. helyekre érhetnek oda rendszeresen, ennyi a max. Mert ugye a többiek sem ülnek majd ölbe tett kézzel.

Enzolord: :C

(#57049) gbors válasza Csapoati (#57045) üzenetére

gbors
(nagyúr)

Teljesen igaza van, csak kettőt pislogunk, és már benn is vannak a Q2-ben. Az lesz ám a meglepetés ;]

"Armour... is part of a state of mind... in which you admit the possibility... of being hit."

(#57050) werszomjas

werszomjas
(őstag)

Aki nem akar lemaradni az időmérő előtti fontos infókról:

FIGYELEM! Változott a bahreini futam felvezető műsorának időpontja! A korábbi 16:45-ös kiírással ellentétben 15 perccel korábban, vagyis 16:30-kor kezdünk! - a DUNA-n.

[ Szerkesztve ]

üdv

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.