Hirdetés

2020. február 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 17:54:58

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#123701) BenHans

BenHans
(addikt)

Palikot ne. Az az ember nem csak egyszerűen idegesítő.
Ugyanúgy téveszt mint Szujó, de Zolink sokkal értelmesebb.
Az Exatlon egyetlen részét láttam eddig és gondolkodtam hogy lenémítom.
Mondjuk ki mire kíváncsi (Kimire :D ), lehet a nézők nagy része bírná a blikk szintű bulvár hangulatkeltést és annak átültetését az inkompetens szakértésbe.

[ Szerkesztve ]

"...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "Still I Rise"

(#123702) Samott

Samott
(senior tag)

Akkor azt hiszem ez eleg egyhangu. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#123703) quailstorm

quailstorm
(nagyúr)

Amúgy voltak azok az AceStreames lopott Sky adások, na ott éreztem igazán mennyire számít a jó közvetítés. Persze nekik exkluzív adataik meg Chirstian Horner live-juk is van, az más azért.
Csak sajna annak a stabilitása nem volt elég jó, talán ha 2 futamot meg tudtam rajta nézni. Pedig nem rajtam múlott, digi optika...
Izaura TV helyett adhatnák itthon is a Sky csomagot (bár gondolom nem lenne occó).

[ Szerkesztve ]

(#123704) Leon77 válasza Samott (#123702) üzenetére

Leon77
(senior tag)

A két rossz közül én Szujóra szavazok. A Palik az minősíthetetlen. Üvölt (mondjuk Szujó is), teljesen fogalmatlan (Szujó is), és velejéig rosszindulatú, pökhendi (na a Szujó legalább nem ilyen).

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#123705) Samott válasza Leon77 (#123704) üzenetére

Samott
(senior tag)

Egyebkent ez a legvacakabb az egeszben, hogy ugy merul fel mintha csak rosszbol lehetne valasztani. Teljesen jo kozvetitesek vannak az Eurosporton, kifejezetten kedveltem az Indycar-t a digin. Es aki az alacsonyabb Formula osztalyokat kozvetit se akkora katasztrofa mint a Palik vagy a Szujo. Lenne mas, lehetne jobb. Az is jellemzo hogy Weberre nincs igazan panasz, tehat lehet ezt jol is csinalni.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#123706) velizare válasza nap (#123692) üzenetére

velizare
(veterán)

és emiatt ocon akkor lenne a hatszögletű szarban, ha bottás hirtelen megverné hamiltont. és még mielőtt rámondanátok, hogy soha nem fog ez megtörténni, rosberg is meg tudta csinálni, illetve schumacher is el tudta törni a lábát az egyik szezonban.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

(#123707) b-type válasza quailstorm (#123703) üzenetére

b-type
(nagyúr)

Elérhetőek régi futamok a MotoGp.com oldalán, ..elgondolkodtam hogy bár nekem nagyon messze, 80évek végégig visszanyúlóan megvannak a futamok, de kb. 97-től újra megveszem csak azért hogy eredeti hanggal hallgassam, rettenetesen sokat, borzasztóan, így visszanézve letaglózóan sokat elvesz a futamok élményéből az itthoni közvetítés, már a régi is, de a mostani az übersz@r, nagyon mű és nagyon nem tájékoztató, ..és főleg hangulatilag romboló.
Én általában úgy szoktam hozzáállni a Szujó-Wéber kettőshöz hogy két kezem összeteszem, és qva hálás vagyok hogy nem valami műsz@r közvetítést kell hallgassak, mint ami a MotoGp-t, a régi kedvenc sportomat sújtja.
Ez teljesen faxa, kicsit tolerálni, támogatni, és építő kritikával kell illetni őket, de semmi több. Palikot meg ha lehet ne, túl domináns statisztálni, ahhoz hogy meg kontrollt kapjon az F1 közvetítés felett azt ne...azt inkább ne. :)

Boldog új évet!

(#123708) quailstorm válasza b-type (#123707) üzenetére

quailstorm
(nagyúr)

Ahhoz viszont nem tudok hozzászólni, csak Talmácsit néztem, se előtte se utána.

(#123709) snecy20 válasza quailstorm (#123708) üzenetére

snecy20
(veterán)

Én meg csak akkor nézek focit ha kijutunk EB-re vagy VB-re. :D

(#123710) Motion_Blur válasza quailstorm (#123708) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Az még istenes volt Böröczky Pepivel. Őt még lehetett kedvelni mert szívből és érzelmesen kommentált.

Utána Várhegyi Úr jött, akinél rosszabb kommentátort nem hallottam még (valszeg jó elvtárs és haláláig fix állása van..), majd a Spíleren feltette az I-re a pontot Mezei Danesz. Én se nézek már MotoGP-t... :(

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#123711) quailstorm válasza Motion_Blur (#123710) üzenetére

quailstorm
(nagyúr)

Mezeit legalább F1-ből ismerem, sajnos.
Gyulám+Mezei-nél nincs lentebb, Palikkal és Szujóval sem :DDD

(#123712) Csapoati

Csapoati
(Topikgazda)

Palikot ne, soha többé... "A Ferrarinál a Shell mérnökei különleges vípáuör részing üzemanyagot fejlesztettek ki, ami akár századokat is jelenthet..." áhh, kiráz a hideg tőle.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#123713) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

Én viszont kvára örülök hogy pl ezt a futamot nem még nem Szujó közvetítette...

Vissza én se szerentém, de jó hogy volt :R

Csapoati: mennyivel jobb Szujót hallgatni Hamilton kutyájának spermájáról értekezni?

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#123714) Csapoati válasza Motion_Blur (#123713) üzenetére

Csapoati
(Topikgazda)

Az egyszer volt, Palik meg minden héten ezzel a hülyeséggel jött, meg az " egyenesben elnyúlik, mint a rágógumi, a kanyarokban meg ráesik" cíművel. Szujó is csalódás nekem kicsit, azt hittem fejlődik majd, de nem - viszont így is sokkal elviselhetőbb (számomra), mint Palik.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#123715) feri1014 válasza Motion_Blur (#123713) üzenetére

feri1014
(senior tag)

Az esetek nagy részében ugyan úgy teljesen felesleges ordibál. Ez konkrétan ugyan az a sz@r kommentár, ami miatt Szujó is (jogosan) kapja az ívet.

(#123716) szebe válasza Motion_Blur (#123713) üzenetére

szebe
(őstag)

Akkor még nem égtek ki egymás mellett "Gyulámmal". Az utolsó pár év viszont már érezhetően sok volt, sok verseny csak arról szólt, hogy Palik épp hogy állt bele Gyulusba.

Személyes kedvencem egyébként az, amikor perceken keresztül ment a Shell felsz*pása az utazó laborral és társaival :DDD

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#123717) Bandit79 válasza consono (#123683) üzenetére

Bandit79
(tag)

(#123718) Motion_Blur válasza feri1014 (#123715) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Így kell lekommentálni egy olyan csatát ahol végül előzés nem is történt ;)

Szujó tenyérbemászó és píszí dumája engem jobban irritál mint az ordítása. Bár neki még az ordítása is béna, mert sokszor volt hogy a nagy óbégatásba nem találta a szavakat, vagy ugyanazokat a félmondatokat kiabálta. Neki ehhez nincs tehetsége, a pályán se lát, ő a celebinfókban és a körítésben jó. Meg kimatekozni hogy lehet VB Hamilton.

[ Szerkesztve ]

(#123719) BenHans

BenHans
(addikt)

Amikor a Marsi - Palik páros játszott a Széf című műsorban az oktánszám volt az egyik kérdés és Palik rossz választ jelölt meg. Ez is elég ciki volt, főleg azután hogy a Shell volt a kedvenc témája.
Ő tényleg az átlagnéző szórakozását próbálta fokozni a stílusával, pont olyan felkészült volt technika és szabály tekintetében mint az átlagnéző.

Motion_Blur: Mondjuk nekem a kiabálós szóismétlésről is Palik ugrik be.

[ Szerkesztve ]

"...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "Still I Rise"

(#123720) feri1014 válasza Motion_Blur (#123718) üzenetére

feri1014
(senior tag)

...vagy ugyanazokat a félmondatokat kiabálta.

Te amúgy néztél Palik közvetítéseket? :DDD Egy 5 éves gyerek választékosabban oldaná meg a feladatot, mint Palik. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#123721) Tomas86 válasza szebe (#123716) üzenetére

Tomas86
(aktív tag)

Szerintem a Palik-Gyulám+Wéber nem volt olyan rossz az elején. Mondjuk Sz. Robi és Alkalmasint Balázs sokat rontott a színvonalon.
Szujó nagyon belemegy a celeb témákba, én spec nem vagyok kiváncsi hogyha mutatja Justin Biebert a kamera, akkor arról próbál izgalomba jőve értekezni (szerencsére Wéber visszatereli a szót és leállítja). Az se szimpatikus amikor nagyon belemegy abba, hogy melyik szerelő kicsoda és “Guillermo nem tudom kicsoda” beszélt Vettellel a rádión, ez biztosan az ő hangja. Ja, nem Arrivabene volt. Nem mégse, Lauda lesz :D Ilyenkor szoktam levenni a kommentárt.

[ Szerkesztve ]

(#123722) szebe válasza Tomas86 (#123721) üzenetére

szebe
(őstag)

Oh, a régi szép idők, amikor a liftből kommentáltak :))

Ha már "celebek", idén Toto szerintem simán megközelítette azt a képernyőidőt, amit Hamilton édesapja és testvére kapott 2007/8-ban.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#123723) Don.Corleone válasza Motion_Blur (#123669) üzenetére

Don.Corleone
(aktív tag)

18 egyértelműen Vettel fekete éve volt, most próbálják majd a szezon közeledtével a vizes lepedőt AV-re ráhúzni, és kikiáltani hogy most lesz vb a csapat, de Vettel volt aki ledöntötte a nagy dominót, utána pedig lélaktanilag össze omlott, ezt a vak is látta már vakvezető nélkül is. Mint csapatvezető persze AV-é az első felelősség az év végi kerekasztalnál, amit pedig fel lehet róni az a félre siklott fejlesztés pont a hullámvölgy mélyén, de egy ekkora brigádnál meg mindig lesznek hatalmi játszmák, örök érvényű. A mercinél is volt Ham előtt, a mekinél is Dennis érában, na meg Briatore sem volt egy ministráns és sorolhatnám.. ennek a sportnak ez a rákfenéje.

(#123724) b-type válasza Don.Corleone (#123723) üzenetére

b-type
(nagyúr)

lehet nem is volt az olyan félrefejlesztés... :D
..ha a Ferrari behúzza bármelyik VB-t, akkor Binotto maradt volna a helyén sztem...vagy hát legalábbis ez így biztosabb volt/lett :D

[ Szerkesztve ]

Boldog új évet!

(#123725) 7etape válasza Tomas86 (#123694) üzenetére

7etape
(addikt)

Részemről jöhetne. A Szujó helyett bárki, akinek a nyelve nem „Lüisz” hátsójában feszül.... :)

[ Szerkesztve ]

(#123726) Bird válasza 7etape (#123725) üzenetére

Bird
(addikt)
LOGOUT blog

Tessék mondani az M4sportnak van élő szerződése a Liberty-vel az idei évre? :)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#123727) gbors válasza Don.Corleone (#123723) üzenetére

gbors
(nagyúr)

A félrefejlesztést én konkrétan Binottonak rónám fel, mert ő volt a műszaki igazgató :) Amiben Arrivabene valóban jól láthatóan bűnös volt, az az operatív töketlenkedés és az egyértelmű prioritások hiánya. Hármuk közül (ugye a harmadik Vettel) nem meglepő, hogy valakinek bűnhődni kell - Arrivabene-nek nem jutott szék, akiből hirtelen évekre visszamenően sátáni zsarnok lett, de szerencsére most jön Binotto, akiben a sajtó mintha az új Ross Brawnt látná. Nagyon nem tetszik, ahogy a média kezeli ezt az ügyet, függetlenül attól, hogy maga a változás abszolút elsülhet jól is.

"We were somewhere around Barstow, on the edge of the desert, when the drugs began to take hold."

(#123728) Bird válasza gbors (#123727) üzenetére

Bird
(addikt)
LOGOUT blog

A hullaszagra megjelentek a dögkeselyűk, csak a szokásos. :R Nem kell nagy jelentőséget kanyarítani a történteknek.... A médiában lévő "tartalmakat" pedig el kell adni valamivel. ;)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#123729) 7etape válasza Bird (#123726) üzenetére

7etape
(addikt)

Ez most miféle kérdés? :U Hová szeretnél kilyukadni?

[ Szerkesztve ]

(#123730) Bird válasza 7etape (#123729) üzenetére

Bird
(addikt)
LOGOUT blog

Csak arra, hogy idén látunk-e futamokat a magyar királyi tévében. Ártatlan kérdés volt a részemről... :B

(#123731) snecy20

snecy20
(veterán)

A David Schumacher vs. Mick Schumacher témában érdekes, hogy már most körvonalazódik hogy kiből lesz a valaki, és ki az aki senki marad. :)

(#123732) 7etape válasza Bird (#123730) üzenetére

7etape
(addikt)

Értem. Egyébként ezzel nem vagyok most képben: jelenleg nincs magyar csatornának szerződése?

(#123733) Bird válasza 7etape (#123732) üzenetére

Bird
(addikt)
LOGOUT blog

Amikor tavaly elbúcsúztak sejtelmesen fogalmazott az SZJ.... Nekem úgy tűnik a LM-el nem állapodott meg a köztévé. Ugye a szerződésük 2019 év végéig szólt, de azt a korábbi menedzsmenttel kötötték.

[ Szerkesztve ]

(#123734) snecy20 válasza Bird (#123733) üzenetére

snecy20
(veterán)

Szerintem a Szujó-Wéber párost átvenné másik csatorna is, ha netán elkerülne máshoz a közvetítési jog.
Vagy jönne vissza a Palik-Zollner (RTL) ;]

(#123735) Bird válasza snecy20 (#123734) üzenetére

Bird
(addikt)
LOGOUT blog

Palik Zollner veszélyes egy páros volt, amolyan elefánt a porcelánboltban. Emlékszem hogy savazta szerencsétlen Zollert a Palik amolyan Hacsek és Sajó stílusban. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#123736) feri1014 válasza Bird (#123733) üzenetére

feri1014
(senior tag)

Idén fog lejárni a szerződés, ha jól rémlik.

(#123737) Atomantiii válasza Bird (#123733) üzenetére

Atomantiii
(őstag)

Az év végi boxutcában úgy köszöntek el, hogy jövőre (azaz idén) találkozunk.

(#123738) M3oH válasza feri1014 (#123736) üzenetére

M3oH
(őstag)

Igen, 2019re van még szerződésük.

(#123739) snecy20 válasza M3oH (#123738) üzenetére

snecy20
(veterán)

Nagy kérdés hogy a Liberty mennyire lesz vércse, simán elképzelhető hogy egy új közvetítési szerződés drágább lesz mint az eddigiek.

(#123740) PumPi

PumPi
(őstag)

Huh én egyedül vagyok a véleményemmel úgy látszik, de szerintem egy Palik Wéber páros tudna működni... Nekem sokszor hiányzik a Palik által keltett hangulat... legalább volt valamilyen, szakértővel maga mellett aki ért is hozzá, és aki belőle is a jót tudja kihozni szerintem működne. :)

Bevállalom hogy átlag user vagyok aki leül a tv elé és jól akar szórakozni. :)

(#123741) Bird válasza PumPi (#123740) üzenetére

Bird
(addikt)
LOGOUT blog

Az a baj, hogy Palik egója senkit nem hagyott érvényesülni, az egész műsor őt "szolgálta".... Gyanítom nem változott meg a személyisége azóta. Ettől függetlenül értem amit mondasz, valóban derűs perceket is okozott ez a mentalitás/habitus/felvett viselkedés, de az esetek többségében nekem sok - vagy talán sokk is - volt. :B

[ Szerkesztve ]

(#123742) gbors válasza Bird (#123728) üzenetére

gbors
(nagyúr)

Persze, ez így van - ami miatt nehezen engedem el a dolgot, az az, hogy olyan újságírók is felültek most erre a vonatra, akik eddig komolyan vették magukat, és akiknek eddig adtam a szavára...

"We were somewhere around Barstow, on the edge of the desert, when the drugs began to take hold."

(#123743) Mortein válasza PumPi (#123740) üzenetére

Mortein
(tag)

A legnagyobb gond az volt nekem Palikkal, hogy úgy közvetített F1-et, hogy szakmailag a béka segge alatt sem volt. Bárki innen a fórumról többet ért az F1-hez mint ő! Bárki!

Lehetne ezer példát mondani, de a kedvencem az volt, hogy minden verseny végén elmondta azt az ökörséget, hogy a pilótákat azért kérik meg, hogy szedjenek fel egy kis gumit (pick up some rubber), mert így majd a mérnökök kielemzik azt...... :W :W :W peeeeerszeeee pláne, hogy 2 gumiszállító volt, majd a porszemeket meg gumidarabokat kettéválogatják, hogy a fenébe mondhat ilyen ökörséget?!

Egyébként simán el tudom képzelni, hogy Palik visszatér, hatalmas nézettsége lenne, mert akik szerették azért néznék, akik utálják meg azért. Ilyen ez a mai média fogyasztó.

(#123744) Bird válasza Mortein (#123743) üzenetére

Bird
(addikt)
LOGOUT blog

Hédernek tavaly előtt még vezetőként voltak próbálkozásai, hogy bekerüljön az M4 csapatába, de csírájában elhalt az ötlet... Azóta Héder sincs már. ;)

(#123745) Zoleee83 válasza Mortein (#123743) üzenetére

Zoleee83
(senior tag)

Isten ments hogy Palik visszatérjen, akkor én ott fejezem be a magyar közvetítés nézését!
Számomra Szujó is bicskanyitogató az üvöltésével, minden futamot úgy kezdek hogy Mute ON: "Kapcsolják be..." Mute OFF. Első körök ordíííííítááááááására Mute On majd mikor elmúlt az agyérgörcs Mute OFF....
Azért az elvárható lenne tőle ennyi év közvetítéssel, és futamokon való részvétellel háta mögött, hogy alap dolgokkal tisztában legyen.
Az meg baromira nem érdekel kiket ismer a boxutcából, ezzel kérkedni óvodás mentalitás, főleg ha nulla a hírértéke, és nem is passzol a témához...
Wéber rendben van, jókat mond, már ha Zolink hagyja elmondani.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#123746) snecy20 válasza Zoleee83 (#123745) üzenetére

snecy20
(veterán)

Palik csak önmagát szórakoztatta. A francnak sem hiányzik.
20 évnyi közvetítési tapasztalattal a háta mögött is megmaradt F1-es analfabétának.

(#123747) EmberXY válasza snecy20 (#123739) üzenetére

EmberXY
(addikt)

Hacsak politikai okai nem lennének egy esetleges váltásnak, szerintem a köztévét nem tudnák überelni, ha több pénzt kell adni a jogokért... Amennyi pénz odaáramlik mostanság, szerintem az RTL se tudna már versenybe szállni, ez persze csak a magánvéleményem.

Up the Irons!

(#123748) Bird válasza EmberXY (#123747) üzenetére

Bird
(addikt)
LOGOUT blog

Tökéletesen egyetértek, a köztévé büdzséjét nem tudja überelni senki sem....

[ Szerkesztve ]

(#123749) Mortein válasza EmberXY (#123747) üzenetére

Mortein
(tag)

Miért gondolja azt bárki, hogy Palik visszatérne ha az RTL-é lenne az F1? A drága felesége Vajna TV-nél van és nyiltan Fideszes, az RTL meg nyíltan ellenzéki. Abban egyetértek, hogy ha akarja a köztévé örökre megtarthatja az F1-et.

(#123750) snecy20 válasza EmberXY (#123747) üzenetére

snecy20
(veterán)

Valószínű, ja... Közmédia kb. bármennyit ki tudna rá perkálni.

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.