Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • hunnylander

    őstag

    válasz #96302336 #6354 üzenetére

    "Már sokszor elmondtam, hogy az internet megkeseríti az életünket. Ez egy ellenőrizhetetlen, kontrollálatlan információforrás, ami ellátja a médiát. Persze én nem a sajtó egészét kritizálom. Csak ez annyira megnehezíti a dolgunkat, mert itt mindennek azonnali hatása van. Túl sok időt kell azzal eltöltenünk, hogy próbáljuk kijavítani a félreértelmezett információkat, amik felkerülnek a világhálóra. És ez nyomást gyakorol a csapatra."

    "Persze nem azt mondjuk, hogy ez okozta Hamilton váltóproblémáját Brazíliában. Szerintem az egész szezon alatt jól ellenállt a csapat a nyomásnak, ami így nem volt hatással a pályán elért eredményeinkre"- fejezte be a McLaren első embere.

    Mi ezzel a problémád? Nehogy már te jobban tudd, hogy a Mekinek hányszor kell kacsa meg interneten terjengő álhírek miatt nyilatkozniuk vagy magyarázkodniuk?

    Olvasd el például mit mondott Alonso és Hamilton csütörtökön pont ezzel kapcsolatban:

    Q: (Dan Knutson - National Speed Sport News) For Lewis and Fernando; you guys have had your ups and downs this year. Coming to the season finale, how would you describe your relationship?

    LH: I think it's as good as ever. I think we have got on quite well all year, despite what the media says. They always try to make a big gap between us and they haven't really succeeded. We just get on quite well and got on with our jobs and we continue to do that.

    FA: As Lewis said, the media has been saying many many things about us that weren't true. We never had problems with each other. We are obviously fighting on the track but off the track we have had a very good relationship from day one and it's still the same.

    www.HunnyF1.com

Aktív témák

Hirdetés