Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gabrio


Gabrio
csendes tag

Sziasztok!

Hamarosan megjelenik a Football Manager 2018, ezzel kapcsolatban "diskurálhatnánk" :D, mert még nincs ilyen topic. Régen enyém volt az FM club extra oldala, ha emlékeztek még rá, mikor még létezett, szóval szinte mindent tudok a sorozatról, persze a 2018-ról még nem sokat, de kíváncsian várom milyen újítások lesznek.

[ Szerkesztve ]

(#2) Gabrio


Gabrio
csendes tag

A hírek szerint, akinek steamon megvan a 2017, az a 2018-at, 25%-al olcsóbban kapja majd... :)

[ Szerkesztve ]

(#3) MT90


MT90
csendes tag

Nem akarnak egyszer az egyik játékba 'elnök menedzser' módot is betenni? :D Rosszabb lennék, mint a Palermo ex-elnöke, poénból 2 hetente rugdosnám ki a menedzsereket :DD

(#4) Gabrio válasza MT90 (#3) üzenetére


Gabrio
csendes tag

Jah, én úgy képzelném el, hogy egy idő után lehessen a pénzedből klubot venni, mert a manageri pénzt nem lehet használni semmire még.... ezért egyébként már sok kritikát kaptak, remélem lefejlesztik egyszer már. Aztán vehetne az ember idővel egy kis klubot, ahol már ő a tulaj és miközben mondjuk a Juve-t manageli, a saját kis klubja managereit meg rugdoshatja ki, illetve adhat oda kölcsön játékosokat, hogy nagy lehessen... lehet egyszer meg is írom nekik... Adtam már nekik tippeket párszor... :) Egyszer pl. megírtam nekik, hogy falusi meccsen, ahol 30 nézőm volt, miért kiabál hangban egy stadionnyi ember? :D Kíváncsi leszek a 2018-ban ki lesz-e már javítva és stadionnyi ember helyett csak "anyázás" lesz :D :D :D ... (Ennek ellenére tesztelőnek azóta sem vettek fel oda, pedig még annó magyar mezeket is rajzoltam az egyik részhez), meg tanácsokat is adtam nekik nem egyszer .... na majd meglátjuk milyen lesz a '18 :C

[ Szerkesztve ]

(#5) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Lassan kenytelen leszek megvenni. Holnapig varok, hatha befigyel valamilyen akcio.

I am having fun staying poor.

(#6) jkrisztian


jkrisztian
aktív tag

Oh hát van ilyen topic is? Legjobb game, éppen harmadik szezonomat taposom a Real Sociedad csapatával.

(#7) Gabrio válasza jkrisztian (#6) üzenetére


Gabrio
csendes tag

Már a 2018-ban tolod? Vagy még '17? :)

(#8) MasterMind


MasterMind
tag

Sziasztok!

Látom azért itt a PH!-n nem játszanak tömegek a játékkal. :D
Én még mindig a 16-al tolom, a 17-re átállást egyáltalán nem éreztem szükségesnek, és a 18-al is többnyire így vagyok. Nagyon vártam, hogy durrantak már végre valami nagyobbat a srácok, de véleményem szerint ez nem történt meg. Bár szívesen meghallgatnám a véleményetek, aki már próbálta.

(#9) Drizzt válasza MasterMind (#8) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Hát én az FM15 óta először az FM18-cal kezdtem el játszani. Nekem bejön. Bár most majd találni kell új taktikát valószínűleg a legújabb patch után, de ez már csak így szokott menni. :D Ami nagyon zavar, hogy sok játékosnak a menedzsere non-negotiable berak minimum release fee-t, s van olyan is, hogy kirúgatom a játékossal a régi menedzserét, s az új éppen ugyanolyan feltételeket szab. Csöbörből vödörbe. Match engine szerintem rendben van.

I am having fun staying poor.

(#10) jkrisztian válasza Gabrio (#7) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Màr a 18-al jàtszok. Nekem nagyon tetszik, kissé kínlódok néha a taktikàmmal, de nem veszélyes. Óriàsi vàltozàsra azért nem kell szàmítani 17-hez képest.

(#11) Drizzt


Drizzt
nagyúr

18.2.0-ban ez a tactic mukodik nekem eddig a legjobban.

I am having fun staying poor.

(#12) DS39


DS39
nagyúr

Én mostanában FM '11-gyel tolom. Retro feeling. :D

(#13) Gabrio válasza DS39 (#12) üzenetére


Gabrio
csendes tag

Egyik haveromnak is a '11 a kedvence, emlékszem én is, hogy ott még voltak csodagyerekek, akik vágtak 3 gólt minden meccsen, a '18 meg már nagyon realisztikus, így nem nagyon vannak ott már (ilyen kissé) irreális csodagyerekek... :D

[ Szerkesztve ]

(#14) Gabrio válasza Gabrio (#13) üzenetére


Gabrio
csendes tag

Nem tudom ti hogy vagyok vele, de szerintem az FM 2018 nem valami jó, a gyep nagyon világos zöld, olyan mobilos grafika az egész, a képernyő sem olyan jól kezelhető. Új engine-re váltottak és emiatt az FM 2018 még elég kiforratlan, kicsit bétának is mondanám, sok a bug, pedig már a patchelt verziót nyomom. Pl. bedobáskor előbb a keze megy a játékosnak utána a labda. Szóval az FM 2017 jeleneg jobb szerintem. A 2018 már új irány emiatt még kiforratlan, talán kell 1-2 év, hogy végre jó legyen... Ez van :/

(#15) Gabrio válasza Gabrio (#14) üzenetére


Gabrio
csendes tag

Ami a taktikai részt illeti egy kicsit jobb, de a 2D és 3D engine most sokkal rosszabb. De az látszik, hogy jobb alapokra és motorra van helyezve, csak még nincs kész,kiadni meg ki kellett nekik a 18-at is, pl. nincs gyep textúra sem, a játékosok mérete nem arányos, a nézők mérete sem, pedig FM17-ben ez mind rendben volt. Én már várom a 19-et, mert ez most 4/10. Az FM 17 az meg 9/10 volt.

(#16) Di Natale


Di Natale
aktív tag

A közeljövőben várható, hogy a játék megjelenjen konzolokra?

(#17) Gabrio válasza Di Natale (#16) üzenetére


Gabrio
csendes tag

Szerintem PC-n és Mac-en kívül csak mobilra, meg tabletre a touch verzió, konzolra sajnos egyikre sem szokott megjelenni.

(#18) Di Natale válasza Gabrio (#17) üzenetére


Di Natale
aktív tag

Pedig elég esélyes, hogy két éven belül megjelenjen PS4-re vagy Xbox-ra.

Nintendo Switch

https://www.youtube.com/watch?v=3_GsLpKlIqs

Nagyon szépen mutat Switchen a játék. :)

(#19) Gabrio válasza Di Natale (#18) üzenetére


Gabrio
csendes tag

Aha, hát a touch verzió lehet megjelenik némelyik kézi konzolon :) Én laptopon nyomom jelenleg :) De már a 2018-at is agyon pachelték, szóval kezd jó lenni az is!

(#20) Gabrio válasza Gabrio (#19) üzenetére


Gabrio
csendes tag

Érdemes az FM 2018-cal is már játszani, a patchek után már teljesen jó lett :)

(#21) bexinho23


bexinho23
őstag

Sziasztok!

Nemrég vettem meg a 18-cat a steam-es VB-s leárazáskor. Kicsit még szoknom kell, pár dolog változott a 15 óta. Utána olvastam már a kérdésemnek, félek, hogy nincs megoldás a problémámra.

A korábban jól bevált split view (kép egyik fele meccs, másik fele statisztika) kikerült a játékból?? Nekem nagyon bevált a korábbi részekben, mert így a 3D is fullon ment (nem pörgött annyira a proci), és jobban is szerettem hogy minden statot realtime látok.
Ahogy néztem, eddig csak a widget huzogatós megoldást találtam, de az nekem nem jó, mert a meccs így még mindig full képernyőn megy. Valóban kikerült a split view?

(#22) Citroware


Citroware
addikt

Még nem próbáltam ki az Online többjátékos módot, ezért szeretném magam megmérettetni mások ellen (a gépet már elég jól verem :DDD ), ezért szeretnék összehozni egy csapatot, akikkel együtt tudnánk indítani egy karriert.

Ki az akit érdekelne ez?

(#23) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Kinn az idei is... Picit varok, aztan valoszinuleg erre is rafuggok.

I am having fun staying poor.

(#24) piko88


piko88
tag

[link] új magyar FM oldal

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.