Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Instant buy a Vadrtes, csak ne lenne ilyen drága :K

[ Szerkesztve ]

(#2) Angie™


Angie™
addikt

Ez nagyon jópofa :K

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Raiffeissen meghívó az ajándék 5.000-10.000Ft-ért, belépési bónusz 5/10+50e ⏺ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#3) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Parasztvakítás 2.0.🙂

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#4) LLP-11Ker


LLP-11Ker
csendes tag

Nem is tudtam,hogy két egymást keresztező fénycsík (T betű) használata jogvédett és extra árat kell érte fizetni...amúgy jól néz ki.

(#5) Dragon3000 válasza LLP-11Ker (#4) üzenetére


Dragon3000
veterán

A jogvédett rész inkább a fénykard a bordán.

(#6) LLP-11Ker válasza Dragon3000 (#5) üzenetére


LLP-11Ker
csendes tag

Bocsánat, nem láttam, hogy levehető a fénykard..😃

(#7) Rowon


Rowon
veterán

Cooler Master fanok Windu mester lila fénykardját biztosan szeretnék. :)

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#8) ceia


ceia
őstag

Szánalmas, hogy fénykardokkal akarnak eladni SSD-ket.

        it's more fun to compute

(#9) Rowon válasza ceia (#8) üzenetére


Rowon
veterán

Ahogyan szánalmas az is, hogy csillámpónival adnak el olcsó házakat/tápegységeket (!), maga a termék pedig egy kalap salakanyagot nem ér, de a marketinges elérte a célját. Rásózott a vevőre valami vackot, aztán, hogy később hány nap/hónap/év után durran el, az legyen az ő baja.

[ Szerkesztve ]

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#10) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Amíg nincs pink/lila, addig nem érdekel..

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#11) Dr. Akula


Dr. Akula
félisten

Valaki ezért is biztos prémiumot vett fel, hanyagoljuk a lényeget, elég 1-2 LED oszt csá...

(#12) V.Milán válasza ledgeri (#10) üzenetére


V.Milán
tag
LOGOUT blog

A fekete ritkább; nekem az van :P

K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̆˜”*°•.˜”*°• E-L-I-T-E •°*”˜.•°*”˜K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̠͓͉̭͉̆

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.