Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Feliratos videolejátszó! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Superman


Superman
nagyúr

Az épülets cím azt takarja, hogy olyan video (DVD) lejátszót keresek, amelyik a DIVX - ek feliratait is lejátssza. Mert sajnos taőasztalataim azt mutatják, hogy a legtöbb szoftveres DVD lejátszó, ha nem DVD -t lát a CD, vagy DVD Romban, akkor kikapcsolja a feliratozás lehetőségét. Próbáltam már egy rakatot. Pl:
1. Orion Direct DVD (nincs benne ilyen lehetőség)
2. Win DVD 4.0 Szintén kikapcsolja a feliratozás lehetőségét
3. Winfast DVD (a Leadtek játékszere), dettó ugyanaz
4. Power DVD, satöbbi.
A Koala Player bevált volna, de ha valami szerinte nincs rendben az AVI fájllal, akkor nem hajlandó lejátszani, hanem nekiáll önjelölt módon javítani és csinál egy kis proci leterheltséget. Ha le akarom állítani megbolondul és lefagy.
Állítólag a VobSub plug - innel a Windows médialejátszó is képes megjeleníteni a feliratokat, de még sehonnan sem tudtam letölteni. A fejlesztő webhelyéről nem lehet, a többi meg nem él. Szóval valami ötletetek van -e, hogy mit lehetne használni? Esetleg valami elkerülte a figyelmemet?

(#2) erge


erge
csendes tag

Ha jól emlékszem nekem is hasonló gondom volt
A .sub-ot nevezd át .txt-re és akkor működni fog
Sok sikert....

eRGe

(#3) Gin


Gin
csendes tag

Itt nézz körül a letöltés ügyében: http://www.fpscentral.hu/divxcenter/
Egyébként jó a VobSub is, és a DivXG400 is! Mindkettő működik a legtöbb DVD lejátszóval, a lényeg, hogy ugyanaz legyen a neve (csak a kiterjesztésben különbözzön), különben nem tölti be automatikusan (ilyenkor is be lehet persze kézzel).
Én a DivXG400-at használom (mivel G400-am van, már elég régóta). Csakis ajánlani tudom.

(#4) Arrow válasza Superman (#1) üzenetére


Arrow
tag

Kiprobaltam en is sok lejatszo progit, ami legjobban bevalt, az a MicroDVD 1.2 volt, es a RadLight 3.03. Viszont miota feltettem a DivXG400-at nincs gond a feliratokkal. Siman mediaplayerrel jatszom le a filmeket.

udv: Arrow

(#5) james


james
aktív tag

BSPlayer, lejátsza a divx-et szöveggel, egyszerü, jó. De nem értem minek ide a DVD?
Különben úgy tűnik szöveges alapú aláírásokat kezel, ez akár szerkeszthető is. :)
Különben nem tudom honnan lehet letölteni, mert én is csak kaptam.

(#6) Superman


Superman
nagyúr

Ha úgy érted, hogy miért kell DVD lejátszó egy DivX AVI fájlhoz, akkor azt mondom, nem kell FELTÉTLENÜL. De például a WinDVD - ben van egy sor olyan szoftveres kompenzáció, amely megfelelő videokártya birtokában javíthat a film minőségén, szebbé, stb teheti a lejátszást. A DivXG400 különben bevált/ Most már a médialejátszó is kezeli a feliratot. :))

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Feliratos videolejátszó! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.