Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Farming Simulator 22

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:42:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) jzsolt79 válasza thomasa (#199) üzenetére


jzsolt79
tag

Hát én valamit vagy csinálok jól, vagy sehogy. Én eszerint nevelkedtem, tök mindegy, hogy az egy 10 milliós program megrendelés, vagy egy játék :)

Valaki találkozott már olyan hibával, hogy a termelési pont jóval a beállított érték alatt termel? Pl a gyári kis pékség is. A csokiból kb a negyedét termeli csak, mint amit kéne neki.

(#202) jzsolt79 válasza jzsolt79 (#201) üzenetére


jzsolt79
tag

A tortából meg pl dupla annyit termel mint kéne :DDD
Anyám, ez össze vissza működik

(#203) jzsolt79


jzsolt79
tag

Na hát ezzel a játékkal csak pici hobbigazdaság üzemeltethető. Rengeteg új terméket és épületet hoztam létre és zavart, hogy összevissza termelnek. A hibák egy részét megoldottam, de van egy alapszintű "hiba" is a játékban. Alapból a termelési pontok maximális száma 60. Az egy dolog, hogy ez nekem édeskevés ahhoz, amiket létrehoztam, de nem hogy 60-nal nem működik rendesen a termelési rendszer, hanem ennek kb csak a felével. Kb 30 termelőépület felett kezd itt-ott kevesebbet termelni, és minél több az épület, ez a hiány annál magasabb.
Ja igen, ez a gyári cuccokkal értendő, nem mindenféle modolt hulladékokkal. Gyári épületek, gyári térképen...
Hát az én farming simulator 'karrierem' itt ér véget :)

[ Szerkesztve ]

(#204) n0tr3adY81 válasza jzsolt79 (#203) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

bugreport, hajrá

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#205) thomasa


thomasa
senior tag

Azt vettem észre, hogy minél több járművem van annál jobban szaggat a kép. Most 10 db körül van, és ez már sok neki. 1050-es VGA-m van 8th i5-ös procival. Lejjebb kellene vennem valami beállítást? Köszi.

(#206) vacs válasza thomasa (#205) üzenetére


vacs
Topikgazda

Régen is így volt, hogy minél több gép van egy helyen, annál jobban esik le az fps és akár szaggat is.

(^)(>.<)(^)

(#207) kigyi_23 válasza vacs (#206) üzenetére


kigyi_23
addikt

Uhh mit szólna az a gép a mi játékunkhoz ahol multiban mindenkinek van külön gépe mindenhez is :D Egy telepen kirajzunk a szélrózsa minden irányába.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#208) tatabike válasza Mela Kehes (#200) üzenetére


tatabike
őstag

A CoursePlay Mac-re is van, az nem jó?

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#209) tatabike válasza jzsolt79 (#203) üzenetére


tatabike
őstag

Nekem elég nagy gazdaságom van, gyakorlatilag mindennel foglalkozom a fa- és kőfeldolgozás kivételével. Nekem teljesen jól működik minden, pedig ezer köbméteres nagyságrendben termelek dolgokat, van 2ezer tehenem és disznóm, közel 20ezer csirkém, többszáz juh, sok méhkas. A termelés napi szinten (vagyis játékidőben havonta) nettó 2-3 millió dollár közötti hasznot hoz. Sok mod-ot használok, gyakorlatilag minden át van szerkesztve, hogy jól működjenek együtt és külön is. Sok alapjátékos termelés és jármű is szerkesztett. Mindent előállítok, ami a működéshez kell, áramot, magot, gázolajat, műtrágyát, az összes takarmányt, stb. Semmit nem kell vennem, csak gépet, ha valamit megunok vagy jobb kell. A szerszámokat sem cserélgetem a gépeken, mindennek van saját fix traktora, munkagépe. 74 gépem van.
Az XLFarms_X1 térképen játszok.

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#210) Mela Kehes válasza tatabike (#208) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Köszi közben megtaláltam.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#211) tatabike


tatabike
őstag

Sziasztok,
hogyan lehet beilleszteni online rádiót a játékba? Megvan az elérés, ETS2-ben működik is, de itt az FS22-ben hiába teszem be a streamingInternetRadios.xml fájlba, nem játssza le. Sőt, olyan rádiókat játszik, amik nincsenek is ebben a fájlban. Valakinek ötlete? Máshol vannak a rádiók?

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#212) tatabike válasza tatabike (#211) üzenetére


tatabike
őstag

Megoldottam, leszedtem egy rádió mod-ot, és az egyik állomást átírtam arra, amit hallgatni szeretnék. :D Köszönöm. :R

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#213) vacs válasza tatabike (#212) üzenetére


vacs
Topikgazda

Én a háttérben külön szoktam egy zenelejátszót elindítani és a játék hangjait lejjebb veszem! :P

(^)(>.<)(^)

(#214) tatabike válasza vacs (#213) üzenetére


tatabike
őstag

Az is jó, bár így elbukod az élethűséget, hogy pl. csak akkor szól a rádió, ha a járműben vagy, be lehet állítani... :P :))

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#215) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Van olyan mod amiben lehet tárolni a csokit, sajtot stb.?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#216) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Ha elbontok egy épületet az alja tiszta hepehupás lesz, azt csak a tereprendezéssel lehet helyrehozni?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#217) vacs válasza Mela Kehes (#216) üzenetére


vacs
Topikgazda

Szerintem igen.

(^)(>.<)(^)

(#218) Mela Kehes válasza vacs (#217) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Értem, köszi

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#219) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Tudja esetlleg valaki mi annak a modnak a neve ami kiírja hogy mennyi búza van pl. a csirkéknél és mennyi a max?
valahogy így 12.300/15.000

[ Szerkesztve ]

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#220) dudzsi


dudzsi
tag

Sziasztok! Fs 19-be ha az egérmutatóval rákatintottam egy gépre akkor átváltott rá. Fs 22-be ezt nem csinálja csak a TAB-os lépkedés. Ebbe ilyen nincs vagy csak valamit nem állítottam be? Köszi

(#221) TwentySix


TwentySix
aktív tag

Udv mindenkinek, meg tudna valaki mondani ennek a modnak a nevet? Koszi

Samsung Galaxy S9+ / TomTom HD6000 HDTraffic / Garmin Montana 650T offroad/

(#222) gahen válasza TwentySix (#221) üzenetére


gahen
tag

(#223) TwentySix válasza gahen (#222) üzenetére


TwentySix
aktív tag

Koszonom, megvan :R :R

Samsung Galaxy S9+ / TomTom HD6000 HDTraffic / Garmin Montana 650T offroad/

(#224) tatabike


tatabike
őstag

Üdv. Véletlenül nem tudja valaki, hogy ha egy térképen 25 föld van, akkor 13-tól felfelé miért nem látszik a számozás (csak ha x-et nyomok), plusz azokat a nem látszó földeket miért nem lehet módosítani pl. az EasyDevCont progival sem? Turkáltam az xml-fájlokban, de azon kívül, hogy sikerült egy addig nem megvásárolható földet megvehetővé tenni, nem sok eredménnyel...

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#225) pavika válasza tatabike (#224) üzenetére


pavika
tag

Azért mert föld csak 13 darab van létre hozva a map-on. Nyisd meg a map-ot Giant Editorban és ott látni fogod a fields résznél, hány térkép van létre hozva.

(#226) tatabike válasza pavika (#225) üzenetére


tatabike
őstag

Az xml listában ott van az összes föld, 25 mező. Meg lehet venni, ki lehet vágni a fákat, meg lehet művelni. Az EasyDevCont progiban meg nem jelennek meg, csak 13-ig. Az a bajom, hogy ezek a földek 14-25 tele vannak fákkal, de nekem földterület kell, nem erdő. Nincs kedvem kivágni több ezer fát. Az Editort nem ismerem sajnos.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#227) 2001Timea


2001Timea
friss újonc

Sziasztok , az a kédésem lenne hogy én gamer laptopon játszom , meg van a játékhoz az összes feltétel ami szükséges el is indul a játék szépen megy de viszont az égbolt fekete ha reggel van ha este . Hátha valaki tudná mi lehet a probléma . Előre is köszönöm .

(#228) vacs válasza 2001Timea (#227) üzenetére


vacs
Topikgazda

Szia.
Eredeti a játék, gyári pályán játszol, használsz-e letöltött modokat, ha igen, akkor a hivatalos oldalról vannak?
A Dokumentumok\My Games\FarmingSimulator2022\log.txt fájlt nyisd meg jegyzettömbbel és keress benne error szót!

(^)(>.<)(^)

(#229) dudzsi


dudzsi
tag

Sziasztok! Belehet állitani valahogy azt hogy az egér mutatóval váltsak a járművek között? Mert FS19-be ez volt és működött. De itt nem találok ilyet. Köszi

(#230) vacs válasza dudzsi (#229) üzenetére


vacs
Topikgazda

Szia.
Szerintem az FS19 gyárilag nem tud ilyet, nem valami letöltött mod csinálta?

(^)(>.<)(^)

(#231) dudzsi válasza vacs (#230) üzenetére


dudzsi
tag

Hát jó kérdés. De akkor mi lehetet az? :) Mert jobban szeretek ugy lépkedni a gépek között, főkép ha közel vannak egymáshoz.

(#232) tatabike válasza dudzsi (#231) üzenetére


tatabike
őstag

Elvileg a beállításokban hozzá lehet rendelni. Én kormánnyal játszok, nekem a kormányon vannak ehhez rendelve gombok. Oda-vissza lépkedés a járművek között, meg ki/be szállás. Ez amit te írsz, konkrétan hogyan működik?

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#233) dudzsi válasza tatabike (#232) üzenetére


dudzsi
tag

Amikor látható az egérmutató akkor ha rá kattintasz egy gépre akkor beszál. Persze akkor ha látod a gépet. Nem kell végig lépkedni a gépeken vagy a térképen kiválasztani.

(#234) Takács Kevin


Takács Kevin
újonc

Sziasztok ojan dologba ütjöztem most cserèltem videokárytát ès be tölt 100%-ig ès ki írja a rendszer hibát

(#235) kigyi_23 válasza Takács Kevin (#234) üzenetére


kigyi_23
addikt

Igyál még egy kakaót és feküdje le. Ne a gépet nyomd.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#236) vacs válasza Takács Kevin (#234) üzenetére


vacs
Topikgazda

Eredeti a játék?
Ha nem, akkor nem tudunk segíteni.

(^)(>.<)(^)

(#237) dudzsi válasza tatabike (#232) üzenetére


dudzsi
tag

Na meg találtam a 22-nél ezt a mod-ot. FS22_ClickToSwitch

(#238) tatabike válasza dudzsi (#237) üzenetére


tatabike
őstag

Így már értem. Más téma. Ti próbáltatok nem gyári térképen az új prémium növényekkel bármit csinálni? Nekem nem működik semmi, ha megpróbálok mondjuk céklát betakarítani, meghülyül a játék, nem működik az egér, az aratógép felszedi a céklát, de a tárolóban nem jelenik meg, nem lehet elmenteni/bezárni a játékot, ki kell lépni és feladatkezelőben kilőni. Mod térképeken van ez, eddig próbáltam többet is, egyiken sem megy. Pedig ott vannak az új növények, de se elvetni, se betakarítani nem lehet. Még arról a tábláról sem lehet mondjuk céklát betakarítani, amin eleve rajta van, mikor kezdem a játékot. Mi ennek az oka, talán a mod térképek céklája, paszternákja és répája nem azonos a Premium DLC növényeivel?

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#239) Gizmó1313


Gizmó1313
újonc

Sziasztok!
Valaki segítsen!
Beleöltem már 300órát a Fs22-be PS4 -en,de vettem egy Ps5öt de nem tudom a Ps5ös verzión elérni a régi mentéseimet.
Hiába szedtem le a felhőből a mentéseket csak a Ps4es verzión tudom használni.
PS5ön üresek mentési helyek.
Előre is köszönöm a segítséget,tanácsokat!

(#240) tatabike


tatabike
őstag

Na, most már a gyári térképen sem működnek a prémium növények. Zielonkán nem lehet betakarítani a répát, meghülyül tőle a játék, ha elkezdek dolgozni rajta. Nincs mentés, eltűnnek a mező számozások, stb. Ezért aztán érdemes pénzt kiadni, nem mondom. :W

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#241) n0tr3adY81 válasza tatabike (#240) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

pastebin.com ->log.txt

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#242) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

The valley the old farmon játszom és a teheneknél nem tudom a trágyát pótkocsival automatikusan felvenni. Pedig az ikon ott van ami jelzi. A menüben nem is mutatja mennyi van, csak a szalmát. Játszik ezen a térképen esetleg valaki?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#243) Agárden


Agárden
újonc

Sziasztok!
Az épületek le rakásánál vannak gondjaim, néha elég nagy a szintkülönbség. Azt tudom hogy építő módban találom, de hiába rakom le az egeret nem csinál semmit! :W :F

(#244) vacs válasza Agárden (#243) üzenetére


vacs
Topikgazda

Szia.
Mi a kérdés? :D
Ha jól emlékszem, akkor az egér görgetőjét nyomva tartva egyengeti ki a területet, de ha sok a szintkülönbség, akkor nem tudod ezzel szintbe hozni!

(^)(>.<)(^)

(#245) zsadnok


zsadnok
tag

Sziasztok!
Lehet, hogy banális kérdés, de én nem jöttem rá. A steames játékot nem "c" meghajtóra hanem egy másikra telepítettem fel. A gond az, hogy a "c" meghajtón nincs az C:\Users\yourname\Documents - eddig van, ez nincs: \My Games\FarmingSimulator2022 mappa, így modot sem tudok berakni. Hol lehet még? A másik meghajtón csak steamapps van, de ott sem találom.

[ Szerkesztve ]

(#246) Agárden válasza vacs (#244) üzenetére


Agárden
újonc

Hát ez vmi borzalom! :Y
Órák kérdése volt,de azért már az egyik nagy tehenészet körbe van szintezve! Már nem pattog a kamion! :DD :R

(#247) Agárden


Agárden
újonc

Sziasztok!
Vettem szeparátort a tehenészet és az iszap siló össze kötésére, de a boltból nem tudom elhozni sem targival, sem traktorral! A tehenészet összeköthető az iszap silóval?
Ha igen, a szeparátor jó hozzá?
Köszönöm szépen a segítséget!
:))

(#248) Agárden


Agárden
újonc

Ok, átcincáltam! :DD
De qra nem jó hozzá ;]
Meg maradt az alap kérdés, össze lehet kötni a tehenészetet a silóval, vagy marad a kilocsolás!? :F

(#249) zsadnok válasza zsadnok (#245) üzenetére


zsadnok
tag

Sziasztok!
Azért írok, mert megtaláltam a megoldást. Hátha valaki így jár, mint én.
Az FS19-nél anno beállítottam valahogy, hogy a OneDrive-ra mentsen. Az FS22-nél úgy látszik átvehette ezt, mert ott találtam meg a "Documents\My Games\FarmingSimulator2022" mappát. :W Ez van.

(#250) tatabike válasza zsadnok (#249) üzenetére


tatabike
őstag

Hm, ez érdekelne. Be lehet állítani a mentési és mod mappát is, hogy a felhőben legyen? Másik játéknál mondjuk, ahol több GB mod van?

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Farming Simulator 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.