Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

"F1 Championship Edition" PlayStation 3

Sziasztok!

Ebben a remek játékban szerettem volna "topicot" találni de úgy látom nincs.. :O
Én nemrég kezdtem el a PlayStation 3 világban nézelődni és meg is sikerült szereznem ezt a szuper játékot.Ahogy sajnos vettem is észre ha "emberi" ellenfelek ellen játszom neten akkor simán kilöknek de szerencsére van aki korrekten nyomja.(Kár hogy nincs +csinálva a usereknél is hogy ne tudják kilökni egymást, szerintem nagyon jó lenne és a versenyzés élményét nem rontaná el..így viszont sok versenyt igen.Na mindegy.
Keresnék olyan emberkéket akik ezzel játszanak szeretnének néha egy jó versenyt lenyomni esetleg ha van rá igény akkor kis bajnokságokat is csinálni.
Én személy szerint "hely" hiányában Joy-al játszom nem tudom ez a kormányosokkal szemben mennyire hátrány de én úgy érzem igy PS3-ban ez nem gond.

Gondolom a többit majd a hsz-ekben..

Super Aguri F1 Team (Sato) foglalt :DD

Üdv.

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#2) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Senki nem játszik már ezzel..? :F

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#3) Sundesz válasza HartgeH3-2.8 (#2) üzenetére


Sundesz
őstag

Ez volt az egyik első játék, amit a PS3 mellé beszereztem. Eleve imádom az F1-et, szerintem nagyon korrekt kis arcade-sim keverék lett ez. Joy-al kicsit szokni kell az irányítást, de nem vészes. Kormánnyal én is kiváncsi vagyok, hogy milyen lenne. Egyébként a játék ugyan az, mint a PSP-s F1 06 (gondolom a PS2-es F1 06 is akkor), azzal rengeteget játszottam és nagyon bejött már akkor is. Multi jöhet minden mennyiségben. :))

Hörcsög Powa'

(#4) P326


P326
csendes tag

Hello!
Én még nem játszottam a F1 Championship Edition-nal de fontolom hogy megveszem!
Csak azt szeretném tudni hogy a karrier módban te inditasz egy személyt(aki ismeretlen) vagy választani kell egy pilotát? Meg egy szezonig megy vagy több szezonon át? Illetve át e lehet menni más autókhoz versenyzőnek? Meg még az összes karrierrel való információkat kérnék!
Köszönettel:
P326

(#5) Balinov


Balinov
félisten

kar, hogy ps3 only.kezdtem orulni :(

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6) Def26 válasza Balinov (#5) üzenetére


Def26
félisten

Nemsokára jön a multiplattform F1 a Codemasterstől. ;)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.