Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SystemRoot


SystemRoot
őstag

Üdvözlök mindenkit az eX.terSion klán és CoD4 mix társaság topicjában!

Public szerverünk: ---> 84.2.39.245:28969 <---

PromodLIVE, GV-streaming, CB.cfg, free-for-all, legnépszerűbb CB mapokkal. Szeretettel várunk TÉGED és bárki mást is:), lőjetek velünk, lőjetek minket!

A név hátteréről:

Ex*ter"sion\, n. [Latin: extergere, extersum, to wipe out; ex out + tergere to wipe or rub off.] The act of wiping or rubbing out. [Obs.]
to wipe out = eltörölni a föld színéről
mellékes asszociációk:
Sion = a Biblia hegyeinek legszentebbje és leghíresebbje.
Sion = egy hipotetikus rend, olyan nagymesterek által vezetve mint például: Leonardo da Vinci; Isaac Newton; Victor Hugo; Claude Debussy.

A klánról:

Ez egy teljesítmény orientált klán, minket a kihívás, a nyerés motivál; és a profizmusban, taktikázásban, valamint a skilles megoldásokban gyönyörködünk.
A klán alapját négy tag képezi: sas (dbm); toten (Cookie Monster*); maxo (feedback); és szerény személyem alias fenix.
Említésre méló CoD-os múltal rendelkezik közülünk Toten, aki többek között a sel.ection-el igen szépen szerepelt, anno régen CoD2-ben 3v3 magyar elsők voltak.
De persze senki sem tegnap kezdett el játszani.:)

Tagbővítés?

Kényes ügy. Kéne több ember hogy sűrűbben jöjjünk össze meg legyen backup, de a lineup állandó kell hogy legyen, mert a sok változtatgatás rossz hatással van a teljesítményre. Jelenleg nincs TGF, csak meghívás alapon.
Amiről viszont szó van és ami miatt a cím CoD4 mix, az hogy ha kedved van akkor csatlakozz pár pcw-re, gyakwarra mert néha(néha gyakran:DDD) hiányosak vagyunk létszámban. Szóval, ha akár tag vagy egy másik klánban (akár épp nem) de ők éppen döglenek a tv előtt, vagy félrészegen fetrengenek valami szórakozóhely bejárata előtt, és kedved lenne többet játszani akkor csatlakozz a mix communitybe és összemixelhetünk warokat. Szóval egy kicsi/nagy mix társaság kiépítéséről van szó itt a magyar communityben. Viszont erre is főleg az idősebb korosztályt (inkább 18+) keresnénk, és haladó játékosokat. Így ha látnánk embereket, lehet hogy valakit meg is hívnánk hogy csatlakozzon hozzánk és jöjjön CB-zni is velünk mert javítaná az eredményeinket:DDD. De főleg az a cél hogy különállóan is összeálljon egy társaság warozgatni, legyünk minél többen és akár velünk akár teljesen önállóan lehetnének warok, két szerverünk is van(most éppen három is:DDD), bőven elférünk, lehetnének gyak-warok egymás ellen is, mixek pcw-k, stb, stb, egyéb finomságok.:)
Akit érdekel írjon itt és megdumáljuk.

A topicban mindenkit szeretettel várunk, legyen szó bármiről, taktik, cfg, mod beállítás, vagy akárcsak hogy mit ettél ebédre és mivel bosszant az asszony.:) Szóval nyugodtan büfögj ide bármilyen hszt ha kedved van.;)

Kihívást szívesen fogadunk klánoktól.

ideiglenes pre-alfa állapotú honlap (senki nem akar vele foglalkozni):

extersion.clangrid.com

Kellemes fórumozást,

Üdv: SR

[ Módosította: philoxenia ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Sok Sikert:)
Tegnap jó volt a war..jobb is lehetett volna ha nem Broadcaston toljuk:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) SystemRoot válasza Sirandrish (#2) üzenetére


SystemRoot
őstag

köszi,

jahj a Broadcast az nekem sem egy szimpatikus hely.

egyébként ez a Legend of Zelda, PC-re nem is jött ki?

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#4) Sirandrish válasza SystemRoot (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

Only Nintendo...1986 óta...nem valószinü hogy 23év után eladnák ugyhogy marad Nintendo:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) SystemRoot válasza Sirandrish (#4) üzenetére


SystemRoot
őstag

kár... pedig kipróbáltam volna. De az egyszer szent hogy én csak PC-n fogok gameolni, egyszerűen zsigerből utálom a játék konzolokat...

tényleg, Oblivionnal hogy állsz?:)
Mennyit toltad végül?

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#6) Sirandrish válasza SystemRoot (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oblit feladtam nagyon hamar...nálam nem pálya ez a 100km után kis izgalom...az ötlet nagyon jó..meg a tápolásos rész is tetszett de számomra uncsi volt..gondolom beindulna egy idő után de türelmetlen voltam:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) SystemRoot válasza Sirandrish (#6) üzenetére


SystemRoot
őstag

Hát az Obli az egy külön műfaj. Egyébként lehet akciódúsan játszani, de inkább a nyugisabb, tájban gyönyörködő, történetet és meséket élvező embereknek találták ki.
Amúgy a main quest során hamar kitör a háború és akkor elég sok harc van. De ettől függetlenül ez egy alternatív játék.:)

a szerpjátékokat kedvelők, nagyon imádják, az akciókat kedvelőeknek meg uncsi.:)

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#8) Sirandrish válasza SystemRoot (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

én szerepjátkokból inkább ilyen DIablo illetve Grandia szintü játékokat kedvelem:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) SystemRoot válasza Sirandrish (#8) üzenetére


SystemRoot
őstag

Jah azok ilyen hack'n slash-ek, ahol te vagy az űber hero, és legyaksz minden gonoszt.
A Diablo az amúgy nekem is nagyon bejött. Lassa már itt van az új rész nem?
Azt nagyon várom.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#10) Gergello


Gergello
addikt

én is gyűjthetek itt egy-két hszt? :B

(#11) SystemRoot válasza Gergello (#10) üzenetére


SystemRoot
őstag

gyűjts.:)
De elég értéktelenek a közösségi hszek, menj inkább valami jókis szakmaiba ha az a lényeg.:)

De persze szívesen látunk.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#12) Sirandrish válasza SystemRoot (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát a Grandia ilyen Final Fantasy szintü rpg game..a Dio valóban H&S de az nagyon jo kis game..a 3. része kb 2010körül várható szoval lehet még alaudni párat:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) Gergello válasza SystemRoot (#11) üzenetére


Gergello
addikt

8-al osztja talán a közösségi hszeket?

(#14) Sirandrish válasza Gergello (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

4el..0,25öt ér..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) SystemRoot válasza Sirandrish (#12) üzenetére


SystemRoot
őstag

Nem ismerem, ez a Grandia mikori játék? Érdemes kipróbálni?

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#16) Sirandrish válasza SystemRoot (#15) üzenetére


Sirandrish
legenda

elég régi...ha nem érdekel a grafika akkor mindenképp...pazar kis game azis...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) SystemRoot válasza Sirandrish (#16) üzenetére


SystemRoot
őstag

hmm, alapvetően nem érdekel a grafika annyira. Legalábbis általam ismert régi játékokból még sosem ábrándultam ki grafika miatt.
de hogy újat így mennyire tudok befogadni...

na majd utánalesek.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#18) Sirandrish válasza SystemRoot (#17) üzenetére


Sirandrish
legenda

Bazzeg megnéztem róla 2 gameplay videot..hát holnap felrakom és elkezdem megint:))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) SystemRoot


SystemRoot
őstag

Úgy néz ki Bambi csatlakozik hozzánk. Így megleszünk öten. Ez nagyon örvendetes hír, mert bambi nagy állat volt régebbi codokban.

Ő az AntiClan-ban játszott anno, és vele együtt még skillesebb lesz a csapat. :))

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#20) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Átlett nevezve a topic vagy én emlékszem rosszul?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21) SystemRoot válasza Sirandrish (#20) üzenetére


SystemRoot
őstag

Látom, nagyon figyelsz.:DDD
Kicsit átneveztem, így dizájnosabb.:)

Amúgy néztem top klánok demóit, hát van tőlük mit tanulni bőven. Pl eSubától sok ötletet elloptam most. Főleg Crashre. Nagyon jól nyomják amúgy, hihetetlen jól játszanak, nagyon zsír random nádéi vannak amúgy ennek a beaster gyereknek.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#22) Sirandrish válasza SystemRoot (#21) üzenetére


Sirandrish
legenda

eSuba-éktól én a csipás teljesitményének 10%át akarom magamnak:DD
Más nem kell:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23) SystemRoot válasza Sirandrish (#22) üzenetére


SystemRoot
őstag

Jahj, ismerem a csávót, paradox a neve. Láttam játszani az előző klánjában még ifjú csipás korában, hát tényleg nagyon jól nyomja a csávó. Mostmeg az eSubánál már unstoppable killing machine lett...:DDD

Nagyon érzi azt a csipát. Amúgy a Stevy gyereket ismered? Na az még egy nagy állat csipával. Asszem most a TEK-9 ben játszik.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#24) SystemRoot


SystemRoot
őstag

Itt van Stevynek a híres fragmovieja: [link]

Igazából sztem a legarcabb fragmoviek közé tartozik, és nagyon durva lövések vannak benne.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#25) Sirandrish válasza SystemRoot (#23) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen..."ismerem"...már ahogy lehet ezt így mondani..nem rossz ő sem:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26) Sirandrish válasza SystemRoot (#24) üzenetére


Sirandrish
legenda

Striken kurvajól nyomja..a többin sem rossz de azon brutális a tag..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27) SystemRoot válasza Sirandrish (#26) üzenetére


SystemRoot
őstag

Hát jah nem viccel a gyerek strikeon.:) Amúgy láttad kiket lőtt széjjel? Pl LuckeR-t, aki mellesleg megintcsak egy jó nagy állat.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#28) Sirandrish válasza SystemRoot (#27) üzenetére


Sirandrish
legenda

azt nemis figyeltem..luckert is ismerem...ő sem épp a lowskill timeket erősiti:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#29) SystemRoot


SystemRoot
őstag

Csináltunk ma némi tesztet, promod 4.21 el.

Van egy texture átállító opció -> quick message -> 5 , 4
Elképesztő ronda lesz minden, a textúrák kb Doom1 szintűek, komolyan. Azt hinné az ember hogy fps boostot ad szépen, de a francokat... Nem értem én sem hogy miért, de nem ad érezhető gyorsítást.

Ellenben a Full Bright, körülbelü 30fps-t ad(200+ fps esetén) , és stabilizál is. Crashen nagyon jól lehet látni full brightal, és más mapokon is bejött nekem.
A normal map kikapcsolása szintén ad plusz 10-20 fpsel stabilabb szintet.

Amúgy nagyon arc hogy a sok fps betyár végre 250re van limitálva.:)

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#30) SystemRoot


SystemRoot
őstag

valaki nem akar jönni most warra?
Eljönne most pár beugró.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#31) Csyppa válasza SystemRoot (#24) üzenetére


Csyppa
senior tag

A TEK-9 oldaláról le is lehet szedni :)

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#32) SystemRoot válasza Csyppa (#31) üzenetére


SystemRoot
őstag

jah tudom, de nekem van olyan FF pluginem amivel bármilyen videót bárhonnan el tudok lopni.:)
FlashGot.

Üdv

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#33) SystemRoot


SystemRoot
őstag

Nah a mai nap megint belemerültem a cfg optimalizálásba. Már lassan kezdek hozzá érteni.
Kiteszteltem hogy shader model 3.0 és 2.0 között mi a teljesítmény különbség. Hát kb semmi. Legalábbis semmi komolyan mérhető. Talán a 2.0 gyorsabb, mintha egy adott smokeban kevésbé esett volna le az fps, de lényegileg azonos.

Egyébként bashandslashen átnéztem a prok cfgéit, és meglepődve láttam hogy nem mindegyiküknek annyira jó mint az enyém. ;] :DD

Egyébként íme amit összeverbuváltam yitch3 alapján: [link][link]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#34) Csyppa válasza SystemRoot (#33) üzenetére


Csyppa
senior tag

Hát, nekem összesen annyi szórakozásom volt a cfgvel hogy beleírtam 5 bindet oszt csókolom :D

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#35) SystemRoot válasza Csyppa (#34) üzenetére


SystemRoot
őstag

még fixfpst se? Pedig a codok bugosak, fixfps sweetspotok nélkül szarabbul megy.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#36) Csyppa válasza SystemRoot (#35) üzenetére


Csyppa
senior tag

maxfps 125-öt írtam még beléje consoleból
(csak nem emlékeztem rá mert nem mindig iratom ki, user error :DDD )

mást nem, fixfpsről meg még nem is hallottam :B

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#37) SystemRoot válasza Csyppa (#36) üzenetére


SystemRoot
őstag

a maxfps-re gondoltam mert azzal fixálsz. Amúgy ajánlanék még egy cg_fov 80 beállítást még.

Üdv.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#38) Boci_83 válasza SystemRoot (#33) üzenetére


Boci_83
őstag

Csoki!

Nem is tűnt fel a topicotok idáig. Mivel jobb ez a cfg? Jobban adja?

**********

(#39) SystemRoot válasza Boci_83 (#38) üzenetére


SystemRoot
őstag

Hát ez eléggé brutális egy cfg, igazából eredetileg fps maximalizálásra találtam ki, mert nem volt stabil a 250fpsem. Most sem teljsen az, de azért többnyire igen, csak füstben esik le. Mondjuk ebben van 2x AA is, ami eszi a teljesítményt, de én úgy vettem észre hogyha mozogsz és nézed a pályát akkor idegesítően zizegnek az élek AA nélkül, és így nehezebb kiszúrni egy mozgó ellent a távolban, ezért használom. Meg ugye ebben le van butítva minden lod, tehát brutálisan ronda, meg minden dolog amit ki lehet kapcsolni az ki van kapcsolva, persze csak azok amiket a promod enged. Jah meg vannak benne még olyan optimalizációk hogy pl többször updateli a karakterek pozícióját, ez is kicsit öl a teljesítményen, de így mozgás folyamatosabb és sztem jobb.

Üdv.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#40) BandiHUN


BandiHUN
veterán

sziasztok!egy kérdés,mivel ti jobban forogtok komolyabb körökben:igazából mi az általános vélemény a cfg-zésről warokon?tulajdonképp mindent szabad,ami nem tilos? :D a múltkor egy új tagunk kapcsán merült fel olyan dolog,hogy kicsit jobban ment neki,mint ami elvárható lett volna,nagyon kente a falon át csipát,de igazából csak egy nyoma maradt a dolognak,mert a pb shotokon nem látszott ugye semmi...az illető olyan beállitásokat használt,amivel megváltoztatta a célkereszt szinét baráti ill.ellenséges találatra.ezért nem szólt game-violations pb semmit,a promodot meg alapból nem zavarta,de a logban benne volt szépen.és a cvarok mellett az accepted... :(( vagy itt vannak a különféle grafikai trükkök,vagy pl.a radarkép megváltoztatása,de találkoztam olyannal is,aki simán megemelte a játékosnevek elhalványulási idejét takarásnál,tulképp azzal szemben,akit meglátott,egyfajta wallhackja lett...én részemről elitélek minden ilyesmit,az ok.de szóvá tehető ez bárkinek,vagy amivel fentmarad a szerón,az legális?avagy ha kedvem tartja,bővithetem a pb-t az általam ilyen fentebb emlitett már csalásszámba menő cvarokkal?igazából azt kellene elkerülni,hogy ezért jogosan szóljanak meg minket,mert úgymond mi szigorúbbak lennénk ezzel,mint a hivatalos szabályzat? :F

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#41) SystemRoot válasza BandiHUN (#40) üzenetére


SystemRoot
őstag

Hali!

van olyan hogy cb.cfg
ami ebben meg van engedve(és nem kijátszással) az elméletileg legális. Egyébként a normálisabb meccseken nem csak ez van, hanem kötelező streamelni a game-violations felé, tehát ez is véd szépen. Persze akik a cheteket és haxokat kitalálják nagyon furfangos kis mocskok, ezért sztem előfordulhatnak undorítóságok. Az a név kiírós cucc, el nem tudom képzelni hogy lehetséges, de hát ugye ez mindenki számára egyértelműen csalás. A célkeresztszínezés nem tudom, nekem az sem tetszik mondjuk.
Egyébként kérdezz rá a game violations fórumán: [link] (regisztrálni kell a fórumhoz)

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#42) BandiHUN válasza SystemRoot (#41) üzenetére


BandiHUN
veterán

köszi,lehet,hogy majd feldobom azt a kis szösszenetet,amit találtunk,mit szólnak hozzá... :R

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#43) SystemRoot


SystemRoot
őstag

hehh képzeljétek kivel találkoztam ma az eSuba ffa szerverén:

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#44) Sirandrish válasza SystemRoot (#43) üzenetére


Sirandrish
legenda

nálad így néz ki a game?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#45) SystemRoot válasza Sirandrish (#44) üzenetére


SystemRoot
őstag

jah, és most még fullbright nincs is.:D (azzal még szebb:DD)

szerk:
mivel be lesz tiltva a fullbright új promodokban, ezért elkezdtem róla leszokni.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#46) Sirandrish válasza SystemRoot (#45) üzenetére


Sirandrish
legenda

Brutális:DD
Nálam ilyen:

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#47) SystemRoot válasza Sirandrish (#46) üzenetére


SystemRoot
őstag

az enyém sokkal művészibb. :P

egyébként publicra mostanáság fel szoktam nyomni max grafra, plusz 8xAA 16xAF. de warokon kell a stabil fps, és nekem még ezzel a holt gagyi szar mocsok grafikával sem stabil füstben. igazából nem értem miért. :F

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#48) Sirandrish válasza SystemRoot (#47) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem 4xAA a max? legalábbis én csak annyit tudok rárakni..vagy szoftveresen erőlteted rá?

nekem 125fix FPS-em van ami füstben leesik 70ig..de mivel füst van így nem zavar..a lényeg hogy a lövéseknél ne essen le..amugy miért nem tolod 125fps-el? sokkal szebb is lehetne a gamed..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49) SystemRoot válasza Sirandrish (#48) üzenetére


SystemRoot
őstag

jah driverből erőltetem rá. meg még rá rakok 24x edge detectet is.

nekem olyan kb 120fps-re esik le ha beállok a füst közepébe, de ha ugrálok, meg rángatom a kamerát, akkor nekem is olyan 80-90ig is lemegy sztem. az a baj hogy csomószor van hogy füstben van akció (plant környékén) és ezért engem nagyon dühít hogy leesik az fps, és amúgy meg is érzem hogy másként reagál a game... :(

sokat gondolkoztam hogy mi a különbség 250 és 125 fps között. máig nem tudom igazából, bár szerintem valójában senki sem tudja.:DDD
egy régi profi codos haverom szerint feltétlenül jobb a nagyobb fps amennyiben fix (és egész osztója 1000nek). én hiszek neki, és amolyan hátha szerencsét hoz alapon ragaszkodom a 250fpshez.

sztem majd vissza fogok állni nvidiára és akkor stabilabb lesz a dolog, és mehet normális graf. de ezzel még így is nagyon mocorog 250en, bár szerencsére kvázi stabil, ritkán láton 230on pár secig.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#50) Sirandrish válasza SystemRoot (#49) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát nemtudom..a cod2 idején volt ennek nagy szerepe..itt már annyira nem..amit 250el csinálsz azt meglehet 125el is...legalábbis én ugy tudom..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.