Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Fermat válasza SLYM (#100) üzenetére


Fermat
tag

izlandi bemondono + szerb,izlandi dal + magdi, tobbi felejtos.

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#102) SLYM válasza Fermat (#101) üzenetére


SLYM
veterán

nekem az oroszok a favorit. szépek voltak a csajok :D de amúgy egyik dal sem az a dal, amit 2x meghallgatnék. úgye nem az a buta szőke az izraeli? akit a nézők közül szedtek elő. úúú bazz... :(

(#103) BÁ Nutrition válasza macipajti (#97) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

hat itt marha sok litvan van a varosban az egyszer tuti, 10000es lakossag 20-25 %-a

magyarok meg 6an:DDD

[Szerkesztve]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#104) bambano válasza róland (#61) üzenetére


bambano
titán

Nem ártott volna valami rendesebb szerelés...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#105) bambano válasza Predator666 (#92) üzenetére


bambano
titán

Azé' Novodomszky se volt csúnya...:)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#106) Fermat válasza bambano (#105) üzenetére


Fermat
tag

igen o volt a masik. Csak nalunk nem egy ket helyes jánka rohángal az utcán(azert az orosz csajokat sem kell félteni :) )

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#107) divot


divot
veterán

Kikérem magamnak ezt a műsort!

Ekkora faszságot már rég nem láttam, inkább tíz Győzike epizód egyben, mint egy ilyen úgynevezett dalnokverseny.

Sírok. :W

(#108) YouCanCANON


YouCanCANON
tag

volt pár jó biaccs...Novodomszky Éva is nagyon jól nézett ki, és most annyira nem is volt szigorú tekintet mint általában :)) de amugy izrael hogy kerül bele az eurovizióba? ilyen alapon mexiko is lehetne, vagy venezuela... szomáliáról meg kínáról ne is beszéljünk :B

You Can CANON * eladó minőségi szervercuccok: http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=96871 *

(#109) BÁ Nutrition válasza YouCanCANON (#108) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

pont ugy mint barmely europabajnoksagra sportban. jobb ha nem eroltetik a joszomszedi viszonyt semmilyen szinten az arabokkal, mert csak meg tobb problema lenne

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#110) Jégkokó


Jégkokó
veterán

De amugy Grúziát se értem, hogy mit keresett ott, mert az inkább már ázsia, mintsem európa.Amugy elég vicces volt, hogy a volt jugoszlávia tagállamai a szerbekre szavaztak, akik halomra lőtték őket

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#111) YouCanCANON válasza Jégkokó (#110) üzenetére


YouCanCANON
tag

jajaja, a szavazatokban absolute tükrözödött a politika... ki kinek a szomszédja, ki milyen segget nyal...

You Can CANON * eladó minőségi szervercuccok: http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=96871 *

(#112) deniro2 válasza divot (#107) üzenetére


deniro2
senior tag

Kegyetlen gyenge volt a zenei felhozatal, az meg, hogy ennek az ukrán transzvesztita viccnek komoly esélye volt a győzelemre, röhej.
De legalább volt egy kevés Apocalyptica. :)



[Szerkesztve]

(#113) Pipó válasza deniro2 (#112) üzenetére


Pipó
őstag

Szerintem is Magdi után az Apocalyptica volt a legjobb.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#114) nRu3 válasza deniro2 (#112) üzenetére


nRu3
addikt

egyébként az ukránok egy kicsit nem korektek hogy őt inditoták, mert ő már kb 10éve benne van a show biznisben és egész jól ismer ,közkedvelt és jól meg is él belőle, az más kérdés hogy a zenéi az kész kabaré és nem ien helyre valok.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#115) venember83 válasza Pipó (#113) üzenetére


venember83
nagyúr

Tuljatszotta magat az Apocalyptica, de legalabb jol zeneltek, Lordi is jobb lett volna idiota gotikus-szagu jelmezeik nelkul, szerintem. Szoval nem kellene ennyire a show-ra gyurni. Lenyegeben nemzetek kozti baratsagrol szol az egesz, sok koze nincs a zenehez... Felhozatalrol nem beszelnek, mar a spanyol BSB kiutotte nalam a biztositekot. De Magdit azert megneztem, az legalabb muveszileg s ugy joizlesileg ertekelheto volt.

nRu3: irek se voltak kezdok, megis jol leszerepeltek. Ukranok meg valahogy nem a korrektsegukrol hiresek.

[Szerkesztve]

(#116) nRu3


nRu3
addikt

itt egy kis büntetés az ukrán klipjeiböl :D [link]

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#117) kapcs-ford


kapcs-ford
őstag

[link]

Aláírás

(#118) T-Nagyon válasza venember83 (#115) üzenetére


T-Nagyon
tag

Az írek érdemelték volna az ukránok helyezését...

Fotóim: http://flickr.com/skublics_gergely

(#119) SLYM válasza divot (#107) üzenetére


SLYM
veterán

igazad van. ez akkora szar volt, hogy nehéz lenne űberelni

(#120) divot válasza SLYM (#119) üzenetére


divot
veterán

Kivéve, ha Rúzsa megnyerte volna, így mi rendeznénk a jövő évit. ;)

(#121) T-Nagyon válasza divot (#120) üzenetére


T-Nagyon
tag

Igen, arra kimentem volna. Bár ha jobban meggondolom, ez nem is olyan biztos, mert semmi sem garantálja, hogy jövőre jobb lesz...

[Szerkesztve]

Fotóim: http://flickr.com/skublics_gergely

(#122) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Én ezt az ukránt ezt nem értettem csókolom. A világgal van baj, vagy velem? (Egyik sem jó.)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#123) T-Nagyon válasza bLaCkDoGoNe (#122) üzenetére


T-Nagyon
tag

Ha arra gondolsz, hogy nem értetted a szövegét, akkor nem veled van a baj (ha jól értettem a közvetítésből, akkor keverék nyelven van), és akkor sem, ha nem érted meg azt, hogyan lehet ilyen színvonaltalan dologgal ilyen jó helyezést elérni...

Fotóim: http://flickr.com/skublics_gergely

(#124) bLaCkDoGoNe válasza T-Nagyon (#123) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Úgy globál az egészet nem értettem: a produkciót, a helyezést, mindent.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#125) eziskamu válasza bLaCkDoGoNe (#124) üzenetére


eziskamu
addikt

Egy kis összefoglalás a végére.
Hát ez nem az a régi féle euróvíziós dalfesztivál volt, hanem átmentek internacionális LÁV PARÉDbe. Ha eldobták volna az euróvíziós dalfesztivál nevet, és a hülye szőke helyett mondjuk Borát zaklatta volna az előadókat, talán még jó is lehetett volna az egész produkció.

[Szerkesztve]

(#126) ttomi válasza Predator666 (#92) üzenetére


ttomi
tag

A neve: Ragnhildur Steinunn Jónsdóttir :) [link], [link], [link], [link], [link]

(#127) stangli válasza nRu3 (#116) üzenetére


stangli
senior tag

eeeeeez nagyon durva... nem nagyon értem, hogy ebben milyen művészetett láttak vagy hallottak... :F

én aszondanám hogy ''Kettes alá! ülj le!''
ha vissza kérdezne ''Nem érted _azze egyes!!!''

(#128) stangli válasza Pipó (#113) üzenetére


stangli
senior tag

Magdi után? Magdi egy lóhugy sem volt, nem hogy az Apocalypticával kezdjük el hasonlitgatni :((

(#129) eziskamu válasza stangli (#128) üzenetére


eziskamu
addikt

Jaj mert három megvadult csellós kiáll hülye ruhában zenélni (mondjuk az se volt rossz :) ) az olyan nagy szám? Magdi legalább komolyan vette a dolgot.

(#130) stangli válasza eziskamu (#129) üzenetére


stangli
senior tag

volt benne dinamika, a Magdiban a lónyálon kívül semmi sem volt...

(#131) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

[link]

Itt ki lehet választani az összes nevezőt, és meg akarom kérdezni hogy a BELARUS -ok előadásában (Koldun - Work Your Magic) ki az a gyönyörű nő akiről tulajdonképpen a klipp szól? (sötétbordó hosszú egyberészes pántos ruhába van)
Szerintetek hogyan lehetne arról megtudni valamit?
A linken a belarus - ok klipjét (gondolom ez maga a számnak a klippje) megtaláljátok a linken.
Nézzétek meg ilyen gyönyörű arcot még soha nem láttam...

[Szerkesztve]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#132) #53246592 válasza Ferdzsoo (#131) üzenetére


#53246592
törölt tag

belarus = fehérorosz

(#133) Ferdzsoo válasza #53246592 (#132) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

kössz ezzel előbbre vagyok, (meg nem is tudtam) :W

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#134) deniro2 válasza Ferdzsoo (#131) üzenetére


deniro2
senior tag

Hát ízlések és pofonok, nekem a finn énekes csaj jobban bejön. Meg a zene is elmegy szódával.

(#135) stangli válasza Ferdzsoo (#131) üzenetére


stangli
senior tag

Egy Fehérorosz nőről van szó akinek nagy valószínűséggel orosz is a neve, na meg fehér is, mármint a bőrszíne... több infó a klippből nem derült ki ;]
:D

(#136) stangli válasza Ferdzsoo (#133) üzenetére


stangli
senior tag

mié mire gondoltál Belarus = BelesRuszki? :F
:DDD

(#137) Ferdzsoo válasza stangli (#136) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Remélem ez poén volt.... :(((
Valahogy ki kéne deríteni.
Nekem kell az a csaj.... :DDD :DDD :DD

[Szerkesztve]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#138) eziskamu válasza stangli (#130) üzenetére


eziskamu
addikt

Ja volt bennük dinamika, mint Trabantban, kieresztett kézifékkel a lejtőn, miközben a Panasunyi autórádióból üvölt a Kislány a Zongoránál. :DDD


[Szerkesztve]

(#139) stangli válasza eziskamu (#138) üzenetére


stangli
senior tag

szerintem annál több is, Én egy 4lábú lóhoz hasonlítanám ezt az energiát :D

(#140) stangli válasza Ferdzsoo (#137) üzenetére


stangli
senior tag

annak ellenére is, hogy nem magyarul énekel vagyis khm beszél :)

(#141) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Lol hallottátok lehet elveszik szerbiától az első helyet?
:Y Akkor Ukránia nyer :Y
Kész leszek... :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#142) pink75 válasza Ferdzsoo (#141) üzenetére


pink75
aktív tag

mesélj:)

xxx

(#143) stangli válasza Ferdzsoo (#141) üzenetére


stangli
senior tag

Nem hallottam/olvastam! linket kérnénk :D

(#144) Ferdzsoo válasza stangli (#143) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Én a rádióban hallottam, sajna csak ennyi.
:(

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#145) Shadowfax válasza Ferdzsoo (#144) üzenetére


Shadowfax
addikt

(#146) stangli válasza Shadowfax (#145) üzenetére


stangli
senior tag

na tessék Blikk információi szerint... de azért kiváncsi vagyok hogy mi lesz a végeredmény, gondolom kivizsgálják az ügyet :)

(#147) eziskamu válasza Ferdzsoo (#141) üzenetére


eziskamu
addikt

De akkor legalább Magdi is feljebb kerül eggyel a rangsorban :DDD

[Szerkesztve]

(#148) stangli válasza eziskamu (#147) üzenetére


stangli
senior tag

fene... a lónyál előretőr :F

(#149) Manitou


Manitou
addikt

duna tv-n most megy a 2010-es. Csak azt nem tudom minket ki képvisel most ott.

Ezek szerint nincs magyar
[link]

[ Szerkesztve ]

(#150) Integra


Integra
titán

nemtom ki ez a rettenet ronda műszőke aki most énekel, de a recsegés se jobb amit előad..
mint valami 80-as évek popdiszkórettenet.
albánia. csodás.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.