Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Eternal Card Game

Hozzászólások

(#251) drinksome válasza tomazin (#250) üzenetére


drinksome
csendes tag

Most még csak diamond 3, vagy 2 volt, előtte meg már egy jó ideje alacsony masters Scarlatch ellen, akkor kaptam meg a cardback-et. (1000+)

(#252) drinksome


drinksome
csendes tag

Amúgy most mentem egy olyan futamot, hogy diamond 2-ből elértem a gold 1-et. Lehet, hogy komolyabban kéne venni, de akkor meg már nincs késztetés, ha megvan a master mindig elkezdek valami őrültséget. XD

(#253) tomazin válasza drinksome (#251) üzenetére


tomazin
veterán

hát akkor az nekem nem lesz meg. még diamond2be se jutottam el soha.

btw mivel kell most menni, mi a tier1? tegnap elég szenvedősen lett meg HHighway-jel a napi win.

[ Szerkesztve ]

(#254) Ereshkigal válasza tomazin (#253) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Hát ha csak a napi win a cél, akkor rakano aggro. Gyorsan megvan a győzelem, általában elsőre.

(#255) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Ki mennyi ponttal kezdett? :)
Én kicsivel 50k alatt.

[ Szerkesztve ]

(#256) tomazin válasza Ereshkigal (#255) üzenetére


tomazin
veterán

En meg nem neztem meg. Viszont streamerek reszerol eleg erdekes a fogadtatas, grimfan tegnap eleg morc volt, pedig o egy eleg jokedelyu tag.

(#257) drinksome válasza tomazin (#253) üzenetére


drinksome
csendes tag

https://eternalwarcry.com/decks/details/KzVmZpzHbpE/sunyveil-8-merchant-jennev
Ez például tegnap versenyt nyert, jónak tűnik. Még nem próbáltam, de ki fogom mindenképp. És természetesen az FJS még mindig tier1.

(#258) Ereshkigal válasza drinksome (#257) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Két havi gyűjtögetés után sem tudom lecraftolni. :D Ok, semmit nem törtem be eddig, csak a fölösleget. Nekem ez (is) tetszett tegnap: [link]
Baromi fordulatos meccsek voltak a top 64-ben.

(#259) tomazin válasza Ereshkigal (#255) üzenetére


tomazin
veterán

Na megneztem
124k, bar az elejen en nagyon lelkesen gyujtottem.

(#260) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Csak egy kis elmélkedés...
Többnyire megy valamelyik gépemen a twitch, így gyűlik legalább valami influence, néha jönnek passzív dropok is. Nem tudom nálatok mi a tapasztalat az új rendszerrel, de nálam szinte minden dropból jövő common és uncommon lap prémium. Rare azért ritkábban. Első körben ennek örülni kéne, mert ezeket szétszedve több shiftstone jönne, viszont én eddig is úgy voltam vele, hogy semmit nem szedek szét, csak a felesleget, de mivel prémiumból kb. sosem lesz 4 lapnál többem, így a shiftstone nem gyűlik. :/
Kíváncsiságból összehasonlítottam a premium lapokat a simákkal, azért elég durva, hogy amíg egy premium legendary "csak" háromszorosába kerül a sima verziónak, addig egy premium common vagy uncommon 16-szoros áron megy. A "szétszedem a prémiumot, hogy simát craftoljak belőle" szituációnál hasonló a helyzet, legendary-nál mondjuk megéri, de a többinél már nem annyira. Craftol valaki egyáltalán prémiumot? :)

(#261) tomazin válasza Ereshkigal (#260) üzenetére


tomazin
veterán

nekem még a 2. kieg magasságában volt, hogy elég jól álltam a dusttal, akkor sem kraftoltam mindent, úgyhogy úgy voltam vele, hogy miért ne kraftoljak prémiumban. aztán úgy döntöttem jó lesz az szűkösebb napokra. (bár nekem HSben sem volt soha, hogy prémiumot kraftoltam volna, egyedül ragot csináltam goldenben, amikor ment hall of famebe és visszakaptad a full árát)

nekem az a stratégiám, hogy prémiumot csak akkor tartom meg, ha használt lap. ha nem meta lap/nem iszonyat szép, akkor amennyiben megvan a 4simából, akkor töröm.

(#262) Ereshkigal válasza tomazin (#261) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Valószínűleg nálam is ez lesz majd. Egyelőre sajnálom még betörni őket. :D

[ Szerkesztve ]

(#263) tomazin válasza Ereshkigal (#262) üzenetére


tomazin
veterán

Ha nem jatszod, nem latod. Ha nem latod olyan mintha nem lenne. (En legalabbis nem nezegetem a collectiont)

(#264) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Új rekord, ami a twitch dropjaimat illeti:[link]
Napi egy ilyet el bírnék viselni. :D

(#265) tomazin válasza Ereshkigal (#264) üzenetére


tomazin
veterán

az kemény. nekem még ennyire jó nem esett diamond dropból.
mellesleg szerintem elég felemásan sült el ez a drop téma. az emberek nagy része odamegy ahol drop van. ami jó, mert meg lehet ismerni új streamereket, meg ilyenekből lesz a 50en nézik grimet, mert máshol drop van.

(#266) Ereshkigal válasza tomazin (#265) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Ja, ez ilyen. Hétvégén érdekes volt, ahogy Caleb bealázta az ETS csatornát, mert nála diamond dropok voltak. Nem is értem, miért csak silvert adnak...

(#267) tomazin válasza Ereshkigal (#266) üzenetére


tomazin
veterán

igen, láttam. röhögtem is, hogy jól beigőzített nekik (ő hétköznap de. szokott ált. lenni, bár én hétvégén nem nézek streamet)

(#268) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

(#269) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Új sealed league (szerintem ronda a hátlap).
Community emote bundle hamarosan.

(#270) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Egy ideje már érzem, hogy a rakano aggro meggyengült, egyre rosszabb volt vele játszani, de ma egyáltalán nem bírtam vele nyerni, 6 meccsből 6 bukta, ez teljesen kiverte a biztosítékot. Kb. be tudtam volna ütni a monitort, erre persze még rátettek az ellenfelek buzi emote-jai és a szar lapjárás is.
Gyorsan craftolni kell valami új paklit, vagy egy darabig tuti félreteszem a játékot, mert így nincs kedvem vele játszani. Van kb. 60k shiftstone-om, meg persze csomó lap, ami összejött december óta, kéne valamit alkotni, de nincs ötletem. Az eternalwarcry-on minden deck rohadt drága, vagy egyszerűen nem látom, hogy jók lennének.

[ Szerkesztve ]

(#271) tomazin válasza Ereshkigal (#270) üzenetére


tomazin
veterán

én most pont azzal nyomultam, mert 5win justice ládikát kaptam (bár én dumpsterben vagyok gold3) és sikerült megcsinálnom. nálam 1 emote után megy a silent.

jó paklit amire megéri költeni nem én fogok mondani.

(#272) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Hétvégén ECQ. Nekem most kimarad a hosszú hétvége miatt (kedvenc feleségemmel).

Új campaign jön hamarosan.

1.44-es patch.

Úgy döntöttem, kivárom a kampányt, nem kraftolok addig már semmit. Meglátjuk mennyire kavarnak be az új lapok.

[ Szerkesztve ]

(#273) tomazin válasza Ereshkigal (#272) üzenetére


tomazin
veterán

Valahol a kozelkeleten elsz, h van kedvenc a felesegek kozott? ;]

Mod: kampanyoknak nem szokott olyan nagy hatasuk lenni a metara (varatol tekintsunk el)

[ Szerkesztve ]

(#274) Ereshkigal válasza tomazin (#273) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Nem is lenne rossz... :)

Új promo.

(#275) tomazin válasza Ereshkigal (#274) üzenetére


tomazin
veterán

Kosz, h szoltal, mert ez kimaradt volna.

(#276) Ereshkigal válasza tomazin (#275) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Nincs mit. Legalább néha van értelme a spamnek. :)

Ami lemaradt: hétvégén event. Bár nem hiszem, hogy nagy tömegeket mozgatna meg.

[ Szerkesztve ]

(#277) tomazin válasza Ereshkigal (#276) üzenetére


tomazin
veterán

Nekem tetszett a multkori, bar utolso nap toltam csak, de valami 6-1 lett.

(#278) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

1.45-ös pöcs... na és persze itt az új kampány is.
Itt és itt vannak a lapok.

(#279) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Új hónap, új hátlap.
A lore-t szoktátok olvasni?

Ezt craftoltam le végül, egyelőre nagyon bejön. Viszonylag olcsón meg is úsztam, na meg amik hiányoztak (pár crest, xo, end of story), azok kb. "örök" lapok, jók lesznek máshova is később. A rakano aggro után meglehetősen élvezetes. :D Tetszenek az új kampány kártyák is. Vargo-val lehet alkotni board clear után, pláne, ha még site is van kéznél...

[ Szerkesztve ]

(#280) tomazin válasza Ereshkigal (#279) üzenetére


tomazin
veterán

Aggrorol control...es meg elvezed is. (Ugye alt. valaki vagy egyik vagy masikkal szereti tolni, nekem farasztoak a hosszuak a meccsek)

(#281) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Xo-t utolérte a nerf: 7FFF helyett 8FFFF-be kerül mostantól. Várhattak volna még vele, csak most kezdtem kiélvezni ezt a lapot. Craftoltam belőle hármat, meg volt egy; még el kell dönteni, mennyit hagyjak meg.

Community store update.

[ Szerkesztve ]

(#282) tomazin válasza Ereshkigal (#281) üzenetére


tomazin
veterán

Mi ez a jajaja? Vagy ahogy twitchen latom ayaya.
Xo: Szerintem meg igy is eros lap lesz, en alig jatszottam ki a bodyt, plusz kartya majd eltradeltem a meccs elejen. Ugyh aggroban sztem marad.
Torni meg az a strategia, h torom mind amit gyartottam, aztam ha marad meta akkot legyartom megint.

[ Szerkesztve ]

(#283) Ereshkigal válasza tomazin (#282) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Ja, hülye vagyok... persze, törlöm az összes gyártottat én is.
Szerintem kétszínű deckekben marad, de háromszínűekben lehet csak marketbe fog beférni.

Ayaya. Egy a sok hülyeség közül, amikről fogalmam sem volt, amíg el nem kezdtem twitchen eternalt nézni. :U

(#284) tomazin válasza Ereshkigal (#283) üzenetére


tomazin
veterán

Omg valaki 10 oran keresztul nezte az ayaya intensifies-t...

(#285) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Új promo.
Toljátok!

[ Szerkesztve ]

(#286) tomazin válasza Ereshkigal (#285) üzenetére


tomazin
veterán

Ti mivel toljatok? En a xenan hidden passage-os deckkel probalkozok, de 3-10 korul lehetek vele.

(#287) Ereshkigal válasza tomazin (#286) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Mostanaban hooru control. Manus vagy hogyhivjak verzioja, kicsit valtoztattam rajta. De a palace control is jo, csak a xo nerf miatt meg hisztizek kicsit.

Majusban egyebkent jon az uj set.

[ Szerkesztve ]

(#288) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Ma jön az új set: [link] Ez a shift érdekes lesz.

A 200 új lap mellé kapunk 6 új theme decket: [link], új draft formátumot: [link]. Lesznek új insigniák is: [link].

[ Szerkesztve ]

(#289) tomazin válasza Ereshkigal (#288) üzenetére


tomazin
veterán

Dolgoztam most egy napot otthonrol es kozben benyomtam a twitchet. Recommendedbe berakta krippet 12k nezovel. Annyira durva szamomra,h ez a jatek sokkal tobbet ad, mint a hs es megis egy kripp arena 12x tobb embert vonz, mint itt egy legjobb stream.

[ Szerkesztve ]

(#290) tomazin


tomazin
veterán

Ma inditottam csak el a havi sealedet. 3legot nyitottam..mar csak azert is beleraktam mind a deckbe :D

(#291) Ereshkigal válasza tomazin (#290) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Fene a mákodat. Tolom ezerrel, de még 1 legót se bontottam csütörtök óta. :(

[ Szerkesztve ]

(#292) tomazin válasza Ereshkigal (#291) üzenetére


tomazin
veterán

Igen, most makos vagyok, twitch is adott 1et.

(#293) tomazin


tomazin
veterán

(#294) Ereshkigal válasza tomazin (#293) üzenetére


Ereshkigal
őstag

(#295) tomazin


tomazin
veterán

Kiprobaljak a rotat. Ami nagyon jo otlet, de kozben meg tovabb torik az amugy sem nepes jatekosbazist.

(#296) tomazin


tomazin
veterán

(#297) tomazin


tomazin
veterán

Jatszik meg valaki? Ha igen, esetleg switchen is?

(#298) tomazin


tomazin
veterán

F0stalicska nevu player olvassa a topicot? Masodjara latom streamen ellenfelkent a nevet :D

(#299) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

:DDD Hogy a kérdésedre válaszoljak: októberben még játszottam, de aztán egyre kevesebb időm jutott rá a WoW Classic mellett, majd szép lassan abbamaradt. A twitch persze megy napi 24 órában, néha belépek egy kicsit "szétnézni", de játéknak ez nem nevezhető. Március vége felé jön a gyerek, most rá koncentrálok. :) A WoW-ot letettem, lehet majd jut idő az Eternalre.
A játék még mindig jó, sőt, szerintem egyre jobb, ha lehet ilyet mondani. Én nagyon sajnálom, hogy a játékosbázis csökken.

(#300) tomazin válasza Ereshkigal (#299) üzenetére


tomazin
veterán

Gratula es kitartast!
Anno amikor nalunk jott akkor volt, h hajnal 3kor hseztem.
Jatekosszam csokkenes meg vsz a lor miatt van, kivancsi leszek hosszabb tavon mennyire jonnek mennek az emberek. En most tolom mindkettot, ujdonsag miatt jobban fekszik meg a lor.
Jah es mult honapban eloszor eljutottam masterbe (asszem igy hivjak a legendet). Ami tok jol esett, mert hsben meg itt sem volt sose annyi idom,h meglegyen.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Eternal Card Game
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.