Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bandit21


Bandit21
addikt

Üdv mindenkinek azthittem lefordulok a székről, 2 órája kb ICQ-zgatok barátnőmmel meg 1 haverral közbe megnéztem pár oldalt és ennyi. Neki akartam fogni 1 kis mem-tesztelésnek ezért előtte alapon megnéztem sandra mem bench-et. (azért tesztelgetek mert már ittvan a zalman 7000alcu csak még nincs fölrakva és ehhez szeretném tudni előre h mit bír a cucc.)
A LÉNYEG
Ha már a sandrában járok megnézem a sís summary-t és ott látom h a PROCI 70 FOKOS!!! megnézem az AbitEQ-ban ott is annyi... rastart bios pc health status ott is annyi... semmi háttérprogi semmi más...
A Gép egy IC7 dobozos P4 2,4C-vel volt már hajtva de csak kipróbálás miatt 1 hónapja 270FSB-n de az annyi is volt...
Most így rögtön házoldala le ablak rányit 30cm-s szobaventi odanyom le is ment szép lassan most már 40,5 fok nál jár. Szép lassan félfokonként ment le 5 perc alatt. Alapból 47-48-at szokott mutatni. Ha terhelem MAX 55-58-at DE 70???
Mi a túró lehet vele? Babrálni nem akarom a procihűtőhőz nem nyúltam nem emeltem SOSE a feszültségét NEM ÉRTEM? Kapcsoljam ki és holnap szervíz? Vagy ablak becsuk venti elvesz rastart és nézzem meg h megint megcsinálja-e? Vki plíííz gyorsan segítsen!!!

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.