Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Ahogy nézem, itthon is egész jól esik az ára a hivatalos viszonteladóknál (MM, Euronics, stb.).

B.Cs.

(#2) jaszy91 válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


jaszy91
aktív tag

Igen, kezd értelmes ára lenni. Viszont az iPhone az egyetlen olyan telefon, amit az árukeresőn található, legolcsóbban kínált, "sufni" gsm boltból is megvennék, a világgarancia maitt.

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonic GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue // iPad Pro 11" 256GB Space Black // Apple Pencil Pro

(#3) JoeYi


JoeYi
őstag
LOGOUT blog (1)

másoknak ne kelljen googlizni, hogy értelmes infohoz is jusson: az iPhone 15 Pro Max (tehát a legdrágább modell) kerül 180 dollárral (65000 Ft-al) kevesebbe. Tehát az 1389 dolláros (500000 Ft-os) árból engednek el ennyit. Az Apple nem, csak a viszonteladók.

Az eladásaik 2023 utolsó negyedévben 13%-al estek az előző évhez képest, míg januárban 10%-al

(#4) Vision válasza jaszy91 (#2) üzenetére


Vision
veterán

Annyi, hogy a világgari csak 1 év, a maradák 1, vagy 2 a kereskedő jótállása (ez ugye az EU-s előírás-beker érték szerinti).

(#5) bteebi válasza JoeYi (#3) üzenetére


bteebi
veterán

Köszi, azért így már érdemben relevánsabb. És tegyük hozzá, így is baromi drága - bár már kicsit kevésbé az.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#6) janeszgol válasza jaszy91 (#2) üzenetére


janeszgol
félisten

Én nem.

[ Szerkesztve ]

(#7) cami][us


cami][us
senior tag

The retailers have been engaged in a "value for money" battle as consumers tighten their belts in a slowing economy, with discounting a focus during some of the major shopping holidays and events.

(#8) bollokcs80 válasza JoeYi (#3) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Ugyanez megvan nálunk is (pl. 256-os Pro Max 600k helyett 535k eMagon).

B.Cs.

(#9) JoeYi válasza bollokcs80 (#8) üzenetére


JoeYi
őstag
LOGOUT blog (1)

mondjuk ez jogos. Gondolom MM már nem a szürkeimportosat árusítja hanem hivatalos reseller és ők tényleg 50K-val olcsóbbak, mint az apple.com

(#10) bollokcs80 válasza JoeYi (#9) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Ők a megbízhatók: [link] Én MacBookot vettem MM-ből, teljesen rendben volt.

B.Cs.

(#11) joey04


joey04
titán

Nem értem miért a huawei és a xiaomi szorongatja őket, amikor a vivo meg az oppo jobb készülékekkel vannak jelen a piacon.

(#12) miqlas válasza joey04 (#11) üzenetére


miqlas
őstag

Az a tippem, hogy Kínában ez a kettõ az ismertebb / kedveltebb márka. Kb., mint az USA-ban az Apple ...

42

(#13) himpike


himpike
aktív tag

Az Apple presztizstelefon, nem "szorongatja" semmi(mitől szorongatná amikor túlárazott eleve). Az oppo meg főleg nem.
Van aki hajlandó sok plusz pénzt adni egy logoért, vagy illatszer márláért. Én pl nem vagyok hajlandó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.