Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18918) djculture válasza CriticalHit (#18917) üzenetére


djculture
félisten

Többet nem is nagyon ér, 6 éves az eredeti játék és grafikai motor... Koreában és japánban már free to play 1 éve legalább .

[ Szerkesztve ]

(#18965) djculture válasza Pedro78 (#18955) üzenetére


djculture
félisten

Hulladék az egész... Játszottam havernál kb fél óráig szórakoztatott utána csak lestem mennyi a csaló. A medálba bizok az még még a legutóbbi hulladák részben is jobban szórakoztatott.

(#18970) djculture válasza Erdei88 (#18969) üzenetére


djculture
félisten

Á abszolúte nem vagyok az az az itélkező típus. De ha mint legutóbb is egy csávó sétál a levegőbe mint valami antikrisztus és onnan lövöldözik az kicsit faramuci:).

(#19229) djculture


djculture
félisten

Igy lesz a gagyiból király game. 4-5 éve ilyen gagyi játékot kiadtak volna 5*5 textúrákkal ezer buggal kiröhögték volna a fejlesztőket nem hogy adtak volna rá 90+ pontokat.
Játékok halála itt kezdődik...

[ Szerkesztve ]

(#19232) djculture válasza ollie (#19230) üzenetére


djculture
félisten

Nagyon jó akkor lehet én vagyok ufó de tegnap játszottam vele és egy biologiai hulladék számomra:)

(#19390) djculture


djculture
félisten

Lassan átlehetne nevezni ezt a topikot. "Hogyan csaljunk hogy minél több játékunk legyen" megnevezésre.

(#19535) djculture válasza DeFranco (#19531) üzenetére


djculture
félisten

Amugy is nagyon faramuci egy játék. Alapkoncepciója jó lenne, de ezer scriptböl áll az egész és elvileg sandbox játék létére halálra van korlátozva a játékos.

(#19622) djculture válasza v!ct0y (#19621) üzenetére


djculture
félisten

Dobozos árhoz lenne /9 890 Ft/ 50% az jól hangzana:)

(#19624) djculture válasza v!ct0y (#19623) üzenetére


djculture
félisten

Valahogy nemtudom felfogni az origin árazását, egy dobozos termék amit kiszállitanak meg van hozzá tok néha póló poszter .. olcsóbb mint a digitális egy csomó költség nélküli verzió :)

[ Szerkesztve ]

(#19626) djculture válasza ayo (#19625) üzenetére


djculture
félisten

Ja igaz, bár ott legalább leáraznak viszonylag hamar. Most is 7000 körül van a sleeping dogs a boltba meg 8900ft.

(#19628) djculture válasza Amershan (#19627) üzenetére


djculture
félisten

Akkor legalább megértem hogy miért van így.

(#19655) djculture válasza csaba951 (#19654) üzenetére


djculture
félisten

21 ember véleményéből sokat mondó értékelés. Szerintem a teszterek 40% se fognak adni rá, jó a hazai gamestar ad 99% ot mert azt lekenyerezik szokásosan. Azok még a legutóbbi flatoutról is áradoztak hogy milyen jó.

[ Szerkesztve ]

(#19699) djculture válasza gtamate2 (#19697) üzenetére


djculture
félisten

pukkancs time ;]

(#19835) djculture válasza bolcsodal (#19834) üzenetére


djculture
félisten

Milyen rosszakat? Én nekem dobozosba van meg ugyan de szintén steam-re regelős. Szerintem sok mai istenített játékot üt a játékmente mai napig.

(#19911) djculture válasza helloadi (#19908) üzenetére


djculture
félisten

2 rugó cdgalaxisban, 576 ba meg jópár helyen tesco mm.

(#19952) djculture válasza Hunork (#19948) üzenetére


djculture
félisten

2000 rugónál többet az életbe nem él annyi unalmas játék. Plusz ami a legzavaróbb hogy világít minden benne, mintha fényszóró lenne építve mindenhová. Amúgy a boltokba olcsóbb: [link]
Rengeteg ea games játék most nov18 ig 2990ft

[ Szerkesztve ]

(#19970) djculture válasza Hunork (#19959) üzenetére


djculture
félisten

Singularity az jó játék nem kérdés de az nem is világít mint a töklámpás ...

(#19973) djculture válasza cskamacska (#19971) üzenetére


djculture
félisten

Azért nem olyan szintűen világítanak a textúrák mint a Syndicate játékban, ott valamit nagyon elbaltáztak.
Bár a legdurvább ilyen téren egy másik játék de az most nem jut eszembe névileg. Csak tudom ott vagy lekapcsolta az ember az efektet és sötét lett vagy játszhatatlan volt mert minden úgy nézett ki mintha 100% fényerőn és 100% kontraszton játszana az ember.

[ Szerkesztve ]

(#19976) djculture válasza Hunork (#19974) üzenetére


djculture
félisten

Én is várok a far cry 3 -al mert az hallani a szokásos kínlódásos liszenceléses baromság lesz benne. Nem fogom hívogatni az ubit hogy legyenek már szívesek resetelni hogy tudjak játszani ha már kifizettem érte 9 rugót:)

(#19992) djculture válasza kervantas (#19991) üzenetére


djculture
félisten

Én már megvárom a magyarítást, már 60-70% nál van állítólag:)

(#20083) djculture válasza Źşë' (#20082) üzenetére


djculture
félisten

Én is megvagyok nélküle, de ez kell a népnek. Egyre gagyibb játékok, amiben olyan szarvashibák meg játék menet egyszerűsítések vannak hogy régen az ilyen játékokat kiröhögtük volna. Lásd új medal of honor meg az új most wantednek nevezett szörnyűség.

[ Szerkesztve ]

(#20100) djculture


djculture
félisten

pc guruban Blood Bowl - Legendary Edition lesz ebben a hónapban, steames.

(#20163) djculture válasza cskamacska (#20160) üzenetére


djculture
félisten

Én most játszottam nagyon jót egy szerveren voltunk 16-an. Lehet saját dedikált szervert is a hülyéket meg kibannolni

(#20228) djculture


djculture
félisten

Mindennapi gémünket add meg ingyen ma is sorozatunkat láthatják kedves nézőink... :C

(#20231) djculture válasza cskamacska (#20230) üzenetére


djculture
félisten

Nyugodtan törölhetik ha már leszedtem a játékot meg a serial is megvan:) Egyébként csak reklám volt nekik mert én se néztem volna meg soha, mivel minden havertól azt hallom az ubisoft rendszere egy f...

[ Szerkesztve ]

(#20253) djculture válasza salala (#20252) üzenetére


djculture
félisten

Én annak csak örülök így nem tudják letiltani... Ha fiókhoz lenne kötve akkor le se töltöttem volna mert 2 nap múlva ha úgy gondolják kitörlik és annyi.

[ Szerkesztve ]

(#20269) djculture


djculture
félisten

fps lenne az jó lenne, tps multik nem az én világom...:)

(#20276) djculture válasza Aidan85 (#20274) üzenetére


djculture
félisten

tages védelmes az is? Mert az win7 alatt nem fog menni az 100%

(#20367) djculture válasza kervantas (#20366) üzenetére


djculture
félisten

Ja csak egy bioshock ingyen nálunk jövőre pénzbe fog kerülni, kétszer is. Bár mondjuk az aktuális árfolyamegység 3 ezreléke nagy pénz:)

[ Szerkesztve ]

(#20371) djculture válasza bul07 (#20370) üzenetére


djculture
félisten

Ja de már három ezrelék lesz azt fogadták el. Tényleg érdemes lehet PayPal-ra tölteni annyi pénzt hogy ne legyen gond. Elgurul a gyógyszerük és a kettő utáni háromból lehet sokszorosa is, garancia semmi rá hogy így marad.

[ Szerkesztve ]

(#20410) djculture válasza Hunork (#20402) üzenetére


djculture
félisten

Akkor se kellene ha fizetnének érte, szégyen hogy ide jutott a cod sorozat. Zombik meg repülő katonák, következő pillanatban lovas roham. Minden játékból ami mostanában megjelent összelopkodtak minden elemet..

[ Szerkesztve ]

(#20418) djculture válasza Mardel (#20414) üzenetére


djculture
félisten

Ja éljen a készpénzkímélő bánkártyás vásárlás, minden haver azt mondja fizetéskor leveszi az összes pénzt jövőre és avval fog vásárolni. Aki észnél van az nemfog külön még minden egyes bolti vásárláskor fizethetni pluszit folyamatosan. Evvel ki is nyírtak a bánkártyás vásárlás napi rutinját.
Különben bármikor kitalálhatják hogy majd a bankoknál kezelt pénzt/értéket is havonta megadóztatják, mert ezek után csak egy lépés ez.

on: Ez a XCOM: Enemy Unknown jó játék? Mert valahol istenítik valahol meg lehúztak mint a fene.

[ Szerkesztve ]

(#20431) djculture válasza Hunork (#20430) üzenetére


djculture
félisten

Call of duty meg a minőség:) 3 éve ugyanúgy néz ki az összes nulla változással. Legutolsó kettőt 5 percig bírtam röhögés nélkül pedig fps mániás vagyok.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#20436) djculture válasza Hunork (#20433) üzenetére


djculture
félisten

Ja nagyon jó lesz ez a rész is egyik pillanatban a jövőben vagy másikban a múltban, single tiszta hülyeségnek néz ki. Na majd írd meg neked mennyire tetszik, kíváncsi leszek rá. Szerintem ennek a sorozatnak a legalja ez a rész.
A multi adja el ezt a részt is, de a vásárlóknak köszönhetően:)
Ez a video is, a felrobban a fél város de a szuper csávók felfele lövöldöznek: [link] Hihetetlen gagyiság.

[ Szerkesztve ]

(#20458) djculture válasza DeFranco (#20452) üzenetére


djculture
félisten

Van jó játék is pl a call of duty is jó volt kb a negyedik részig, egyesek szerint csak a kettesig:) De utána lévőeket sorozatban gyártják nulla kihívással. Végignyomja az ember tisztára mint a film meghalni se lehet benne, utána jöhet jövőre a másik rész. Szerencsére létezik még normális szórakoztató játék is, pl a BioShock sorozat vagy a Dead Island és még sokan mások.

[ Szerkesztve ]

(#20513) djculture válasza huskydog17 (#20510) üzenetére


djculture
félisten

Ezt úgy se magyarázod meg hogy egyre légből kapottabb hülyeségek vannak a sorozatban, meg Chuck Norris a főszereplő annak aki rohan minden évbe megvenni mert anélkül nem lehet élni se:)
Egyszer jó lenne már ha jönne olyan rész ami a realizmusról szólna végre mint az első részek.
Nem hiába hagyta ott az összes normális programozó az Infinity Ward csapatot, mert egyik se engedte volna ezt a vonalat. Arcade lövölde lett ebből a sorozatból.

[ Szerkesztve ]

(#20519) djculture válasza wwenigma (#20516) üzenetére


djculture
félisten

[link]

Ja igazad van. De akkor is gagyiság, semmi realisztikusság nincs benne. Legalább az ember bele tudná magát élni, azért lenne játék nem?

[ Szerkesztve ]

(#20550) djculture válasza danih (#20546) üzenetére


djculture
félisten

Én megköszönöm éppenséggel az infókat mert így tiszta hogy mi a pálya ezekkel. De tényleg mindenki maga tudja hogy bevállalja e.

[ Szerkesztve ]

(#20553) djculture válasza KubanitoS (#20552) üzenetére


djculture
félisten

Azzal csak az amazon felhasználási feltételeit sérted meg szerintem. Az se szép ügy, de még se tilthatják le az így szerzett játékaidat.

(#20606) djculture válasza Bluerainbow (#20604) üzenetére


djculture
félisten

Mondjuk nem rágógumival mer az hülyeség de a szélesebb befőttes gumikkal érdemes is felakasztani a merevlemezeket. Tizede a hangja egyből.

[ Szerkesztve ]

(#20608) djculture válasza DeFranco (#20607) üzenetére


djculture
félisten

Erről beszélek. Ne a kis vékony cuccra gondolj : [link]

[ Szerkesztve ]

(#20624) djculture válasza Hunork (#20623) üzenetére


djculture
félisten

Meg a mafia 1-2 . Az első rész minden idők legjobb játék listáján a 85 helyezett.

(#20640) djculture válasza Amershan (#20638) üzenetére


djculture
félisten

Mondjuk ha az alaplapi elem döglődik tényleg mindenféle anomália előjöhet:D Magától eltűnő eszközöktől kezdve a proci paraméterének össze vissza állításán át bármi lehet az alaplaptól függően.
Bármi van azt kell kimérni mindig legelőszőr hogy nincs e lemerülve.

[ Szerkesztve ]

(#20733) djculture válasza ooooobi (#20731) üzenetére


djculture
félisten

Ja én se nagyon értettem mi ez az email hülyeség, mikor az gmg akounton simán ott van minden games key ami meglett vásárolva Meg persze aminek van kulcsa . A my games utáni keys fülön. Nekem is ott van a 2160 kulcsa is.

[ Szerkesztve ]

(#20752) djculture válasza SenorGrande (#20750) üzenetére


djculture
félisten

Csak a dobozos kiadásban 2dlc van nem egy.

(#20769) djculture


djculture
félisten

Na kiküldték az előrendelési értesítőket FAR CRY 3 ügyben, de én kihagyom szerintem. Nem győzött meg a cucc.

(#20782) djculture


djculture
félisten

Mákom volt hogy nem vettem meg 1 euróért annyiba került 2 napja a gmg-n. Megnéztem a videót róla, minek ez nekem legyintettem.:)

(#21029) djculture válasza csaba951 (#21027) üzenetére


djculture
félisten

Én még a "demót" is töröltem, annyira értelmetlen az a játék. A legtöbb hibával rendelkező játék amivel mióta pc-m van találkoztam. Tipikusan elbaltázott konzolról való portolás. Néha már az ember csak azok röhög kínjába hogy megint oda ragadt valami tereptárgyhoz.

[ Szerkesztve ]

(#21067) djculture válasza kenand (#21064) üzenetére


djculture
félisten

Az az egy mák hogy nem foglalkoznak vele. Ha egyszer elkezdenének takarítani szerintem kiderülne fele ügyfelük ilyen csaló emberke. Elve adócsalásnak is minősül ha amcsinak adod ki magadat és ottani feltételek szerinte vásárolsz.

[ Szerkesztve ]

(#21101) djculture


djculture
félisten

De jó hogy visszamondtam a far cry 3 előrendelésemet. Ma jelentették be hogy nem lesz dedikált szerver támogatás se benne. Ergó a multi elve döglött, lehet lobbyzni ahogy tetszik puffan oda kerülsz.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.