Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46307) djculture válasza x_o_n (#46301) üzenetére


djculture
félisten

Vicces egy oldal először kiirja hogy csak lengyelek vásárolhatnak pirossal majd a harmadikra csak sikerült:)Egyébként csak a sajár rendszerében letölthető a cucc

[ Szerkesztve ]

(#46315) djculture válasza zone (#46313) üzenetére


djculture
félisten

Betyár 703 pénz lenne így a második rész...

(#46319) djculture válasza Woodslave (#46318) üzenetére


djculture
félisten

assassinokból a régik capsule újak uplay, ha vásárolsz írd be majd a második oldalon a 25% voucher kódot

[ Szerkesztve ]

(#46321) djculture válasza Woodslave (#46320) üzenetére


djculture
félisten

Semmi gáz nincs vele, olyan mint bármelyik másikoldalnak a saját letöltő programja. Gamefly-tól kezdve a desurán át a nuvem-ig már mindegyiknek van ilyen . Csak a bejelentkezési kódokat kell mindegyikhez elmenteni az ne vesszen el.

[ Szerkesztve ]

(#46345) djculture válasza ayo (#46341) üzenetére


djculture
félisten

(#46389) djculture


djculture
félisten

gyorsan kiszórják ezeket úgylátom meglesz az új bundle anyaga ha már megvette mindenki :D

(#46439) djculture válasza Arkennys (#46436) üzenetére


djculture
félisten

Ott blue coinsokat kap az ember a vásárlásokért többek között és 1356 Blue Coins-t 1Euro-nak számolnak be.

[ Szerkesztve ]

(#46447) djculture


djculture
félisten

betyár deal : [link]

(#46459) djculture válasza Gaborka30 (#46458) üzenetére


djculture
félisten

Nyavaja az az oldal sniper elit zombisra is azt irja hogy ingyenes.. Ja akkor kéne belőle pár ingyen:))

(#46462) djculture válasza Gaborka30 (#46460) üzenetére


djculture
félisten

Rengeteget el lehet verni játékokra én is már visszafogom magamat nem veszek meg minden nyavaját amit ugyse fogok sose elindítani.

(#46483) djculture válasza csaba951 (#46480) üzenetére


djculture
félisten

Bennevan a tages nyavaja mert én még az ubi akciójában kaptam ingyen ezt így sikeresen megtapasztaltam. De a frissités segített is akkoriban, persze csak win7 alatt próbáltam felette nem.

[ Szerkesztve ]

(#46493) djculture válasza Mate (#46490) üzenetére


djculture
félisten

Én 5000-nél többet csak dobozos játékért fizetek amihez van normális kézikönyv .Netán végigjátszás mint a gyémánt kiadásokhoz

[ Szerkesztve ]

(#46499) djculture válasza Wolverine (#46497) üzenetére


djculture
félisten

Nem hiszem hogy egy díszkiadásnál többet ér egy nyavaja kulcs amit a kulcsos nepperek 500-1000ft-ért árulnak

[ Szerkesztve ]

(#46502) djculture válasza djculture (#46499) üzenetére


djculture
félisten

Különben a Batman-ek havernak igy vannak meg az arkhamhoz 50 oldalas képregény is van poló sapka szobor mini maklett batmobil ,gyűjtőiben már ezt is előrendelte:

(#46505) djculture válasza #57919488 (#46503) üzenetére


djculture
félisten

De a sima kulcsoknak meg semmi értéke, egy fillért nemér egyik se. Kiadnak valamit 1 hónap múlva bármelyik kulcsos neppertöl már harmadáron megkaphatod de sokrzor már a steam is akciózza egy 25-30%-al. Fél év elmúlik bundle kategória. Annak jó aki rá ér egésznap játszani előrendelni mindent. Aki tud várni 5-10 euroért megvehet bármit a megjelenés után fél évvel

[ Szerkesztve ]

(#46560) djculture válasza WayneGace (#46553) üzenetére


djculture
félisten

(#46564) djculture válasza duvi (#46563) üzenetére


djculture
félisten

Tegnap még működött hozzá a 25% kupon is amugy nem steam ...

(#46566) djculture válasza DJGABI (#46565) üzenetére


djculture
félisten

De free to play ugylátom akkor minek hozzá kód :)

capcom akciózás: [link]

[ Szerkesztve ]

(#46599) djculture válasza ayo (#46598) üzenetére


djculture
félisten

veszettül emelkedik az ára mindjárt 3,7 Lesz 10euro holnapra vagy mi a franc?

[ Szerkesztve ]

(#46603) djculture válasza -secret- (#46602) üzenetére


djculture
félisten

650 pénz

(#46633) djculture


djculture
félisten

tesco is árulta már 1500-ért a dobozos warfightert de mondom nehogymár támogassak egy ilyen fejlesztőcsapatot aki ezt bírta kiadni a kezei közül. Kb mintha a magyar focicsapatnak küldenék pénzt mert milyen jó volt.

(#46637) djculture


djculture
félisten

Az új hírhez mit szóltok? [link] Kapásból már azt emlegetik egyes fórumokon hogy a steam használat is fizetőssé válhat eu-ban ha az ep megszavazza a csigazabálók ötletét miszerint minden felhúszolgáltatásra jogdijat kell fizteni.. Már a mr1-en is ezt elemezték, kinyirhatja az összes ingyenes szolgáltatást a neten ez a javasla.

[ Szerkesztve ]

(#46639) djculture válasza Mate (#46638) üzenetére


djculture
félisten

Ja mondtad én meg mondtam (írtam) hogy remélem az összes csigazabáló elhúz a törvényjavaslatával a sunyiba :D

(#46717) djculture válasza Woodslave (#46715) üzenetére


djculture
félisten

Én is így vagyok, az új deus ex director upgrade-n kivül már nem kívánok másra költeni. De ilyenkor lesz az hogy a humble weeklibe este benyomnak egy mázsa jó játékot...

(#46724) djculture válasza maddionmax (#46720) üzenetére


djculture
félisten

Nekem ingyen se kéne egy kínszenvedés vele játszani a 3dfx emulációval néz ki valahogy de ott egy 4 magos gép plusz 6850-eket megeszik reggelire.Minden más mód a dosos emus meg a win95 emus meg egy randa paca. 2013 07 pc guruban van a gog verziórol teszt, Inkább adják ki az újat.

[ Szerkesztve ]

(#46743) djculture válasza FollowTheORI (#46742) üzenetére


djculture
félisten

Tudtam hogy lesz valami akció mindjárt jön a bundle is:D Murphy bundle :D

[ Szerkesztve ]

(#46745) djculture válasza bladegery (#46744) üzenetére


djculture
félisten

Mer eddig live-os nyavaják voltak.

Na megjött a death spankotok..

The Humble Weekly Sale:
DeathSpank
DeathSpank: Thongs of Virtue
the Rain-Slick Precipice of Darkness, Episode One
Slick Precipice of Darkness, Episode Two
The Baconing

Megúsztam.. :C

[ Szerkesztve ]

(#46753) djculture válasza EczkE (#46748) üzenetére


djculture
félisten

Nem is terveztem költeni most, ezekért meg főleg nem.

(#46758) djculture válasza Mate (#46755) üzenetére


djculture
félisten

Megnéztem az otp számlámat és aztmondom hogy nem is baj ez... Batman se érint szerencsére nyomtam a "demo" verziót és abszolute nem az én világom.

(#46818) djculture válasza maddionmax (#46813) üzenetére


djculture
félisten

Jó lenne ha már inkább a 4.99-es update szórás aktiválódna, ha már beetették a népet hogy ennyi lesz a direktors cut ha megvan a teljes játék meg a missing link...

(#46821) djculture válasza Youri (#46819) üzenetére


djculture
félisten

Ja látom hogy az van kiirva a store-ban megjelenési időre.

(#46827) djculture


djculture
félisten

The Book of Unwritten Tales Complete Edition 6,99 € [link]

(#46831) djculture válasza BomiBoogie (#46828) üzenetére


djculture
félisten

Ja ez tényleg jó kis cucc móka pláne ennyiért :K

K_mester: ja német meg angol, volt valami kezdetleges magyar fordítás is de most nem találom aneten.

[ Szerkesztve ]

(#46834) djculture válasza BomiBoogie (#46832) üzenetére


djculture
félisten

Ja a steam-en eleve aranyáron van ez az egész [link]

compass1997: Kafa pont néztem ahogy a rend factionokat mindenhol leárazták, már előre tudják milesz

[ Szerkesztve ]

(#46838) djculture válasza FollowTheORI (#46835) üzenetére


djculture
félisten

Az ubiplayes kulcsokért ha fizetnek akkor se kellene. Van fennt két játékom de nem is tudom mennyi hónapja nem léptem be, mióta voltak azok a bizonyos fiókfeltörések és még a jelszavakkal is baromkodni kellett. Öreg vagyok én már a bohóckodáshoz, meg a szrul megcsinált rendszerrel való küszködéshez. Steam az működik 2 évente egyszer van problámám vele akkor is pár percig nem akar belépni vagy kidob.
De már a origin is elég jól működik, de ezt a ubiplayt kukázni kellene és csinálni egy értelmeset ami megfelel a mai trendeknek. Talán elinditom a játékot előtte automatikusan feltegye a frissitést ne én nekem kelljen már vele bohóckodni, letöltögetni meg instalálgatni mint 10 évvel ezelőtt.

[ Szerkesztve ]

(#46846) djculture válasza Agyzuzo (#46839) üzenetére


djculture
félisten

Eleve nem mindegyik márkához adnak..

(#46849) djculture válasza Agyzuzo (#46847) üzenetére


djculture
félisten

Ipon-tól aki bármit vesz az eleve számithat erre hogy megszívatják.Régen egy korrekt hely volt most mást se hallok hogy nem akarják gariztatni a cuccokat..Amúgy a kuponokat árulták a honlapon nemtudom láttad e, dirt showdown kupon amd-s meg vagy két féle nv-s kupon még tuti volt.

[ Szerkesztve ]

(#46852) djculture válasza Mate (#46851) üzenetére


djculture
félisten

A kereskedők nem mennének bele ebbe vagy akkor nem tartanának egyet se raktáron. Ahhoz hogy működjön a kuponoknak nem szabadna lejárniuk meg a promóció megszünik és másik jön meg ilyenek. Különben sokszor azért is adják el 2-3 hónap max egy promóció a raktárba lejár a kupon.

[ Szerkesztve ]

(#46875) djculture


djculture
félisten

(#46903) djculture


djculture
félisten

Vettünk egy semmmit 1,49 fonttért:) my gamesbe semmi email kód semmi :) Semmi limited edition :)

[ Szerkesztve ]

(#46905) djculture válasza TTomax (#46904) üzenetére


djculture
félisten

Ja de a lóvét meg levonták, playpalról jött a ticket...Meg a show my ordersen is ott van a vásárlás.. Várok egy két órát és legföljebb refoundolok a semmi számomra túl unalmas játék ennyiért :D
Szerintem elirhatták az árát és most kapkodnak adnak helyette egy fortixot és szevasz :D

[ Szerkesztve ]

(#46910) djculture válasza wwenigma (#46909) üzenetére


djculture
félisten

Nem nagyon izgat amúgy csak hülyéskedtem, valamit csak alkotnak rajta és lesz belőle a semmi limited helyett valami:)

(#46917) djculture


djculture
félisten

Jólvan már 3.49 fontra változott az ár mondom én hogy elirták...

(#46919) djculture válasza TTomax (#46918) üzenetére


djculture
félisten

Nem jött meg senkinek csak kamuznak...Írtam nekik visszairtak hogy törölve lesznek a rendelések valószínűleg.

[ Szerkesztve ]

(#46923) djculture válasza TTomax (#46922) üzenetére


djculture
félisten

gamnesgate-n már hozzászoktam az ilyesmihez, volt ott már bf4 előrendelés 1 euroért is:) Rákattintokkunk pár millióan, összedöglött az oldal rá 10 percre eltünk az egész még a store-ból is. Kaptam érte egy fortixot ennyi:D

[ Szerkesztve ]

(#46933) djculture válasza TTomax (#46926) üzenetére


djculture
félisten

ja már megint processzing... professzorok processzingelnek hogy most akkor mi a hóbelebanc legyen ;]

[ Szerkesztve ]

(#46945) djculture válasza tupacamaru (#46944) üzenetére


djculture
félisten

Elfogytak a kódok állitólag... De valami csak lesz mert akkor törölték volna a rendeléseket a lóvét meg visszautalnák..

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.