Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsigus

    őstag

    válasz slashing #12795 üzenetére

    Hát igen, ismerős érzés, hogy minden "összeomlik". Nemrég nekem is ez volt... persze pénz az meg egy más kérdés.

    Egyébként nekem az E350-en alapból egy 6000 fordulatos 4cm-es! venti volt. Azzal a lendülettel kaptam le róla, ahogy meghallottam a hangját. kb. mint egy felszálló Boeing, a bekapcsolást követő 15-20 másodperc után, és nem is veszi vissza később sem a fordulatot.

    Szerencsére a 12centis/max. 1400rpm-es elég rá, hiába kisebb a fordulat (900 körül forog általában és max. 1100-ig megy fel, de csak indokolt esetben, általában 1000 alatt van), a nagyobb lapátok és nyomás miatt elég neki ennyi, és majdnem beteríti az egész lapot a venti, szóval szerencsére kap minden friss levegőt (bár a ház tetején található rács kb. csak a venti egyharmadáig tart). De hát ezért is jó a 18 W-os TDP, nem kell túlzásba vinni a hűtését. :)

    Persze egy mindeneshez (ismertebb nevén PC) nem elég az E350.

    Most ahogy nézem egyébként a filmek kiválasztásánál tényleg terheli a procit. Átlagos "böngésző" sebesség mellett 50-60% között mozog a médiatárban, ha rajtahagyom az ujjam a léptetésen és felgyorsul, van 80-90%-is. De csak nem szórakozol azzal, hogy egész nap ide-oda lapozol. :) Hála az istennek nálam nem pörög fel a venti itt sem, és a sebesség is jó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák