Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Eltünt 4gb adat a dvd-r-ről (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) net84


net84
őstag

Hellosztok!
A problémám az, hogy eltűnt kb 4Gb adatom egy Sky DVD-R-ről.
A DVD levolt zárva. Egy hézzel ezelött használtam utoljára, akkor még ment rendesen, be is olvasott róla mindent. Utána feltettem az álványra és azóta nem is piszkáltam.
Most meg mikor sürgős lenne leszedni róla egy fájlt akkor... :O
Ha beteszem, akkor jó sokáig olvassa, majd megáll az olvasás és nem történik semmi. Ha megnyitom a meghajtót, akkor kiírja, hogy nincs bent lemez.
Hogyan tudnám leszedni róla az adatokat?????? PLS HELP!

Read only...

(#2) Derlie


Derlie
tag

Milyen író, milyen olvasóval próbálod?
Esetleg próbáld meg mással...De szerintem a SKY nem a legnagyobb illetve legnevesebb DVD lemez gyártó :U

(#3) MLaca válasza net84 (#1) üzenetére


MLaca
őstag

Hát ez gáz. Eddig a Pr***o egyes típusaival voltak hasonló gebaszok, de a Sk* sem tartozott a legmegbízhatóbbak közé. Esetleg egy másik íróval poróbáld meg beolvasni és menteni.

http://mlzphoto.hu/

(#4) net84


net84
őstag

LG 4040B-vel írtam, és azzal is szeretném visszaolvasni.... :(

Read only...

(#5) Márton válasza Derlie (#2) üzenetére


Márton
nagyúr

Csatlakozom Derliehez.
Probald meg havernal. Ha ott sem megy, akkor talan tobben elgondolkoznak azon miert is nem az 500 ft-os markas dvd-re irogatnak...

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#6) net84


net84
őstag

ezzel a szarral nem volt eddig semmi gond, most egyik pillanatról a másikra meg nem hajlandó elindulni. Nem lehet, hogy melege van? Az összes többi dvd-met be tudom olvasni, csak ezt nem. Betegyem a hűtőbe?

Read only...

(#7) behappy


behappy
aktív tag

felejtsd el azt a lemezt ugy ahogy van :(

nekem is van egy ilyen silány lemezem, januárban irtam, márciusban már kuka volt... :(

(#8) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Próbáld ki egy másik gyártó dvd olvasójával.
Néha van olyan,hogy az író a saját lemezét nem tudja visszaolvasni,másik drive meg 6mb/s tempóval tolja a másolást.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Eltünt 4gb adat a dvd-r-ről (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.