Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  élőbeszéd neten keresztül (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) lakosk


lakosk
tag

Nálam ittthon ADSL van.Az MSN messengerrel szeretnék cseverészni a pajtikákkal.
Kollégiumban laknak az én pajtikáim.
És az istaenért nem tudok velük beszélni.
Az én gépemmel más külső előfizetővel tudok beszélni,de ha megszakadok,velük akkor sem.
Nincs se tűzfal se semmi.
Ha tudtok ötletekkel árasszatok el!

Mitől zakatol a vonat? Mert ezek az állatok 4zetből csinálják a kerekét! (r2*PI)

(#2) _Volkovy_ válasza lakosk (#1) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Megoldás:hívd fel őket telefonon vagy goto irc.:D

(#3) lakosk


lakosk
tag

jó jó,csak nem eléggé költségkimélő

Mitől zakatol a vonat? Mert ezek az állatok 4zetből csinálják a kerekét! (r2*PI)

(#4) Batman válasza lakosk (#1) üzenetére


Batman
őstag

vannak különböző progik amik pont erre valok!Általában a playerek szokták őket használni de szerintem neke dis jo lesz!Az egyik a Roger Wilco a másik a Team speaker (remélem jól írtam)!
Az msm-hez nem értek nem szoktam használni!

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#5) Pötyi


Pötyi
őstag

Creative Webphone

A régi sb16-okhoz alapból adták...

QNX is cool!

(#6) Mag válasza Pötyi (#5) üzenetére


Mag
senior tag

Net Meeting : winXP -n a Futtatás... -hoz ird be hogy

conf


és voálá ,ott a NetMeeting, elvileg minden XP-n rajta kell legyen.

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#7) emvy


emvy
nagyúr

ICQ.

while (!sleep) sheep++;

(#8) aurum válasza lakosk (#1) üzenetére


aurum
senior tag

valoszinuleg nat-olt halon vannak es azon nem megy at. csinalj a gepedre egy teamspeak szervert es csatlakozzanak arra. az megy tuzon vizen at.

I fuck the corner of your mouth, my dear Alexander!!

(#9) Hold


Hold
őstag

Team Speak
nekem saját serverem van..
akik akarnak beszélgetni nyugodtan jöhetnek.. részletek az oldalamon

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#10) PrinczA válasza Hold (#9) üzenetére


PrinczA
őstag

'' részletek az oldalamon''
Pontosan hol? En nem talalom.

(#11) Bash válasza PrinczA (#10) üzenetére


Bash
őstag

''Hold TeamSpeak Server = 195.38.102.109:8767
Elérhetoség: hold@pro.hu''

Egyébként a ''=W4L= klán'' menü alatt találtam.

http://bashtravel.com/

(#12) Sanyo válasza lakosk (#1) üzenetére


Sanyo
senior tag

Ez is egy lehetőség: [L]http://www.skype.com/[/L]

(#13) slug


slug
senior tag

Gphone, a legjobb, barmilyen jatek kozben is tudod hasznalni, ha arra adodna a sor

(#14) Ejexs


Ejexs
csendes tag

Hali mindenki!
Hi Slug! Gphone? Honnan? Elöre is köszi.

Votá tüyü

(#15) Wheeler


Wheeler
csendes tag

A gond az lesz szerintem hogy nem egyforma verziószámú msn t használtok. Töltsétek le mind2en a legújabbat (asszem 6.1) és ha akkor sem megy akko........

Abit KD7-E, AMD Athlon XP 1800+, Gigabyte Radeon 9000Pro 128MB DDR, 256DDR (333MHz)

(#16) Ejexs


Ejexs
csendes tag

Aki tud Segít nekem?! (Gondolom Én )
2 gép hálóban routeren a neten, Én tudok dumálni a haverral (netmeet) ha Ő megadja az IP-jét, Ő nemtud engem hívni valószínű a router miatt (nemértek hozzá). Tudtok segíteni? kössz mindenkinek aki érdemben hozzászól.

Votá tüyü

(#17) salazol válasza Ejexs (#16) üzenetére


salazol
őstag

Virtual server.
A router zárja a portokat befelé irányban. A netmeet által használt portot beállítod a virtual server menüben és a géped belső IP-jére irányítod. Lehet, hogy előre is van programozva a routerben, mert a gyakran használt serverprogikhoz benne szokott lenni alapban a beállítás, csak engedélyezni kell.

(#18) salazol válasza Ejexs (#16) üzenetére


salazol
őstag

Ha jól emlékszem ovislinked van, abban a következő apllikációk vannak előre programozva:
MSN, StarCraft, AOE, Battle.net multi-user, Crazy Arcade, NetMeeting, ICQ, VoIP phone, mIRC, Web browser, FTP, Telnet, E-Mail, News, Ping, PC-AnyWhere...
és még egy pár. Csak engedélyezni kell.

(#19) Ejexs válasza salazol (#18) üzenetére


Ejexs
csendes tag

Hello Salazol, jó újra látni téged!
nincskedved beállitani netmeetingen keresztül, virtuál asztal megosztással?

Votá tüyü

(#20) salazol válasza Ejexs (#19) üzenetére


salazol
őstag

1. Szerintem pöcsöld ki magadnak, ez azért jó, mert megmarad benned és később kisujjból menni fog. jobban jársz, hidd el. Nem nagy kunszt, olyasmit kell keresned a router mebüjében, hogy ''special applications'', aztán valszeg csak pipát kell betenni.
2. Nekem ezek tiltva vannak, de egyébként is valszeg ezek sem mennek nálad, amíg a routeren be nem állítod őket.
Nálam minden ilyesmi le van irtva, tiltva, stb.
VNC-t szoktam használni ilyesmire, de az sem indulna el nálad, amíg nem engedélyezed a routeren.

(#21) salazol válasza Ejexs (#19) üzenetére


salazol
őstag

Na tehát:
Special application
pre-set application legördülő menüből kiválasztod a netmeeteinget, vagy ami kell, messenger, ilyesmi, leokézod és kész.

(#22) salazol válasza salazol (#21) üzenetére


salazol
őstag

Ja, előtte a new entry gombra kattintasz, aztán tudod kiválasztani a pre-set application-ből.

(#23) Ejexs


Ejexs
csendes tag

Köszi mégecce Salaz, Kir vagy!!!

Votá tüyü

(#24) salazol válasza Ejexs (#23) üzenetére


salazol
őstag

Nincs mit. A király meg egy névrokonom volt. Visegrádon halt meg egy toronyban, amit róla neveztek el.

(#25) Ejexs


Ejexs
csendes tag

Bocs, Salazol igy ok.

Votá tüyü

(#26) Crion


Crion
aktív tag

Mivel koliban vannak, igy tüzfal mögött vannak, amibe bele kell implantálni egy H323 nevü cuccost, hogy átengedje a hangot, képet, stb...

Egy megoldás van pl teamspeak, vagy társai. az müxik.

(#27) mura81 válasza Crion (#26) üzenetére


mura81
senior tag

A Roger Wilco és a Teamspeak is megy bekapcsolt tűzfal mögött és nem kell semmit sem átállítani csak servert nem lehet így simán hostolni. Ahhoz át kell valamit állítani a tűzfalon.

Controlling: ''In God we trust! - All others will be monitored''

(#28) Crion válasza mura81 (#27) üzenetére


Crion
aktív tag

Ezt mondom, ts, és rw fix portokon megy, mig netmeeting, msn, icq, stb, pedig dinamikuson, ehhez kell a h323, tudom, mert nekem is ilyen tüzfalat kellett csinálnom itthon.

(#29) Crion válasza Crion (#28) üzenetére


Crion
aktív tag

Egyéként, msn, folyamatos forgalmat csinál, amig ts-t be lehet pl ugy állitani, hogy akkor kapcsoljon be a mic-ha beszélünk, igy jobb pl játékok alatt. persze ha csak csevejre kell akkor jobb az msn, sokkal jobb a hangátvitele.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  élőbeszéd neten keresztül (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.